Автор Тема: Бачу, треба створювати "Широкий Рух за територіальну цілісність і самостійність  (Прочитано 727 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тінь Гамлєта

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
 України".  Бо діло пахне смаженим. Я б навіть сказав - горілим.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
України". 
Бо діло пахне смаженим.
Я б навіть сказав - горілим.
Памятаете акцiю - Украiна без Кучми?..
Пропоную Кучму "переробити" в Зеленського...
Бачiмо, що Бубочка вже награвся в Полiтику.
Годi чекати, коли його подушкою задушать...
 :vinsent:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Гадаю, відповідь була продиктована самими зебілами - атентат.

Мирного чи бодай напів-мирного Майдану вже не буде, бо ядро Майдану зараз є майже повністю мілітаризоване.

Я так розумію, зебілам нашепотіли калєгі з Масковії, що слід діяти на випередження, але фішка в тому, що у кацапів геть не було подібної ситуації.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
України".  Бо діло пахне смаженим. Я б навіть сказав - горілим.

Україну підсмажили 73% насєлєнія. Без примусу і насильства. І проти цього не попреш.
Це вирок долі виродка. Крівцею будуть харкати через років 5.
В НАТО вступить тільки Правобережна Україна.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гадаю, відповідь була продиктована самими зебілами - атентат.
Мирного чи бодай напів-мирного Майдану вже не буде, бо ядро Майдану зараз є майже повністю мілітаризоване.
Я так розумію, зебілам нашепотіли калєгі з Масковії, що слід діяти на випередження, але фішка в тому, що у кацапів геть не було подібної ситуації.
Для нового Майдану... як я це бачу - нема лiдера - останнi Майдани були не задля усунненя клiки Коломойського, а за червонi лiнii - Бубочке це подобаеться - нi хто його зимати не буде, йолкi будуть в строк, воно ще промову виголосить та поздоровить всiх нас...
А треба, як свого часу Б. Ельцiн - Я устал, я ухожу... - тодi б i Майдана не треба було...
Едине питання - хто замiсть Царя-батюшкi?..
 :gb:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
України".  Бо діло пахне смаженим. Я б навіть сказав - горілим.

+
Ситуація дійсно дуже, вкрай...небезпечна для України.  :smilie2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Гадаю, відповідь була продиктована самими зебілами - атентат.

Мирного чи бодай напів-мирного Майдану вже не буде, бо ядро Майдану зараз є майже повністю мілітаризоване.

Я так розумію, зебілам нашепотіли калєгі з Масковії, що слід діяти на випередження, але фішка в тому, що у кацапів геть не було подібної ситуації.

+

Offline Тінь Гамлєта

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
Не в одному Зелескому справа. Сили реваншу досить багатопланові. І тільки широкий Рух - порохоботи, зебіли, патріоти, націоналісти, проукраїнські партії, громадкість... З усіма, хто розділяє самостійне і цілісне майбутнє України.
Ясно, що з мудачуком і іже з ним не по дорозі. Вони бачать зовсім іншу Україну.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Мирного чи бодай напів-мирного Майдану вже не буде, бо ядро Майдану зараз є майже повністю мілітаризоване.

Біда в тому, що ніякого хоч трішки організованого ядра Майдану не видно. Організовані ядра є у Сволоти, нацкурв та йопаних правосєків, але вони повністю скомпрометовані роботою на КалоМойш та Кремль. І є велика маса розгублених, розчарованих та роздавлених невдячністю народу патріотів. Проте ця маса не має лідера і значною мірою заражена дурістю свого народу. Навіть тут на СУПі патріот Саабер ненавидить Пороха і мріє посадити його на двадцять п'ять років на каторгу.
І ніяка зброя в руках не порятує, якщо в головах нема мізків і розуміння власної дурості.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
+
Ситуація дійсно дуже, вкрай...небезпечна для України:smilie2:
Чомусь Янукович згадався - закручування гайек - це ж його стиль...
 :vinsent:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Не в одному Зелескому справа. Сили реваншу досить багатопланові. І тільки широкий Рух - порохоботи, зебіли, патріоти, націоналісти, проукраїнські партії, громадкість... З усіма, хто розділяє самостійне і цілісне майбутнє України.
Ясно, що з мудачуком і іже з ним не по дорозі. Вони бачать зовсім іншу Україну.
:weep:
Цікаво, як Ви уявляєте широкий Рух з зебілами, нацкурвами, квартирооптимістами, Сволотою і порохоботами?   :smilie11:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не в одному Зелескому справа. Сили реваншу досить багатопланові.
І тільки широкий Рух - порохоботи, зебіли, патріоти, націоналісти, проукраїнські партії, громадкість...
З усіма, хто розділяє самостійне і цілісне майбутнє України.
Ясно, що з мудачуком і іже з ним не по дорозі.
Вони бачать зовсім іншу Україну.
За великим рахунком... Пороху треба робити... Комiтет Порятунку Украiни...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
:weep:
Цікаво, як Ви уявляєте широкий Рух з зебілами, нацкурвами, квартирооптимістами, Сволотою і порохоботами?   :smilie11:
Ці очолять

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Біда в тому, що ніякого хоч трішки організованого ядра Майдану не видно. Організовані ядра є у Сволоти, нацкурв та йопаних правосєків, але вони повністю скомпрометовані роботою на КалоМойш та Кремль. І є велика маса розгублених, розчарованих та роздавлених невдячністю народу патріотів. Проте ця маса не має лідера і значною мірою заражена дурістю свого народу. Навіть тут на СУПі патріот Саабер ненавидить Пороха і мріє посадити його на двадцять п'ять років на каторгу.
І ніяка зброя в руках не порятує, якщо в головах нема мізків і розуміння власної дурості.

Досить вже стогонів.
Ні ти ні я нічого бачити не можемо взагалі.

Ящо ти хочеш прочитати реальність через аналіз форумної маячні, то тобі треба суттєво замислитися.

Offline Тінь Гамлєта

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
До речі, про зебілів і порохоботів. Це бодання нагадує війну "тупоконечників" і "гостроконечників". А на кону, доля України. Чи хтось щиро вважає цих 75% ворогами Нені? Бачиться, повелись на медійну накачку. Значна частина людей інертних, голосували як усі. Хіба вони вороги Україні?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
+
Ситуація дійсно дуже, вкрай...небезпечна для України.  :smilie2:

Я б сказав, що значно менш небезпечна ніж за Овоча...

У зебілів наразі взагалі немає базового ресурсу для внутрішнього пресу. До речі, саме тому залишили Рюкзакяна. Але сам Рюкзакян й близько не має того ресурсу, що мав Овоч. Ну і сам Рюкзакян грає лише у власну гру, зебіли - це лише чергові попутчики для нього.

Відтак вимушене загравання зебілів з біомасою, бо "рейтинг" - це все, до чого вони можуть апелювати. І - в першу чергу - моральна поки що неготовність Майдану вступити у відвертий бій. Але це вже питання часу, бо зебіли самі надали casus belli  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Не в одному Зелескому справа. Сили реваншу досить багатопланові. І тільки широкий Рух - порохоботи, зебіли, патріоти, націоналісти, проукраїнські партії, громадкість... З усіма, хто розділяє самостійне і цілісне майбутнє України.
Ясно, що з мудачуком і іже з ним не по дорозі. Вони бачать зовсім іншу Україну.

Зебіли розділяють самостійне і цілісне майбутнє України? Серйозно? Ворог тільки Мєдвєдчук? Серйозно?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
До речі, про зебілів і порохоботів. Це бодання нагадує війну "тупоконечників" і "гостроконечників". А на кону, доля України. Чи хтось щиро вважає цих 75% ворогами Нені? Бачиться, повелись на медійну накачку. Значна частина людей інертних, голосували як усі. Хіба вони вороги Україні?

Ти попав.  :smilie2: Бан назавжди.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
До речі, про зебілів і порохоботів. Це бодання нагадує війну "тупоконечників" і "гостроконечників". А на кону, доля України. Чи хтось щиро вважає цих 75% ворогами Нені? Бачиться, повелись на медійну накачку. Значна частина людей інертних, голосували як усі. Хіба вони вороги Україні?

Вони кретини. А це навіть гірше... У
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
зелені поперли на СУП...з спеціально підготовленою для СУПа методичкою "в условіях Крайнєго Сєвєра"... :smilie8:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
зелені....у мене є фейсбук. ПОЛЕ НЕОРАНЕ.

Там всі пишуть, що хочуть. ЖОДНОГО !!! "зеленого"....в дописах я не бачив, щоб він не був ВАТНОЮ, СЄПАРСЬКОЮ тварюкою! Харе тут лапшу на вуха вішати!

elgie...ти ще тримаєшся. +

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
зелені поперли на СУП...з спеціально підготовленою для СУПа методичкою "в условіях Крайнєго Сєвєра"... :smilie8:

"Панять і прастіть"  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
"Панять і прастіть"  :laugh:

Ййяйтсо ми з різних боків лупашимо. Хоспаді, чаво ми бйомся? Мір-дружба-кукуруза-СССР. А так ми всі - адні патріатічєскій украінскій нарот!

Бан! Нахєр! Тут вам не ФУП. Тут так не проходить. Тут дурних нема.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ййяйтсо ми з різних боків лупашимо. Хоспаді, чаво ми бйомся? Мір-дружба-кукуруза-СССР. А так ми всі - адні патріатічєскій украінскій нарот!

Бан! Нахєр! Тут вам не ФУП. Тут так не проходить. Тут дурних нема.

Гео, боюся СУП можуть завалити ДДОСами.
Може тобі замутити якусь групу на ФБ про всяк випадок, і вивісити її реквізити.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Гео, боюся СУП можуть завалити ДДОСами.
Може тобі замутити якусь групу на ФБ про всяк випадок, і вивісити її реквізити.

Я в ЧЕРГОВИЙ раз забанений на фейсбуці на місяць. Я там довго не живу. І стучать саме "зелені".

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Я в ЧЕРГОВИЙ раз забанений на фейсбуці на місяць. Я там довго не живу. І стучать саме "зелені".

Створюй дубль-еккаунт під псевдо та розсилай всім тутешнім перевіреним дописувачам через приватне повідомлення.
Потім можна замутити закриту групу, на випадок обвалу СУП.

Як буде час та натхнення подумай над пропозицією.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Створюй дубль-еккаунт під псевдо та розсилай всім тутешнім перевіреним дописувачам через приватне повідомлення.
Потім можна замутити закриту групу, на випадок обвалу СУП.

Як буде час та натхнення подумай над пропозицією.

Принципово не буду. У мене по життю скрізь ОДИН акаунт! Це - принципово.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Принципово не буду. У мене по життю скрізь ОДИН акаунт! Це - принципово.

Це принипова дурість, але твоя справа, звісно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Це принипова дурість, але твоя справа, звісно.

Може й так. Але я ні про що не жалкую. Це важливо. Я ніколі не "хімічу".