Автор Тема: Дивіться, якого я красеня спіймав зараз на Фейсбуці За ЗЄ  (Прочитано 662 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
https://www.facebook.com/geovoit


Хвічія Георгій
8 хв. ·
Я сьогодні на сторінці Ірини Верещук в срачі брав участь. І дивіться, якого я "козачка" З ЄКАТЄРІНБУРГА вирахував. Він активно топить на сторінці Верещук проти НАТО. Ірина Верещук у нього в "друзях" і все таке інше....Пише цей "козачок" українською. А тепер дивіться скріншоти. ДЕ І КИМ він РЕАЛЬНО працює. І з ким товаришує Ірина Верещук - яка займається напрямками в РНБО Безпекою України, розвідкою і таке інше....НОРМАЛЬНО, З КИМ ПРАЦЮЮТЬ наші Зелені Урядовці в РНБО? Це - палєво...









Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
І живе він в Єкатеринбурзі. Сам зі Львова родом.

Написав на ФБ він все навпаки.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А які в нього ДРУЗІ І КЛІЄНТИ?

Клас?  :laugh:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
комиссар

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Якого випадково львів"янина не візьми- або винятковий герой, або винятковий негідник. Місто контрастів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Якого випадково львів"янина не візьми- або винятковий герой, або винятковий негідник. Місто контрастів.

Він, бачу, і з Садовим "плотнєнько" так в друзях. Бо там ще й мерія Львівська, крім самого Садіка.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Капець...кацапське КУБЛО в Україні.  :smilie9:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Він, бачу, і з Садовим "плотнєнько" так в друзях. Бо там ще й мерія Львівська, крім самого Садіка.

То не друзі, а вподобання. На мерію майже всі львів"яни підписані, навіть ті, які поливають Садового. Тому це не показник, якщо його особисто нема в друзях.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
То не друзі, а вподобання. На мерію майже всі львів"яни підписані, навіть ті, які поливають Садового. Тому це не показник, якщо його особисто нема в друзях.

Може і так.

Але, якщо у нього така "специфічна професія"...."Илья Николаевич Пащенко - управляющий партнёр, директор по развитию
Область работы:
Концептуальная разработка проектов. Предвыборные кампании. Тексты. Контент сайтов. Маркетинговые исследования. Управление проектами. Аналитика. Работа по украинскому направлению.

..то...ццуко може бути що завгодно.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Може і так.

Але, якщо у нього така "специфічна професія"...."Илья Николаевич Пащенко - управляющий партнёр, директор по развитию
Область работы:
Концептуальная разработка проектов. Предвыборные кампании. Тексты. Контент сайтов. Маркетинговые исследования. Управление проектами. Аналитика. Работа по украинскому направлению.

..то...ццуко може бути що завгодно.

Так, я його теж просканувала. Все може бути. Я лише про те, що кожне з цих уподобань саме по собі не є дивним, але все разом утворює цікаву мозаїку.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Гебнюк vulgaris,  теж мені дивина.  :smilie8:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Львівське політучилище, цим все сказано   :moskali: