Автор Тема: Драма  (Прочитано 3995 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Драма
« : Травня 13, 2020, 10:59:59 22:59 »
Юзеркиня з київським АйПі, яку юзер з чеським АйПі звинувачував у "Ольгіно-ватності"... у відповідь підняла архіви юзера з чеським АйПі і юзера з американським АйПі, що вони в 2015 році обсирали Пороха, як тільки могли. З конкретними цитатами на СУПі.

Юзер з американським АйПі нічого відповідати не став юзеркині з київським АйПі, окрім того, що "кожна людина має право змінювати свою точку зору з часом"...і тихенько продовжив трєскать "Віскас", запиваючи сметаною.

Юзер з чеським АйПі розтопирив пальці і відповів, що досі вважає Порошенка - сцикуном, який не почав відкриту війну з рашкою і не оголосоив воєнний стан. Хоча у всьому іншому він ввжає, що Порох не такий вже і поганий і щось таке в ньому є.

Інша юзеркиня з канадським АйПі сказала, що юзер з чеським АйПі - відомий ватник з російським АйПі на ФУПі і нехай стулить пельку.

У відповідь юзер з чеським АйПі стуляти пельку не став, а звинуватив юзеркиню з канадським АйПі, що вона є відомою "ольгінкою" на ФУПі з американським АйПі, а юзеркиня з київським АйПі - взагалі "мєдвєдчуківка".

Всі вони, особливо юзер з чеський АйПі, який завжди це підкреслює на СУПі - Принципові і Послідовні Патріоти Україїни.

Якийсь незрозумілий *уй..., який зветься модератором...з київським АйПі і грузинським прізвищем....читає всі ці завали на гілках і в "доповідях"...і не розуміє....ЯК (!) йому отримати чеський, канадський чи американський АйПі і стати в один рівень з цими Патріотами - перше...і де дістати Барбовал - друге.  :lol:


Драма.


 :pooh_lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #1 : Травня 13, 2020, 11:08:50 23:08 »
Щось типу такого  :gigi:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #2 : Травня 13, 2020, 11:14:40 23:14 »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Драма
« Reply #3 : Травня 13, 2020, 11:22:05 23:22 »
Талановито ти описав цей паноптикум, Гео.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27029
Re: Драма
« Reply #4 : Травня 13, 2020, 11:27:15 23:27 »
Шекспир отдыхает  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #5 : Травня 13, 2020, 11:32:33 23:32 »
 :smiley24:
Талант...

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #6 : Травня 13, 2020, 11:40:00 23:40 »
а я знову нічого не зрозумів.
це про фуп?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #7 : Травня 13, 2020, 11:44:11 23:44 »
а я знову нічого не зрозумів.
це про фуп?

Супофуп.

Є такий.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46768
  • Never give in!
Re: Драма
« Reply #8 : Травня 14, 2020, 12:55:26 00:55 »
Юзер із сметаною на вусах ні на кого не скаржиться, а далі жере сметану....

 :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #9 : Травня 14, 2020, 02:54:51 02:54 »
Ну, я не претендую на титул найбільшої патріотки, але протестую, коли мене деякі "патріоти" називають ольгінкою. Це брехня, поклеп і похабщина, які не мають місця на цьому форумі  :Razom: :Razom:.

Принаймі Гео нарешті формально підтвердив, що у мене канадський ай-пі і що дефакто я не можу вважатися Ольгою Тейлор. Це вже win-win!  :lol: :lol: :lol:
« Останнє редагування: Травня 14, 2020, 03:25:42 03:25 від Ad Astra »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Драма
« Reply #10 : Травня 14, 2020, 03:47:50 03:47 »
Юзеркиня з київським АйПі, яку юзер з чеським АйПі звинувачував у "Ольгіно-ватності"... у відповідь підняла архіви юзера з чеським АйПі і юзера з американським АйПі, що вони в 2015 році обсирали Пороха, як тільки могли. З конкретними цитатами на СУПі.

Юзер з американським АйПі нічого відповідати не став юзеркині з київським АйПі, окрім того, що "кожна людина має право змінювати свою точку зору з часом"...і тихенько продовжив трєскать "Віскас", запиваючи сметаною.

Юзер з чеським АйПі розтопирив пальці і відповів, що досі вважає Порошенка - сцикуном, який не почав відкриту війну з рашкою і не оголосоив воєнний стан. Хоча у всьому іншому він ввжає, що Порох не такий вже і поганий і щось таке в ньому є.

