Автор Тема: Оскар 2020 - непередбаченi результати, мажори - як хунера над Парижем...  (Прочитано 430 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ось i прийшло свято на Голлiвудськi холми...
В нiч з 9 на 10 лютого 2020 року за Киiвом, Голлiвуд таки обрав найкращiх, за версiею своiх академiкiв, кiномитцiв та картини...
Як не дивно, сподiвання Медiа виявилися марними - зiрковi Глобусовцi головного приза так i не дочекалися...
https://telegraf.com.ua/kultura/kino/5341838-oskar-2020-polnyiy-spisok-pobediteley-kinopremii.html
Але не варто сумувати - попереду ще...
Каннський фестиваль...
Берлiнаре...
Вiнецiйський фестиваль...
Не кажучi про менш пристижнi конкурси та огляди, якi щороку проходять в Европi та США...
 :)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Після того, як Мела Гібсона прокотили з найвеличнішим фільмом останніх 20 років Апокаліпто, я перестала дивитися Оскари.

Хай самі дивляться.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Після того, як Мела Гібсона прокотили з найвеличнішим фільмом останніх 20 років Апокаліпто, я перестала дивитися Оскари.
Хай самі дивляться.
Другий рiк поспiль перемагають корейцi... - я навiть не знаю, що вони там у себе зимають...
Те, що Джокер та 1917 пролiтають - було передбачено - пiсля Глобуса... отримати Оскара... не так просто...
Тому академiки вирiшили дати приз... не англомовному фiльму...
Менi приемно, що й Тарантiно пролiтае - витрачати грошi на якийсь, лише йому зрозумiлий треш - став попередженням - не варто загравати з Голлiвудом...
1917 - якийсь одноплановий (однокадровий) експиремнт в 100.000.000 дол. - багато критикiв каже, що це повна маячня - робити 2 годинне кiно про Першу свiтому... у виглядi невеликого епiзоду... - навряд чи глядачi зрозумiють бажання режисера стрiчки...
Джокер... був чi не единим реальним претендентом на Оскар, але так сталося, що... або злякалися, або у академiкiв свое бачення переможця...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
В цьому році вже докотилися до того, що зі сцени цитували ... Маркса та Енгельса!

“Working people have it harder and harder these days — and we believe that things will get better when workers of the world unite,” Reichert said.

Мде-с ... демо-голівудські "іліти" докотилися. Наступного року вийдуть з портретом Йоськи Сталіна - гулаг у них вже в тренді давно.

https://www.foxnews.com/entertainment/karl-marx-gets-shoutout-during-barack-obama-produced-films-2020-oscars-speech

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Другий рiк поспiль перемагають корейцi... - я навiть не знаю, що вони там у себе зимають...
Те, що Джокер та 1917 пролiтають - було передбачено - пiсля Глобуса... отримати Оскара... не так просто...
Тому академiки вирiшили дати приз... не англомовному фiльму...
Менi приемно, що й Тарантiно пролiтае - витрачати грошi на якийсь, лише йому зрозумiлий треш - став попередженням - не варто загравати з Голлiвудом...
1917 - якийсь одноплановий (однокадровий) експиремнт в 100.000.000 дол. - багато критикiв каже, що це повна маячня - робити 2 годинне кiно про Першу свiтому... у виглядi невеликого епiзоду... - навряд чи глядачi зрозумiють бажання режисера стрiчки...
Джокер... був чi не единим реальним претендентом на Оскар, але так сталося, що... або злякалися, або у академiкiв свое бачення переможця...

Хоч Фініксу Оскара дали за роль ... молодчага.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Оскар 2020 - огляд головноi подii кiнороку, факти та коментарi...
« Останнє редагування: Лютого 10, 2020, 07:52:30 19:52 від Бувалий »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Чуть позже я постараюсь найти и закачать полную трансляцию Oscar 2020...

Нахуя тобі той траш?  :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Documentary filmmaker Julia Reichert used a line from “The Communist Manifesto” during her Sunday night acceptance speech after winning an Oscar for best documentary feature.

“Our film is from Ohio and China, but it really could be from anywhere that people put on a uniform, punch a clock, trying to make a better life,” Reichert said after winning the award. “We believe things will get better when workers of the world unite.”

https://dailycaller.com/2020/02/09/julia-reichert-quotes-communist-manifesto-oscars/
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Одна нагороджена вигукнула прямим текстом:

«... пролетарі всіх країн, єднайтеся!»

.... о—о, це вона, та що Ферал зацитував вище.

 :smilie5:

« Останнє редагування: Лютого 10, 2020, 06:09:58 18:09 від polelis »