Автор Тема: Церемонія вшанування загиблих у авіакатастрофі  (Прочитано 1846 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
 щойно по ТБ?

« Останнє редагування: Січня 19, 2020, 11:57:10 11:57 від optimist »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Піар на крові.
Квартал тут профі.
А 60 поранених за 3 доби?
А 10 поранених та один загиблий за цю ніч?
Про це згадають? Чи і далі ця паскуда буде здавати/відводити війська території? Зустрічатися таємно з Сурковим? Виконувати усі забаганки кремлядів?
Він вирішив фізично знищити ЗСУ?
Про це у ЗМІ скажуть?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Піар на крові.
Квартал тут профі.
А 60 поранених за 3 доби?
А 10 поранених та один загиблий за цю ніч?
Про це згадають? Чи і далі ця паскуда буде здавати/відводити війська території? Зустрічатися таємно з Сурковим? Виконувати усі забаганки кремлядів?
Він вирішив фізично знищити ЗСУ?
Про це у ЗМІ скажуть?

+1

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884


Дурко теж вирішило відзначитися.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
У мене склалося що Зе влаштував таку церемонію через відчуття вини у їх смерті.
Правда мені ні з чим порівняти,  я такого за своє життя не бачив

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
У мене склалося що Зе влаштував таку церемонію через відчуття вини у їх смерті.
Правда мені ні з чим порівняти,  я такого за своє життя не бачив

Ти останнім часом дохуя маячні пишеш.

Може тобі час на упячку?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
У мене склалося що Зе влаштував таку церемонію через відчуття вини у їх смерті.
Правда мені ні з чим порівняти,  я такого за своє життя не бачив
А я чомусь згадав його відсутність на похоронах військових. Теж , мабуть, через відчуття вини.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Зеленський наказав перекрити в'їзд у Бориспіль, сотні людей не можуть потрапити на свої рейси

 
Про це повідомляють люди, що стоять перед аеропортом та не можуть потрапити на свій літак. Ну, а чого ще чекати від брехуна Зеленського,який збудував собі особисте шосе прямо по землі селян без дозволу? Зеленський побудував собі дорогу до маєтку без дозволу та проекта прямо по землі жителів с. Рославичі (Відео)

Комік впевнено та без сорому йде по слідах януковича-путіна, коли  барин їде - холопи повинні мовчки стояти та де їм скажуть.

https://enigma.club/articles/zelenskiy-nakazav-perekriti-vizd-u-borispil-sotni-lyudey-ne-mozhut-potrapiti-na-svoi-reysi

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
І ще церемонія звичайно вразить прихильників Зе і тема війни знову перейде на задній план. Це ще одна мета цього дійства.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 997
 Алан Бадоєв рижіссьор шоу ?

Кажуть тиждень тренувалися

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я взагалі охрініваю.
Це трагедія загальнонаціонального масштабу за кількістю жертв? Ні. Пару місяців тому під Одесою автобус зіштовхнувся з вантажівкою - 9 загиблих, а на наступний день вантажівка протаранила маршрутку - ще 9 загиблих. 18 загиблих за 2 дні. Більше ніж загинуло українців в цій авіакатасрофі. Хтось об'являв траур? Зебіл хоч словом згадав про них? Хтось інший з влади?
Може це загальнонаціональна трагедія бо загиблі представляли собою Україну, захищали нас усіх, геройськи загинули рятуючи інших? Також ні. Звичайна трагічна смерть на роботі, яких десятки кожен день по всій Україні. Сьогодні мінімум один загиблий український Герой та десять поранених на війні, там де люди реально захищають усіх нас від Мордору. І про яких головЗебіл і його посіпаки абсолютно забули. "Пєрєсталі стрілять" і забули і про війну і про загиблих та поранених на ній.
Я уже мовчу про те, що тих кого сьогодні ховають Зебіл фактично продав, коли до останнього повзав на колінах перед аятолами заявляючи що "Не всьо так адназначна", коли уже всім було усе зрозуміло.
І тому у мене лише одне питання - "ЩО ЦЕ ЗА БЛЯДСЬКИЙ ЦИРК????".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
І тому у мене лише одне питання - "ЩО ЦЕ ЗА БЛЯДСЬКИЙ ЦИРК????".

Привыкай
Этот цирк надолго, зебилам нравится

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20812
В Одессе погибло 16 человек
и где была эта зеленая тварь?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Я ж кажу Зе своїми діями призвів до їх загибелі. Не можу повірити у збіг подій- зустріч у Омані і збиття саме українського літака Тож намагається згладити провину ну і хайпонути на події.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я взагалі охрініваю.
Це трагедія загальнонаціонального масштабу за кількістю жертв? Ні.
Пару місяців тому під Одесою автобус зіштовхнувся з вантажівкою - 9 загиблих, а на наступний день вантажівка протаранила маршрутку - ще 9 загиблих.
18 загиблих за 2 дні.
Більше ніж загинуло українців в цій авіакатасрофі.
Хтось об'являв траур?
Зебіл хоч словом згадав про них?
Хтось інший з влади?
Може це загальнонаціональна трагедія бо загиблі представляли собою Україну, захищали нас усіх, геройськи загинули рятуючи інших?
Також ні. Звичайна трагічна смерть на роботі, яких десятки кожен день по всій Україні.
Сьогодні мінімум один загиблий український Герой та десять поранених на війні, там де люди реально захищають усіх нас від Мордору.
І про яких головЗебіл і його посіпаки абсолютно забули.
"Пєрєсталі стрілять" і забули і про війну і про загиблих та поранених на ній.
Я уже мовчу про те, що тих кого сьогодні ховають Зебіл фактично продав, коли до останнього повзав на колінах перед аятолами заявляючи що "Не всьо так адназначна", коли уже всім було усе зрозуміло.
І тому у мене лише одне питання - "ЩО ЦЕ ЗА БЛЯДСЬКИЙ ЦИРК????".
:smiley24:
Зеленський вирiшив разгулятися, як тiльки можна - але режисер з нього такий самий, як i актор - злiпити таке соромисько, аби показати... вибачте, хлопцi, А ЩО ВОНО НАМ ПОКАЗАЛО?.. -  привезли 11 тiл укр. авiаторiв, менi iх шкода, як багатьом з нас - чисто, по людськи - я дивився на планшетi 5 канал i вiд тоi музики аж погано стало...  - але у мене питання - а що вони нам власно показали?..
Сiра погода - напiв-зима, оркестр там до чого - в Борисполi не державну делегацiю стрiчали - добре, що параду почесного караула не було - тодi б Зеенський своiм трешом всiх укатав, як це було в День Незалежностi на Хрещатику - Парад Жовтих Пiанiн...
Проiхався кортеж з 11 катафалкми Борисполем та повернув в Аэропорт - а що далi?...
Ото й все, ради чого треба було Реалiтi-шоу робити - з теле-краном, дроном, купою камер по всьому лiтовiщу...
Правду кажуть - коли воно не може думати, то нехай не соромиться - для такоi подii вистачае репортажу в запису, де б про долю кожного загиблого могли казати друзнi, рiднi, знайомi - але такий ефiр треба готовити, збирати людей, шукати матерiал...
Все це Зеленському не треба  - як був вiн человек ниоткуда так i залишився...
Соромно...
 :gb:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20812

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
У мене склалося що Зе влаштував таку церемонію через відчуття вини у їх смерті.
Правда мені ні з чим порівняти,  я такого за своє життя не бачив

Ти йобнутий? Ти все ще в них людей шукаєш?
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20812
Ти йобнутий? Ти все ще в них людей шукаєш?


хохлобыдло затесалось на форум :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Навiть з такоi трагедii  Бубочка вирiшив собi кiно зробити - проiзд дюжини автотiвок в колонi, коли попереду iхала кiношна автiвка з телекамерою на кранi - це у нас що - Реалiтi-шоу зимають чи все ж таки громадянська панiхiда за жертвами iранськоi трощi?..

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1651
на цьому дійстві не помітили пана Коломойського з квітами? а з великою валізою де грощі лежать?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
на цьому дійстві не помітили пана Коломойського з квітами?
а з великою валізою де грощі лежать?
МАУ - це ж його "дiти" - цей гребаний боров ще почне судитися з Украiною за збитки - чхати йому на людей та трагедiю.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
"Йа іх туда нє посилал" :bg

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Якого хуя цивільних ховають за військовим ритуалом?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якого хуя цивільних ховають за військовим ритуалом?
Якого х... 73% пiдорасiв обрали третесортного актора КВН команди?..
Бубочка вирiшив поеднати два заходи - аби двiчi телебачення не гоняти - сьогоднi там будуть вшновувати Кiборгiв...
 :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Піар на крові.
Квартал тут профі.
А 60 поранених за 3 доби?
А 10 поранених та один загиблий за цю ніч?
Про це згадають? Чи і далі ця паскуда буде здавати/відводити війська території? Зустрічатися таємно з Сурковим? Виконувати усі забаганки кремлядів?
Він вирішив фізично знищити ЗСУ?
Про це у ЗМІ скажуть?

Ні. Не скажуть. Президент Зеленський глибоко ненавидить ЗСУ, волонтерів, "майданівців" і всіх патріотів Укаїни.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ні. Не скажуть. Президент Зеленський глибоко ненавидить ЗСУ, волонтерів, "майданівців" і всіх патріотів Укаїни.
Закомплексований маленький Фюрер, що невiдомо як пробрався до Бенiного гаманця та вирiшив ще пять рокiв "пожартувати"...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Закомплексований маленький Фюрер, що невiдомо як пробрався до Бенiного гаманця та вирiшив ще пять рокiв "пожартувати"...

Я його глибоко, люто, ЗОСЕРЕДЖЕНО ненавиджу. Як і його прихильників.  :smilie9:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Зеленi чоловічки, [20.01.20 14:05]
[ Photo ]
Щонайменше 1 млн гривень Офіс Зеленського витратив на пряму трансляцію церемонії прощання з загиблими в Ірані

Перефразовуючи британського класика: життя України перетворилось в суцільний "Квартал 95" і ми в ньому актори.

Як ми і писали на минулому тижні (https://t.me/zelenicholovichky/586), Зеленський влаштував масштабне шоу з повернення тіл 11 загиблих українців з Ірану. Такий піар на крові обійшовся державному бюджету, за оцінками спеціалістів, щонайменше в 1 мільйон гривень. Нагадаємо, родини загиблих отримали компенсації лише в 200 000 гривень.

З почакту року Україна також втратила 11 захисників на фронті. 60 було поранено. Реакції від влади - нуль. Розрахунок Зеленського, як досвідченого шоумена, досить цинічний. Він обирає тему, яка більше "хайпане".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зеленi чоловічки, [20.01.20 14:05]
[ Photo ]
Щонайменше 1 млн гривень Офіс Зеленського витратив на пряму трансляцію церемонії прощання з загиблими в Ірані
Перефразовуючи британського класика: життя України перетворилось в суцільний "Квартал 95" і ми в ньому актори.
Як ми і писали на минулому тижні (https://t.me/zelenicholovichky/586), Зеленський влаштував масштабне шоу з повернення тіл 11 загиблих українців з Ірану.
Такий піар на крові обійшовся державному бюджету, за оцінками спеціалістів, щонайменше в 1 мільйон гривень.
Нагадаємо, родини загиблих отримали компенсації лише в 200 000 гривень.
З почакту року Україна також втратила 11 захисників на фронті. 60 було поранено. Реакції від влади - нуль. Розрахунок Зеленського, як досвідченого шоумена, досить цинічний.
Він обирає тему, яка більше "хайпане".
Прийде час, коли вже с самого Зеленського будуть "шуткувати" - не варто йому було робити це Шоу, де, з проф. дзвiницi... добре бачiмо, що показувати... взагалi не було чого - тобто, думка та бажання були, а зробити Шоу - не вийшло.
 >:(