Інша юзеркиня з канадським АйПі сказала, що юзер з чеським АйПі - відомий ватник з російським АйПі на ФУПі і нехай стулить пельку.

У відповідь юзер з чеським АйПі стуляти пельку не став, а звинуватив юзеркиню з канадським АйПі, що вона є відомою "ольгінкою" на ФУПі з американським АйПі, а юзеркиня з київським АйПі - взагалі "мєдвєдчуківка".

Всі вони, особливо юзер з чеський АйПі, який завжди це підкреслює на СУПі - Принципові і Послідовні Патріоти Україїни.

Якийсь незрозумілий *уй..., який зветься модератором...з київським АйПі і грузинським прізвищем....читає всі ці завали на гілках і в "доповідях"...і не розуміє....ЯК (!) йому отримати чеський, канадський чи американський АйПі і стати в один рівень з цими Патріотами - перше...і де дістати Барбовал - друге.  :lol:


Драма.


 :pooh_lol:
:smilie5:  :smiley24:  барбовал дістанеш швидко,АП забугрове треба набагато довше довго чекати.  :smilie1: Тому барбовал .....або "наданою мені владою і т.д.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Драма
« Reply #11 : Травня 14, 2020, 03:51:37 03:51 »
Ну, я не претендую на титул найбільшої патріотки, але протестую, коли мене деякі "патріоти" називають ольгінкою. Це брехня, поклеп і похабщина, які не мають місця на цьому форумі  :Razom: :Razom:.

Принаймі Гео нарешті формально підтвердив, що у мене канадський ай-пі і що дефакто я не можу вважатися Ольгою Тейлор. Це вже win-win!  :lol: :lol: :lol:
Інанна.а хто тебе тут олею вважає ?  :smilie10:
  Оля пацієнт психічки і там реально  втілитися треба мати талант на рівні Меріл Стріп.Ні то унікум навіть на упячці,не перевершена і не досяжна. :smilie7: :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #12 : Травня 14, 2020, 04:11:10 04:11 »
Інанна.а хто тебе тут олею вважає ?  :smilie10:
  Оля пацієнт психічки і там реально  втілитися треба мати талант на рівні Меріл Стріп.Ні то унікум навіть на упячці,не перевершена і не досяжна. :smilie7: :smilie7:

Медвєдка  :fp3 Хоча жевриться надія, що він так мене типу тролить :weep:. Слав в кінці-кінців таки визнав, що знав, що я не Тейлор, але продовжував мене так називати із врєдності (просто на більш якісний тролінг був інтелектуально не здатний :smilie9:).

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Драма
« Reply #13 : Травня 14, 2020, 07:19:24 07:19 »
Куди я попав!!! :smilie10:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #14 : Травня 14, 2020, 07:25:50 07:25 »
Куди я попав!!! :smilie10:

Oh well. Розворушили трохи сонне царство міні-мильною оперою  :weep: :weep: :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Драма
« Reply #15 : Травня 14, 2020, 07:59:58 07:59 »
На жаль зараз їду на дачу, ато б на вірші переклав! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Драма
« Reply #16 : Травня 14, 2020, 08:07:41 08:07 »
Господа Юзера, что писали вчера
Вьі сегодня уже позабьіли
Можно вспомнить опять ах зачем вспоминать
Гавнометьі уже расчехлили.

...

Бедний Окуджава!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Драма
« Reply #17 : Травня 14, 2020, 08:14:04 08:14 »
Господа Юзера, что писали вчера
Вьі сегодня уже позабьіли
Можно вспомнить опять ах зачем вспоминать
Гавнометьі уже расчехлили.

...

Бедний Окуджава!

А чому на мові окупанта? щось автентичне, пліз.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Драма
« Reply #18 : Травня 14, 2020, 08:57:20 08:57 »
А чому на мові окупанта? щось автентичне, пліз.

На жаль, я 60 років розмовляв, читав і думав на мові окупанта.
До написання віршів Українською я ще не готов.
Хоча інколи це мені вдавалося.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #19 : Травня 14, 2020, 10:34:56 10:34 »
...
Принаймі Гео нарешті формально підтвердив, що у мене канадський ай-пі і що дефакто я не можу вважатися Ольгою Тейлор. Це вже win-win!  :lol: :lol: :lol:

Отримати собі канадський IP (американський/чеський/зімбабве етц) - досить легко.

Загугліть "vpn canada" (/usa/czech/zimbabwe etc) і дотримуйтесь інструкцій  :gigi: :hot:
Russia delenda est.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #20 : Травня 14, 2020, 10:41:33 10:41 »
Отримати собі канадський IP (американський/чеський/зімбабве етц) - досить легко.

Загугліть "vpn canada" (/usa/czech/zimbabwe etc) і дотримуйтесь інструкцій  :gigi: :hot:

Я не про це. :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #21 : Травня 14, 2020, 11:02:26 11:02 »
Юзер із сметаною на вусах ні на кого не скаржиться, а далі жере сметану....

 :smilie5:

Ну, після того, що ти тут писав про Порошенка в 2015 році (як з'ясувалося для мене, бо я тоді був не на СУПі, а в інших славетних місцях, де бахкало і бухкало)...ТО ЩЕ НЕ ВИСТАЧАЛО,  :laugh:...щоб ти тут щось нявкав і скаржився.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драма
« Reply #22 : Травня 14, 2020, 12:16:51 12:16 »
шкода одне- що навіть в нашому маленькому товаристві спілкування постійно з'їжджає в образи і провокації

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #23 : Травня 14, 2020, 12:38:51 12:38 »
шкода одне- що навіть в нашому маленькому товаристві спілкування постійно з'їжджає в образи і провокації

Наше "маленьке" товариство тим і цінне для ворога, що воне "маленьке і принципове". Це - останній островок. Бо такі монстри як "ФУП"... - це звичайні ватні форуми, як з'ясувалося ще з 2008 року. Просто там більш хитрі і розумні "рулять". Є і просто тупо ватно-колорадські форуми ОРДЛО і Сєваспополя. Є і трешеві помийки типу "Цугундєра". У кожного свій імідж. СУП - останній з УКРАЇНСЬКИХ форумів. А т.к. УКРАЇНЦІВ - 19-25% в країні...то і форум "маленький". Він для ФСБ набагато цінніший, ніж ватно-ФСБшний ФУП, наприклад. Там вже справу зроблено.

Повірте мені.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драма
« Reply #24 : Травня 14, 2020, 12:47:16 12:47 »
Наше "маленьке" товариство тим і цінне для ворога, що воне "маленьке і принципове". Це - останній островок. Бо такі монстри як "ФУП"... - це звичайні ватні форуми, як з'ясувалося ще з 2008 року. Просто там більш хитрі і розумні "рулять". Є і просто тупо ватно-колорадські форуми ОРДЛО і Сєваспополя. Є і трешеві помийки типу "Цугундєра". У кожного свій імідж. СУП - останній з УКРАЇНСЬКИХ форумів. А т.к. УКРАЇНЦІВ - 19-25% в країні...то і форум "маленький". Він для ФСБ набагато цінніший, ніж ватно-ФСБшний ФУП, наприклад. Там вже справу зроблено.

Повірте мені.

вірю

тому і шкода

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #25 : Травня 14, 2020, 12:54:25 12:54 »
вірю

тому і шкода

Не шкода. Це просто ЖИТТЯ. Воно по всьому світу таке. 19-25%.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #26 : Травня 14, 2020, 01:24:42 13:24 »
WestNik

Дивись....така цікава річ...Є країна Ізраїль. Я дуже поважаю Ізраїль за їх стійкість. З 1948 року країна постійно воює за свою незалежність.

Був і є у них такий капрал Гілад Шаліт. Цей засранець спав на посту, коли ХАМАСівці на них напали. Всі його товариші загинули в тому бою. Він прокинувся від грохоту бою і просто здався у полон ХАМАСівцям. Буває. То таке. Кожна людина не ідеальна. Спав, здався. Просто поц. Бог йому суддя, як і всім нам.

АЛЕ...далі було цікавіше....ХАМАС виставиви умови обміняти його на 300 полонених ХАМАСівців - РЕАЛЬНИХ терористів. ЦАХАЛ, МОССАД і інші силовики були КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ. Вони здійснили П"ЯТЬ спроб звільнити його з тюрми саме у силовий спосіб. Всі п'ять спроб провалилися. Загинула купа ізраїльтян, але хлопчик-мажор....Шаліт...син ізраїльского відомого бізнесмена залишився у полоні. У Гілада Шаліта....було...ще й французьське громадянство. І тут до цієї історії підключається Євросоюз.  Зойки, крики, волання, сльози, заламування рук вже від всього Євросоюзу. "Спасті рядового Райана"! Вийшли на ООН. Цей капрал став відомим на весь світ! ХАМАС аж вискакує від радощів! ХАМАС ввязується в цю гру "по повній" і підігріває ці ВОПЛІ З СОПЛЯМИ. Ставки зростають. Капрала вже хочуть виміняти на 1040 !!! (якщо не помиляюсь) ХАМАсвівців - терористів, які знаходяться в тюрмах Ізраїля за ТЕРАКТИ.

Мама і папа Шаліта ставить постійну палатку перед КабМіном Ізраїля і починають там постійно жити. СВОБОДА ГІЛАДУ ШАЛІТУ!  - кричить мама, папа, Євросоюз і ООН.

Ізраїльске керівництво робить опитування-референдум...який потім розколов Ізраїль на дві частини І ЗАРАЗ.

24% ізраїльтян КАТЕГОРИЧНО були ПРОТИ обміну Шаліта на тисячу терористів ХАМАСУ.

68% ізраїльтян - були КАТЕГОРИЧНО ЗА обмін на будь-яких ХАМАСівських умовах, маніпулючи, як і у нас...."це ж наш хлопчик!!!".

Решта відсотків "нє опрєдєлілась".


ХАМАС досі РЖОТ і ВВАЖАЄ цей обмін своєю КОЛОСАЛЬНОЮ перемогою.

Ізраїльтяни ДОСІ чубуться на темі Гілада Шаліта.\


БІНГО!
« Останнє редагування: Травня 14, 2020, 01:32:07 13:32 від Geo »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драма
« Reply #27 : Травня 14, 2020, 01:59:05 13:59 »
WestNik

Дивись....така цікава річ...Є країна Ізраїль. Я дуже поважаю Ізраїль за їх стійкість. З 1948 року країна постійно воює за свою незалежність.

Був і є у них такий капрал Гілад Шаліт. Цей засранець спав на посту, коли ХАМАСівці на них напали. Всі його товариші загинули в тому бою. Він прокинувся від грохоту бою і просто здався у полон ХАМАСівцям. Буває. То таке. Кожна людина не ідеальна. Спав, здався. Просто поц. Бог йому суддя, як і всім нам.

АЛЕ...далі було цікавіше....ХАМАС виставиви умови обміняти його на 300 полонених ХАМАСівців - РЕАЛЬНИХ терористів. ЦАХАЛ, МОССАД і інші силовики були КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ. Вони здійснили П"ЯТЬ спроб звільнити його з тюрми саме у силовий спосіб. Всі п'ять спроб провалилися. Загинула купа ізраїльтян, але хлопчик-мажор....Шаліт...син ізраїльского відомого бізнесмена залишився у полоні. У Гілада Шаліта....було...ще й французьське громадянство. І тут до цієї історії підключається Євросоюз.  Зойки, крики, волання, сльози, заламування рук вже від всього Євросоюзу. "Спасті рядового Райана"! Вийшли на ООН. Цей капрал став відомим на весь світ! ХАМАС аж вискакує від радощів! ХАМАС ввязується в цю гру "по повній" і підігріває ці ВОПЛІ З СОПЛЯМИ. Ставки зростають. Капрала вже хочуть виміняти на 1040 !!! (якщо не помиляюсь) ХАМАсвівців - терористів, які знаходяться в тюрмах Ізраїля за ТЕРАКТИ.

Мама і папа Шаліта ставить постійну палатку перед КабМіном Ізраїля і починають там постійно жити. СВОБОДА ГІЛАДУ ШАЛІТУ!  - кричить мама, папа, Євросоюз і ООН.

Ізраїльске керівництво робить опитування-референдум...який потім розколов Ізраїль на дві частини І ЗАРАЗ.

24% ізраїльтян КАТЕГОРИЧНО були ПРОТИ обміну Шаліта на тисячу терористів ХАМАСУ.

68% ізраїльтян - були КАТЕГОРИЧНО ЗА обмін на будь-яких ХАМАСівських умовах, маніпулючи, як і у нас...."це ж наш хлопчик!!!".

Решта відсотків "нє опрєдєлілась".


