Автор Тема: Наступний Президент України  (Прочитано 2636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Наступний Президент України
« : Листопада 10, 2019, 09:40:00 21:40 »
Я от замислююсь - є багато розмов про ось, знесемо зелю, третій майдан і т.п.

Ну припустимо, а далі що? є план А, не кажучи вже про план Б? є кандидатури на посаду преза, наприклад?

Я вважаю, що наступним президентом повинна стати ... Уляна Супрун, тому що:

1) Вона є справжньою українкою генетично і ментально
2) Вона виросла поза совком, з цієї точки зору її ментальність та цінності не зіпсовані, як у проживаючих на теренах українців. А совок пречудовенько відтворюється навіть у сучасної молоді (бачила молоду дівчину з поліського села на Майдані, яка за дружбу з кацами і за однокласнікі  :smilie10:)
3) Вона практично свята у плані некорумованості, непідкупна
4) Вона незламна і йде напролом. Як її тільки не обзивали, як не знущалися із її зовнішності та кваліфікації, не бойкотували, мутили, путчували проти неї, а вона йшла вперед як віртуальний слон по джунглях, душачи всіляких мосьок і навіть не звертаючи уваги на їх передсмертне кавіщання у неї під ногами.
5) Вона не побоялася зеленої чуми і не втекла з України. А могла б повернутися у ситу Америку і жити собі в насолоду.
6) Вона одна із небагатьох, хто реально ЗРОБИВ реформу, а не триндів і не жалівся на інших, коли не вийшло. Тобто здатна показати результат, а на такому рівні і враховуючи особливості галузі, це був дуже сильний результат.

Що ви думаєте? які у вас кандидати?  :idea:


Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Наступний Президент України
« Reply #1 : Листопада 10, 2019, 10:00:44 22:00 »
Закон України Про вибори Президента України, ст. 9, п. 1:

"Президентом України може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років." 
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Наступний Президент України
« Reply #2 : Листопада 10, 2019, 10:15:06 22:15 »
Завжди був такої ж думки- Уляна найкраща

Але шанси реально мізерні, навіть відкидаючи формальну сторону

Припускаю, що наступним Президентом буде військовий

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Наступний Президент України
« Reply #3 : Листопада 10, 2019, 10:50:35 22:50 »
Яка різниця, хто кращій: переможе все одно кінь з двома хуями.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Наступний Президент України
« Reply #4 : Листопада 10, 2019, 11:02:59 23:02 »
Наразі вважаю фаворитом Кличка, але то вилами по воді.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #5 : Листопада 10, 2019, 11:27:48 23:27 »
Забудьте. Шлунки перемогли.

"Пластамссовий мір побєділ" (с)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Наступний Президент України
« Reply #6 : Листопада 11, 2019, 03:33:11 03:33 »
Думаю,наступним Презом стане Забродський,а Порох стане його радником.Уляна-це супер,але без медійної підтримки вона не стане.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #7 : Листопада 11, 2019, 08:20:00 08:20 »
Завжди був такої ж думки- Уляна найкраща
Але шанси реально мізерні, навіть відкидаючи формальну сторону
Припускаю, що наступним Президентом буде військовий
Можу, звiсно, помилятися - в життi все бувае - але Сцикун довго не протягне - макс. 1 рiк, якщо Офic... сам його не з'iсть...
На мою думку, хоч це й не дуже приемно, а все ж... було б непогано бачiти "сильну руку" - того ж таки А. Авакова, при тому, що в креслi Прем'ера буде П. Порошенко... - навряд чи Порох потягне другий строк як През., а з Аваковим... можно було б якось домовлятися...
Щодо Уляни... - жiночка вона разумна, але... не ii справа тягнути Украiну - на посадi очiльника МОЗу, можливо, вона б багато чого б корисного зробила...
 :gb:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #8 : Листопада 11, 2019, 08:35:52 08:35 »
Я от замислююсь - є багато розмов про ось, знесемо зелю, третій майдан і т.п.


Я вважаю, що наступним президентом повинна стати ... Уляна Супрун, тому що:



Наступним Президентом буде той , хто вже перевірений скрутними часами для держави і якому Конституція України дозволяє займати цю посаду ще п'ять років.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #9 : Листопада 11, 2019, 08:38:30 08:38 »
Наступним Президентом буде той , хто вже перевірений скрутними часами для держави і якому Конституція України дозволяє займати цю посаду ще п'ять років.

