Автор Тема: мене почули: законопроект про депортацію сепаратистів!  (Прочитано 1390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
щоправда, це був ляшко :weep: читає сцука мою стрічку і краде ідеї :Prapor2:

В парламент Украины внесена инициатива о лишении гражданства всех лиц, проявляющих пророссийские настроения. Идея принадлежит лидеру Радикальной партии Олегу Ляшко.

Будучи одним из лидеров "Евромайдана", политик предложил признать всех украинцев, устраивающих митинги за присоединение к РФ, "пособниками оккупантов" - в этот список он также же отнес Партию регионов и коммунистов, предложив распустить оба формирования -  лишать их украинского гражданства, после чего лишенных гражданства людей привлекать к ответственности за государственную измену и депортировать в РФ.

В новом проекте закона Ляшко призвал "на время военной агрессии ввести смертную казнь для предателей, диверсантов, мародеров, убийц, дезертиров и шпионов".

Предложение депутата о введении визового режима с Россией уже начало реализовываться путчистами. Кроме того, Ляшко потребовал разорвать большой договор о дружбе и добрососедстве с РФ, ограничить возможность выезда крымчан в Евросоюз, отменить договор о размещении флота РФ в Севастополе и т.д.

Комментируя свою инициативу, парламентарий сообщил, что Киеву предстоит вести войну как с оккупантами. так и пособниками оккупантов, подразумевая под таковыми часть населения страны.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, кто такой Ляшко, но он дело говорит! Клин клином вышибают, а не слюнями с соплями. :Prapor2:
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
законопроект не буде проголосований - позбавлення громадянства прямо заборонено Конституцією
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
законопроект не буде проголосований - позбавлення громадянства прямо заборонено Конституцією

та те зрозуміле, але було б непогано депортувати всіх покидьків нах, на омріяну расію...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
за сепаратизм давати років 15 з альтернативою-відмова від українського громадянства з депортацією і забороною вїзду в Україну на 10 років
Комуно здохни

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
за сепаратизм давати років 15 з альтернативою-відмова від українського громадянства з депортацією і забороною вїзду в Україну на 10 років

ну я це і пропонував. по суду давати вибір, як альтернативу: або, або. ніякого позбавлення. не хочеш мотати 15 років - пишеш заяву на вихід з громадянства, яка розглядається за спрощеною процедурою протягом 5 днів. за цей час під наглядом органів внутрішніх справ збираєш валізи і купуєш білет на магадан. отримуєш позбавлення від громадянства - і пішов нахуй.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Громадянина не може бути позбавлено громадянства
Якщо в результаті цього він стане особою без громадянства

Це міжнародний принцип, і стосується не лише Украіни

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Вихід з громадянства України допускається,  якщо особа набула громадянство   іншої   держави   або  отримала  документ,  виданий уповноваженими органами  іншої  держави,  про  те,  що  громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
к сожалению их нельзя лишить гражданства и депортировать тоже не куда. Но выход есть - принять ТАКОЙ ЖЕ закон как и в России за сепаратизм. И наказывать также как и в России.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Вихід з громадянства України допускається,  якщо особа набула громадянство   іншої   держави   або  отримала  документ,  виданий уповноваженими органами  іншої  держави,  про  те,  що  громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.

Більшість сепаратистів є лише гром.Украіни тому див.вище
А навіть ті що мають і гром.Росіі - довести це переважно складно

Так що простіше йти шляхом відстрілу і поліцейсьуих акцій
Ну і контр-пропаганди та ін. Мяких впливів

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
я ось цю частину мав на увазі:  ...або  отримала  документ,  виданий уповноваженими органами  іншої  держави,  про  те,  що  громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.

це вирішується на рівні звернення до посольства ерефії
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, кто такой Ляшко, но он дело говорит! Клин клином вышибают, а не слюнями с соплями. :Prapor2:

Та да,хоть и косит под клоуна,но единственный кто не стесняется сказать правду не смотря на лица.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
я ось цю частину мав на увазі:  ...або  отримала  документ,  виданий уповноваженими органами  іншої  держави,  про  те,  що  громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.

це вирішується на рівні звернення до посольства ерефії

Посольство РФ скаже що такоі інформаціі в них немає чи вони іі надати не можуть по законах РФ, та і все

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну-ну :)  співбесіда в посольстві - і все. вони дадуть довідку, що беруть людину до свого громадянства. отже шлях до виходу з громадянства України - відкритий

Президент РФ Владимир Путин подписал закон об упрощенной выдаче российского гражданства соотечественникам, которые свободно владеют русским языком и живут либо проживали на территории СССР или Российской империи в границах современной РФ.

Иностранный гражданин или лицо без гражданства должны будут пройти собеседование в специальной комиссии по признанию иностранца носителем русского языка. Для этого они должны владеть русским языком и повседневно использовать его дома и в культурной сфере.

РИА Новости
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
зачем лишать....
тем более это не законно..

легче садить на лет 7-10 шоб подумали.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
а сенс в депортації?

це приблизно як позбавляти посади чиновника, який накрав в держави. Уті-путі як налякали ...


А от давати строк або розстріл за державну зраду - потрібно.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Надо ставить  штамп в паспорт и высылать в крым.

Крым юридически - украина .. т.е. депортации нет ..но назад уже не пустят.. т.е. фактически получаем депортацию ...

А там его и опаспортят и обогреют.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Не знаю, кто такой Ляшко, но он дело говорит! Клин клином вышибают, а не слюнями с соплями. :Prapor2:

Та да,хоть и косит под клоуна,но единственный кто не стесняется сказать правду не смотря на лица.

Блазням завжди дозволялося базікати що завгодно. Ляшко це наш жирик.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =

Блазням завжди дозволялося базікати що завгодно. Ляшко це наш жирик.

є інфа, що не наш, а льовочкина )
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер