Автор Тема: Заколот в США.....  (Прочитано 61746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #660 : Серпня 11, 2022, 01:22:26 01:22 »
Може досить дурнів клеїти? Всім зрозуміло що то політичні разборки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #661 : Серпня 11, 2022, 02:05:00 02:05 »
Donald J. Trump

@realDonaldTrump

·
3h
In early June, the DOJ and FBI asked my legal representatives to put an extra lock on the door leading to the place where boxes were stored in Mar-a-Lago - We agreed. They were shown the secured area, and the boxes themselves. Then on Monday, without notification or warning, an army of agents broke into Mar-a-Lago, went to the same storage area, and ripped open the lock that they had asked to be installed. A surprise attack, POLITICS, and all the while our Country is going to HELL!
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #662 : Серпня 11, 2022, 05:12:16 05:12 »
Може досить дурнів клеїти? Всім зрозуміло що то політичні разборки.

Які там нахуй політичні розборки, якщо це вигідно саме респівській опозиції...... Такого збудження в респівському таборі вже давно не бачив.
Якби трампа заарештували - то це взагалі була б для них манна небесна....
Тому, думаю, з цим не поспішатимуть..... навіть якщо матимуть залізобетонні докази його злочинів

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #663 : Серпня 11, 2022, 05:13:41 05:13 »
« Останнє редагування: Серпня 11, 2022, 05:43:20 05:43 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #664 : Серпня 11, 2022, 06:47:49 06:47 »
Які там нахуй політичні розборки, якщо це вигідно саме респівській опозиції...... Такого збудження в респівському таборі вже давно не бачив.
Якби трампа заарештували - то це взагалі була б для них манна небесна....
Тому, думаю, з цим не поспішатимуть..... навіть якщо матимуть залізобетонні докази його злочинів

його "імпічили" не раз, створили образ "ворога" ще при його бутності президентом.

тому вважаю це вимушеною мірою щоб тримати лівий електорат в тонусі. ми всі пам'ятаємо кому вигідна радикалізація. в 2020 теж праві і ліві мало глотки не гризли один одному.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #665 : Серпня 11, 2022, 07:00:48 07:00 »
И ещё вопрос а скорее прогноз. Если/ когда ген прокурор станет от респов и начнут колупать ту же пелози за её сделки на фондовом рынке. если пелози к тому времени не помрёт. думаю Уки будет вопить первым про преследования оппозиции ))) ну а то что вскрыли что все обвинения трампа и кацпов от 2016 года были враньем уже никому не интересно...

такие они воины газетных заголовков.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #666 : Серпня 11, 2022, 01:59:56 13:59 »
його "імпічили" не раз, створили образ "ворога" ще при його бутності президентом.

1. Образ ворога він сам собі створив ЗАДОВГО до всяких імпічментів
2. Імпічменти були по ділу.
  перший - за співпрацю з кацапами в той час коли кацапи на повну катушку втручались в американський передвиборчий процес
  другий - за неприкритий тиск на Зелю щоб той зробив трампу особисту послугу за доставку так необхідної (як показав подальший розвиток подій) Україні зброї

тому вважаю це вимушеною мірою щоб тримати лівий електорат в тонусі. ми всі пам'ятаємо кому вигідна радикалізація. в 2020 теж праві і ліві мало глотки не гризли один одному.

Я розумію респівський істеблішмент і не засуджую за це....... Просто розставляю точки над і

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #667 : Серпня 11, 2022, 02:01:43 14:01 »
И ещё вопрос а скорее прогноз. Если/ когда ген прокурор станет от респов и начнут колупать ту же пелози за её сделки на фондовом рынке. если пелози к тому времени не помрёт. думаю Уки будет вопить первым про преследования оппозиции ))) ну а то что вскрыли что все обвинения трампа и кацпов от 2016 года были враньем уже никому не интересно...


Лише у разі, якщо вона не єдина хто цим займається, а справа буде тільки на неї.....
А так звичайно ж треба розслідувати злочини і своїх "сукиних синів" також

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #668 : Серпня 11, 2022, 02:26:47 14:26 »
И ещё вопрос а скорее прогноз. Если/ когда ген прокурор станет от респов и начнут колупать ту же пелози за её сделки на фондовом рынке. если пелози к тому времени не помрёт. думаю Уки будет вопить первым про преследования оппозиции ))) ну а то что вскрыли что все обвинения трампа и кацпов от 2016 года были враньем уже никому не интересно...

такие они воины газетных заголовков.

Де і хто таке 'вскрил' ?

В ольгінських методичках хіба що  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #669 : Серпня 11, 2022, 03:22:29 15:22 »
Де і хто таке 'вскрил' ?

В ольгінських методичках хіба що  :smilie7:

Ти на якій планеті живеш?  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #670 : Серпня 11, 2022, 03:23:42 15:23 »
Лише у разі, якщо вона не єдина хто цим займається, а справа буде тільки на неї.....
А так звичайно ж треба розслідувати злочини і своїх "сукиних синів" також

 :weep: даже ждать не надо. Екскьюзов уже полные карманы  :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #671 : Серпня 11, 2022, 03:26:12 15:26 »
Про своих сукиных детей ты надеюсь пошутил? Где комиссия по расследованию riots от 2020 и причастности БЛМ и разных личностей из дем партии? Этодругое да?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #672 : Серпня 11, 2022, 03:29:07 15:29 »
1. Образ ворога він сам собі створив ЗАДОВГО до всяких імпічментів
2. Імпічменти були по ділу.
  перший - за співпрацю з кацапами в той час коли кацапи на повну катушку втручались в американський передвиборчий процес
  другий - за неприкритий тиск на Зелю щоб той зробив трампу особисту послугу за доставку так необхідної (як показав подальший розвиток подій) Україні зброї

Я розумію респівський істеблішмент і не засуджую за це....... Просто розставляю точки над і

может не надо газетные заголовки пересказывать? я лично верю в коммон сенс а он говорит что хиллари и трамп поливали  друг друга дерьмом. только демы несколько увлеклись процессом аж на 4 года и так что вся их медиа империя поставила задачу #1 снести оранжевого человека

собственно оттуда были все их несостоявшиеся импичменты. почему не импичат бидона за войну в Украине? обсер в Афганистане? рецессию?

это факты и явлениях не какие то телефонные звонки.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #673 : Серпня 11, 2022, 04:02:37 16:02 »
может не надо газетные заголовки пересказывать? я лично верю в коммон сенс а он говорит что хиллари и трамп поливали  друг друга дерьмом. только демы несколько увлеклись процессом аж на 4 года и так что вся их медиа империя поставила задачу #1 снести оранжевого человека

собственно оттуда были все их несостоявшиеся импичменты. почему не импичат бидона за войну в Украине? обсер в Афганистане? рецессию?

это факты и явлениях не какие то телефонные звонки.

Імпічменти були від абсолютно безпрецедентної поведінки цього президента-клоуна. До нього ніхто ще не топтався так безцеремонно по встановленим правилам та традиціям на межі з криміналом......
Не поводив би він себе так - то і приводу для імпічментів не було б.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #674 : Серпня 11, 2022, 04:15:38 16:15 »
Імпічменти були від абсолютно безпрецедентної поведінки цього президента-клоуна. До нього ніхто ще не топтався так безцеремонно по встановленим правилам та традиціям на межі з криміналом......
Не поводив би він себе так - то і приводу для імпічментів не було б.
ну это какие то эмоции... я так понимаю у вас принято вибрировать на картинки. Голливуд все таки. реального демеджа США и миру он не нанёс в отличии от бидона.

я представляю если бы при трампе была рецессия или афган или Украина. вас бы на куски от злости разорвало. а так сидите моргаете. он же "свой" сукин сын

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #675 : Серпня 11, 2022, 04:19:43 16:19 »
ну это какие то эмоции... я так понимаю у вас принято вибрировать на картинки. Голливуд все таки. реального демеджа США и миру он не нанёс в отличии от бидона.

я представляю если бы при трампе была рецессия или афган или Украина. вас бы на куски от злости разорвало. а так сидите моргаете. он же "свой" сукин сын

я розумію твої пориви на все натягнути якісь "емоції"..... Але безпрецедентне ігнорування встановлених правил та традицій це факт. На межі з криміналом це також факт.
Лише "президент-клоун"  можна якось причислити до оціночних суджень чи емоцій......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #676 : Серпня 11, 2022, 04:52:22 16:52 »
я розумію твої пориви на все натягнути якісь "емоції"..... Але безпрецедентне ігнорування встановлених правил та традицій це факт. На межі з криміналом це також факт.
Лише "президент-клоун"  можна якось причислити до оціночних суджень чи емоцій......

я чувствую вы там совсем связь с реальностью потеряли. живёте как в театре, в мире каких то безумных декораций.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #677 : Серпня 11, 2022, 05:20:43 17:20 »
я розумію твої пориви на все натягнути якісь "емоції"..... Але безпрецедентне ігнорування встановлених правил та традицій це факт. На межі з криміналом це також факт.
Лише "президент-клоун"  можна якось причислити до оціночних суджень чи емоцій......

Що ти мелеш?! :fp2

Яких нахуй правил і традицій?!
Отих що єблан везе з собою свого виблядка-наркомана в Україну, де йому платять 83 000 доларів на місяць, бо татко у нього такий бідний, а українці такі багаті?

« Останнє редагування: Серпня 11, 2022, 05:46:54 17:46 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #678 : Серпня 11, 2022, 05:37:42 17:37 »
доречі про емоції- це так. тому що демедж та факти ви не берете до уваги. головне хто що сказав і як на кого подивився.

наприклад - яка шкода від grab by the pussy? а ліві на гівно сходили...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #679 : Серпня 11, 2022, 07:19:53 19:19 »
Uki, напиши цій курвi, що вона бреше :lol:


Nancy Pelosi
@SpeakerPelosi
Our election was hijacked. There is no question. Congress has a duty to #ProtectOurDemocracy & #FollowTheFacts.
11:44 AM · May 16, 2017·
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #680 : Серпня 11, 2022, 07:20:36 19:20 »
Що ти мелеш?! :fp2

Яких нахуй правил і традицій?!

Починаючи з традиції публікувати свою декларацію доходів, і далі купи інших

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #681 : Серпня 11, 2022, 08:03:58 20:03 »
Ти на якій планеті живеш?  :lol:

Ти сракою по підлозі не шкрябай, а відповідай по ділу  :smilie5:

Бидланьонок-джуніор і Джаредка хіба не бігли відсмоктувати в Кисляка перед виборами ?

Про таваріща Флінна навіть не кажу  :smilie7:

Trump’s long history with Russia just got a lot more complicated

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #682 : Серпня 11, 2022, 08:09:05 20:09 »
Та і сам бидлан по холопськи хіхікав з кацапами   :fp2


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #683 : Серпня 11, 2022, 08:18:32 20:18 »
Та і сам бидлан по холопськи хіхікав з кацапами   :fp2



На фотці вони ржуть з того що тіпа Комі лох і відмовився цілувати перстень  :moskali:
Наступного дня він його звільнив

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #684 : Серпня 11, 2022, 09:27:01 21:27 »
На фотці вони ржуть з того що тіпа Комі лох і відмовився цілувати перстень  :moskali:
Наступного дня він його звільнив

Цим все й сказано, що бидлан пистів про таке з лавровими-кіслякамі. Як би тут наші трампоїди не вискакували з памперсів  :smilie7:

Посилань на докази про відсутність в Трампона зв'язків з  :moskali:, як я розумію, не буде 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #685 : Серпня 11, 2022, 09:50:20 21:50 »
Цим все й сказано, що бидлан пистів про таке з лавровими-кіслякамі. Як би тут наші трампоїди не вискакували з памперсів  :smilie7:

Посилань на докази про відсутність в Трампона зв'язків з  :moskali:, як я розумію, не буде

Ja, ja!...  :lol: :lol:

Biden And Putin Say Their Summit Was Constructive As The World Waits For Results
Updated June 16, 20213:4

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #686 : Серпня 11, 2022, 11:56:57 23:56 »
Бля, Іудушка, ти тупий, як і всі ольгінці   :moskali:

При яких куях тут Байден, коли мова йде про бидлана і його виводок.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #687 : Серпня 12, 2022, 12:00:28 00:00 »
твердолобые ппц...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Заколот в США.....
« Reply #688 : Серпня 12, 2022, 12:10:35 00:10 »
твердолобые ппц...

Хто, бидланівці ? Та не кажи  :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #689 : Серпня 12, 2022, 01:15:18 01:15 »

Mark R. Levin
@marklevinshow
1. Nancy Pelosi says no one is above the law.  Good to hear.  Let's hope she, her husband, and son Pauly Jr. receive the same treatment as the Trump family, given their stock dealings, insider trading, and relationships with foreign governments.
If you are going through hell, keep going.