Автор Тема: Трамп не кацапский агент  (Прочитано 8009 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #60 : Листопада 28, 2019, 10:10:05 22:10 »
:weep:
Пля, а це нічого, що в нас серед насєлєнія - 92 відсотки зєбілів? Та навіть якби президентом США був не Трамп, а Ісус Христос, не факт, що це насєлєніє змогло би повернути якісь позиції.

а не чуваки на американских грандах типа лещенка и шабуньки наплодили эти видсотки?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #61 : Листопада 28, 2019, 10:13:26 22:13 »
вы в курсе что бородотая кочита до сих пор дает интервью американским сми как уважаемый журналист?


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #62 : Листопада 28, 2019, 10:14:25 22:14 »
вы в курсе что бородотая кочита до сих пор дает интервью американским сми как уважаемый журналист?
Имеет право, как и все обитатели... 6 палаты.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #63 : Листопада 28, 2019, 10:23:39 22:23 »
вы в курсе что бородотая кочита до сих пор дает интервью американским сми как уважаемый журналист?

Кончіта сере цеглою і лізе на всі анти-,трампівські канали, бо сцить. І сцить цілком обгрунтовано.

Мудачьня, яка тут розривається проти Трампа не хоче чути про те, що саме трампери женуть кончіту на прапорці.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #64 : Листопада 28, 2019, 10:24:45 22:24 »

Можна підтвердження того що зараз я дискутую не на рівні аргументів та фактів?

Можна приклади на пітдтвердження цього твердження?

Все можна, тим більше, що це взаємопов'язані речі.

Власне кажучи, якими би підлими прийомчиками та сортирною лексикою не користувався РіГ, ти ніколи з ним не сперечаєшся. Або підтримуєш, або відмовчуєшся. І чим далі, тим більше стаєш на нього схожий.

Стосовно цитат. Як на мене, цього замало, щоб називати людей ольгінцями, терешковими і тому подібним. Якщо врахувати, що люди знаходяться в американському інформаційному просторі, то було б просто дивно, якби вони не ретранслювали сюди меседжі, які озвучуються там постійно. Нам то може десь трохи образливо чути, що Україна вмішувалась в американський виборчий процес, бо насправді це робили наші ублюдки, яких ми теж ненавидимо (Сірожі Квартирні, Сцитники та Рюкзакяни). Проте для для американського пересічного американця міністр, нардеп та НАБУ таки можуть уособлювати Україну.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #65 : Листопада 28, 2019, 10:26:36 22:26 »
а не чуваки на американских грандах типа лещенка и шабуньки наплодили эти видсотки?
Та я й намагаюсь зі всіх нагадати Аутлендеру, що ці чувачки і є якраз породженням обамкиної банди, а не трампиної  :smilie8:. Як і послиця Йобановічь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #66 : Листопада 28, 2019, 10:26:58 22:26 »
Кончіта сере цеглою і лізе на всі анти-,трампівські канали, бо сцить. І сцить цілком обгрунтовано.

Мудачьня, яка тут розривається проти Трампа не хоче чути про те, що саме трампери женуть кончіту на прапорці.

пока Украина сражалась с Рашей америка и при обаме и при трампе подрывала плодила лохторат зеленского

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #67 : Листопада 28, 2019, 10:27:42 22:27 »
Та я й намагаюсь зі всіх нагадати Аутлендеру, що ці чувачки і є якраз породженням обамкиної банди, а не трампиної  :smilie8:. Як і послиця Йобановічь.

а что Трамп сделал что бы устранить эту херню?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #68 : Листопада 28, 2019, 10:28:34 22:28 »
Трамп решил поюзать шабунек для себя
покричать Украина коррумпирована и остальное блабла

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #69 : Листопада 28, 2019, 10:36:02 22:36 »
а что Трамп сделал что бы устранить эту херню?
А я не кажу, що Трамп - хороший. Сильно підозрюю, що йому начхати на Україну, особливо в ситуації, коли йому постійно доводиться відбиватись від загрози імпічменту.

Проте це не відміняє того факту, що обамчині кадри цілеспрямовано намагались зруйнувати Українську державу та віддати її Ху%лу.

