Автор Тема: Драма  (Прочитано 3996 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #60 : Травня 15, 2020, 11:27:05 23:27 »
Смішно, що ти тут надриваєшся, що вона не є ольгінкою.

Особливо враховуючи ту примітивну брехню, яку вона ліпила   :smilie7:

Поки жо примітивну брехню щодо США та Трампа ліпиш тут ти. :laugh: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #61 : Травня 16, 2020, 01:58:07 01:58 »
Поки жо примітивну брехню щодо США та Трампа ліпиш тут ти. :laugh: :weep:

Іудушка, ти теж поціновувач знойной женщіни Ольгі Тейлор і єйного мужа Сідора ?  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #62 : Травня 16, 2020, 02:39:04 02:39 »
Іудушка, ти теж поціновувач знойной женщіни Ольгі Тейлор і єйного мужа Сідора ?  :smilie7:

Річ не у персоналіях, а у правді та справедливості. Тобі розслідування Мюлера недостатньо?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #63 : Травня 16, 2020, 02:57:07 02:57 »
До речі, хочете парі?

Якщо вкажете правильно на протязі 24 годин, що означає мій новий аватар і що-хто на ньому конкретно зображене, я дам переможцю солоденький чупа-чупс піду з форуму на тиждень.

Побачим, який інтелектуальний рівень моїх хейтерів  :laugh: :laugh: :laugh:

Відлік почався з 6 годин вечора по калгарійському часу  :rotate:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #64 : Травня 16, 2020, 03:43:36 03:43 »
Річ не у персоналіях, а у правді та справедливості. Тобі розслідування Мюлера недостатньо?

Ти Іудушка ? Я його запитував. Чи ви теж сім'я ?   :weep:

При чому тут Мюллер ? Він хіба розслідував нагромадження тупої брехні від ольгі тейлор ? 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #65 : Травня 16, 2020, 03:46:16 03:46 »
Ти Іудушка ? Я його запитував. Чи ви теж сім'я ?   :weep:

При чому тут Мюллер ? Він хіба розслідував нагромадження тупої брехні від ольгі тейлор ?

Тут можна відповідати лише на прямі запитання до moi?  :smilie10:

А до того, що ти продовжуєш називати Трампа кацапським агентом та іншими брехливими словами.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #66 : Травня 16, 2020, 03:49:34 03:49 »
Тут можна відповідати лише на прямі запитання до moi?  :smilie10:

А до того, що ти продовжуєш називати Трампа кацапським агентом та іншими брехливими словами.

Називав і буду називати.

Це моє особисте переконання. Та й не тільки моє   :smilie7:

Але тут розмова не про те

 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #67 : Травня 16, 2020, 03:52:10 03:52 »
Називав і буду називати.

Це моє особисте переконання. Та й не тільки моє   :smilie7:

Але тут розмова не про те

Особисте переконання треба базувати на фактах. Інакше це шиза, тупість або просто осляча впертість  :idea:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #68 : Травня 16, 2020, 04:30:34 04:30 »
Іудушка, ти теж поціновувач знойной женщіни Ольгі Тейлор і єйного мужа Сідора ?  :smilie7:

Підарку, я на відміну від тебе, по гебешних помийках не пасуся.

А щодо іудушок, то тут лише такий один - ти.   :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #69 : Травня 16, 2020, 05:20:34 17:20 »
Підарку, я на відміну від тебе, по гебешних помийках не пасуся.

А щодо іудушок, то тут лише такий один - ти.   :smilie7:

Іудушка, як там з срібняками кацапськими, ще капають ?

Чи більше пістюлінами відсипають  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Драма
« Reply #70 : Травня 16, 2020, 05:41:33 17:41 »
Отбля!
Я знову все пропустив!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Драма
« Reply #71 : Травня 16, 2020, 05:44:40 17:44 »
Смішно, що ти тут надриваєшся, що вона не є ольгінкою.

Особливо враховуючи ту примітивну брехню, яку вона ліпила   :smilie7:

У канацького айпі просто болить за всіх убогих, котрі з голодухи вимушені смоктати кацапську пуцюрину.  :weep: Ось і заступається, як може.  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #72 : Травня 16, 2020, 05:52:25 17:52 »
У канацького айпі просто болить за всіх убогих, котрі з голодухи вимушені смоктати кацапську пуцюрину.  :weep: Ось і заступається, як може.  :smilie7:

Є таке   :smilie7:

Жоржович, по Флінну є питання - ти думаєш, що він бігав до Кисляка з власної ініціативи ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #73 : Травня 16, 2020, 06:16:56 18:16 »
У канацького айпі просто болить за всіх убогих, котрі з голодухи вимушені смоктати кацапську пуцюрину.  :weep: Ось і заступається, як може.  :smilie7:

РГ знову заклав всі теми своїми "оціночними судженнями"  :weep: :weep: :weep:


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #74 : Травня 16, 2020, 08:51:27 20:51 »
Онаній ще тут? Врьош, зелупа, нє уйдьош.
Онаній це технологія, штаб. Тільки штаб може  перерити буквально за ніч всі мої 7000 постів  за 6 років тут  та 10 000 моїх постів на упячці за майже два десятки років, в надії знайти на мене компромат.
Але знайшов лише мою ненависть до Макаки-Медвеччука-Хуйла, і лише декілька моїх постів, де висловлювалось  невдоволення невведенням воєнного стану.  Які й вивалив на СУПі, використавши златічку.
До речі - фізкультпрівєт Geo, який погрожує мені, бо він ознайомився з моїми постами через златічкіно пєніє -  "Ізя, Ви слишалі Карузо?!  – Нєт. Но мнє Рабіновіч напєл."
Чому я впевневний, що перерились за ніч всі мої 17000 постів на обох форумах за два десятки років?  Тому що, онаній вивалив мої персональні дані, до речі порушуючи законодавство країни в, якій він за легендою проживає, і там за це  встановлена кримінальна відповідальність.
 Ці персональні дані розпорошені по різних роках і одна людина не в стані фізично перерити всі ті 17000 постів за одну ніч. Тобто у цьому випадку   на Онанія зпрацював штаб.
Ще одна ознака штабної роботи Онанія - гра в доброго поліцейського, це коли він підмахує гнаним та голодним, як наприклад, златічці. Або може написати тіпа - ну ти чьо гоніш-то, ти ж свой парєнь.
Третя ознака - Онаній дуже майстерно хитає ситуацію - накине і зачаїцця, вичікує, потім вискочить - накинув і назад в лігво,  спостерігає реакцію, користуючись попустітєльством модераторів.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #75 : Травня 16, 2020, 09:02:13 21:02 »
Іудушка, як там з срібняками кацапськими, ще капають ?

Чи більше пістюлінами відсипають  :gigi:

Наскільки мені відомо, кацапські срібнячки тут отримуєш лише ти, Юдо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #76 : Травня 16, 2020, 09:26:12 21:26 »
Онаній ще тут? Врьош, зелупа, нє уйдьош.
Онаній це технологія, штаб. Тільки штаб може  перерити буквально за ніч всі мої 7000 постів  за 6 років тут  та 10 000 моїх постів на упячці за майже два десятки років, в надії знайти на мене компромат.
Але знайшов лише мою ненависть до Макаки-Медвеччука-Хуйла, і лише декілька моїх постів, де висловлювалось  невдоволення невведенням воєнного стану.  Які й вивалив на СУПі, використавши златічку.
До речі - фізкультпрівєт Geo, який погрожує мені, бо він ознайомився з моїми постами через златічкіно пєніє -  "Ізя, Ви слишалі Карузо?!  – Нєт. Но мнє Рабіновіч напєл."
Чому я впевневний, що перерились за ніч всі мої 17000 постів на обох форумах за два десятки років?  Тому що, онаній вивалив мої персональні дані, до речі порушуючи законодавство країни в, якій він за легендою проживає, і там за це  встановлена кримінальна відповідальність.
 Ці персональні дані розпорошені по різних роках і одна людина не в стані фізично перерити всі ті 17000 постів за одну ніч. Тобто у цьому випадку   на Онанія зпрацював штаб.
Ще одна ознака штабної роботи Онанія - гра в доброго поліцейського, це коли він підмахує гнаним та голодним, як наприклад, златічці. Або може написати тіпа - ну ти чьо гоніш-то, ти ж свой парєнь.
Третя ознака - Онаній дуже майстерно хитає ситуацію - накине і зачаїцця, вичікує, потім вискочить - накинув і назад в лігво,  спостерігає реакцію, користуючись попустітєльством модераторів.

Це якийсь писець, товариші. Одне вискочило як з кущів із обвинуваченнями і погрозами бану, бо страждає нерозділеним коханням до Байдена, інше бачить всесвітню змову щодо своєї важливої особи. Так, цілий штаб працює, щоб завалити "потік електронів", за цілком дотепним висловом самого мєдвєда  :smilie10: :smilie10: :smilie10:  Ми із златою змовилися, щоб потопити якесь інтернет-чмо, на яке я взагалі не звертала уваги, поки воно якогось милого почало мене матюкати, чіплятися за спідницю і кусати за п"ятки. Як виявляється, воно раніше так само чіплялося до злати, тільки тому що злата - жінка.
 
Думаю, це весняне загострення, і тому не бачу сенсу продовжувати дискусію із цими особами. Я сподівалася, що з медведем можна вести нормальне спілкування (що включає healthy trolling) і намагалася налагодити діалог, але бачу, що це неможливо, бо тут якась паранойя і просто неадекватний hate-on.

Щодо постів мєдвєдки, вся "приватна інформація" знаходиться у його ж дописах, які він сам розмістив на різних форумах і яка дефакто знаходиться у public domain. Не знаю, як злата, а я поки що "осилила" лише перших 40 сторінок на фупі із 200 з чимось.  Але і цього достатньо, щоб прочитати ІЗ ВЛАСНИХ дописів мєдвєдя, що він собою представляє. Хто хоче, зайдіть на фуп, знайдіть його нікнейм, зайдіть у профіль і побачите список всіх повідомлень. Так само і тут. Елементарний гугл-пошук робить також доступною його творчість і на інших форумах.

Не знаю, як хто, а мені такі, як медвєдь, страшні. Через певні особисті чинники він виміщає свою фрустрацію на всіх, кого його хворий мозок призначить "ворогом". Ще привалить до мене в Калгарі і розстріляє нафіг.

Можеш і далі біснуватися, мєдвєд. Форум твій - радій, що мене тут не буде, але і не зачіпай мене та злату своїми брудними лапами  :smilie9:.


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #77 : Травня 17, 2020, 01:15:29 01:15 »
Це якийсь писець, товариші
Думаю, це весняне загострення,

Не знаю, як хто, а мені такі, як медвєдь, страшні
. Ще привалить до мене в Калгарі і розстріляє нафіг.
 
мене та злату своїми брудними лапами   

"З сортиру чути огидливе пердіння"(с)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #78 : Травня 17, 2020, 03:03:55 03:03 »
"З сортиру чути огидливе пердіння"(с)

Ну ок, ти ненавидиш жінок, тому що вони тебе не люблять навіть за гроші, але чому ти так ненавидиш Гео? підсвідоме, що він мужчина і взяв зброю в руки, тоді як ти, when the going got tough, драпанув від війни у Чехію і звідти камлав, як тільки Порох оголосить війну, то ти тут же прилетиш на крилах назад і підеш воювати? Ніби це завадило героям встати і піти на захист своєї країни?

************************

http://ukrpravda.net/index.php?topic=40590.0

Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Online medved

    Ветеран форума
    ******
    Повідомлень: 7707
    Стать: Чоловіча

В общєм, по ітогам виборов
« : Листопада 24, 2016, 10:50:40 22:50 »
Всі притомні люди проголосували за Лірника.

За Гєо голосували:

-пожраль-посраль-забєтоніровал (чєбурєк, сємьон)
-биковатні (биковата, шуша, асті, тарадайка, ,бяка)
-вата (моллі пе, Serge_D, "Дєсіантнік", Дрейк, старой грєк)
-шоколадносракі (борденлендер, жп - оно жє прєзідєнсткая гвардія, прапорщік Кьюбс, serginio, галубой  апєльсін, Дрейк)
- кацапи (bot098)
-виживші з ума бабці( Луша, Камарік, гєорігу (ну не бабця, але підор ускоязичний)
-боти (Karlos, Hikvision, carina, Carpuk and so on нєсть ім чісла)

Отака хуйня, малята,
любі хлопчики й дівчата

*************************
Зверніть увагу: так званий патріот медвед назвав Кабса та Дрейк шоколадносракими, Дрейк та інших патріотів (Моллі, Десантник (воював)) ватою і різними іншими словами.

Що ж ти робиш тут на цьому форумі при владі ненависних Гео та Дрейк, поряд з "ватою" кабсом та іншими?? Чому ти лапу задер на героя України і одну із найбільш поважних постатей укрнету??  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #79 : Травня 17, 2020, 03:38:02 03:38 »

 
*************************
Зверніть увагу: так званий патріот медвед назвав Кабса та Дрейк шоколадносракими, Дрейк та інших патріотів (Моллі, Десантник (воював)) ватою і різними іншими словами.

Що ж ти робиш тут на цьому форумі при владі ненависних Гео та Дрейк, поряд з "ватою" кабсом та іншими?? Чому ти лапу задер на героя України і одну із найбільш поважних постатей укрнету??   

good shot,  Onaniy, але незалік,  бочка меду + ложка гімна = бочці гімна, а не меду, так і твоя  маленька брехня, що нібито я називав Кабса ватою, нівелює твої дослідницькі роботи моєї творчості. Це приємно відчувати your time wasting for nothing, so keep going, stubborn idiot ggg.

По Моллям Пе та Дєсантнікам - завдяки  саме таким ватяним персонажам  ґуSSкій мір  приїхав в Україну на бурятських танках. Їх узкоязичіє приперло бурят в Україну. Дєсантнік - один з найогидніших ватніків довоєнної епохи.

По Дрейк -  маркер ватності для мене - її рвєніє очка  за  боввана Єкатєрінє второй в Адєсє.
Ну і всі ті адєсскі дворіки.

Ну ок, ти ненавидиш жінок, тому що вони тебе не люблять навіть за гроші, але чому ти так ненавидиш Гео?
  :Sho_za:        залиш свої хворобливі фантазії при собі, Онане.

ПС, на даний момент згадані тобою, Онане, персонажі тіпа Дєсантніка   перестали топити за партії регіонів та кацапскі ізикі, а деякі щось давно й про адєсскі дворіки з памятниками російському імперіалізму не заїкаються. Так що претензії про їх  ватність у недалекому минулому висувай їм, а не мені.
« Останнє редагування: Травня 17, 2020, 03:46:15 03:46 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #80 : Травня 17, 2020, 04:55:53 04:55 »
good shot,  Onaniy, але незалік,  бочка меду + ложка гімна = бочці гімна, а не меду, так і твоя  маленька брехня, що нібито я називав Кабса ватою, нівелює твої дослідницькі роботи моєї творчості. Це приємно відчувати your time wasting for nothing, so keep going, stubborn idiot ggg.

По Моллям Пе та Дєсантнікам - завдяки  саме таким ватяним персонажам  ґуSSкій мір  приїхав в Україну на бурятських танках. Їх узкоязичіє приперло бурят в Україну. Дєсантнік - один з найогидніших ватніків довоєнної епохи.

ПС, на даний момент згадані тобою, Онане, персонажі тіпа Дєсантніка   перестали топити за партії регіонів та кацапскі ізикі, а деякі щось давно й про адєсскі дворіки з памятниками російському імперіалізму не заїкаються. Так що претензії про їх  ватність у недалекому минулому висувай їм, а не мені.

Nice attempt at gaslighting, buddy. Я не писала, що ти Кабса називав ватою. Там є пряма цитата на те, як ти назвав Кабса шоколадносраким.  Тепер тобі не відмитися, що ти типу був тільки помірним порошенкохейтером, а тепер типу вважаєш, що він був найкращим презом.

У тебе всі на світі ватники, ольгінці та агенти фсб - один ти дартаньян та патріот. Правда, жив аж 10 рочків в рашастані і невідомо чим там займався. Знаєш, у чому різниця між тобою і "ватними" моллі, десантниками і т.п.? вони щось зробили для своєї країни.  Та ж Молі переїхала на українську територію, Десантник воював. А ти драпанув і тільки сльозу пускаєш, як тільки когось вб"ють на фронті (довільна цитата). У тебе нема ніякого морального права відкривати рота на них.

Так, ти ненавидиш жінок, бо ні до одного ніка, що ідентифікується як жінка, у тебе нема нормального ставлення - ти матюкаєш, обзиваєш і принижуєш всіх жінок незалежно від їх політичних уподобань. Навіть порохоботки шуша та бяка у тебе погані. Хотів так похвалитися своєю неписаною "красою", то я була в шоці згуртованістю форумчанок у їх негативній реакції.  Зате ти завжди просиш "топлес" та інші фотки у жінок - мені навіть страшно уявити, що ти робиш з цими фотками, якщо якась дурепа їх тобі і прислала  :smilie10:

І так, у тебе дуже чітко окреслене ставлення до Гео - варто лише перечитати твої пости. А щодо мого часу, то я, власне, ще і не починала.

Хто хоче, просто уведіть у гугл medved + фуп + і будь-що інше, ну наприклад, бяка  :smilie5: Я так і знайшла цю нетлєнку, а хто зна, що ти ще там наваяв.

ПС. Ти фактично не спиш і постійно сидиш на цьому форумі. Зовсім дах поїхав?? щоб жити в Чехії, країні з найкрасивішими жінками Європи, і не знайти вже собі якусь кобіту, і постійно сидіти і матюкати та харасити онлайн-персонажів на форумі, це треба дійсно бути якимось упоротим  :smilie9:.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #81 : Травня 17, 2020, 05:33:07 05:33 »
Заіпала ця переписка Каутскоґо с Бєрнштєйном.... :smilie7: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #82 : Травня 17, 2020, 05:35:58 05:35 »
Nice attempt at gaslighting, buddy. Я не писала, що ти Кабса називав ватою. Там є пряма цитата на те, як ти назвав Кабса шоколадносраким.  Тепер тобі не відмитися, що ти типу був тільки помірним порошенкохейтером, а тепер типу вважаєш, що він був найкращим презом.

У тебе всі на світі ватники, ольгінці та агенти фсб - один ти дартаньян та патріот. Правда, жив аж 10 рочків в рашастані і невідомо чим там займався. Знаєш, у чому різниця між тобою і "ватними" моллі, десантниками і т.п.? вони щось зробили для своєї країни.  Та ж Молі переїхала на українську територію, Десантник воював. А ти драпанув і тільки сльозу пускаєш, як тільки когось вб"ють на фронті (довільна цитата). У тебе нема ніякого морального права відкривати рота на них.

Так, ти ненавидиш жінок, бо ні до одного ніка, що ідентифікується як жінка, у тебе нема нормального ставлення - ти матюкаєш, обзиваєш і принижуєш всіх жінок незалежно від їх політичних уподобань. Навіть порохоботки шуша та бяка у тебе погані. Хотів так похвалитися своєю неписаною "красою", то я була в шоці згуртованістю форумчанок у їх негативній реакції.  Зате ти завжди просиш "топлес" та інші фотки у жінок - мені навіть страшно уявити, що ти робиш з цими фотками, якщо якась дурепа їх тобі і прислала  :smilie10:

І так, у тебе дуже чітко окреслене ставлення до Гео - варто лише перечитати твої пости. А щодо мого часу, то я, власне, ще і не починала.

