Автор Тема: Туреччина почала військову операцію у Сирії: перші подробиці  (Прочитано 15297 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Немає нічого міфологічного в діяльності Трумпа, бро.
Це руйнівник Америки.
Обамо теж був руйнівником, як і Буш.
Це вже стала тенденція, лише сліпі фанатики продовжують давитися лайном своїх клуонів-керманичів, прикуті до маніпулятивних сектантських медіа.

Ну всьо, "піздєцамєрікє" і "путінвсєхпєрєіграл".  :eyes:

Буш захищав арабів та курдів  від Саддама - руйнував Америку. Обама не став захищати арабів та курдів від Асада та хуйла - руйнував Америку. Потім таки довелося повертати війська і захищати арабів від ІДІЛу - і руйнувати Америку, але захищати арабів від Асада він відмовився - і тим руйнував Америку. Трамп спочатку нібито захищав арабів від Асада, але мляво - руйнував Америку (чи тим, що захищав, чи тим, що мляво, чи і тим, і тим). Потім захищав курдів від ІДІЛу - і руйнував Америку. А тепер відмовився захищати курдів від турків - і знов руйнує Америку.

Ви б визначилися там у себе, на залізниці, що ж тре робити (чи не робити), щоб точно не "руйнувати Америку" і чому ключ до майбутнього Америки лежить саме в Мандбіжу, а не, скажімо, у Горлівці.   :weep: Чисто з нашого шкурного інтересу, нмд, краще вибрати на цю роль Горлівку і перекидати американський контингент туди. Але хулі я знаю, я ж не залізничник. У мене просто пам'ять хороша.   :smilie8:
« Останнє редагування: Жовтня 16, 2019, 10:12:59 22:12 від Адам Жоржович »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ну всьо, "піздєцамєрікє" і "путінвсєхпєрєіграл".  :eyes:

Буш захищав арабів та курдів  від Саддама - руйнував Америку. Обама не став захищати арабів та курдів від Асада та хуйла - руйнував Америку. Потім таки довелося повертати війська і захищати арабів від ІДІЛу - і руйнувати Америку, але захищати арабів від Асада він відмовився - і тим руйнував Америку. Трамп спочатку нібито захищав арабів від Асада, але мляво - руйнував Америку (чи тим, що захищав, чи тим, що мляво, чи і тим, і тим). Потім захищав курдів від ІДІЛу - і руйнував Америку. А тепер відмовився захищати курдів від турків - і знов руйнує Америку.

Ви б визначилися там у себе, на залізниці, що ж тре робити (чи не робити), щоб точно не "руйнувати Америку" і чому ключ до майбутнього Америки лежить саме в Мандбіжу, а не, скажімо, у Горлівці.   :weep:

Жоржовічь, для мене ця тема закрита.
Хочеш підтирати сідницю кацапському холую Трумпу - будь ласка, це твій вибір.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Жоржовічь, для мене ця тема закрита.
Хочеш підтирати сідницю кацапському холую Трумпу - будь ласка, це твій вибір.


Так, як ти вилизав язиком сфінктер всемогутньому хуйлу-завойовнику-найкоштовнішої-в-світі-теріторії-сирії - мені годі й мріяти навчитися.  :weep:

Америка розвалилася  :weep:, Європа загнила  :weep:, курдів дорогоцінних не захистили  :weep:, три прездиденти підряд - агенти ФСБ, "попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. усюди смерть, розруха."  :weep: :weep: :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884

Так, як ти вилизав язиком сфінктер всемогутньому хуйлу-завойовнику-найкоштовнішої-в-світі-теріторії-сирії - мені годі й мріяти навчитися.  :weep:

Америка розвалилася  :weep:, Європа загнила  :weep:, курдів дорогоцінних не захистили  :weep:, три прездиденти підряд - агенти ФСБ, "попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. усюди смерть, розруха."  :weep: :weep: :weep:

whatever

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!

Так, як ти вилизав язиком сфінктер всемогутньому хуйлу-завойовнику-найкоштовнішої-в-світі-теріторії-сирії - мені годі й мріяти навчитися.  :weep:

Америка розвалилася  :weep:, Європа загнила  :weep:, курдів дорогоцінних не захистили  :weep:, три прездиденти підряд - агенти ФСБ, "попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. усюди смерть, розруха."  :weep: :weep: :weep:

 :ay
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
EXCLUSIVE: I have obtained a copy of ⁦
@realDonaldTrump
⁩’s letter to #Erdogan. ⁦
@POTUS
⁩ warns him to not “be a tough guy! Don’t be a fool!” Says he could destroy Turkey’s economy if #Syria is not resolved in a humane way. Details tonight at 8pm

If you are going through hell, keep going.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
насколько я помню, начиналось с того, что режим Асада был объявлен диктаторским, и Запад, в первую очередь США, неоднократно высказывал требование отстранить Асада от власти. для этого Запад поддерживал оппозицию, повстанцев, курдов, и ещё там кого-то.
в то же время Россия, наоборот, настаивала на том, что Асад есть законный правитель Сирии, и вмешалась в вооружённый конфликт на его стороне.
теперь давайте оценим состояние на сегодня. право Асада на власть уже никто на Западе не оспаривает, о том чтобы отстранить его от власти речь уже давно не идёт. антиасадовские повстанцы уничтожены физически, теперь очередь за курдами. США считают за благо убраться из Сирии, бросив базы, и всех союзников, и никого поддерживать больше не желают. репутация США как партнёра сильно подпорчена.
тем временем Россия с удовольствием занимает вакантное место жандарма, пока только в Сирии. Россия "своих не сдала", свои обязательства перед союзниками и сателлитами выполнила, репутацию надёжного партнёра подтвердила. теперь во всём мире знают на кого можно делать ставки, а на кого нельзя.
я, конечно, вообще не специалист, и даже не знаток в ближневосточных делах. если кто-то сможет убедить меня, что я неправильно понимаю, что всё наоборот, что Трамп сделал гениальный ход конём, а Путин завяз в чужом конфликте, и ему теперь будет плохо - я буду рад переубедиться.
« Останнє редагування: Жовтня 17, 2019, 12:15:02 12:15 від GreenGhost »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
 Курди спалили перший "Лео":



Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
насколько я помню, начиналось с того, что режим Асада был объявлен диктаторским, и Запад, в первую очередь США, неоднократно высказывал требование отстранить Асада от власти. для этого Запад поддерживал оппозицию, повстанцев, курдов, и ещё там кого-то.
в то же время Россия, наоборот, настаивала на том, что Асад есть законный правитель Сирии, и вмешалась в вооружённый конфликт на его стороне.
теперь давайте оценим состояние на сегодня. право Асада на власть уже никто на Западе не оспаривает, о том чтобы отстранить его от власти речь уже давно не идёт. антиасадовские повстанцы уничтожены физически, теперь очередь за курдами. США считают за благо убраться из Сирии, бросив базы, и всех союзников, и никого поддерживать больше не желают. репутация США как партнёра сильно подпорчена.
тем временем Россия с удовольствием занимает вакантное место жандарма, пока только в Сирии. Россия "своих не сдала", свои обязательства перед союзниками и сателлитами выполнила, репутацию надёжного партнёра подтвердила. теперь во всём мире знают на кого можно делать ставки, а на кого нельзя.
я, конечно, вообще не специалист, и даже не знаток в ближневосточных делах. если кто-то сможет убедить меня, что я неправильно понимаю, что всё наоборот, что Трамп сделал гениальный ход конём, а Путин завяз в чужом конфликте, и ему теперь будет плохо - я буду рад переубедиться.

Всё правильно вы понимаете.

Сглотнули и утёрлись. Обставили, правда, это как "экономическая целесообразность".
No money No honey

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Так економічна війна з Туреччиною теж задоволення не з дешевих - якщо це не порожні погрози, що на трампа дуже схоже.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
Middle East - "Go home infidels!"

Trump - "Ok."
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
насколько я помню, начиналось с того, что режим Асада был объявлен диктаторским, и Запад, в первую очередь США, неоднократно высказывал требование отстранить Асада от власти. для этого Запад поддерживал оппозицию, повстанцев, курдов, и ещё там кого-то.
в то же время Россия, наоборот, настаивала на том, что Асад есть законный правитель Сирии, и вмешалась в вооружённый конфликт на его стороне.
теперь давайте оценим состояние на сегодня. право Асада на власть уже никто на Западе не оспаривает, о том чтобы отстранить его от власти речь уже давно не идёт. антиасадовские повстанцы уничтожены физически, теперь очередь за курдами. США считают за благо убраться из Сирии, бросив базы, и всех союзников, и никого поддерживать больше не желают. репутация США как партнёра сильно подпорчена.
тем временем Россия с удовольствием занимает вакантное место жандарма, пока только в Сирии. Россия "своих не сдала", свои обязательства перед союзниками и сателлитами выполнила, репутацию надёжного партнёра подтвердила. теперь во всём мире знают на кого можно делать ставки, а на кого нельзя.
я, конечно, вообще не специалист, и даже не знаток в ближневосточных делах. если кто-то сможет убедить меня, что я неправильно понимаю, что всё наоборот, что Трамп сделал гениальный ход конём, а Путин завяз в чужом конфликте, и ему теперь будет плохо - я буду рад переубедиться.
Як варіант, Трамп не бачив взагалі виходу з ситуації, що склалася. Головним чинником такого рішення, як на мене, була Турція, яка просто за@бала, поводилася чим далі, тим агресивніше, от Трамп відійшов і дозволив павукам самим між собою розбиратися і, судячи з реакції Ердогана, тупо тому насрав на голову , заразом помстившись за все оптом.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Як варіант, Трамп не бачив взагалі виходу з ситуації, що склалася. Головним чинником такого рішення, як на мене, була Турція, яка просто за@бала, поводилася чим далі, тим агресивніше, от Трамп відійшов і дозволив павукам самим між собою розбиратися і, судячи з реакції Ердогана, тупо тому насрав на голову , заразом помстившись за все оптом.

Согласитесь, как-то другими красками заиграла фраза: "надёжный партнёр по НАТО".
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
А турок таки баран...

If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Согласитесь, как-то другими красками заиграла фраза: "надёжный партнёр по НАТО".
Так, курдів все ж таки здав. Хотів ще додати, що тактично він може й правильне рішення прийняв, а стратегічно ні.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ердоган поки що воює зеленими найманцями, але імхо курди їх поступово перетруть, а далі у султана постане дилема, бо класти власних янучар він не хоче.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Ердоган поки що воює зеленими найманцями, але імхо курди їх поступово перетруть, а далі у султана постане дилема, бо класти власних янучар він не хоче.
Так там зіткнення з кацапами тепер можливо і курди можуть тепер тероризувати турків, раніше їх хоч американці стримували

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Курды сегодня отрапортовали, что успели сжечь ещё один турецкий бронетранспортёр "Кирпи" с экипажем (количество жертв не сообщают).

Было:



Стало:



No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча
Пацани-трампонщики, ану розтолкуйте темному вкраїнському аборигену одну річ   :smilie11:

Якжо Трампуша раптом вирішив на всій цій херні з Близьким Сходом рєзко зекономити (і їпісь оно всьо там коньом), то Ізраїль вже нікуа американської допомоги не отримуватиме ? Трампуша, мабуть подав відповідні цифри для бюджету Гамерики ? :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
EXCLUSIVE: I have obtained a copy of ⁦
@realDonaldTrump
⁩’s letter to #Erdogan. ⁦
@POTUS
⁩ warns him to not “be a tough guy! Don’t be a fool!” Says he could destroy Turkey’s economy if #Syria is not resolved in a humane way. Details tonight at 8pm


срав турок на твого додіка,а лист в сміття викинув.І додік підітреться.
 У оранжа взагалі нема розуміння ніякого про міжнародну політику і як з політиками з тих країв говорити.......бо у додіфка в МЗС сидять виключно абсолютно не приготовлені до своєї діяльності всякі "помпео"
« Останнє редагування: Жовтня 17, 2019, 09:17:55 21:17 від cynic »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Согласитесь, как-то другими красками заиграла фраза: "надёжный партнёр по НАТО".

Розгорніть думку: що поганого сталося між партнерами по НАТО в даній конкретній ситуації? Хіба в ситуації вибору між партнером по НАТО і не партнером не було обрано сторону партнера?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
President Trump Says Kurds Are Now Much More Inclined To Do What Needs To Be Done,  Erdogan's Visit To U.S. Next Month Now Open

 :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Фактично Трумп вимагає від курдів залишити власну землю та передати її туркам.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Трумп моцно заповажав Ердогана після того як він покзав фак НАТО та купив кацапські С400.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Фактично Трумп вимагає від курдів залишити власну землю та передати її туркам.

А вам б, звичайно, хотілося конфлікту між двома членами НАТО, в ідеалі із стріляниною, виходом Турції з НАТО і втрати Штатами військово-повітряних баз біля "мягкого падбрюш'я рассіюшькі".  :eyes:

Зате курди якісь, про котрих ви ще півроку тому ніхуя не знали, були б задоволені.  :gigi:

А Україні б як було б вигідно, йой!  :smiley24:

Стратєгічно мислітє, унушаіть!  :moskali:


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А вам б, звичайно, хотілося конфлікту між двома членами НАТО, в ідеалі із стріляниною, виходом Турції з НАТО і втрати Штатами військово-повітряних баз біля "мягкого падбрюш'я рассіюшькі".  :eyes:

Зате курди якісь, про котрих ви ще півроку тому ніхуя не знали, були б задоволені.  :gigi:

А Україні б як було б вигідно, йой!  :smiley24:

Стратєгічно мислітє, унушаіть!  :moskali:

трумпізм не лікується.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
Пан Ердоган не зміг відмовитися від пропозиції... :smilie7:

https://twitter.com/i/status/1184896532304158720
If you are going through hell, keep going.