І які ж Ваші кандидати?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #10 : Листопада 11, 2019, 08:41:21 08:41 »
Можу, звiсно, помилятися - в життi все бувае - але Сцикун довго не протягне - макс. 1 рiк, якщо Офic... сам його не з'iсть...
На мою думку, хоч це й не дуже приемно, а все ж... було б непогано бачiти "сильну руку" - того ж таки А. Авакова, при тому, що в креслi Прем'ера буде П. Порошенко... - навряд чи Порох потягне другий строк як През., а з Аваковим... можно було б якось домовлятися...
Щодо Уляни... - жiночка вона разумна, але... не ii справа тягнути Украiну - на посадi очiльника МОЗу, можливо, вона б багато чого б корисного зробила...
 :gb:

Авакова?? воно ж корумповане, нема де клейма ставити. І до того ж Авакян допоміг знести Пороха, як же він може з ним потім співпрацювати??

А про військового я вже давно писала ... відповідь на той момент від декого на фупі була що типу нехай військові там боронять, нічого їм недолугим в політику лізти  :smilie10: :smilie10: :smilie10:  Вибрали "розумного"  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #11 : Листопада 11, 2019, 08:47:28 08:47 »
І які ж Ваші кандидати?

А що? Таких кандидатів і Вас безліч?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #12 : Листопада 11, 2019, 09:15:02 09:15 »
Хехе, на фупі читають суп  :lol: :lol: :lol:

Плагіат  :smilie5:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059915.0

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #13 : Листопада 11, 2019, 09:15:46 09:15 »
А що? Таких кандидатів і Вас безліч?

Не зрозуміла написане. Я своїх кандидатів назвала. А Ви ні. Порох чи що?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #14 : Листопада 11, 2019, 09:19:01 09:19 »
Авакова?? воно ж корумповане, нема де клейма ставити.
І до того ж Авакян допоміг знести Пороха, як же він може з ним потім співпрацювати??
А про військового я вже давно писала ... відповідь на той момент від декого на фупі була що типу нехай військові там боронять, нічого їм недолугим в політику лізти  :smilie10: :smilie10: :smilie10:  Вибрали "розумного"  :smilie9: :smilie9: :smilie9:
По-перше - це лише припущення на випадок того факту, що Зе виповзе в селфi - я устал, я ухожу...
По-друге - а хто НЕ корумпований - огласiте весь спiсок...
По-трете... щось не бачу пiсля уходу Пороха з посади Преза... наступного Героя - скiльки вже було мiтингiв - жодного слова про змiну влади... - Ляшко, Мамця, Бойко... - вiдiграли своi ролi та пiшли у справах, хто залишився на перших ролях?..
Назвiть нам призвище наступного Гетьмана, яким ви бачiте майбутне Украiни...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Наступний Президент України
« Reply #15 : Листопада 11, 2019, 09:35:56 09:35 »
По-перше - це лише припущення на випадок того факту, що Зе виповзе в селфi - я устал, я ухожу...
По-друге - а хто НЕ корумпований - огласiте весь спiсок...
По-трете... щось не бачу пiсля уходу Пороха з посади Преза... наступного Героя - скiльки вже було мiтингiв - жодного слова про змiну влади... - Ляшко, Мамця, Бойко... - вiдiграли своi ролi та пiшли у справах, хто залишився на перших ролях?..
Назвiть нам призвище наступного Гетьмана, яким ви бачiте майбутне Украiни...

Я вже назвала і якраз некорумповану. Але вимоги по проживанню не знала. За Забродського чи Кривоноса б теж голосувала - не думаю, що він зашкварився у чомусь корупційному.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #16 : Листопада 11, 2019, 09:45:57 09:45 »
Я вже назвала і якраз некорумповану. Але вимоги по проживанню не знала.
За Забродського чи Кривоноса б теж голосувала - не думаю, що він зашкварився у чомусь корупційному.
Забродський чи Кривонос... - новi постатi в Полiтицi - Бог його знае, як будуть почуватися в Табуретцi...
Ви правi - Аваков - не кращiй варiант, Супрун... взагалi не тягне - з'iдять вони ii...
Юлька... ще гiрша за Коломойскього буде  - це взагалi - Хуйло в спiдницi...
Хто лишився - Ляшко - може бути - характер у нього е, бойовий гонор присутнiй, пiдтримка... прикупить...
Хто на нього ставив - Фiрташ - у всякому разi для Кремля це був би справжнiй гемор, анiж тупа Бубочка, яка в Теслi нас життю вчiть.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Наступний Президент України
« Reply #17 : Листопада 11, 2019, 10:21:20 10:21 »
Я вважаю, що наступним президентом повинна стати ... Уляна Супрун, тому що:

Пару днів тому прийшла така ж думка  :smiley24:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #18 : Листопада 11, 2019, 10:33:20 10:33 »
Не зрозуміла написане. Я своїх кандидатів назвала. А Ви ні. Порох чи що?

Звичайно Порох. А згадка про корупцію на мене також діє як таскання з мовою.  Галас про корупцію в Україні був інспірований та штучно накручувався штатами , що зараз вилазить під час слухань по імпічменту Трампа. І тоді було видно , що ті саме  смердючі борцуни усі були на штатівських грантах.

