Автор Тема: инфа по нацжонам  (Прочитано 3800 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #30 : Жовтня 02, 2019, 11:39:57 23:39 »
Тільки що на каналі "Еспресо" в програмі "маринад" один вельмишановний бородатий хлопець з "Національних дружин" дипломатично, в якості примирення сказав наступне: що, якщо що станеться, вони нас, "порохоботів", будуть захищати. Так і сказав. "порохоботів". Вельмишановний пане! Ми, "порохоботи" - звичайні АТОвці, які хєрачились на "нулі", не ходимо, як ви в спортзали і фітнес центри, (мені взагалі скоро 52 роки) але ми в змозі у випадку "пі*дорєза" (с) (АТОшний термін) захистити і себе і вас. Повірте. Це я дипломатично відповідаю в якості примирення. А тепер ще, як кажуть дипломати в АТО: "тихіше будь!". Слава Україні!  :upa

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: инфа по нацжонам
« Reply #31 : Жовтня 03, 2019, 07:21:14 07:21 »
ми в змозі у випадку "пі*дорєза" (с) (АТОшний термін) захистити і себе і вас. Повірте. Це я дипломатично відповідаю в якості примирення.

АТОвці справді хочуть примирення з нацкурвами та Сволотою  :smilie11:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #32 : Жовтня 03, 2019, 10:40:23 10:40 »
АТОвці справді хочуть примирення з нацкурвами та Сволотою  :smilie11:?

Ти взагалі текст читав ВДУМЧІВО?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #33 : Жовтня 03, 2019, 10:44:05 10:44 »
bоrderlander....дипломатично прошу Вас, вельмишановний пане, перед тим, як в черговий раз щось звиздануть у відповідь вже за традицією...хоча б 30 секунд подумати і прочитати ще раз. В якості примирення пропоную не перетворюватись з "люмінія" в "чугуній".

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: инфа по нацжонам
« Reply #34 : Жовтня 03, 2019, 10:46:12 10:46 »
Нацжони та сволотівці політичні небіжчики.
Привести до влади маріонетку зєлєпукіна, а потім щось скавчати про замирення  :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #35 : Жовтня 03, 2019, 10:50:02 10:50 »
Нацжони та сволотівці політичні небіжчики.
Привести до влади маріонетку зєлєпукіна, а потім щось скавчати про замирення  :weep:

Але скавчать. Коряво і тупо. Бо мізків не вистачає. І якось дуже "нєіскрєннє". Продовжуючи волати про "порохоботів", "свинарчуків" і "мальдіви". Якось так.... :gigi:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: инфа по нацжонам
« Reply #36 : Жовтня 03, 2019, 10:52:48 10:52 »
Але скавчать. Коряво і тупо. Бо мізків не вистачає. І якось дуже "нєіскрєннє". Продовжуючи волати про "порохоботів", "свинарчуків" і "мальдіви". Якось так.... :gigi:

Нехай скавчать. Більш-менш адекватні звідти здриснусть чи вже це зробили, а залишаться самі лише проплачені шістки Рюкзакяна, а-ля Фєнікс.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: инфа по нацжонам
« Reply #37 : Жовтня 03, 2019, 10:57:29 10:57 »
Ось що озвучує вомбат.
___
Семен Семенченко
2 hrs ·

Знаю що на Майдані Незалежності зібралося багато хороших людей. Багатьох знаю особисто. Але для того щоб той шлях на який вони стали мав хоч якийсь шанс на успіх треба зробити кілька обов'язкових речей. Перше - гнати звідти всіх тих хто голосував за особливі статуси при Порошенко. Всіх тих хто допомагав Порошенку обманювати суспільство всі ці роки. Всіх цих барн, дзіндзь, ар'євих, айдерiв, волохiв та інших тетерукiв. Всіх реєстрових «патріотів», придворних ветеранів і милих молодикiв кар'єристську виду, які зараз оберігають нову сцену поки на неї ще бояться повернутися тузи побільше. «Яка різниця хто там, треба об'єднувався, адже Україна в небезпеці» - помилковий шлях. Саме всі ці люди і привели Україну в цю небезпеку. І зараз за ними уважно спостерігають всі залишки сцени Майдану, що зрадили Революцію Гідності. Вони готові в будь-який момент використати енергію мас, відчай і страх за майбутнє України щоб вкрасти вашу енергію і повернутися до влади. І знову красти, знову брехати, знову зраджувати. Адже вони вже робили з нами цей фокус, хіба ви не пам'ятаєте? У 2004 і 2014. А потім вони прикриються декількома новими обличчями з натовпу і знову продовжать пити кров з України. Зараз за ними великі гроші, великі ЗМІ і великий досвід шахрайств. Якщо, підкреслюю, ЯКЩО після зустрічі в Нормандії наші побоювання підтвердяться, то ЦИХ треба розвішувати на деревах зовсім недалеко ВІД ТИХ. Я не кажу що зараз треба сидіти склавши руки. Ні. Просто ви повинні розуміти що повторення кругообігу лайна в природі за рахунок енергії і переживань людей допустити більше не можна. Україна більше не витримає. Нам потрібно шукати третій шлях. Хоча ви і самі все це розумієте ...

--
Тобто функція всих цих "борцунів" зараз тупо хитати патріотичний загал нібито "зсередини".
І про "третій шлях" показово, це вже "путін ввєді" починає промальовуватися?  :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: инфа по нацжонам
« Reply #38 : Жовтня 03, 2019, 11:02:45 11:02 »
я лично знаю отличных парне со Свободы
они слабо ориентируются в политических моментах и прочее
но прекрасные  люди и патриоты
не берусь говорить за верхушку Свободы - я их вообще не знаю
левандович на фупе был редксостный тупой рагуль

но а нацжоны это тупо проект мудаков для мудаков

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #39 : Жовтня 03, 2019, 11:06:07 11:06 »
нахєр семена.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: инфа по нацжонам
« Reply #40 : Жовтня 03, 2019, 11:08:13 11:08 »
нахєр семена.


нам еще парасюка не хватало  :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: инфа по нацжонам
« Reply #41 : Жовтня 03, 2019, 11:09:13 11:09 »
Фішка в тому, що зебіл, наче нейтронна бомба, винищує весь цей псевдо-патріотичний мотлох, який нам довгими роками ввживлявся Кремлем.
Агентура себе повністю засвітила.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #42 : Жовтня 03, 2019, 11:44:11 11:44 »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27330
Re: инфа по нацжонам
« Reply #43 : Жовтня 03, 2019, 03:17:31 15:17 »
нахєр семена.

Ему даже нахер забагато чести, в помойной яме утопить

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #44 : Жовтня 03, 2019, 03:33:08 15:33 »
Ему даже нахер забагато чести, в помойной яме утопить
Гiмнюк -  :smiley23:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: инфа по нацжонам
« Reply #45 : Жовтня 03, 2019, 05:10:57 17:10 »
bоrderlander....дипломатично прошу Вас, вельмишановний пане, перед тим, як в черговий раз щось звиздануть у відповідь вже за традицією...хоча б 30 секунд подумати і прочитати ще раз. В якості примирення пропоную не перетворюватись з "люмінія" в "чугуній".
Гео, ти мене своїм хамством дістав. Дипломатично прошу: йди в сраку.
Я тобі задав просте питання, а ти лізеш в бутилку. Можеш банити, мені нафіг не всрався форум, на якому модер не лише своїх обов'язків не виконує, а ше й сам хамить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: инфа по нацжонам
« Reply #46 : Жовтня 03, 2019, 06:07:05 18:07 »
и таки да
вместе с опушенными  шекельсами аваков выпускает переодетых ментов в виде титушок

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #47 : Жовтня 03, 2019, 07:46:34 19:46 »
Гео, ти мене своїм хамством дістав. Дипломатично прошу: йди в сраку.
Я тобі задав просте питання, а ти лізеш в бутилку. Можеш банити, мені нафіг не всрався форум, на якому модер не лише своїх обов'язків не виконує, а ше й сам хамить.

Місяць бану, вельмишановний пане за мурлізм. А що поробиш?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #48 : Жовтня 03, 2019, 08:20:28 20:20 »
Спеціально для пана borderlander НА МАЙБУТНЄ....перероблю свій пост, щоб пану бордерландеру було зрозуміло, бєднягє.

Тільки що на каналі "Еспресо" в програмі "маринад" один вельмишановний  :lol: :lol: :lol: :lol: бородатий хлопець з "Національних дружин" дипломатично  :lol: :lol: :lol: :lol:, в якості примирення  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: сказав наступне: що, якщо що станеться, вони нас, "порохоботів"  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:, будуть захищати.  :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 Так і сказав. "порохоботів"  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:. Вельмишановний пане! Ми, "порохоботи"  :bu :bu :bu :bu :bu - звичайні АТОвці, які хєрачились на "нулі", не ходимо, як ви в спортзали і фітнес центри,  :bj :bj :bj :bj :bj (мені взагалі скоро 52 роки) але ми в змозі у випадку "пі*дорєза" (с) (АТОшний термін) захистити і себе і вас.  :vinsent: :vinsent: :vinsent: :vinsent: Повірте. Це я дипломатично відповідаю в якості примирення.  :lol: :lol: :lol: :lol: А тепер ще, як кажуть дипломати в АТО: "тихіше будь!".  :af :af :af :af :af :af Слава Україні!  :upa

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #49 : Жовтня 03, 2019, 08:41:50 20:41 »
Спеціально для пана borderlander НА МАЙБУТНЄ....перероблю свій пост, щоб пану бордерландеру було зрозуміло, бєднягє.

Тільки що на каналі "Еспресо" в програмі "маринад" один вельмишановний  :lol: :lol: :lol: :lol: бородатий хлопець з "Національних дружин" дипломатично  :lol: :lol: :lol: :lol:, в якості примирення  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: сказав наступне: що, якщо що станеться, вони нас, "порохоботів"  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:, будуть захищати.  :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 Так і сказав. "порохоботів"  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:. Вельмишановний пане! Ми, "порохоботи"  :bu :bu :bu :bu :bu - звичайні АТОвці, які хєрачились на "нулі", не ходимо, як ви в спортзали і фітнес центри,  :bj :bj :bj :bj :bj (мені взагалі скоро 52 роки) але ми в змозі у випадку "пі*дорєза" (с) (АТОшний термін) захистити і себе і вас.  :vinsent: :vinsent: :vinsent: :vinsent: Повірте. Це я дипломатично відповідаю в якості примирення.  :lol: :lol: :lol: :lol: А тепер ще, як кажуть дипломати в АТО: "тихіше будь!".  :af :af :af :af :af :af Слава Україні!  :upa
:smiley24:
Нац. дружини - це такий ходячiй анекдот - у них хоч якiсь посвiдчення при собi е?..
А то десь за рогом прилетить на голову сiромахи... метеорiт, а воно вже й не дихае...

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #50 : Жовтня 03, 2019, 08:58:03 20:58 »
ти сердишся, юпітере

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #51 : Жовтня 03, 2019, 09:07:56 21:07 »
ти сердишся, юпітере

Бо я прав. а не неправ.

Бо я завжди в СССР слухав Жванецького і терпіти не міг Яна Арлазорова і Петросяна.

Тому...хто ниць не розуміє іронію і сарказм і задає питання "А що АТОШНіки... тобто я....вже примиряються зі Свободою і Нацжонами???.......


1. я не буду за свій рахунок купувати такій людині РИБУ...бо там багато ФОСФОРУ! (намьок понятєн, чи знову смайлики фігачити?)
2. Я не буду опускати планку до рівня КОМІКСІВ...і 95 кварталу.

СУП - форум для людей з почуттям ТЕКСТУ. А не скріншотів і ТБ-картинки. Тим ми і відрізняємось від споживачів "пожирадла".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #52 : Жовтня 03, 2019, 09:11:01 21:11 »
А взаємовідносини у нас з бордерландером...чисто на персоналіях.

Він історично терпіти не може мене, як модератора-нікчему...я терпіти не можу його, як "Найголовнішого Патріота України - носітєля ІСТІНИ після Христа". Дивуюсь, що він не в "Свободі"...Бо там "бронєбойниє" патріоти.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #53 : Жовтня 03, 2019, 09:26:16 21:26 »
Бо я прав. а не неправ.
ти сердишся.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #54 : Жовтня 03, 2019, 09:45:43 21:45 »
ти сердишся.

Я? Я злий, як собака 24 години на добу! І це - 100%.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #55 : Жовтня 03, 2019, 09:53:02 21:53 »
А ще простіше

1. подзвонити Дрейк чи Чупсу і попростит зняти з мене модераторство.
2. закрити мій Фейсбук, де я херачусь в повний зріст з довбойобами.
3. закрити Твіттер такий самий.
4. Стати на чергу біженців. І уїбати в Польщу, а потім і далі.
5. І є*ісь оно всьо  - провалісь.

І Бог мене не засудить. Бо всі Майдани, війна і зараз всі Майдани, що проходять. Толку - НУЛЬ! Бо 73% у нас ЗАВЖДИ набереться.

І ТОДІ ТОЧНО Я НЕ БУДУ СЕРДИТИСЬ.  :bch:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: инфа по нацжонам
« Reply #56 : Жовтня 03, 2019, 09:55:14 21:55 »
 Толк є.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #57 : Жовтня 03, 2019, 10:29:57 22:29 »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: инфа по нацжонам
« Reply #58 : Жовтня 03, 2019, 10:43:25 22:43 »
А взаємовідносини у нас з бордерландером...чисто на персоналіях.

Він історично терпіти не може мене, як модератора-нікчему...я терпіти не можу його, як "Найголовнішого Патріота України - носітєля ІСТІНИ після Христа". Дивуюсь, що він не в "Свободі"...Бо там "бронєбойниє" патріоти.

предлагаю брейк
нехер нам куярить друг друга пока 73% жрут, срут и пьют

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: инфа по нацжонам
« Reply #59 : Жовтня 03, 2019, 10:45:08 22:45 »
предлагаю брейк
нехер нам куярить друг друга пока 73% жрут, срут и пьют
:az