Автор Тема: ПОПЕРЕДЖАЮ  (Прочитано 891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
ПОПЕРЕДЖАЮ
« : Травня 17, 2020, 09:36:05 09:36 »
Пишу спокійно в котрий раз:

Америка - найстратегічніший союзник України в світі. І республіканці, і демократи. ВСІ. Якщо Ураїна полізе в распрі між респами і демами, а це вже було і хєрово закінчилось для України, то огребемо неприємностій в першу чергу ми самі. Ви це розумієте, люди добрі? Ані соціалістично-популістична Європа, яка ТЯЖІЄ до Росії ІСТОРИЧНО, ані Австралія, ані Індія з Пакістаном нам не допоможуть. Тільки діп-консьорн.

Пишу неспокійно:

Це ж ЯКИМИ ДЕБІЛАМИ треба бути, щоб в ТИСЯЧНИЙ раз влаштовувати срачі на темі Америки? Я вже "залочував" теми на СУПі про Америку і Трампа? Про республіканців і демократів, хто з них розумніший, а хто красивіший? Залочував. Сім чи вісім тем на одну тему було. З одного боку - "американці" і "канадійці"...з іншого боку наші українські троляки форуму СУП. Серуть і серуть. Я вже і так казав, і так писав...ні. Не чують. Хворі на голову ДЯТЛИ. Вони сруться через Америку у внутрішньо-американських питаннях на українському форумі. Це не шизофренія? Америка для України - єдина дуже суттєва допомога. ВСЯ Америка. І республіканська, і демократична.

ВИ ВСІ працюєте на Хуйла і Кремль. Розумієте це? Бо ви всі, хто приймає в цьому участь - ТУПІ БАРАНИ!

Я ще вагаюсь...але чую..буду банити пів-форуму ЗА ТУПІЗДЄНЬ.

Саїпали.

ЩЕ ОДНА ТАКА ХЕРНЯ....

Я роблю тему США на головній. І прикріплюю.

ВСІ ТЕМИ про США, що зараз є ....ВСІ!....я просто ГРОХНУ (видалю).

Я попередив. Зрозуміло, дятли?

Якщо і далі будуть чи на республіканців, чи на демократів лити лайно БУДЬ ХТО...Ця тема буде миттєво видалена, а ідіоти летять в бан. СКОПОМ. Я не буду навіть розбиратись "кто пєрвий началЪ"


ТЕ Ж САМЕ СТОСУЄТЬСЯ ГРЬОБАНОЙ УПЯЧКИ.

Є спеціальна тема? Туди і пишіть!

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #1 : Травня 17, 2020, 09:39:31 09:39 »
Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі. :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #2 : Травня 17, 2020, 09:44:19 09:44 »
Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі. :smilie7:

Я учьту Ваші совєти.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #3 : Травня 17, 2020, 09:52:37 09:52 »
Я учьту Ваші совєти.

Який у Вас вишуканий суржик!
Дякую! :smilie1:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #4 : Травня 17, 2020, 09:53:08 09:53 »
Який у Вас вишуканий суржик!
Дякую! :smilie1:

Наздоровьйічька.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #5 : Травня 17, 2020, 10:07:04 10:07 »
Все. Попередні "срачові" теми про США вже можете не шукати.

Є прикріплена тема про США на головній. Звідти - або "лайк" за розумні думки...або бан.

Поїхали "пжити пноваму".

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #6 : Травня 17, 2020, 11:08:23 11:08 »
сразу видно - форум финансирует госдеп :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #7 : Травня 17, 2020, 11:15:08 11:15 »
сразу видно - форум финансирует госдеп :smilie5:

100%

Я, наприклад, продався за "пєчєнькі Нуланд". Вашингтонський Обком - страшна сила!

Зізнайся, що ти теж стоїш "на довольствіі" російських "чорносотинців".  :smilie5: Зізнайся, не соромся.
« Останнє редагування: Травня 17, 2020, 11:20:38 11:20 від Geo »

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #8 : Травня 17, 2020, 11:43:25 11:43 »
Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі. :smilie7:
А у мене склалося враження, що основний "піддрочувач" - це RIG

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #9 : Травня 17, 2020, 12:15:32 12:15 »
А у мене склалося враження, що основний "піддрочувач" - це RIG

Они там все - красавцы. Не знаю, кто и лучше.  :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #10 : Травня 17, 2020, 01:35:28 13:35 »
Кіка-Стайл.
Мєнгрельскоє дєло, опять же.
Про що я , блять?
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #11 : Травня 17, 2020, 02:25:10 14:25 »
Кіка-Стайл.
Мєнгрельскоє дєло, опять же.
Про що я , блять?

Отоспісь, блять.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #12 : Травня 17, 2020, 04:33:55 16:33 »
сразу видно - форум финансирует госдеп :smilie5:

Форум в основному фінансує один дописувач, і за це йому велика подяка від мене.

А Гео - це найкращий модер з усіх хто тут був і кого я знаю. Доки Гео модератор, я за форум впевнений.

Також впевнений за Лєнку Дрейк, але вона кудись зникла, будемо сподіватися що з'явиться.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #13 : Травня 17, 2020, 04:48:36 16:48 »
Пишу спокійно в котрий раз:

Америка - найстратегічніший союзник України в світі. І республіканці, і демократи. ВСІ. Якщо Ураїна полізе в распрі між респами і демами, а це вже було і хєрово закінчилось для України, то огребемо неприємностій в першу чергу ми самі. Ви це розумієте, люди добрі? Ані соціалістично-популістична Європа, яка ТЯЖІЄ до Росії ІСТОРИЧНО, ані Австралія, ані Індія з Пакістаном нам не допоможуть. Тільки діп-консьорн.

Пишу неспокійно:

Це ж ЯКИМИ ДЕБІЛАМИ треба бути, щоб в ТИСЯЧНИЙ раз влаштовувати срачі на темі Америки? Я вже "залочував" теми на СУПі про Америку і Трампа? Про республіканців і демократів, хто з них розумніший, а хто красивіший? Залочував. Сім чи вісім тем на одну тему було. З одного боку - "американці" і "канадійці"...з іншого боку наші українські троляки форуму СУП. Серуть і серуть. Я вже і так казав, і так писав...ні. Не чують. Хворі на голову ДЯТЛИ. Вони сруться через Америку у внутрішньо-американських питаннях на українському форумі. Це не шизофренія? Америка для України - єдина дуже суттєва допомога. ВСЯ Америка. І республіканська, і демократична.

ВИ ВСІ працюєте на Хуйла і Кремль. Розумієте це? Бо ви всі, хто приймає в цьому участь - ТУПІ БАРАНИ!

Я ще вагаюсь...але чую..буду банити пів-форуму ЗА ТУПІЗДЄНЬ.

Саїпали.

ЩЕ ОДНА ТАКА ХЕРНЯ....

Я роблю тему США на головній. І прикріплюю.

ВСІ ТЕМИ про США, що зараз є ....ВСІ!....я просто ГРОХНУ (видалю).

Я попередив. Зрозуміло, дятли?

Якщо і далі будуть чи на республіканців, чи на демократів лити лайно БУДЬ ХТО...Ця тема буде миттєво видалена, а ідіоти летять в бан. СКОПОМ. Я не буду навіть розбиратись "кто пєрвий началЪ"


ТЕ Ж САМЕ СТОСУЄТЬСЯ ГРЬОБАНОЙ УПЯЧКИ.

Є спеціальна тема? Туди і пишіть!


хотілося б уточнити- я не чув тут ні від кого критики "республіканців чи демократів"

але тут часто чути об'єктивну критику на Трампа, який, наприклад, блокував військову допомогу Україні, переслідуючи свої особисті інтереси

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #14 : Травня 17, 2020, 05:10:47 17:10 »
хотілося б уточнити- я не чув тут ні від кого критики "республіканців чи демократів"

але тут часто чути об'єктивну критику на Трампа, який, наприклад, блокував військову допомогу Україні, переслідуючи свої особисті інтереси

Мистецтво втиснути срач у гілку з попередженням припинити срач.  :smilie8:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #15 : Травня 17, 2020, 06:23:23 18:23 »
Форум в основному фінансує один дописувач, і за це йому велика подяка від мене.

А Гео - це найкращий модер з усіх хто тут був і кого я знаю. Доки Гео модератор, я за форум впевнений.

Також впевнений за Лєнку Дрейк, але вона кудись зникла, будемо сподіватися що з'явиться.

Я так зрозуміла, цьому спонсору форуму не подобається інформація на тему про політичну боротьбу в США і деякі неприємні факти про деяких учасників цієї боротьби і тому ти на мене вчора вирячився?

То так би зразу і сказав. Хто платить - той і замовляє музику.

Якщо тут можна говорити лише, що США стратегічний партнер України (а що тут обговорювати, це об"єктивний факт, про що я сама тисячу раз писала), і не дозволяється критикувати окремих політичних діячів США, а інших можна, і не тільки критикувати (що у черговий раз тільки що показав WestNick), то запишіть це у правила і будьте чесними самі з собою.

Хоча я і так знаю, що тут буде ....  Буде як раніше. Окремі діячі відкриють тисячу тем про "Трамп кацапський агент", а ще окремі натягають "об"єктивну" пропаганду від пономарів та ігарьошок айзенбергів. А тих, хто вкаже на їх відверту брехню, маніпуляції чи запостить відверто незручну для їх наративу інфу, зразу обматюкають, назвуть ольгінцями та кацапами і потім в бан. Причому погрожувати баном та принижувати буде сам власник форуму (!).

Автор: ЮАР
« : Сьогодні в 09:39:31 am »

    Цитата

Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі.




Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #16 : Травня 17, 2020, 06:44:17 18:44 »
Я так зрозуміла, цьому спонсору форуму не подобається інформація на тему про політичну боротьбу в США і деякі неприємні факти про деяких учасників цієї боротьби і тому ти на мене вчора вирячився?

То так би зразу і сказав. Хто платить - той і замовляє музику.

Якщо тут можна говорити лише, що США стратегічний партнер України (а що тут обговорювати, це об"єктивний факт, про що я сама тисячу раз писала), і не дозволяється критикувати окремих політичних діячів США, а інших можна, і не тільки критикувати (що у черговий раз тільки що показав WestNick), то запишіть це у правила і будьте чесними самі з собою.

Хоча я і так знаю, що тут буде ....  Буде як раніше. Окремі діячі відкриють тисячу тем про "Трамп кацапський агент", а ще окремі натягають "об"єктивну" пропаганду від пономарів та ігарьошок айзенбергів. А тих, хто вкаже на їх відверту брехню, маніпуляції чи запостить відверто незручну для їх наративу інфу, зразу обматюкають, назвуть ольгінцями та кацапами і потім в бан. Причому погрожувати баном та принижувати буде сам власник форуму (!).

Автор: ЮАР
« : Сьогодні в 09:39:31 am »

    Цитата

Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі.



Я нічого не збирався «показувати»

І тема США і ці всі срачі мене вже притомили- буду не проти з ласки Гео відпочити

Просто мені бракує мудрості, щоб не говорити про Трампа.


Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 994
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #17 : Травня 17, 2020, 06:48:59 18:48 »
Без срача животворящега форум затихає

подобається це чи ні.

Люди це такі скоти які понад усе люблять сцени з калюжами крові

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #18 : Травня 17, 2020, 07:25:10 19:25 »

Автор: ЮАР
« : Сьогодні в 09:39:31 am »

    Цитата

Достатньо грохнути космонавтку  і сметаножера, і теми про США зникнуть самі.



А що не так?
По суті Гео правий, і як що це читають в Госдепі :rotate: , то виглядаємо ми, обговорюючи їхнє керівництво, не партнерами, а бовдурами-ворогами.
Як казав один персонаж з анекдоту - Краще годівнику ноги прикрий.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: ПОПЕРЕДЖАЮ
« Reply #19 : Травня 17, 2020, 08:08:23 20:08 »
финансирует госдеп
а госдеп логово демократов :laugh: