Автор Тема: Татьяна Щукина пише про бубочек.  (Прочитано 256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Татьяна Щукина пише про бубочек.
« : Серпня 23, 2020, 01:02:09 13:02 »
Татьяна Щукина
14 год ·
Страждала пів -дня, писати чи не писати. Не витримала!
24 серпня, вперше ,наш , так званий президент, збирається відвідати наш військовий центральний шпиталь. До цього жодного разу не був!
говорять, що буде нагороджувати наших поранених!!!
Сьогодні в госпіталі висадився десант , так чоловік з 15-18 з офісу президента, провели інспекцію територіі та палати ,де тіло буде вручати нагороди. Все б було класно, але тяжкопоранених хлопців почали звозити до однієї палати, з хорошим ремонтом, зробленим завдяки волонтерам. Хлопці, ампутанти, на витяхках, з великими проблемам зі здоров‘ям. Була вказівка з офісу, зібрати всіх в одному місці, а після убуття тіла , повернути всіх у свої палати. Так буде зручно, начебто головнокомандуючому. Соромно! Соромно! Соромно !
Я вже не кажу, що воіни строковики, хворі доречі, наче раби на плантації вищипують пожовклу траву, метуть і доводять до блиску територію шпиталю, У мене склалалась думка, що завтра будуть фарбувати , залисини , вигорівши від сонця, Ось він «народний президент», в госпіталь барин пріджає!!!

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Татьяна Щукина пише про бубочек.
« Reply #1 : Серпня 23, 2020, 01:03:13 13:03 »
Татьяна Щукина
13 год ·
Продовження , підготовки до зустрічі зеленого президента в центральномму військовому шпиталі. До вечора виконали накази з офісу гпранта , провели ямковий ремонт асфальту , на основних під‘іздах до травми. Не можу викласти фото., не згузитьсяиз телефону. Ямки для калясочників були наче смуга перешкод, тепер все замуровано, і дощечки з камінчиками лежать, не дай Боже пошкодити.
І, ще наші поранені хотіли йти на ходу Гідності, на День Незалежності, не пускають за ворота шпиталю. БаРига потрібно зустрічати, Ось така х....ня малята. У зелених свої сценаріі.