Рівень корупції при Пороху був значно нижчим , чим при КуЧМО, і нищжчм за нинішній рівень правління Зебіла. Тільки сьогодні усі ті борцуни свої язики тримають у дупі зебіла. 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #19 : Листопада 11, 2019, 10:33:34 10:33 »
Яка Супрун?

Зеленський ще 20 років.

або:
 
Поплавський
Сівохо
Дубинський
Бойко
Штепа
Пушилін

І я серйозно. Бо нарід у нас притрушений на всю голову. Капітально довбанутий.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Наступний Президент України
« Reply #20 : Листопада 11, 2019, 10:53:36 10:53 »
Яка Супрун?

Зеленський ще 20 років.

або:
 
Поплавський
Сівохо
Дубинський
Бойко
Штепа
Пушилін

І я серйозно. Бо нарід у нас притрушений на всю голову. Капітально довбанутий.
Воно то так, але є фактор Росії, яка не може 20 років чекати. Наскільки я розумію, в Кремлі зараз планують поглинання більшої частини України в найближчі 3-4 роки. Бо довбанутий український народ може знову раптово поміняти вектор, а вода для Криму потрібна ще вчора.
Тому навряд чи Монік й далі буде презом України. Буде або анексія, або розшматування України на маріонеточні народні республіки з президентиками Пушиліними на чолі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Наступний Президент України
« Reply #21 : Листопада 11, 2019, 11:07:44 11:07 »
Яка Супрун?

Зеленський ще 20 років.

або:
 
Поплавський
Сівохо
Дубинський
Бойко
Штепа
Пушилін

І я серйозно. Бо нарід у нас притрушений на всю голову. Капітально довбанутий.

Не думаю.
Хохли звісно йопнуті і піддаються промиванню мізків, але мають певний хутрянський розум і здатні - за певних обставин - на базові раціональні висновки. А головне - зрадойоби, тобто бідкання та прокльони влади є приорітетом номер один. Відтак відбудеться ротація клоунів на щось більш грунтовне.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #22 : Листопада 11, 2019, 11:09:38 11:09 »
Воно то так, але є фактор Росії, яка не може 20 років чекати. Наскільки я розумію, в Кремлі зараз планують поглинання більшої частини України в найближчі 3-4 роки. Бо довбанутий український народ може знову раптово поміняти вектор, а вода для Криму потрібна ще вчора.
Тому навряд чи Монік й далі буде презом України. Буде або анексія, або розшматування України на маріонеточні народні республіки з президентиками Пушиліними на чолі.

Саме так і буде. І правнукам нехай в 1000 раз розповідатимуть, або напишуть і в капсулі "для патомкаф" зариють, як МАЛОРОСИ в черговий раз просрали державу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #23 : Листопада 11, 2019, 11:15:20 11:15 »
Не думаю.
Хохли звісно йопнуті і піддаються промиванню мізків, але мають певний хутрянський розум і здатні - за певних обставин - на базові раціональні висновки. А головне - зрадойоби, тобто бідкання та прокльони влади є приорітетом номер один. Відтак відбудеться ротація клоунів на щось більш грунтовне.

Ні
Хє
Ра

Ні на хрєн "хохли" не здатні. Українці здатні. Але їх мало і все менше, і менше... і вони або гинуть, або скалічені лежать, або виїжжають, проклянувши все.

Хохли здатні мовчки жерти один одного в "голодомори", влаштовані кацапньою, стучати, зраджувати, бігти попереду всіх і записуватись в "комсомольци"....а в якості вдячності "старшему" "брату"...організувати і побудувати САМУ ГИДОТНУ в СССР серед всіх гидотних компартій республік "совка".... компартію УРСР.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Наступний Президент України
« Reply #24 : Листопада 11, 2019, 11:25:42 11:25 »
Ні
Хє
Ра

Ні на хрєн "хохли" не здатні. Українці здатні. Але їх мало і все менше, і менше... і вони або гинуть, або скалічені лежать, або виїжжають, проклянувши все.

Хохли здатні мовчки жерти один одного в "голодомори", влаштовані кацапньою, стучати, зраджувати, бігти попереду всіх і записуватись в "комсомольци"....а в якості вдячності "старшему" "брату"...організувати і побудувати САМУ ГИДОТНУ в СССР серед всіх гидотних компартій республік "совка".... компартію УРСР.