Тут дилема дуже проста. З одного боку маємо Абамку, кадри якого влаштували нам повний пісєц. А з другого - Трампа, який нас від цього пісця не врятував (не факт, що міг врятувати, але можемо погодитись і на версію, що не врятував із-за підлості своєї натури). Тут треба й справді позичити беньки в РіГа, щоб при таких розкладах стверджувати, що Трамп, а не демократи - агенти Ху%ла.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #70 : Листопада 28, 2019, 10:37:41 22:37 »
Трамп решил поюзать шабунек для себя
покричать Украина коррумпирована и остальное блабла
Найсмішніше, що зєбільна Україна тепер і справді вкрай корумпована країна. Тобто підлий Трамп говорить правду  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #71 : Листопада 28, 2019, 10:39:09 22:39 »
А я не кажу, що Трамп - хороший. Сильно підозрюю, що йому начхати на Україну, особливо в ситуації, коли йому постійно доводиться відбиватись від загрози імпічменту.

Проте це не відміняє того факту, що обамчині кадри цілеспрямовано намагались зруйнувати Українську державу та віддати її Ху%лу.

Тут дилема дуже проста. З одного боку маємо Абамку, кадри якого влаштували нам повний пісєц. А з другого - Трампа, який нас від цього пісця не врятував (не факт, що міг врятувати, але можемо погодитись і на версію, що не врятував із-за підлості своєї натури). Тут треба й справді позичити беньки в РіГа, щоб при таких розкладах стверджувати, що Трамп, а не демократи - агенти Ху%ла.

а кто спорит
только Обаму сменил не патриот Америки
а любитель путина и хуторянин не понимающий в чем было величие штатов

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #72 : Листопада 28, 2019, 10:40:17 22:40 »
Найсмішніше, що зєбільна Україна тепер і справді вкрай корумпована країна. Тобто підлий Трамп говорить правду  :weep:

херово в том что трамп говорит то что ему выгодно
ему а не америке

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #73 : Листопада 28, 2019, 11:04:18 23:04 »
Трумп - це довершений продукт епохи пост-модернізму: тупа, пихата, продажна та цілковито безпринципна істота.

Багато з виродженого плебса в цих якостять якось промацують контури "сильного лідєра". Ну то таке, бувало й гірше в історії.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #74 : Листопада 28, 2019, 11:16:05 23:16 »
Продукт пост- модернізму це Хуйло.
Трамп - заперечення постмодерну.

З'ясуйте спочатку шо є постмодерн і не ставте все з ніг на голову.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #75 : Листопада 28, 2019, 11:36:47 23:36 »
Продукт пост- модернізму це Хуйло.
Трамп - заперечення постмодерну.

З'ясуйте спочатку шо є постмодерн і не ставте все з ніг на голову.

Іудушка, йди лісом.
У мене немає часу на спілкування з тобою.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #76 : Листопада 28, 2019, 11:52:20 23:52 »
Все можна, тим більше, що це взаємопов'язані речі.

Власне кажучи, якими би підлими прийомчиками та сортирною лексикою не користувався РіГ, ти ніколи з ним не сперечаєшся. Або підтримуєш, або відмовчуєшся. І чим далі, тим більше стаєш на нього схожий.
Ще раз. Ти написав.

Знаєш, для мене теж стало шоком, що ти повністю підтримуєш хамство РіГа.
Я чекаю від тебе фактів на підтвердження своїх слів. Конкретно моїх цитат з "підтримкою хамства РІГа". Або вибаченнь і визнання що звів на мене наклеп. Інакше вибачай, але ставитимусь до тебе відповідно.

Нам то може десь трохи образливо чути, що Україна вмішувалась в американський виборчий процес, бо насправді це робили наші ублюдки, яких ми теж ненавидимо (Сірожі Квартирні, Сцитники та Рюкзакяни). Проте для для американського пересічного американця міністр, нардеп та НАБУ таки можуть уособлювати Україну.
Або ти не розумієш що таке "вмішуватись в вибори", або свідомо перекручуєш, або знаходишся під впливом ольгінських конспірологічних теорій. Ні Сірожа квартирний, ні Сцитник, ні Рукзакян, ні жоден інший громадянин чи чиновник України не вмішувались у вибори в США. Проти жодного з них не висунуто жодних обгрунтованих звинуваченнь, на відміну від кількох десятків наближених до Хуйла росіян. Жоден з названих, а також будь-яких інших українців не перебуває під санкціями за спроби вплинути на вибори США, на відміну від кількох десятків мордорців. Усі інспіровані проти України та українців теорії змови, щодо втручання у вибори, були детально вивчені та відкинуті слідством, що велось правоохоронними органами США. Це є факти. А те що форсять тут Астра і Кіт є в чистому вигляді ольгінська пропаганда.
І наостанок. Якщо раптом так виявилось, що всі ті кого ти раніше вважав однодумцями тепер проти тебе, а Кіт який раніше тобі за твоїми ж словами "муляв" нині став тобі соратником, то може ти просто випадково заблукав і опинився в ворожому окопі? Такого ти припустити не можеш?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #77 : Листопада 29, 2019, 12:33:50 00:33 »
Про втручання в вибори - Помпео бекає, що типу розбираються, як Трампонові Україну підсунули замість кацапів.

І це, пляць, бувший голова ЦРУ каже  :fp2   

Secretary of State Mike Pompeo said Tuesday that a debunked conspiracy theory pursued by President Trump accusing Ukraine, not Russia, of interfering in the 2016 presidential election by hacking the network of the Democratic National Committee is a worthy subject of investigation.

Pompeo says Trump’s debunked Ukraine conspiracy theory is worth looking into

 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #78 : Листопада 29, 2019, 05:03:21 05:03 »
Тебе, кацапко, Хуйло ваше влаштовує  :moskali:

І не ліпи тут якоїсь херні про фрі маркети, якщо не розумієш значення цих термінів   :smilie5:

FO

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #79 : Листопада 29, 2019, 05:04:19 05:04 »
Я не бачу предмету для дискусії.
Кілька провінційних клованів із країни, яка на повних парах біжить цілувати в сраку Хуйла, намагаються переконати кількох людей, які живуть в США та Каналі,що Трамп кацапський агент. При цьому вони вважають себе поінформованими українськими патріотами і не хочуть визнати очевидне - Трамп допоміг Україні більше за всіх попередників.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #80 : Листопада 29, 2019, 05:07:30 05:07 »
Тут ти певно мене підловив. Я справді не можу довести, наскільки велика частина американо-українців голосувала за республіканців та Трампа. Власне писав по пам'яті з дискусій, які велись під час американських виборів. Тоді деякі еміги (можливо й трампісти) розказували, що українці в Америці в своїй масі голосують за республіканців. Враховуючи, що з подібними твердженнями я часто стикався й раніше, якось прийняв це на віру.

Проте як би там не було, але нема сумнівів в тому, що значна частка наших емігрантів справді голосувала за Трампа. З цим твердженням ти не будеш сперечатись?

Я не знаю ... значна частина укроімігрантів молиться на ігарьошку айзенберга і т.п.  Моя суб"єктивна думка, що це в основному ті, що годуються із всіляких університетів і т.п., які переважно ліберальні. А ті, хто в бізнесі та на своїх хлібах, цінують Трампа.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #81 : Листопада 29, 2019, 05:15:33 05:15 »
Все можна, тим більше, що це взаємопов'язані речі.

Власне кажучи, якими би підлими прийомчиками та сортирною лексикою не користувався РіГ, ти ніколи з ним не сперечаєшся. Або підтримуєш, або відмовчуєшся. І чим далі, тим більше стаєш на нього схожий.

Стосовно цитат. Як на мене, цього замало, щоб називати людей ольгінцями, терешковими і тому подібним. Якщо врахувати, що люди знаходяться в американському інформаційному просторі, то було б просто дивно, якби вони не ретранслювали сюди меседжі, які озвучуються там постійно. Нам то може десь трохи образливо чути, що Україна вмішувалась в американський виборчий процес, бо насправді це робили наші ублюдки, яких ми теж ненавидимо (Сірожі Квартирні, Сцитники та Рюкзакяни). Проте для для американського пересічного американця міністр, нардеп та НАБУ таки можуть уособлювати Україну.

Я думаю, що навіть коли і буквально кажеться, що у вибори втручалася Україна, то ні Трамп, ні американці не мають на увазі простих людей, себто народ України. А коли тут рвуть дупу деякі за авакових, пінчуків, лєщенок, ослиць йобанович і т.п., то це привід замислитись.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #82 : Листопада 29, 2019, 09:10:20 09:10 »
Іудушка, йди лісом.
У мене немає часу на спілкування з тобою.

Ублюдушка - ти просто обмежений провінційний муділко який корчить із себе інтєлєхтуала.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #83 : Листопада 29, 2019, 09:22:50 09:22 »
Почну з кінця.

Або ти не розумієш що таке "вмішуватись в вибори", або свідомо перекручуєш, або знаходишся під впливом ольгінських конспірологічних теорій. Ні Сірожа квартирний, ні Сцитник, ні Рукзакян, ні жоден інший громадянин чи чиновник України не вмішувались у вибори в США. Проти жодного з них не висунуто жодних обгрунтованих звинуваченнь, на відміну від кількох десятків наближених до Хуйла росіян. Жоден з названих, а також будь-яких інших українців не перебуває під санкціями за спроби вплинути на вибори США
Знаєш, як на мене ти просто займаєшся підміною понять. Те, що проти Сцитника чи Сірожі не висунуто звинувачень, аж ніяк не тотожно тому, що вони не вмішувались в американські вибори. Вони можливо не займались таким криміналом як москалі, але впливали по іншому. Є, наприклад, дані про те, що послиця прямо завляла в розмовах з українськими посадовцями, що президента Трампа буде усунуто від посади, і ця ж послиця зробила своїми улюбленцями тих же Сцитника та Сірожу Квартирного. Тепер пригадуємо факт, що саме Сірожа в переддень виборів роздмухав скандал з Манафортом. І не забуваймо про особливі стосунки Сірожі з Пінчуком - одним з найбільших спонсорів демократичної партії. І про те, що інформацію Сірожі вочевидь передав інший улюбленець послиці - Сцитник.
Можеш погоджуватись чи не погоджуватись, але як на мене в республіканців таки є підстави стверджувати, що українські високопосадовці вмішувались в американські вибори.
Цитувати
Я чекаю від тебе фактів на підтвердження своїх слів. Конкретно моїх цитат з "підтримкою хамства РІГа". Або вибаченнь і визнання що звів на мене наклеп. Інакше вибачай, але ставитимусь до тебе відповідно.
До речі, а чи не можеш пояснити, як ти до мене ставився досі?
Бо якби коли РіГ глузував тут зі стану мого здоров'я (нагадаю, що в мене відмовили нирки і моє життя продовжується лише завдяки апарату штучної нирки), ти просто промовчав. Зате в інших темах його активно підтримував, використовуючи дуже схожу лексику про ольгінців.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #84 : Листопада 29, 2019, 09:26:45 09:26 »
Передивилася ще Шапошникова і у нього є відео, де доступно пояснюється, чому існують всілякі РГ та аутлендери. Бо в Україні майже всі масмедіа в питаннях інформування про США ведуть політику демпартії.

Ось і маємо зомбування на кшалт, як кацапів зомбують в Рашці.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #85 : Листопада 29, 2019, 11:11:20 11:11 »
Почну з кінця.Знаєш, як на мене ти просто займаєшся підміною понять. Те, що проти Сцитника чи Сірожі не висунуто звинувачень, аж ніяк не тотожно тому, що вони не вмішувались в американські вибори. Вони можливо не займались таким криміналом як москалі, але впливали по іншому. Є, наприклад, дані про те, що послиця прямо завляла в розмовах з українськими посадовцями, що президента Трампа буде усунуто від посади, і ця ж послиця зробила своїми улюбленцями тих же Сцитника та Сірожу Квартирного. Тепер пригадуємо факт, що саме Сірожа в переддень виборів роздмухав скандал з Манафортом. І не забуваймо про особливі стосунки Сірожі з Пінчуком - одним з найбільших спонсорів демократичної партії. І про те, що інформацію Сірожі вочевидь передав інший улюбленець послиці - Сцитник.
Можеш погоджуватись чи не погоджуватись, але як на мене в республіканців таки є підстави стверджувати, що українські високопосадовці вмішувались в американські вибори.
:fp2