ХАМАС досі РЖОТ і ВВАЖАЄ цей обмін своєю КОЛОСАЛЬНОЮ перемогою.

Ізраїльтяни ДОСІ чубуться на темі Гілада Шаліта.\


БІНГО!

держава Ізраїль, мабуть, порахувала вартість утримання 1040 терористів- очевидно, десятки мільйонів доларів на рік, і зважила на те, що терористичний потенціал палестинців вона не зменшить, утримуючи їх, а радше збільшить і провела цей, на перший і другий погляд, абсолютно нерівноцінний  обмін- це, як на мене

зрозуміло також, що для Ізраїлю постійний конфлікт є способом виживання- вони справді МУСЯТЬ бути готові до серйозних загроз, а бути готовим можливо , як на мене, лише постійно перебуваючи в бойовому стані

ну і не останнім в цій історії, як на мене, є бажання держави Ізраїль "підняти" вагу ізраїльтянина над "оточуючими", що, зрештою, ім і вдалося

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драма
« Reply #28 : Травня 14, 2020, 02:07:31 14:07 »
це з вікіпедії про теракт на Олімпіаді в Мюнхені

Ответ Израиля
Основные статьи: Операция «Гнев Божий» и Операция «Весна молодости»
Голда Меир и комитет обороны Израиля отдали секретный приказ «Моссаду» выследить и уничтожить ответственных за убийство атлетов в Мюнхене[19][20] — операцию «Гнев Божий». Цви Замир описал цель миссии как «положить конец терактам, (совершаемым в Европе)». Было принято решение о физическом уничтожении (убийстве) 13 лиц, прямо или косвенно причастных к подготовке и осуществлению захвата заложников[21]. Моссад отправил несколько специальных групп, чтобы те с помощью баз службы в Европе нашли и уничтожили террористов.

Рив ссылается на генерала Аарона Ярива (главного надзирателя за ходом операции согласно Риву) когда заявляет, что после Мюнхена у израильского правительства не было другого выхода кроме как осуществить правосудие[источник не указан 2490 дней]:

У нас не было выбора. Мы должны были их остановить и другого пути не было… мы не очень гордимся этим. Но это был вопрос явной необходимости. Мы вернулись к старому библейскому принципу: око за око… Я подхожу к этим проблемам не с точки зрения морали, но, хоть это и тяжело звучит, с точки зрения стоимости и прибыли. Если я действительно так практичен, как говорю, какая может быть политическая выгода в убийстве человека? Приблизит ли это нас к миру? Приведёт ли это нас к взаимопониманию с палестинцами или нет? Во многих случаях я не думаю, что приведёт. Но в случае с Чёрным Сентябрём у нас не было другого выбора, и это сработало. Приемлемо ли это морально? Можно дискутировать по этому вопросу. Необходимо ли это с точки зрения политики? Да.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Драма
« Reply #29 : Травня 14, 2020, 02:08:49 14:08 »
держава Ізраїль, мабуть, порахувала вартість утримання 1040 терористів- очевидно, десятки мільйонів доларів на рік, і зважила на те, що терористичний потенціал палестинців вона не зменшить, утримуючи їх, а радше збільшить і провела цей, на перший і другий погляд, абсолютно нерівноцінний  обмін- це, як на мене

зрозуміло також, що для Ізраїлю постійний конфлікт є способом виживання- вони справді МУСЯТЬ бути готові до серйозних загроз, а бути готовим можливо , як на мене, лише постійно перебуваючи в бойовому стані

ну і не останнім в цій історії, як на мене, є бажання держави Ізраїль "підняти" вагу ізраїльтянина над "оточуючими", що, зрештою, ім і вдалося

Це дуже дискусійний текст!

Що отримала, а що згубила держава Ізраїль у результаті цього обміну.... Я був би в числі 24% ізраїльтян. Але я не є ані Шалітом, ані мамою його і папою. Я це теж розумію.


Ще є приклад. Французьське судно і сомалійські пірати.

Французи заплатили викуп сомалійським піратам і пішли на всі їх грошові умови.

Потім...французська спєцура...ЗНАЙШЛА З ЧАСОМ КОЖНОГО ПІРАТА в Сомалі, який був на борту того судна і вбила його. КОЖНОГО. Нікого не пропустила. І вбила.

Є і такий варіант. Але не такий, як з Шалітом.