В кожному хахлі є частка українця й навпаки.
Були часи набагато гірші за нинішні. Зебілізм вивітриться, хахли охолонуть від клованів, от побачиш.
Зірок не спіймаємо, але такий-сякий поступ буде.
А наостанок завжди є Майдан, як запобіжник. Сотні років московщини не вивітрили з  України Січ, уяви. А тут якісь кловани.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #25 : Листопада 11, 2019, 11:27:47 11:27 »
В кожному хахлі є частка українця й навпаки.
Були часи набагато гірші за нинішні. Зебілізм вивітриться, хахли охолонуть від клованів, от побачиш.
Зірок не спіймаємо, але такий-сякий поступ буде.
А наостанок завжди є Майдан, як запобіжник. Сотні років московщини не вивітрили з  України Січ, уяви. А тут якісь кловани.

ну-ну...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Наступний Президент України
« Reply #26 : Листопада 11, 2019, 11:37:04 11:37 »
ну-ну...

Якимсь дивом Україна таки існує, попри весь букет ментальних вад тутешнього насєлєнія.
Зараз трішки просіли, але довгостоковий тренд таки вгору, хоч бути на узбіччі цивілізації - це перспектива настуних десятиліть.
Досить депресивно загалом, але підстав для повного розпачу не бачу, особливо на тлі відвертої деградації "розвинутого Заходу".
Наприклад політичний дискурс "лідера вільного світу" США зараз є повністю співставним з нашим, таке саме шапіто фріків, що руйнують традиції, мораль та інституції.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #27 : Листопада 11, 2019, 11:45:46 11:45 »
Якимсь дивом Україна таки існує, попри весь букет ментальних вад тутешнього насєлєнія.
Зараз трішки просіли, але довгостоковий тренд таки вгору, хоч бути на узбіччі цивілізації - це перспектива настуних десятиліть.
Досить депресивно загалом, але підстав для повного розпачу не бачу, особливо на тлі відвертої деградації "розвинутого Заходу".
Наприклад політичний дискурс "лідера вільного світу" США зараз є повністю співставним з нашим, таке саме шапіто фріків, що руйнують традиції, мораль та інституції.

Україна існувала, ЯК ТЕРИТОРІЯ ПІД КИМОСЬ...ще з часів Київської Руси. І що? Яж не сперечаюсь, що Україна існує. Тільки, що таке "Україна"...тут кожний розуміє своє. Я кажу про державу, якої ми до 20 століття ніколи не мали. Початок 20 століття - це було пів-години у 18 році...ну і зараз....десь години півтори ще тримаємось. А так Україна - садочок біля хати, джмілі гудуть, свині рохкають, і Галя дає гусям на подвір'ї...так. Довго існує. Звиздець, як довго. А ось Держава Україна НАХЄР "ХОХЛАМ" не потрібна.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Наступний Президент України
« Reply #28 : Листопада 11, 2019, 11:53:11 11:53 »
Україна існувала, ЯК ТЕРИТОРІЯ ПІД КИМОСЬ...ще з часів Київської Руси. І що? Яж не сперечаюсь, що Україна існує. Тільки, що таке "Україна"...тут кожний розуміє своє. Я кажу про державу, якої ми до 20 століття ніколи не мали. Початок 20 століття - це було пів-години у 18 році...ну і зараз....десь години півтори ще тримаємось. А так Україна - садочок біля хати, джмілі гудуть, свині рохкають, і Галя дає гусям на подвір'ї...так. Довго існує. Звиздець, як довго. А ось Держава Україна НАХЄР "ХОХЛАМ" не потрібна.

Хохли чи біомаса - це не суб'єкт політичних процесів, не варто перейматися. Це данність накшталт природних умов.
Комусь з цим щастить, а комусь - ні. Але резульати не мають повної кореляції з базовими умовами, бо є безліч інших факторів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Наступний Президент України
« Reply #29 : Листопада 11, 2019, 12:18:15 12:18 »
Хохли чи біомаса - це не суб'єкт політичних процесів, не варто перейматися. Це данність накшталт природних умов.
Комусь з цим щастить, а комусь - ні. Але резульати не мають повної кореляції з базовими умовами, бо є безліч інших факторів.

Тарас Григорович Шевченко - НАШ Кобзар, провідник і промінь світла в "тьомном царствє". Висить в рушниках і образах в кутку кожної хати поруч з Миколою Чудотворцем, Сталіним і Головою колгоспу. Був кріпак. Викуплений вельмизнаним художніком-кацапом Карлом БрюЛЛовим і поЭтом-кацапом Васілієм Жуковскім. Тусив Шевченко в Москві і СанктЪ Петербурзі. Малював любу Неньку Україну і писав вірші, як треба правильно її любити. І "Заповіт" написав, де його поховати і в жодному разі не кохатись з москалями. Отаке. Це наш - найголовніший герой.

Ось коли найголовніші герої будуть кошовий отаман Іван Сірко і генерал-хорунжий Роман Шухевич, ...не нав'язані совковою пропагандою, а ВІД СЕРЦЯ...от тоді...можна сказати...що Є УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ.