Автор Тема: Український Боїнг 737 із 180 пасажирами впав біля Тегерану  (Прочитано 23021 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215

МАЯЧНЯ! Літак, якщо вийшов зі строю ОДИН двигун...навіть на зльоті...падає тільки в тому випадку, якщо КВС і 2 пілот - глибокі рукожопі довбойоби,які вчора пересіли з Ан-2!


Один двигун завжди витягне літак!.... якщо не бути глибоким довбойобом і не тягнути штурвал на себе "в небо". А там довбойоби не літають в МАУ на міжнароднихрейсах. Там конкуренція - звиздець.

Господи, та згадати того ж Саленбергера, у котрого ДВА двигуна на літаку відмовили одночасно: нас цікавить там навіть не той факт, що він його посадив, а той простий факт, що він встиг повідомити про це на землю і оголосити, що він збирається робити. Від зупинки двигунів до повідомлення по радіо пройшло 22 секунди. І висота була всього 2800 футів (~900 метрів) на момент зупинки двигунів.
« Останнє редагування: Січня 09, 2020, 12:12:29 00:12 від Адам Жоржович »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Господи, та згадати того ж Саленбергера, у котрого ДВА двигуна на літаку відмовили одночасно: нас цікавить там навіть не той факт, що він його посадив, а той простий факт, що він встиг повідомити про це на землю і оголосити, що він збирається робити. Від зупинки двигунів до повідомлення по радіо пройшло 22 секунди. І висота була всього 2800 футів на момент зупинки двигунів.

Саленбергер взагалі посадив на воду мертвий літак без обох двигунів, повний керосіну, після зльоту...НА ВОДУ! Це взагалі - звиздець! Набагато гірше, ніж на бетон, або грунт! Бо, якщо малєйшая помилка...при "касании на воду"..."прогрузший" у воді літак МИТТЄВО розриває водою!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
 :fp2

Яка ганьба...який пі*дьож...і це Канада...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Саленбергер взагалі посадив на воду мертвий літак без обох двигунів, повний керосіну, після зльоту...НА ВОДУ! Це взагалі - звиздець! Набагато гірше, ніж на бетон, або грунт! Бо, якщо малєйшая помилка...при "касании на воду"..."прогрузший" у воді літак МИТТЄВО розриває водою!

Ну це питання майстерності - то не всім дано. Але час на зв'язок був незалежно від кваліфікації пілота. Інший б може і не посадив, але мейдей точно видав б теж. Особливо з в більш ніж два рази більшої висоти,  ніж була у Саленбергера. Тому я не вірю у версію "двигун перегрівся" - радіо від того пиздою не накривається "тутжє".
« Останнє редагування: Січня 09, 2020, 12:19:00 00:19 від Адам Жоржович »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Ну це питання майстерності - то не всім дано. Але час на зв'язок був незалежно від кваліфікації пілота. Інший б може і не посадив, але мейдей точно видав б теж. Тому я не вірю у версію "двигун перегрівся" - радіо від того пиздою не накривається "тутжє".

+ Абсолютно підтримую!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Йбана бубачька ще майже добу після падіння українського літака м'яла пісю по оманах перед тим як повернутися-таки до Київа. Які у нього там були більш важливі справи? "Ручку" віскаря з дьюті-фрі тре було допити, чи у лєнки два талона у спа залишалися невикористані? :at

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Краще живим посидіти в Ірані кілька тижнів/місяців ніж мертвим полежати в купі рваного алюмінію. Це не те питання заради котрого варто йти на подвиг.

Ваш КО.

PS. Про перекриття кордонів мови не було на момент.
У подібних ситуаціях такий політ вважається останнім щасливим шансом утекти. На ті години мова йшла про початок війни, от тоді або до того кордони і перекриваються.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17367
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я не знаю, чи можна довіряти, але отаке:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У мене до фахiвцiв таке питання - не лише чорна скринька - може в диспечерах... дублюються записи розмов борта чи вся надiя на чорну скриню борта, який впав...
Щось не подобаеться менi цi понти - спершу - не можуть передати ч.с., потiм - заява, що частина розмов зникла...
 >:(

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Шо значить втрачені, самі собою випарувалися чи що.

А до речі це вже не перший наш літак що гине в Ірані, був ще літак з конструкторами Антонова, всі загинули.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Шо значить втрачені, самі собою випарувалися чи що.
А до речі це вже не перший наш літак що гине в Ірані, був ще літак з конструкторами Антонова, всі загинули.
У мене, перепрошую, ще таке питання - пiд Смоленськом... що там впало - з польською урядовою делегацiю - часом не Боiнг?..

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хронологiя аварiй в Укр. небi - звичайно, не все й не всюди - Боiнги 737... - але кожна аварiя - це велика трагедiя...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
У мене, перепрошую, ще таке питання - пiд Смоленськом... що там впало - з польською урядовою делегацiю - часом не Боiнг?..

Та ні, там був ТУ-155

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та ні, там був ТУ-155
Дякую, Svit - вже думав, що й там косив дерева Боiнг...
Взагалi... такий саме треш - "мяка" посадка...
 :)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Зі Смоленьском все ясно - літак російський, проходив ремонт в Тулі, летів по території рашки, там просто нема варіантів.
Поляки схавали.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
У мене до фахiвцiв таке питання - не лише чорна скринька - може в диспечерах... дублюються записи розмов борта чи вся надiя на чорну скриню борта, який впав...
Щось не подобаеться менi цi понти - спершу - не можуть передати ч.с., потiм - заява, що частина розмов зникла...
 >:(

"Чорна скринька" - це "бортовиє самопісци". Пишуть основні параметри важливих бортових систем і переговори. Ось що важливо. Не тільки переговори, а роботу систем літака.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Шо значить втрачені, самі собою випарувалися чи що.

А до речі це вже не перший наш літак що гине в Ірані, був ще літак з конструкторами Антонова, всі загинули.

Частково пошкоджені. Буває таке. Насправді буває. Але...може щось і "загубили" іранці....

І взагалі....читайте.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B5%D1%86
« Останнє редагування: Січня 09, 2020, 10:51:19 10:51 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
У мене, перепрошую, ще таке питання - пiд Смоленськом... що там впало - з польською урядовою делегацiю - часом не Боiнг?..

Боінг!

Називається Боїнг Ту-154!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Та ні, там був ТУ-155

Ні. Там був Ту-154

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Хронологiя аварiй в Укр. небi - звичайно, не все й не всюди - Боiнги 737... - але кожна аварiя - це велика трагедiя...


Ні. Всюди Боїнги! І тільки Боїнги.

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
В попередньому звіті іранців мене сильно дивує наступна фраза:
У звіті ідеться, що члени екіпажу не зверталися по допомогу через зв’язок з диспетчером. Також повідомляється, що екіпаж намагався повернути літак в аеропорт, коли той почав падати.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/01/9/7104906/
Я звичайно не спеціаліст, але чи можливі взагалі такі дії екіпажу без зв'язку з наземними службами?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
В попередньому звіті іранців мене сильно дивує наступна фраза:
У звіті ідеться, що члени екіпажу не зверталися по допомогу через зв’язок з диспетчером. Також повідомляється, що екіпаж намагався повернути літак в аеропорт, коли той почав падати.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/01/9/7104906/
Я звичайно не спеціаліст, але чи можливі взагалі такі дії екіпажу без зв'язку з наземними службами?

Проверніть тему на кілька сторінок назад. По зв'язку я вже все написав.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Так, пам'ятаю.
Так це ж не приватні розмови диванних експертів, це офіційний звіт, хоч і попередній. Втрата зв'язку з бортом вже сама по собі дуже серйозна ситуація.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Так, пам'ятаю.
Так це ж не приватні розмови диванних експертів, це офіційний звіт, хоч і попередній. Втрата зв'язку з бортом вже сама по собі дуже серйозна ситуація.

Іран тупо викручується в звітах. Грубо і тупо. І це мені не подобається в сенсі того, що не хочуть оприлюднити те, що літак загинув МИТТЄВО. А це буває в двох випадках. Зовнішній, або внутрішній підрив.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20599
Только один вопрос.Почему дети и студенты , а не зелёная тварь

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
В попередньому звіті іранців мене сильно дивує наступна фраза:
У звіті ідеться, що члени екіпажу не зверталися по допомогу через зв’язок з диспетчером. Також повідомляється, що екіпаж намагався повернути літак в аеропорт, коли той почав падати.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/01/9/7104906/
Я звичайно не спеціаліст, але чи можливі взагалі такі дії екіпажу без зв'язку з наземними службами?

Знову звіздьож. Є траекторія польоту літака. Всі 6 хвилин. На аеропорт він не довертав!

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
В екіпажу був час на спробу врятувати літак, але не було часу/можливості повідомити про аварійну ситуацію - та це дурня а не звіт.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
В екіпажу був час на спробу врятувати літак, але не було часу/можливості повідомити про аварійну ситуацію - та це дурня а не звіт.

Чем дальше в лес, тем жирнее партизаны.

Чем больше заявлений и "звітов" делает Иран, тем больше он сам себе делает хуже. В этот бред поверят только домохозяйки и журналисты. Люди, хоть сколько-нибудь соображающие в авиации с тошнотой все это читают. Это позор.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17367
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Частково пошкоджені. Буває таке. Насправді буває. Але...може щось і "загубили" іранці....



Таке було раніше, коли писалося на магнітну стрічку.
Зараз носій флеш-пам'ять.
Вірогідність часткового ушкодження дуже мала, або все пропало, або все ціле.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: