Автор Тема: Наступний Президент України  (Прочитано 2635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #60 : Листопада 12, 2019, 01:33:25 01:33 »
Не хотів я зараз щось писати, бо нема часу на довгі дискусії.

Але постик вийшов довгий, ЛОЛ!


Ви всі, певно, належите до тих легендарних 73% ( ну ви розумієте)  :shuffle:

Якраз 73-відсоткові Уляну ненавидять. Бо вона не тільки справжня, а не фейкова, українка, а і реально сильна і результативна людина.

Ви б ще помріяли б про Яресько чи про Гонтарєву, чи про Яценюка чи про Гройсмана.
...Та в нас лікарні ( Звичайні, прості, а не дорогі) в областях і в райцентрах або закриваються, або на грані закриття. Бо лікарі й медсестри виїжджають за кордон. А вони тут сидять і мріють про Супрун.  :smilie8:

Це через Уляну чи просто тому, що в Польщі тупо платять більше? Це Улянина провина, що в Україні нема стабільності і там не платять зарплати світового рівня??

Чи ви Україну готові любити тільки з безпечної відстані, маючи можливість завжди вчасно виїхати ( наприклад, в Лондон, чи в Пуерто-Ріко, чи ще під якісь нетрі).
 :smilie8: :smilie8: :smilie8:

Купа людей, що проживають в Україні, теж вважають, що Уляна могла би бути хорошим президентом. До чого тут чиєсь географічне перебування??

Ю.В. Тимошенко на будь-яких наступних президентських виборах вже брати участі в ролі кандидата не буде. І жодного кандидата теж не підтримуватиме.

Хаха, тепер зрозуміло, де собака парилась ... Любу Юлічку ніхто в прези  тут не запропонував, а відьму Улянку ще і як, і не один раз  :smilie5: За мамку болить  :laugh: :laugh: :laugh:

А тепер серйозно. Юлія не має ніякого морального права вести український народ. Під час виборчої кампанії вона ні слова кривого не сказала проти зрадника Зеленського і зараз продовжує тихенько колаборувати із його злочинним режимом. І можливо, скоро буде уже відкрито у якості прем"єра, про що говорить не одне джерело.

Мріяти про Президента Уляну Супрун, напевно, не додумався порадити українцям ні Коломойський, ні Рабинович, ні Кернес, ні Яков Блайх, та й, напевно б сама Голда Меєр не додумалась би, бо вважала б що така порада - це просто провокація.
Однак, українська фантастична дурнуватість здатна навіть перевершити найлютішого антиукраїнського єврейського генія.

А не доходить, що Супрун і є, можливо, тою українською Голдою -  такою ж непорушною, принциповою, сильною і безстрашною? але ні, давайте вчергове вишукаємо нове обличчя із старого лайна ... типу Юлі, наприклад  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #61 : Листопада 12, 2019, 05:27:03 05:27 »
 Дискредитували Пороха, зараз у нього настільки великий антирейтинг, що знову не оберемо. Зараз йде цілеспрямована кампанія по дискредитації Зелі. Виникає пару питань: хто замовник щодо Зелі і кого будуть просувати наступним презом?. Виникає думка, що першим є Хуйло, а другим Медведчук . Ну, і цікаво, що гілку відкрила Звьоздочка, мабуть, скоро і в навколокацапських ЗМІ цю тему підіймуть.
« Останнє редагування: Листопада 12, 2019, 05:31:39 05:31 від Yuras Yuras »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Наступний Президент України
« Reply #62 : Листопада 12, 2019, 07:18:55 07:18 »
Запхай любого тобі Зелю собі в сраку...
Він виродок недостойний ходити по українській землі...
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #63 : Листопада 12, 2019, 07:24:30 07:24 »
Дискредитували Пороха, зараз у нього настільки великий антирейтинг, що знову не оберемо. Зараз йде цілеспрямована кампанія по дискредитації Зелі. Виникає пару питань: хто замовник щодо Зелі і кого будуть просувати наступним презом?. Виникає думка, що першим є Хуйло, а другим Медведчук . Ну, і цікаво, що гілку відкрила Звьоздочка, мабуть, скоро і в навколокацапських ЗМІ цю тему підіймуть.

Зовсім мізками тю-тю? У них уже Зеля хороший  :smilie10: це у людей якась ментальна деградація чи просто алкоголізм?

Якби готувалися до виборів як потрібно, то не треба було б вибирати всяких зель.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #64 : Листопада 12, 2019, 07:38:01 07:38 »
Зовсім мізками тю-тю? У них уже Зеля хороший  :smilie10: це у людей якась ментальна деградація чи просто алкоголізм?

Якби готувалися до виборів як потрібно, то не треба було б вибирати всяких зель.
Та просто Йурас-Йурас "відкрив своє личко". Він днями вже Пороха обсирати почав, сьогодні Бубочку почав захищати. Все логічно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #65 : Листопада 12, 2019, 07:42:13 07:42 »
Та просто Йурас-Йурас "відкрив своє личко". Він днями вже Пороха обсирати почав, сьогодні Бубочку почав захищати. Все логічно.
РГ таки правий.
 Наведіть контраргументи замість піз@ежа.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #66 : Листопада 12, 2019, 07:43:11 07:43 »
 Враховуючи реакцію наших ольгінців, я поцілив.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #67 : Листопада 12, 2019, 08:08:11 08:08 »
Враховуючи реакцію наших ольгінців, я поцілив.

Дивися просто в очі і дай відповідь на питання - зеля хороший? не ображати бубочку?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #68 : Листопада 12, 2019, 08:10:25 08:10 »
РГ таки правий.
 Наведіть контраргументи замість піз@ежа.
Зєбілоїде, мовчало би ти вже про аргументи, то ти тут почало зебільну пропаганду:
Зараз йде цілеспрямована кампанія по дискредитації Зелі. Виникає пару питань: хто замовник щодо Зелі і кого будуть просувати наступним презом?. Виникає думка, що першим є Хуйло, а другим Медведчук .
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #69 : Листопада 12, 2019, 08:22:50 08:22 »
 Відповідь ольгінцам і корисним юзерам: Зеля дибіл але якщо проти Зелі розгорнута кампанія, то які цілі вона переслідує?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #70 : Листопада 12, 2019, 08:26:29 08:26 »
Відповідь ольгінцам і корисним юзерам: Зеля дибіл але якщо проти Зелі розгорнута кампанія, то які цілі вона переслідує?
Тi ж самi, якi були у студентiв в груднi 2013 року, коли тiльки-но почався Майдан.
Стiльки чорного гумору, стрiл критики... пустили в це лайно... не один През не збирав.
Зеля за всiх вiддуваеться, тому воно не може дати вiдповiть - куди йде Украiна?..
 >:(

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #71 : Листопада 12, 2019, 08:44:50 08:44 »
Відповідь ольгінцам і корисним юзерам: Зеля дибіл але якщо проти Зелі розгорнута кампанія, то які цілі вона переслідує?

Ви цими ж питаннями задавалися, коли люди почали виходити на Майдан проти Януковича?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #72 : Листопада 12, 2019, 08:49:53 08:49 »
Ви цими ж питаннями задавалися, коли люди почали виходити на Майдан проти Януковича?
Ні але в ретроспективі, після з'ясування багатьох фактів, роздумів такі питання виникають. Міркувати, Звьоздочка, це не завжди мати рацію але без розмірковувань рацію ніколи не будеш мати.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #73 : Листопада 12, 2019, 08:59:58 08:59 »
Відповідь ольгінцам і корисним юзерам: Зеля дибіл але якщо проти Зелі розгорнута кампанія, то які цілі вона переслідує?
Триндець, як винахідливо зебіло-кацап Юрас переконує супчиків стати на захист Бубочки від злобних порохоботів  :lol:

Тіпа ми повинні забути, що наркоша щодня й шогодини зливає Україну Ху№лу, що проводяться репресії проти тих, хто захищав і захищає нашу державу, що зливаються українські території і кінця цьому зливу не видно, що абсолютно розвалена система міжнародної підтримки України, що йде розграбування держави бандою КалоМойші... І ті, кому це не подобається, зєбілом Йурасом записані в ольгінцЫ  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #74 : Листопада 12, 2019, 09:24:58 09:24 »
Триндець, як винахідливо зебіло-кацап Юрас переконує супчиків стати на захист Бубочки від злобних порохоботів  :lol:

Тіпа ми повинні забути, що наркоша щодня й шогодини зливає Україну Ху№лу, що проводяться репресії проти тих, хто захищав і захищає нашу державу, що зливаються українські території і кінця цьому зливу не видно, що абсолютно розвалена система міжнародної підтримки України, що йде розграбування держави бандою КалоМойші... І ті, кому це не подобається, зєбілом Йурасом записані в ольгінцЫ  :gigi:
Наведіть мою цитату на захист бубочки. Поки що ви балаболите і не здатні довести нічого на доказ своїх слів, тільки якісь додумування у стилі юзерші базарної.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #75 : Листопада 12, 2019, 09:33:25 09:33 »
Наведіть мою цитату на захист бубочки. Поки що ви балаболите і не здатні довести нічого на доказ своїх слів, тільки якісь додумування у стилі юзерші базарної.
Брехливий зебілоїд, я твою цитату в попередньому своєму повідомленні приводив  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #76 : Листопада 12, 2019, 09:45:37 09:45 »
Брехливий зебілоїд, я твою цитату в попередньому своєму повідомленні приводив  :weep:
Цитата буде, де я захищаю бубочку?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #77 : Листопада 12, 2019, 05:29:24 17:29 »
Цитата буде, де я захищаю бубочку?
Брехливий зєбілоїде, ця цитата на цій сторінці, я тобі вже сказав де. Чи ти такий тупий, що не можеш знайти моє попереднє повідомлення в цій темі?
Що ж, якщо ти такий тупий, то читай свій перл:
"Зараз йде цілеспрямована кампанія по дискредитації Зелі. Виникає пару питань: хто замовник щодо Зелі і кого будуть просувати наступним презом?. Виникає думка, що першим є Хуйло, а другим Медведчук ."(с, Йурас-Йурас)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #78 : Листопада 12, 2019, 06:30:30 18:30 »
Брехливий зєбілоїде, ця цитата на цій сторінці, я тобі вже сказав де. Чи ти такий тупий, що не можеш знайти моє попереднє повідомлення в цій темі?
Що ж, якщо ти такий тупий, то читай свій перл:
"Зараз йде цілеспрямована кампанія по дискредитації Зелі. Виникає пару питань: хто замовник щодо Зелі і кого будуть просувати наступним презом?. Виникає думка, що першим є Хуйло, а другим Медведчук ."(с, Йурас-Йурас)
Я на куй посилати теж умію, будеш потім, як та сявка, стучати на мене.
 Я прохав навести мої слова, де я захищаю Зелю. В наведеній вами цитаті констатуються факти. Ви вже констатацію від висловлення підтримки не розрізняєте?
Наведіть тоді логічний ланцюжок, будемо разом логіку згадувати.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #79 : Листопада 12, 2019, 06:47:57 18:47 »
Я на куй посилати теж умію, будеш потім, як та сявка, стучати на мене.
 Я прохав навести мої слова, де я захищаю Зелю. В наведеній вами цитаті констатуються факти. Ви вже констатацію від висловлення підтримки не розрізняєте?
Наведіть тоді логічний ланцюжок, будемо разом логіку згадувати.
Іди в сраку зі своїми вигаданими фактами. Фактом є те, що Бубочка ворог України, а ти пропонуєш його захищати, бо нібито Бубочку Ху%ло та Медведчук абіжають.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #80 : Листопада 12, 2019, 06:54:46 18:54 »
Цитата: bоrderlander link=topic=56273.msg1346317#msg1346, язик 317 date=1573577277
Іди в сраку зі своїми вигаданими фактами. Фактом є те, що Бубочка ворог України, а ти пропонуєш його захищати, бо нібито Бубочку Ху%ло та Медведчук абіжають.
Дібілок, язик спочатку свій  з тієї сраки витягни, потім інших туди посилати будеш.
 Я пропоную поглянути на обстановку під іншим кутом зору і подискутувати на цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #81 : Листопада 12, 2019, 06:59:40 18:59 »
Дібілок, язик спочатку свій зі сраки витягни, потім інших туди посилати будеш.
 Я пропоную поглянути на обстановку під іншим кутом зору і подискутувати на цю тему.
Зєбілоїд, твоя точка зрєнія якби зрозуміла.
В тебе Порох - дешевий та убогий коньюктурщик, який закон про мови приймає не тоді, коли тобі нравітся. А от Бубочку ти пропонуєш защіщать від Медведчука та Ху%ла  :lol:. Тут навіть не треба ніц аналізувати, твоя лексика та підбір слів говорять самі за себе.
В гробу я бачив дискусії з такими маніпуляторами.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Наступний Президент України
« Reply #82 : Листопада 12, 2019, 07:04:30 19:04 »
Зєбілоїд, твоя точка зрєнія якби зрозуміла.
В тебе Порох - дешевий та убогий коньюктурщик, який закон про мови приймає не тоді, коли тобі нравітся. А от Бубочку ти пропонуєш защіщать від Медведчука та Ху%ла  :lol:. Тут навіть не треба ніц аналізувати, твоя лексика та підбір слів говорять самі за себе.
В гробу я бачив дискусії з такими маніпуляторами.

Воно ще в зєбілоїдній діяльності постійно шукає "пазітів", як родзинки у гної.  :smilie8:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #83 : Листопада 12, 2019, 07:13:13 19:13 »
Зєбілоїд, твоя точка зрєнія якби зрозуміла.
В тебе Порох - дешевий та убогий коньюктурщик, який закон про мови приймає не тоді, коли тобі нравітся. А от Бубочку ти пропонуєш защіщать від Медведчука та Ху%ла  :lol:. Тут навіть не треба ніц аналізувати, твоя лексика та підбір слів говорять самі за себе.
В гробу я бачив дискусії з такими маніпуляторами.
Навіщо тоді висираєшся під кожним постом? Нетримання?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Наступний Президент України
« Reply #84 : Листопада 12, 2019, 07:14:59 19:14 »
Воно ще в зєбілоїдній діяльності постійно шукає "пазітів", як родзинки у гної.  :smilie8:
Якщо в деяких прихильників Пороха мізків не дошукаєшся, то доводиться чимось себе займати.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #85 : Листопада 12, 2019, 07:47:49 19:47 »
Хлопцi - Юрась, Бордер...  припиняйте срач... - не перетворюйте СУП на ФУП...
 >:(