Автор Тема: КС розпочав розгляд справи щодо конституційності закону про мову  (Прочитано 2017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ну от не мають що робити, чесне слово. 51 непорозуміння придумало якусь дискримінацію рос. мови й підписало подання до КС щодо конституційності закону про державну мову. Нормально взагалі подавати таке подання, коли в Конституції чітко написано, що державною мовою є українська? А іншим мовам має бути підтримка й розвиток.
Вони взагалі Конститицію читали? Хоч би не ганьбилися.
І в законі ну геть нічого немає про якісь заборони щодо інших мов. Навпаки, там ще й розписана ситуація щодо АР Крим. Як на мене, дуже дивно, бо давно потрібно було оту автономію ліквідувати.

https://censor.net.ua/ua/news/3206514/ks_rozpochav_rozglyad_spravy_schodo_konstytutsiyinosti_zakonu_pro_movu

КС розпочав розгляд справи щодо конституційності закону про мову
Конституційний суд України 7 липня у формі усного слухання розпочав розгляд подання 51 народного депутата щодо відповідності Основному закону закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", справа слухається у відкритій частині пленарного засідання.

Суддя-доповідач у справі Сергій Головатий оголосив суть клопотання. Автори конституційного подання вказують, що оспорюваний закон не відповідає низці приписів Конституції України, так як спрямований на дискримінацію російської та інших мов нацменшин.

Крім того, суб'єкт права на конституційне подання зазначає, що закон ухвалено з порушенням конституційної процедури розгляду законів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Російська мова не може бути другою державною в Україні, - Данілов

Як повідомлялося, закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" набув чинності 16 липня 2019 року.
« Останнє редагування: Липня 07, 2020, 08:31:03 20:31 від Lina »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Вони взагалі Конститицію читали? Хоч би не ганьбилися.
І в законі ну геть нічого немає про якісь заборони щодо інших мов.

Что вы Верещите раньше времени , как будь-то уже решение есть? При соблюдении формальных требований в суд можно подать любую бредятину , но это совершенно не обозначает , что решение будет в пользу заявителя бредятины.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Что вы Верещите раньше времени , как будь-то уже решение есть? При соблюдении формальных требований в суд можно подать любую бредятину , но это совершенно не обозначает , что решение будет в пользу заявителя бредятины.

Взагалі не маю звички верещати. А от наїзджати як танк маю звичку. :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Что вы Верещите раньше времени , как будь-то уже решение есть? При соблюдении формальных требований в суд можно подать любую бредятину , но это совершенно не обозначает , что решение будет в пользу заявителя бредятины.

Все так. Але ж маячня з роспуском зРади прокатила під абсолютно пиздуватим соусом "нізя, но нарід хоче, значит можна". :at Так що хуй його знає, вашеблагородіє, з їбанатів станеться.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Все так. Але ж маячня з роспуском зРади прокатила під абсолютно пиздуватим соусом "нізя, но нарід хоче, значит можна". :at Так що хуй його знає, вашеблагородіє, з їбанатів станеться.
+

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Список ворогів України
(click to show/hide)
« Останнє редагування: Липня 08, 2020, 11:39:50 11:39 від svit »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Список ворогів України
(click to show/hide)
та всі - ссуки "православні"

довийо&уються, мразі

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Список ворогів України
(click to show/hide)

Список неповний.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Підійму.

Вже десятки років всякі парашинці хочуть у нас задержавнити свій язьік.
Десятки років!!!!

Моя - світлої пам'яті - бабуня ніколи не розмовляла парашинською.

Я - парашинськомовний українець - не хочу, щоб мої онуки забули рідну мову!!!

Наша мова - це радість і пам'ять про своїх дідів і прадідів!

Наша мова - це майбутня свобода і воля наших онуків і праонуків!!!

Плекаймо її!!!

До останнього подиху!!! :upa :upa :upa




Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Підійму ще раз.

Мова - важніша, ніж п'ятий президент!

Маємо боротися і слідкувати за парашинськими найманцями.

ІМХО моє, але але....

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Мова - важніша, ніж п'ятий президент!


Ну и в чем же ее супер важность? г+г мова никак не препятствовала распространять кремлёвский пропагандон, более того помогала.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А хто очікував що представник теперешнього президента стане не захист закону про мову?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Ну и в чем же ее супер важность? г+г мова никак не препятствовала распространять кремлёвский пропагандон, более того помогала.
Культурою, мова - невід'ємна складова культури. Поміркуйте, чим ,наприклад, відрізняється російська і англійська мови, тоді хоч щось зрозумієте.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
А хто очікував що представник теперешнього президента стане не захист закону про мову?
Зелень від ригів відрізняється істотно.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Культурою, мова - невід'ємна складова культури. Поміркуйте, чим ,наприклад, відрізняється російська і англійська мови, тоді хоч щось зрозумієте.

Я так и не понял , в чем приоритетность   мовы перед другими вопросами? Все ваши пустые лозунги ни о чем, сродни зебильным "просто ....." ( дальше вариации , ... перестать стрелять , перестать болеть , напечатать денег" ).

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Я так и не понял , в чем приоритетность   мовы перед другими вопросами? Все ваши пустые лозунги ни о чем, сродни зебильным "просто ....." ( дальше вариации , ... перестать стрелять , перестать болеть , напечатать денег" ).
  Культурою, мова - невід'ємна складова культури. Поміркуйте, чим ,наприклад, відрізняється російська і англійська мови, тоді хоч щось зрозумієте.[/b]
Відповідь чим є?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Відповідь чим є?

Про тебя мудазвона я уже написал в соседней ветке и приотворяться не намерен. Мудазвонь дальше . Среди мовострадальцев одни мудазвоны как коммуняки,  с пустыми лозунгами ни о чем.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Про тебя мудазвона я уже написал в соседней ветке и приотворяться не намерен. Мудазвонь дальше . Среди мовострадальцев одни мудазвоны как коммуняки,  с пустыми лозунгами ни о чем.

Гм, знову почало штирити через їзик.

Чого ти такий чорноротий, чоловіче?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Гм, знову почало штирити через їзик.


Штырит постоянно мовострадальцев, которые кроме соплей ни чего конкретного сказать не могут , каждый раз пуская свои сопли. вместо ответа  на конкретные вопросы.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Штырит постоянно мовострадальцев, которые кроме соплей ни чего конкретного сказать не могут , каждый раз пуская свои сопли. вместо ответа  на конкретные вопросы.

Я тобі поставив канкрєтний вапрос: чому ти такий чорноротий?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я тобі поставив канкрєтний вапрос: чому ти такий чорноротий?

Я вам мовострадальцам поставил раньше вопрос: почему вы такие тупые как зелебобики? Ответ прост : Вы и есть латентные зелебобики . Тогда когда г+г толкал кремлёвский пропагандон украинской мовой именно вы мовострадальцы выпрыгивали из штанов, что мозги включать не надо , поскольку г+г  вещает мовой, а хавать всю эту кремлёвкую бредятину , как есть. В результате мы имеем совковое быдло у руля и одинокий Львов посреди зелёного болота.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Я вам мовострадальцам поставил раньше вопрос: почему вы такие тупые как зелебобики? Ответ прост : Вы и есть латентные зелебобики . Тогда когда г+г толкал кремлёвский пропагандон украинской мовой именно вы мовострадальцы выпрыгивали из штанов, что мозги включать не надо , поскольку г+г  вещает мовой, а хавать всю эту кремлёвкую бредятину , как есть. В результате мы имеем совковое быдло у руля и одинокий Львов посреди зелёного болота.

Чорноротий, а нумо назви мені тих, хто тут захищав г+г.
Давай конкретну відповідь.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Я тобі поставив канкрєтний вапрос: чому ти такий чорноротий?
Південець, вам поставлене питання ЧОМУ? Тобто, яка причина вашої чорноротості?
  ЧОМУ. присл. Уживається на початку речення, в якому міститься запитання про причину або мету чого-небудь.
http://sum.in.ua/s/chomu

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Південець, вам поставлене питання ЧОМУ? Тобто, яка причина вашої чорноротості?
  ЧОМУ. присл. Уживається на початку речення, в якому міститься запитання про причину або мету чого-небудь.
http://sum.in.ua/s/chomu

Мудазвонец , я тебе и всем мовострадалшьцам поставил аопрос : почему вы такие тупые?  Это врожденное или приобретенное?   А ну мовострадальцы на примере Тернополя , Ивано-Франковска , Ровенщины обоснуйте любой свой сопливый дебильный лозунг, из ряда тех,  которые вы здесь с пафосом регулярно изрыгаете. 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Мудазвонец , я тебе и всем мовострадалшьцам поставил аопрос : почему вы такие тупые?  Это врожденное или приобретенное?   А ну мовострадальцы на примере Тернополя , Ивано-Франковска , Ровенщины обоснуйте любой свой сопливый дебильный лозунг, из ряда тех,  которые вы здесь с пафосом регулярно изрыгаете.

Чорноротий уникає моїх питань. Вже два - в холосту.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Мудазвонец , я тебе и всем мовострадалшьцам поставил аопрос : почему вы такие тупые?  Это врожденное или приобретенное?   А ну мовострадальцы на примере Тернополя , Ивано-Франковска , Ровенщины обоснуйте любой свой сопливый дебильный лозунг, из ряда тех,  которые вы здесь с пафосом регулярно изрыгаете.
Я в сусідній гілці довів з посиланнями, що мудозвоном(мудаком) є саме ви. Спростування не було, отже, вам нічим відповісти на мої доведення і висновок. Там же в доведенні і відвовідь на ваші питання.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Ну и в чем же ее супер важность?

"Мова - неважлива, армія - пєрєстатьстрєлять, віра - термос"(с) :at
« Останнє редагування: Липня 09, 2020, 09:33:08 21:33 від Адам Жоржович »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
"Мова - неважлива, армія - пєрєстатьстрєлять, віра - термос"(с) :at
Мову... на хлеб не намажеш...
Какая разница...
 :ap

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
И опять пошел бессодержательный словесный понос. Ну так что мовострадальцы  , сделавшие  из средства общения фетишь , так где разбор любого вашего пустого сопливого лозунга о мове на примере западных областей , которые по своей совковости ни чем не отличаются от совковости других областей ,где мова находится ни в таком повседневном употреблении как там ? В чем различие совков с мовой  от совков без мовы?