До речі, а чи не можеш пояснити, як ти до мене ставився досі?
Бо якби коли РіГ глузував тут зі стану мого здоров'я (нагадаю, що в мене відмовили нирки і моє життя продовжується лише завдяки апарату штучної нирки), ти просто промовчав. Зате в інших темах його активно підтримував, використовуючи дуже схожу лексику про ольгінців.
Я співчуваю тобі щодо твоїх проблем зі здоров'ям. Про які я дізнався СЬОГОДНІ з ЦІЄЇ ГІЛКИ. Одночасно я дізнався від тебе і про глузування РіГа над твоїм здоров'ям (знову ж таки вибачай, не маю жодних фактів на підтвердження чи спростування цього факту). Я важко працюю, маю небагато часу на форуми, читаю їх "падіаганалі" і не збираюсь за це виправдовуватись. Я звичайно міг і далі піднімати питання фактажу щодо "моїх цитат з підтримкою хамства РІГа", яких так і не було надано жодної, але зважаючи на нововідкриту інформацію, я вважаю далі сратись неетичним.
Бажаю швидшого одужання. І якщо раптом щось буде потрібно - звертайся. Хоч нас тут на форумі небагато, але все ж.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #86 : Листопада 29, 2019, 12:24:15 12:24 »

ПС. Чекаю фактів, що Трамп працює на пуйла. Доведених у суді.

Ого! :smilie10:

Ну, это вы сразу с козырного туза зашли... так чтоб наверняка :smilie5:

Естественно, что у меня нет фактов, доказанных в суде, что Трамп работает на Хуйла. Даже если такие факты и существуют, то хранятся они в теке с бумагами по Кеннеди, Никсону и 11-му сентября :smilie3:

Как же быть в таком случае? Ну, вот нет бумаги с гербовой печатью и штемпселем. А давайте вернёмся к старому проверенному способу: "Практика - критерий истины". А на практике мы имеем очень много интересного. И из всего многообразия, я думаю, что стоит выбрать СП-2. Как более-менее осязаемый и понятный объект с вполне очевидными последствиями от него. И немного подождём и посмотрим, а что же получится в итоге? Может быть нас ждёт какая-то неожиданность? Тут чуть-чуть осталось.

Цитата:
Тобто Ви хочете, щоб Трамп та платники податків США фінансували одночасно декілька воєн і клали свої життя невідомо за що? чи як? у той час як ви (не Ви конкретно, а українці в цілому) займаються тупими, безвідповідальними і шкідливими еспериментами? як написав Миклован на фупі, "а так хотілося чуда"   :smiley14:. І за це теж повинні платити Трамп та американські платники податків??

Боже, упаси! Я желаю Трампу и плательщикам налогов США здоровья и долгих лет жизни. Не надо за меня лично, или за всех украинцев в целом, умирать.
Но, всё же... А что делают американские военные на средства американских же плательщиков налогов в Афганистане с 2001 года? За кого они там умирают? За пуштунов? За талибов? Чью жопу они там прикрывают? При чём если присмотреться к этой жопе, то вполне заметно, что она окрепла, ноги, которые из неё растут, обула в берцы, напялила на себя "горку" и очень свободно топчет своих соседей в европейской части евроазийского материка.

А по-поводу экспериментов... А что нам остаётся ещё делать если со времён бушевской "котлеты по-киевски" для Украины ни хера не поменялось и нас до последнего момента рассматривали как неотъемлемую часть РИ, временно, по недоразумению болтающуюся под ногами "великих" в момент "перезагрузки".

Цитата:
А те, що відбувалося при Обамі (ріки крові у Сирії, анексія Криму та війна на Донбасі) - це набагато "краще", ніж Трамп?

Обсуждать позорный период кенийского выблядка в истории США смысла нет. Это недоразумение Штаты ещё долго будут выхаркивать.

Цитата:
Трамп веде ПРАГМАТИЧНУ політику, яка влаштовує американців. Це його безпосередня відповідальність, а не як задовольнити те, що хоче Україна чи будь-яка інша країна світу. Так робить будь-який інший президент...


Прагматичность, говорите. Ну-ну.
Благополучие пересічного американского манюпаса на микроуровне зиждется на очень простой вещи. Это возможность США, как стране, менять крашенную, резанную по формату бумагу на вполне конкретные материальные ништяки.
А сама это возможность существуют до того момента, пока США как страна может диктовать условия и устанавливать свои правила - быть доминантой.
И я бы не рискнул называть обмен доминирования на стенку от мексиканцев - прагматичностью. Потому что в тот момент как только Штаты начнут гонять ссаной тряпкой отовсюду где это возможно, благополучие манюпаса быстро испариться и никакая стенка не поможет.
Пока вам тыкают факи за спиной, но если дело пойдёт так и дальше и логика действий сохранится, то всё ваше могущество будет слито в сортир со скоростью спускаемой воды. И благополучие туда же.

Цитата:
Крім українського, звичайно, який не спить і не їсть, думаючи, як задовільнити Путіна. Але це не проблема Трампа. Це проблема українського народу, який повинен вирішувати, що робити далі, і як виправляти свою чергову велетенську помилку.

Знаете почему идеи, озвученные Коломойским в том знаменитом интервью не были глубоко осуждены обществом, а в какой-то части даже нашли поддержку?

Пауза затянулась.

Штатам надо определятся: "или крестик или трусы."
Оставлять ситуацию в подвешенном состоянии долго не получится. И не наша вина, что вы (коллективный Запад) оставили де-факто Украину один на один с бешеным медведем в надежде, что если он не подавится, то хотя бы нажрётся и отстанет.

Штаты проебали Грузию.

Вот уже проебали Молдову:
Молдова хоче взяти кредит в РФ, може зупинити співпрацю з МВФ
................
Новий прем`єр-міністр Молдови у вівторок заявив про можливість "паузи" у співпраці з Міжнародним валютним фондом. За день до цього він заявив, що Кишинів веде переговори з Росією про кредит на суму 500 мільйонів доларів.
................
http://finbalance.com.ua/news/moldova-domovlyatsya-pro-kredit-vid-rf-mozhe-prizupiniti-spivpratsyu-z-mvf

Проёбываете Украину.

На подходе Западная Европа.

А так, да. Стенка от мексиканцев очень важна.

« Останнє редагування: Листопада 29, 2019, 12:34:02 12:34 від Йожин з бажин »
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #87 : Листопада 29, 2019, 12:32:49 12:32 »
Импотентом страну делает не трамп а социалисты с которыми он постоянно вынужден бороться. Социализм вообще счас по всему миру как раковая опухоль уничтожает демократии. Тоталитарные страны более эффективны при этом.

Социалисты мешают начать действенно бороться с раша-пропагандой и манипулированием?

State Dept. Was Granted $120 Million to Fight Russian Meddling. It Has Spent $0.

Rex W. Tillerson, the secretary of state, has voiced skepticism that the United States is capable of doing anything to counter Russian meddling.Credit...
https://www.nytimes.com/2018/03/04/world/europe/state-department-russia-global-engagement-center.html

Или социалисты мешают ввести реальные, действенные санкции (я молчу о военной поддержке), а не тот блядский балаган, который существует сегодня, и даже он, со дня на день, будет закрыт?

Социалисты...сионисты..., мировое правительство, рептилоиды. :fp

Кишка тонка. И шкурный интерес. Вот и всё.

No money No honey

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #88 : Листопада 29, 2019, 01:03:18 13:03 »
Йожине, ти даремно з трумпо-сектантами намагаєшся розмовляти раціонально.
Їм пох все і вся, окрім the dear leader's ass on the stool.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #89 : Листопада 29, 2019, 04:19:04 16:19 »
вопрос абсолютно корректен
при трампе штаты скужились и даже в венесуэли их кацапы на кую вертели
Сама постановка - кацапы на кую вертели - вызывает много вопросов. Это наверное так подают рос сми, но они эти рос сми Америке не нужны от слова совсем.