Автор Тема: достаточно одного барана  (Прочитано 1681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
достаточно одного барана
« : Листопада 15, 2020, 10:49:56 22:49 »
https://www.nbcnews.com/news/world/after-trump-foreign-allies-wonder-if-they-can-trust-america-n1247715

WASHINGTON — America's partners around the world are mostly relieved that the end of Donald Trump's chaotic presidency is near, but they harbor lingering doubts about Washington's reliability and are wary of the country's polarized politics even under new leadership, former foreign and U.S. diplomats say.

"There's a feeling that if it can happen once, it can happen again," said James Bindenagel, a retired career U.S. diplomat who serves as senior professor at Bonn University in Germany.

Although governments in Europe and Asia in particular are reassured by President-elect Joe Biden's experience on the world stage and his vow to shore up U.S. alliances, their confidence in America's ability to deliver on its commitments has been deeply shaken, and Trump's departure will not automatically restore their faith, former diplomats said.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #1 : Листопада 15, 2020, 10:57:50 22:57 »
к чему все идет
к распаду североатлантического сюоза
но пустоты не будет
место займет Китай Турция Раша

америка возвращается в 19 век когда была отсталой во всех отношениях периферией

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #2 : Листопада 16, 2020, 03:38:57 03:38 »
к чему все идет
к распаду североатлантического сюоза
но пустоты не будет
место займет Китай Турция Раша

америка возвращается в 19 век когда была отсталой во всех отношениях периферией

Просто криза невелика.....   У турків та кацапів теж криза.....

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: достаточно одного барана
« Reply #3 : Листопада 16, 2020, 03:44:10 03:44 »
к чему все идет
к распаду североатлантического сюоза
но пустоты не будет
место займет Китай Турция Раша

америка возвращается в 19 век когда была отсталой во всех отношениях периферией
:fp2  не скочуйся до рівні котів.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: достаточно одного барана
« Reply #4 : Листопада 16, 2020, 03:45:03 03:45 »
Просто криза невелика.....   У турків та кацапів теж криза.....
криза  по моєму всюди.Як не в одному то в іншому а деколи в цілому.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: достаточно одного барана
« Reply #5 : Листопада 16, 2020, 05:19:11 05:19 »
Боюсь,що в США криза системна,криза відсутності нації,відсутності діалогу.Вони ще цього не відають,не бачать що дім дав тріщину,але сусідні нації це бачать і з огидою відвертаються як від наркомана в блювотині.Трумп за 4 роки розрушив США,і створення Азійської унії-тому свідчення.США немає ніякої ваги в Азії,в Карабахському конфлікті,навіть Батька сміється з США-це в вас називається демократією?Чим я відрізняюсь від трумпа?Теж не визнаю виборів і судів.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #6 : Листопада 16, 2020, 05:24:43 05:24 »
Боюсь,що в США криза системна,криза відсутності нації,відсутності діалогу.Вони ще цього не відають,не бачать що дім дав тріщину,але сусідні нації це бачать і з огидою відвертаються як від наркомана в блювотині.Трумп за 4 роки розрушив США,і створення Азійської унії-тому свідчення.США немає ніякої ваги в Азії,в Карабахському конфлікті,навіть Батька сміється з США-це в вас називається демократією?Чим я відрізняюсь від трумпа?Теж не визнаю виборів і судів.

Про демократію доведеться забути.....
Своїх холопів тепер хай геноцидять та нищать як хотять......

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: достаточно одного барана
« Reply #7 : Листопада 16, 2020, 05:38:20 05:38 »
Цинік,укі-наскільки ви вирізняєтесь в кращу сторону від трампанутих.Боріться!Бо самі бачите-постять зброю а не фотки з саду або басейну.Це-ворог,і ворог страшний,фанатичний,вірячий тільки в трумпа а не США.Ворог який присягав народу США ще недавно,а не рижій фекалії,і який забув присягу громадянства.Ворог -Інанна,Кіт,кулзак,жоржевич

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #8 : Листопада 16, 2020, 05:41:38 05:41 »
Цинік,укі-наскільки ви вирізняєтесь в кращу сторону від трампанутих.Боріться!Бо самі бачите-постять зброю а не фотки з саду або басейну.Це-ворог,і ворог страшний,фанатичний,вірячий тільки в трумпа а не США.Ворог який присягав народу США ще недавно,а не рижій фекалії,і який забув присягу громадянства.Ворог -Інанна,Кіт,кулзак,жоржевич

Зброєю та амуніцією запасаються як трампонуті так і ліберали.......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #9 : Листопада 16, 2020, 12:26:39 12:26 »
:fp2  не скочуйся до рівні котів.



сказка быль да в ней намек :laugh:

но китай уже создал южноазиатское ЕС с японией и австралией
тупой дегенерат насрал где только можно

и на месте европы теперь таки трудно строить планы на будущее учитывая Штаты как союзника
а если после Байдена новый дегенерат придет?

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: достаточно одного барана
« Reply #10 : Листопада 16, 2020, 01:23:06 13:23 »
Ну ЄС поки що стоїть надійно.Азія плюнула вже в бік штатів.2.2 млрд населення спільного ринку Азії-це сила,щоб послати раз і назавжди трумпа.Половина населення США-фашистська мерзота,блювотина,яка поклоняється рижій фекалії.В США нема шансів стати світовою потугою.Все!США більше не буде супердержавою.
Противно читати тут котів,алі,інаннів-це вороги цивілізації.Вони мені просто огидні.Якби цих мудаків забанили-ми б тільки зраділи,бо читати новини з бункера гітлера-мені нецікаво.Мене цікавлять більш нормальні речі-вибори в Львові,коронавірус,і т.п

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: достаточно одного барана
« Reply #11 : Листопада 16, 2020, 04:53:26 16:53 »
Та немає там половини мудаків. З тої половини переважна більшість - просто темнота забита, яка піддається на розводи від всілякого підкацапного гівна. Таких в кожній країні валом.

Всі ці водіння натовпів долбойобів типу 'за Трампона' - яскраве цьому підтвердження. Тримають бидляк в движняку, інакше він заб'є на всю ту куйню через пару тижнів.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #12 : Листопада 16, 2020, 06:23:18 18:23 »
Цинік,укі-наскільки ви вирізняєтесь в кращу сторону від трампанутих.Боріться!Бо самі бачите-постять зброю а не фотки з саду або басейну.Це-ворог,і ворог страшний,фанатичний,вірячий тільки в трумпа а не США.Ворог який присягав народу США ще недавно,а не рижій фекалії,і який забув присягу громадянства.Ворог -Інанна,Кіт,кулзак,жоржевич
а що тебе так розлютило у фотках зброї? я так розумію ти проти того щоб люди володіли зброєю, не важливо де. Як стосовно України - це все таки Український форум?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: достаточно одного барана
« Reply #13 : Листопада 16, 2020, 06:29:00 18:29 »
Цинік,укі-наскільки ви вирізняєтесь в кращу сторону від трампанутих.Боріться!Бо самі бачите-постять зброю а не фотки з саду або басейну.Це-ворог,і ворог страшний,фанатичний,вірячий тільки в трумпа а не США.Ворог який присягав народу США ще недавно,а не рижій фекалії,і який забув присягу громадянства.Ворог -Інанна,Кіт,кулзак,жоржевич

У мене особисто на СУПі ворогів нема. Я завжди про це казав.
Тобі, хлопче, треба заспокоїтися - життя завтра не закінчиться.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #14 : Листопада 16, 2020, 06:30:40 18:30 »
а що тебе так розлютило у фотках зброї? я так розумію ти проти того щоб люди володіли зброєю, не важливо де. Як стосовно України - це все таки Український форум?
ты хоть раз в живую юзал оружие? :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #15 : Листопада 16, 2020, 06:31:44 18:31 »


сказка быль да в ней намек :laugh:

но китай уже создал южноазиатское ЕС с японией и австралией
тупой дегенерат насрал где только можно

и на месте европы теперь таки трудно строить планы на будущее учитывая Штаты как союзника
а если после Байдена новый дегенерат придет?

Птається нахера було закривати ТПП? Шо нізя було домовитись та трохи підкоригувати його?
Довбні якісь ......  :smilie9:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #16 : Листопада 16, 2020, 06:34:10 18:34 »
оружие это отвественность
а глядя на картинги белых братьев, вижу там сплошные понты
клоуны с автоматическим оружием в толпе шастают
али а накуя этим дебилам автоматы в городе? :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #17 : Листопада 16, 2020, 06:43:10 18:43 »
ты хоть раз в живую юзал оружие? :weep:
що значить вживу? у кожної зброї є призначення. я полював в Україні з 12 калібром на качок. тут купляв зброю для стрільби в тирі, а також пістоль для самозахисту вдома. в цьому році багато хто купив з моїх знайомих хто не мав то того.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #18 : Листопада 16, 2020, 06:46:53 18:46 »
оружие это отвественность
а глядя на картинги белых братьев, вижу там сплошные понты
клоуны с автоматическим оружием в толпе шастают
али а накуя этим дебилам автоматы в городе? :weep:
я бачив багато фоток зі зброєю з обох сторін. армію чорних пантер що марширувала містом. людей що виходили захищати магазини. блм та антифу що з ак47 стріляли по машинах контролюючи місто. я не знаю де ти був але літом у штатах було пекло.
ар-15 часто використовують для інформаційного терору щоб щось довести. або відлякування товпи, як було у містах де вийшли і стояли під магазигами щоб відлякати. виглядає солідно.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #19 : Листопада 16, 2020, 06:48:39 18:48 »
що значить вживу? у кожної зброї є призначення. я полював в Україні з 12 калібром на качок. тут купляв зброю для стрільби в тирі, а також пістоль для самозахисту вдома. в цьому році багато хто купив з моїх знайомих хто не мав то того.
ясно
все на уровне пневматических пистолей
еще раз вопрос, нахоена клоуны обыешаны автоматическим оружием? причем яано не предназначенного для ближнего боя
 собираются самолеты сбивать? :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #20 : Листопада 16, 2020, 06:55:33 18:55 »
я пояснив - хочеш перечитай. і так американці мають тенденцію купувать всяку фігню що їм непотрібна. Америка - вільна країна.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #21 : Листопада 16, 2020, 08:29:48 20:29 »
China signs huge Asia Pacific trade deal with 14 countries

China has just joined forces with more than a dozen countries across the Asia Pacific region to sign a huge free trade deal nearly a decade in the making.

The Regional Comprehensive Economic Partnership spans 15 countries and 2.2 billion people, or nearly 30% of the world's population, according to a joint statement released by the nations on Sunday, when the deal was signed. Their combined GDP totals roughly $26 trillion and they account for nearly 28% of global trade based on 2019 data.
The deal includes several of the region's heaviest economic hitters aside from China, including Japan and South Korea. New Zealand and Australia are also partners, as are Indonesia, Thailand and Vietnam in Southeast Asia.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: достаточно одного барана
« Reply #22 : Листопада 16, 2020, 08:41:12 20:41 »
Трампуша довийопувався

Колотив тупі понти, ну а конкуренти в той час хернею не страждали   :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #23 : Листопада 16, 2020, 08:44:52 20:44 »
Таке відчуття шо китайцям насправді хотілось шоб Трамп ще на один термін залишився  :gigi:

Тому повідомили після виборів

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: достаточно одного барана
« Reply #24 : Листопада 16, 2020, 08:48:20 20:48 »
Трампуша довийопувався

Колотив тупі понти, ну а конкуренти в той час хернею не страждали   :smilie7:

Тому що довбень. Повний.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #25 : Листопада 16, 2020, 08:50:30 20:50 »
Таке відчуття шо китайцям насправді хотілось шоб Трамп ще на один термін залишився  :gigi:

Тому повідомили після виборів
багато чого повідомили ПІСЛЯ виборів, включаючи вакцину. А тепер уяви щоб сталося якщо про вакцину повідомилт хоча б за 3 тижні до виборів, як вони могли зробити   ....

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: достаточно одного барана
« Reply #26 : Листопада 16, 2020, 08:57:20 20:57 »
багато чого повідомили ПІСЛЯ виборів, включаючи вакцину. А тепер уяви щоб сталося якщо про вакцину повідомилт хоча б за 3 тижні до виборів, як вони могли зробити   ....

Коли захотіли, тоді й повідомили  :)

Ти ж в нас за максимальну свободу для бузінесу, я чув. Ось вони і вирішили так, як їм краще  :smilie7: 

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: достаточно одного барана
« Reply #27 : Листопада 16, 2020, 08:59:05 20:59 »
Коли захотіли, тоді й повідомили  :)

Ти ж в нас за максимальну свободу для бузінесу, я чув. Ось вони і вирішили так, як їм краще  :smilie7:
навіть мій друг в вашингтону за бідона, з яким я лаявся годину по скайпу перший сказав мені про це і сказав що там шось нечисто...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20580
Re: достаточно одного барана
« Reply #28 : Листопада 16, 2020, 09:02:03 21:02 »
навіть мій друг в вашингтону за бідона, з яким я лаявся годину по скайпу перший сказав мені про це і сказав що там шось нечисто...

с кем же остались штаты?
с хуйлом? :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: достаточно одного барана
« Reply #29 : Листопада 16, 2020, 09:02:41 21:02 »
навіть мій друг в вашингтону за бідона, з яким я лаявся годину по скайпу перший сказав мені про це і сказав що там шось нечисто...

навіть якщо вони спеціально притримали новину, бо не хотіли щоб її використовували в політичних цілях, боялись шо це може вплинути на їхню діяльність якось...... Абсолютно адекватне бажання.....