Автор Тема: квартира в Івано-Франківську  (Прочитано 1512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оксана Белова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
квартира в Івано-Франківську
« : Лютого 11, 2020, 11:23:30 23:23 »
Добрий вечір, форумчани. Порадьте в такому питанні - де у Івано-Франківську можна або купити житло, або орендувати на довгий строк? Якщо конкретніше то шукаю агентство нерухомості.

Offline Зина Котова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #1 : Лютого 11, 2020, 11:24:20 23:24 »
А навіщо вам ті агенціі, як на мене то лише трата грошей, далеко не зайвих. Моя вам порада "побігайте" по сайтах накшталт ОЛХ, Розетка або Пром - там завжди багато різних об'яв от там і шукайте - дешевше буде.

Offline Оксана Белова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #2 : Лютого 11, 2020, 11:25:34 23:25 »
Та нема в мене на ті пошуки та побігеньки достатньо часу. Я і сама знаю, що самій набагато дешевше буде, але зараз мені легше винайняти людину для цих цілей. В ідеалі  - подзвонили, я підїхала, глянула і вирішила так чи ні.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #3 : Лютого 11, 2020, 11:27:01 23:27 »
Я от подумала - а дійсно навіщо зв'язуватися з риелторами та конторами нерухомості, є ж ще один реальний варіан - без біганини і зайвого часу - зверніться до забудовників, у них завжди є квартири на продаж і вам не прийдеться платити за послуги посередників. Ми купили квартиру у ЖК Листопад, від БК Вертикаль -  https://vertykal.ua/projects/lystopad/

Offline Ксения Фирсова

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #4 : Лютого 11, 2020, 11:31:52 23:31 »
Я на жаль знаю тільки одне агенство нерухомості у Івано-Франківську, це Янус-Іф, але особисто не зверталася. А от ідея напряму купити квартиру у забудовника мені подобається, якщо звістно вам підходить новобудова.

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #5 : Березня 31, 2021, 06:45:54 06:45 »
А меня интересует такой вопрос, вот если покупать от застройщика жилье, как вообще его выбирать? Компаний то много, как сделать правильный выбор?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #6 : Березня 31, 2021, 09:06:37 09:06 »
А меня интересует такой вопрос, вот если покупать от застройщика жилье, как вообще его выбирать?
Компаний то много, как сделать правильный выбор?
Первое и главное - покупать недвижимость - дома, дачи, квартиры... только у застройщика - "вторичка" чревата проблемами по наследству и пр. сюрпризами - банковские долги, арест по суду, наследство родни второй и третей степени и пр. "подводные камни".
Первичное жилье, хоть и дорого, но всегда есть шанс узнать застройщика и условия банковского кредита... или оплаты по факту.

Offline Zayka

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 257
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #7 : Квітня 01, 2021, 09:22:15 09:22 »
А меня интересует такой вопрос, вот если покупать от застройщика жилье, как вообще его выбирать? Компаний то много, как сделать правильный выбор?
Мне кажется что когда речь идет о покупке квартиры от застройщика то страшно покупать у того который строит первый свой объект. Не понятно сможет ли он нормально его построить, потому-что толком опыта нету, да и вообще построит ли. А скажем такие компании как SAGA Development, у которых уже больше 10 проектов за спиной уже имеют определенный опыт и репутацию. Можете о компании больше узнать на их страничке https://www.youtube.com/channel/UCyhlsag-oKGAuIT035iBrEw в ютуб.

Offline EveNA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #8 : Жовтня 03, 2022, 02:20:33 14:20 »
Можу порадити вам пошукову систему нерухомості. Користуючись нею ви точно зможете обійтися без послуг ріелтора і зекономити свій бюджет. GEOLN https://geoln.com/ru/ - тут ви зможете підібрати житло для купівлі. На сайті зібрані пропозиції лише від забудовників та власників. Все дуже легко і просто - заходите на сайт, обираєте необхідні параметри пошуку, далі система зробить все сама. Справді зручно, реальна економія часу та коштів.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #9 : Жовтня 24, 2022, 10:56:58 10:56 »
Колеги, а як перевірити у чиїй власності знаходится житло?

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: квартира в Івано-Франківську
« Reply #10 : Листопада 05, 2022, 10:55:15 10:55 »
А меня интересует такой вопрос, вот если покупать от застройщика жилье, как вообще его выбирать? Компаний то много, как сделать правильный выбор?
Вы отзывы в сети читайте ! Это всегда поможет определиться и сделать правильный выбор! Вот мой родной брат переехал в Казахстан жить, в город Алматы. Очень много ЖК пересмотрел, прежде чем выбрал для себя Алма Сити . И на такой его выбор очень много факторов повлияло.