Автор Тема: ІСАО підтверджує виключне право України з  (Прочитано 3612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
ІСАО підтверджує виключне право України здійснювати аеронавігаційне обслуговування над Чорним морем
Право здійснювати аеронавігаційне обслуговування в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем у межах Сімферопольського району польотної інформації належить виключно Україні. Росія не має жодної законної підстави захоплювати цей повітряний простір і втручатись у діяльність органів обслуговування повітряного руху України. Таку позицію Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) вкотре підтверджено в ході перемовин між представниками України та Російської Федерації щодо стану безпеки польотів у повітряному просторі над Кримом і відкритим морем, який перебуває під юрисдикцією України. Перший раунд перемовин відбувся 8 квітня 2014 року в Європейському та Північноатлантичному бюро ІСАО в Парижі.

Серйозною загрозою для безпеки польотів є протиправне захоплення Росією радіочастотного спектру української держави, використання не за призначенням аварійної частоти 121.5 мГц та несанкціонований вихід сторонніх осіб в радіоефір на робочих частотах секторів Одеського та Дніпропетровського центрів організації повітряного руху. Україна офіційно звинувачує Російську Федерацію в порушеннях нею низки міжнародних, багатосторонніх та двосторонніх договорів, а також положень Європейського аеронавігаційного плану (DOC7754), положень Додатків 2, 11 та 15 до Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію (1944 рік), DOC7910.

Росія зухвало ігнорує принципи встановлення меж районів польотної інформації (РПІ), викладені в Чиказькій конвенції та Додатках до неї. Така поведінка з точки зору міжнародного права є неприпустимою і класифікується як відкритий тероризм не тільки проти України, але й проти міжнародної авіаційної спільноти.


http://uksatse.ua/index.php?act=Part&CODE=247&id=264
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: ІСАО підтверджує виключне право України з
« Reply #1 : Квітня 23, 2014, 05:36:15 17:36 »
МОСКВА, 23 апреля. /ИТАР-ТАСС/. Авиакомпания "Грозный Авиа" запросила у Росавиации допуски к выполнению международных рейсов из Симферополя в Стамбул, Тель-Авив, Ереван и Анталью, но Росавиация заявки отклонила, следует из материалов ведомства.

Вопрос допуска авиакомпаний к выполнению международных полетов находится в компетенции межведомственной комиссии. Росавиация готовит материалы, на основании которых комиссия выдает допуски или отказывает в них. Согласно документам, подготовленным ведомством к очередной комиссии, "Грозный Авиа" запросила разрешения на полеты из Симферополя в Стамбул трижды в неделю, а также по два рейса в неделю в Тель-Авив, Анталью и Ереван. Все рейсы перевозчик планировал выполнять на самолетах Як-42Д.

"Отказать в выдаче допуске, - указано в материалах Росавиации. - Аэропорт Симферополя не является международным по законодательству РФ". Представитель ведомства пояснил ИТАР-ТАСС, что в Симферополе не работает пункт пропуска, необходимый для возобновления международных полетов. "Пункт пропуска открывается распоряжением правительства РФ, - добавили в ведомстве. - Проект распоряжения Росавиация согласовала. Сейчас он находится на дальнейшем согласовании в заинтересованных федеральных органах исполнительной власти".

ОАО "Грозный Авиа" располагает парком из 5 самолетов Як-42д и одним Як-42. Предполагается, что парк компании пополнится также самолетами Airbus. "Компания "Грозный Авиа" приобретет два самолета Airbus. Хочу напомнить, что ранее мы закупили лайнеры Як-42, исходя из того, что они признаны самыми безопасными. При этом обслуживание "яков" обходится дороже из-за высокого уровня расхода топлива", - сообщил 22 апреля глава Чеченской республики Рамзан Кадыров на одной из своих официальных страниц в соцсетях.
http://itar-tass.com/ekonomika/1141709
« Останнє редагування: Квітня 23, 2014, 09:52:46 21:52 від Чорна Сотня »
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.