Автор Тема: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався  (Прочитано 2813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« : Листопада 22, 2019, 08:30:26 20:30 »
Соцiальнi мережi - Твiтер та Фейсбук... давно стають наче частина родини...
Зарегився пiд вигаданим призвищем, в профiлi лише свое мiсто вказав.
Група творчого напрямку - кiно, телабачення, драматургiя тощо...
Пiв дня лазив по сторiнках й новинах - лише приватна реклама - зробимо, доможемо, запросимо тощо.
Все, що е - тягнуть з Ю-Туба або приватних сайтiв...
Мабуть, що буду назавжди видалятися - якесь воно хворе на голову - анi людей, анi новин...
 :)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« Reply #1 : Листопада 23, 2019, 10:28:29 10:28 »
Вирiшив... - на два тижня, а може, й до Нового року, не закриватися - як завжди - нi якоi приватноi iнфи - про себе, навiть власне фото та мобiли - подивимось, як воно буде та що з того вийде...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« Reply #2 : Листопада 27, 2019, 04:37:10 16:37 »
27.11.2019 року мое розчарування завершилося - я вийшов з Фейсбука й Твiттера, який завантажив в Android на планшет.
За чотири доби я так i не знайшов друзiв, не спiлкувався, не продав те, що хотiв та не нi до кого в гостi не зайшов.
Зараз Фейсбук менi вистовив умову - мiсяць на роздуми, хоча я повнiстю все скинув - власна сторiнка, свiтлини, моi iнтереси тощо.
На останок Фейсбук "пригорозив", що... "бiльше ви нiколи не зможете потрапити в Мережу", за що йому велика подяка.
ФБ - це великий журнал для кожного окремого користувача - ваша анкета не пiдiймаеться й не спусаеться, але про вас нi хто не знае, поки самi не почнете витрачати час на спiлкування... з незнайомими вам користувачами.
Але для бiзнесу ФБ  - :smiley24: - ви робите собi рекламу, а вже потiм знаходите партнерiв та друзiв.
Твiтер... менш вiзуалiзований контент - все просто, без стрiчки новин, як на ФБ...
Оскiльки я не цiкавлюсь тимчасовим заробiтком в рекламi та масовках в кiно й на ТБ, не фото-модель, не продаю та не купляю кактуси й не тримаю котiв й цуценят... менi ФБ став просто непотрiбний - листуватися там... зовсiм нема часу, знайомих та друзiв в ФБ... я не знайшов, тому у мене було велике бажання закрити це соцiалне створiння та нi коли не повертатися туди, де мене нi хто не чекае...
Наступного разу ми завiтаемо в Iнстаграм та Вiбер - менi цiкаво, що то за мережi та яке там цiкаве життя.

Offline Justify

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Стать: Чоловіча
Re: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« Reply #3 : Грудня 10, 2019, 12:57:28 12:57 »
Зачем терять время на социальные сети?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« Reply #4 : Грудня 10, 2019, 04:33:46 16:33 »
Зачем терять время на социальные сети?
ЦА - це означае пошук своеi аудiторii з тих питань, якi менi треба в першу чергу.
Уважно вивчив всi налаштування та... залишився, в першу чергу на ФБ - все ж таки 2 млрд. хоч i на рiзних мовах - ресурс мае неабияку перевагу - адже сайти та форуми не дають того потенцiалу, що дае ФБ - у всякому разi я можу збирати друзiв та банити тих, хто мене не влаштовуе...
Телеграм та Вiбер - поки що як баласт.

Offline Anayalanim

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Стать: Чоловіча
  • Из всех моих качеств положительный только резус-фа
Re: Зайшов в соцiальнi мережи та... розчарувався
« Reply #5 : Січня 15, 2020, 05:16:00 17:16 »
зареєструйтесь в телеграм, підпишиться на те, що цікаве Вам в першу чергу і насолоджуйтесь! аби продати щостть, то фб не допоможе, ИМХО