Автор Тема: Зєлєнскій: Україна не готова до повернення Криму  (Прочитано 320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
На сьогодні Україна не готова до повернення окупованого Криму, якщо Російська Федерація вирішить піти з нього

Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив представник президента України в АР Крим Антон Кориневич.

"От якщо агресор Російська Федерація завтра йде з Криму, українська держава не готова. Вона має бути готова, але те, що зараз ми бачимо, - нам ще працювати й працювати", - заявив Кориневич.

За його словами, Київ має спочатку визначити, хто в такому випадку почне працювати в Криму на рівні місцевої влади, хто - на рівні центральної.

"Тобто готовності поки дійсно немає, і над цим потрібно активно і важко працювати, в тому числі і нам, але не тільки. Я думаю, і РНБО, і Міністерство тимчасово окупованих територій, і силовики повинні мати розуміння, що саме зробить Україна, коли отримає сигнал з Криму", - додав Кориневич.


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Блядське їбанько. :at

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Блядське їбанько. :at
Як на мене, він сказав чистісіньку правду. Як на вашу думку, оця череда дебілів може здатна хоч на щось?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1655
що у Зе в голові, то у його представника на язиці.