Хто хоче, просто уведіть у гугл medved + фуп + і будь-що інше, ну наприклад, бяка  :smilie5: Я так і знайшла цю нетлєнку, а хто зна, що ти ще там наваяв.

ПС. Ти фактично не спиш і постійно сидиш на цьому форумі. Зовсім дах поїхав?? щоб жити в Чехії, країні з найкрасивішими жінками Європи, і не знайти вже собі якусь кобіту, і постійно сидіти і матюкати та харасити онлайн-персонажів на форумі, це треба дійсно бути якимось упоротим  :smilie9:.

"з сортиру чути огидливе пердіння" (с)  , ну і далєє по тєксту
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #83 : Травня 17, 2020, 05:39:16 05:39 »
Заіпала ця переписка Каутскоґо с Бєрнштєйном.... :smilie7: :smilie9:

Онаній  з якогось дива перетворив цю гілку у персональну, та, власне, й топікстартер під питанням - чи  гіден він після її створення виконувати обов'язки модератора.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #84 : Травня 17, 2020, 05:44:44 05:44 »
А ти релакснись і забий на все.
Тутка один довбойоб вже є - RG. То на куа йому складати компанію?
Один хрін все летить к Євгєні Маковні...
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #85 : Травня 17, 2020, 06:07:04 06:07 »
Онаній  з якогось дива перетворив цю гілку у персональну, та, власне, й топікстартер під питанням - чи  гіден він після її створення виконувати обов'язки модератора.


Online medved

    Ветеран форума
    ******
    Повідомлень: 7710
    Стать: Чоловіча

Re: Драма
« Reply #41 : Травня 14, 2020, 10:48:30 22:48 »
якщо хто не в курсі, ольгіно має в своєму розпорядженні пул канадських айпішників
Записаний
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

*************

Я перетворила?  може, це я тебе зачіпала чи ти сюди приліз?

Останній шанс - ти єдиний з мені відомих на даний момент учасників форуму, хто може сказати, що у мене на аватарі. Покажи, що у тебе, крім огидного характеру, є ще і мізки.

Хоча я і так звідси звалюю у будь-якому випадку - вгадаєш чи ні  :laugh:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #86 : Травня 17, 2020, 06:10:57 06:10 »
А ти релакснись і забий на все.
Тутка один довбойоб вже є - RG. То на куа йому складати компанію?
Один хрін все летить к Євгєні Маковні...

РГ це ще квіточки. Мене сьогодні шокував світ  :smilie10: Що це було взагалі :smilie10: :smilie10: :smilie10:? І чого темку сором"язливо видалили у смітник?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #87 : Травня 17, 2020, 07:55:43 07:55 »
Мєдвєдка, останнє запитання - чому ти не виконав your own pledge?  :weep: :weep: :weep:


Offline medved

    Ветеран форума
    ******
    Повідомлень: 7710
    Стать: Чоловіча
        Перегляд профілю Email Особисте повідомлення (Offline)

Re: Дрейк буде модером СУПу. Довічно
« Reply #16 : Серпня 19, 2017, 11:26:58 23:26 »

    Цитувати

Цитата: admin від Серпня 19, 2017, 11:17:59 23:17

    Медвед, будь ласка, .. забаню. Надовго. Я ж написав про це, потролю турча. Ти мабуть дебіл.

похуй.  бань.  я звідси піду, якщо тут правитиме одеська дєбілка.
Повідомити модератору   Записаний
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

********
 :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #88 : Травня 21, 2020, 11:48:02 11:48 »
Онаній  з якогось дива перетворив цю гілку у персональну, та, власне, й топікстартер під питанням - чи  гіден він після її створення виконувати обов'язки модератора.

90 днів бану для початку.