Автор Тема: На правах рекомендації: патріоти Казакстана. Казакская Орда  (Прочитано 978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
сторінка у ФБ - "казакская орда". постійно готують і викладають історичні матеріали, інфографіку, аналітику. активно підтримують Україну весь час наших незгод. у кого є акаунт - лайкайте сторінку. :smiley24: трохи фото звідти:















Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
звичайно. ми - 2 народи, які понесли найбільших людських втрат від голодоморів та репресій кацапії. вони все чудово пам'ятають, як і ми. і у них зараз теж ті самі проблеми: язик, русскіє анклави, ісконно-русскіє тєрріторіі... вже і територіальні від кацапії претензії почалися. тобто Казакстан розуміє, що він - наступний. тому вони і кричать на кожному куті, що доля Казакстана зараз вирішується в Україні
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
мені ще подобається, як казаки обурюються, коли ми називаємо кацапів ордою. кажуть - які вони нах орда? :moskali:
нащадки золотої орди - то є ми, а кацапи - то раби золотої орди, які вчергове переписали історію, аби хоч якось долучитися до нас :smiley24: :laugh:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
звідти ж.

ИСТОРИЯ РУСИФИКАЦИИ

Русский (московитский) язык в Украине, так же, как и в Казакстане, – пришлый язык колониализма.

В своем расследовании журналисты украинского телеканала попытались выяснить, почему украинцы заговорили на русском языке.
В 9-минутном ролике представлен обзор этапов и методов русификации Украины – запреты украинского языка, навязывание русского языка в городах и уничтожение сельского населения в годы Голодомора, уничтожение украинской интеллигенции, заселение территорий русскими и другие.

[ Invalid YouTube link ]
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Це наче і не дивно, але от якщо брати розтрощений СРСР, то здається з будь-якою країною без проблем можна будувати справжні дружні відносини (правда якось таджики з узбеками та туркменами...  не зовсім я розумію що там за політичний устрій, десь читав, що там феодалізм, але може то руссосмі), і по справжньому братські стосунки, відкривати  кордони, економічні розвивати площини, і народ в тих землях поміркований, окрім Раіссі звісно, ( цікаво чи прийде хоч раз за істрорію в ту державу хоч один державний діяч який буде дивитися в саму Росію, а не за її межі).

Також нічого доброго не скажеш про завойовані Росією, кавказькі народи, які із досить дружелюбних перетворилися то на вовків чеченів, чи скажених осетинів, між собою перегризлися... хоча так здається, що в складі певних автономій їм би ближче духовно була та ж сама Грузія... а потім тільки фотоматеріали з рос. армії подивитися, як там горці знущаються з тих слов'ян...зразу приходить на думку, що там де виграла раіська імперія, завжди програють звичайні люди...

Я вже пару років тому думав, що ну от світ глобалізувався залишилась там одна північна корея, Китай і той наче в єдиній системі світових цінностей, будуть всі будувати космічні кораблі, розвивати нанотехнології та кіберлюдей, аж ні такі банальні меркантильні інтереси у деяких держав, двополярний міръ, найух він треба, фу...

та да))
для них орда – святое  :rotate:

не осквернятйе их чуйства кацапами  :Ganba:
На скільки я пам'ятаю орда а в особливосты Золота це була серйозна державна та ще й силами Чінгіза, передова для свого часу інституція,  я вже десь там згадував, що нажаль більшість історії ми знаємо взагалі сильно перекручену лапками Рос.імперії і т.ін. про справжні відносини тієї ж орди та припустимо наших чи інших князів і князівств можливо дізнатись  хіба що невідомо де... бо хто його знає як трактує той час Китай, дворянство якого через пяте десяте коліно родичі Чінгіза....

 А такі віддалені від внутрішньої Монголії - центру орди, території як наша, по ідеї могли жити досить непогано маючи потужний протекторат ординців ззовні, і по..уістичне відношення до внутрішнього стану справ самого хана -  аби данину платили, та не бунтували бо цього імперії не дуже люблять.

Доречі зараз, насправді, нічого з того часу не змінилось, податки заплатив і спи спокійно дарагой товарісчь...
« Останнє редагування: Квітня 22, 2014, 12:12:19 00:12 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!