Автор Тема: ЭВРОПА "здувається" ?  (Прочитано 2522 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
ЭВРОПА "здувається" ?
« : Квітня 24, 2014, 06:45:06 06:45 »
GAZETA WYBORCZA: W środę kanclerz Austrii Werner Faymann sprzeciwił się nakładaniu na Rosję sankcji. - Zdecydowanie popieram wypowiedź ministra spraw zagranicznych Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, który powiedział, że konflikt między Rosją i Ukrainą nie powinien być podsycany przez dodatkowe sankcje - stwierdził szef austriackiego rządu.

Австрійський канцлер Вернер Файман в середу виступив проти введення санкцій відносно Росії. - Я рішуче підтримую заяву німецького міністра закордонних справ Франк-Вальтера Штайнмайера, який сказав, що конфлікт між Росією і Україною не повинен підживлюватись додатковими санкціями - сказав глава австрійського уряду.

За повідомленням цієї ж газети, Дональд Туск вилетів вчора ввечері до Парижу для зустрічі з фр президетом, а потім з пані Меркель для того, щоб сказати їм, що "так не файно робити", а тре конче щось робити. Так виглядає, ніби Дональду більше всіх треба

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #1 : Квітня 24, 2014, 06:50:23 06:50 »
GAZETA WYBORCZA: W środę kanclerz Austrii Werner Faymann sprzeciwił się nakładaniu na Rosję sankcji. - Zdecydowanie popieram wypowiedź ministra spraw zagranicznych Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, który powiedział, że konflikt między Rosją i Ukrainą nie powinien być podsycany przez dodatkowe sankcje - stwierdził szef austriackiego rządu.

Австрійський канцлер Вернер Файман в середу виступив проти введення санкцій відносно Росії. - Я рішуче підтримую заяву німецького міністра закордонних справ Франк-Вальтера Штайнмайера, який сказав, що конфлікт між Росією і Україною не повинен підживлюватись додатковими санкціями - сказав глава австрійського уряду.

За повідомленням цієї ж газети, Дональд Туск вилетів вчора ввечері до Парижу для зустрічі з фр президетом, а потім з пані Меркель для того, щоб сказати їм, що "так не файно робити", а тре конче щось робити. Так виглядає, ніби Дональду більше всіх треба

Москаль?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #2 : Квітня 24, 2014, 06:54:04 06:54 »
Файман і Штайнмайер - москалі. А Дональд за нас  :smiley24:

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #3 : Квітня 24, 2014, 06:55:53 06:55 »
Файман і Штайнмайер
- це вже вся Європа?

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #4 : Квітня 24, 2014, 07:01:00 07:01 »
Не вся, звичайно. Але, на жаль, решта досить уважно прислухається до цих

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #5 : Квітня 24, 2014, 07:03:21 07:03 »
решта досить уважно прислухається до цих
Я щось пропустив, напевно. Де можна про це почитати?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #6 : Квітня 24, 2014, 07:04:28 07:04 »
Файман і Штайнмайер - москалі. А Дональд за нас  :smiley24:

Я про автора ветки. :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #7 : Квітня 24, 2014, 07:06:18 07:06 »
Не вся, звичайно. Але, на жаль, решта досить уважно прислухається до цих


Да и суки продажные среди европеев тоже встречаются. А может и не только продажные - компромат чекисты собирают на каждого, а главчекист рассматривает политику как спецоперацию...
 :smiley23:
Sapere aude

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #8 : Квітня 24, 2014, 07:09:26 07:09 »
Файман і Штайнмайер - москалі. А Дональд за нас  :smiley24:

Я про автора ветки. :smilie7:


Та я зрозумів :smilie3:   Просто лоханувся, коли писав перше повідомлення - мав на увазі "на жаль, так виглядає, що Дональду більше всіх треба"

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #9 : Квітня 24, 2014, 07:13:32 07:13 »
решта досить уважно прислухається до цих
Я щось пропустив, напевно. Де можна про це почитати?

Ну, наприклад, далі у цій же статті згадується про Болгарію, котра, м*ягко кажучи, кинула виклик EU своєю позицією по South Stream

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #10 : Квітня 24, 2014, 07:17:31 07:17 »
решта досить уважно прислухається до цих
Я щось пропустив, напевно. Де можна про це почитати?

Ну, наприклад, далі у цій же статті згадується про Болгарію, котра, м*ягко кажучи, кинула виклик EU своєю позицією по South Stream

Це дуже цінні відомості. І що на то Файман і Штайнмайер?

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #11 : Квітня 24, 2014, 07:19:23 07:19 »
Файман і Штайнмайер
- це вже вся Європа?

Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!". У фрау Меркель сейчас нет никаких аргументов для возражений. Бедняжка до сих пор в расстройстве чувств. Подумать только! Все её разговоры с Путлером слушало NSA. Злые языки утверждают, что Сноудена сыграли в тёмную его же родные спецслужбы именно для того чтобы отрезвить и образумить фрау бундесканцлерин. Не мог же Бабамка прямо так по-пацански её лично шантажировать разведданными! Нобелевский лауреат все таки не Путлер, а фрау бундесканцлерин таки не Янукович... У них там несколько другой формат отношений.  :smilie1:  А всякие файманы и штайнмайеры это, как сказал бы незабвенный Азиров, всего лишь гей-массовка, делающая свой гешефт на лоббировании интересов путиноидов.


Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #12 : Квітня 24, 2014, 07:26:07 07:26 »
Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!".
Вас не влаштовує його походження, чи готовність сказати "Фас"?

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #13 : Квітня 24, 2014, 07:26:36 07:26 »
Путін не дарма в Німеччині кагебіствував, не одну кадру приручили там

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #14 : Квітня 24, 2014, 07:28:26 07:28 »
Файман і Штайнмайер
- це вже вся Європа?

Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!". У фрау Меркель сейчас нет никаких аргументов для возражений. Бедняжка до сих пор в расстройстве чувств. Подумать только! Все её разговоры с Путлером слушало NSA. Злые языки утверждают, что Сноудена сыграли в тёмную его же родные спецслужбы именно для того чтобы отрезвить и образумить фрау бундесканцлерин. Не мог же Бабамка прямо так по-пацански её лично шантажировать разведданными! Нобелевский лауреат все таки не Путлер, а фрау бундесканцлерин таки не Янукович... У них там несколько другой формат отношений.  :smilie1:  А всякие файманы и штайнмайеры это, как сказал бы незабвенный Азиров, всего лишь гей-массовка, делающая свой гешефт на лоббировании интересов путиноидов.

Та я обома руками тільки ЗА. Хай би вже скоріше казав той "фас". Хотілоб ся, проте, щоб Европа виглядала трохи більш "йедінодушно"

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #15 : Квітня 24, 2014, 07:38:10 07:38 »
Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!".
Вас не влаштовує його походження, чи готовність сказати "Фас"?


Мене не влаштовує його доволі мутна внутрішня і безхребетна зовнішня політика, яку він проводить у тому числі й на мої гроші. А податки я йому сплачую чималі.

P.S. Мене також не влаштовує походження цього нобеліата. Я вважаю, що президент США повинен мати свідоцтво про народження, що не викликає жодних сумнівів. "Маленька брехня породжує велику недовіру!"(С)

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #16 : Квітня 24, 2014, 07:41:05 07:41 »
Файман і Штайнмайер
- це вже вся Європа?

Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!". У фрау Меркель сейчас нет никаких аргументов для возражений. Бедняжка до сих пор в расстройстве чувств. Подумать только! Все её разговоры с Путлером слушало NSA. Злые языки утверждают, что Сноудена сыграли в тёмную его же родные спецслужбы именно для того чтобы отрезвить и образумить фрау бундесканцлерин. Не мог же Бабамка прямо так по-пацански её лично шантажировать разведданными! Нобелевский лауреат все таки не Путлер, а фрау бундесканцлерин таки не Янукович... У них там несколько другой формат отношений.  :smilie1:  А всякие файманы и штайнмайеры это, как сказал бы незабвенный Азиров, всего лишь гей-массовка, делающая свой гешефт на лоббировании интересов путиноидов.

Та я обома руками тільки ЗА. Хай би вже скоріше казав той "фас". Хотілоб ся, проте, щоб Европа виглядала трохи більш "йедінодушно"

Доки в Путлєра не бракуватиме нафтогазодоларів Захід не буде виглядати "йедінодушно". Батя, Путлєр старається! (С)

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #17 : Квітня 24, 2014, 07:47:54 07:47 »
Файман і Штайнмайер
- це вже вся Європа?

Всё будет так, как скажет гавайский подкидыш, а он готов сказать:"Фас!". У фрау Меркель сейчас нет никаких аргументов для возражений. Бедняжка до сих пор в расстройстве чувств. Подумать только! Все её разговоры с Путлером слушало NSA. Злые языки утверждают, что Сноудена сыграли в тёмную его же родные спецслужбы именно для того чтобы отрезвить и образумить фрау бундесканцлерин. Не мог же Бабамка прямо так по-пацански её лично шантажировать разведданными! Нобелевский лауреат все таки не Путлер, а фрау бундесканцлерин таки не Янукович... У них там несколько другой формат отношений.  :smilie1:  А всякие файманы и штайнмайеры это, как сказал бы незабвенный Азиров, всего лишь гей-массовка, делающая свой гешефт на лоббировании интересов путиноидов.

Та я обома руками тільки ЗА. Хай би вже скоріше казав той "фас". Хотілоб ся, проте, щоб Европа виглядала трохи більш "йедінодушно"

Доки в Путлєра не бракуватиме нафтогазодоларів Захід не буде виглядати "йедінодушно". Батя, Путлєр старається! (С)

Так от у тому й загвоздка - що сильніше: обамівський "фас" чи путлєровські нафтодоляри?

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #18 : Квітня 24, 2014, 08:38:54 08:38 »
1. Авторе, де посилання  ? Чи пан сам наляпав ?
2. А ще краще оригінал промови канцлера з посиланням, а не якійсь твій лівий висер без посилання.


Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #19 : Квітня 24, 2014, 08:39:48 08:39 »
Європа доскачеться...

Два російські літаки-бомбардувальники Ту-95 у середу після обіду порушили повітряний простір Нідерландів. Для їх перехоплення у небо підняли два винищувачі F-16.
Про це повідомляють нідерландські ЗМІ з посиланням на повідомлення авіабази Volkel.
"З авіабази Volkel було піднято два винищувачі F-16 для перехоплення двох російських літаків, які порушили повітряний простір Нідерландів. Інцидент стався о 15:15", - йдеться у повідомленні, яке цитує "Укрінформ".
Нідерландські винищувачі було відправлено до зони, що знаходиться фактично на межі повітряного простору Нідерландів та Великої Британії над Північним морем.
"Перехоплення не знадобилося, оскільки на момент прибуття нідерландських літаків російські бомбардувальники вже перебували під супроводом британських винищувачів", - інформує видання.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #20 : Квітня 24, 2014, 08:41:56 08:41 »
До речі, кацапе, не пались та виправ першу літеру у назві континенту.
У нас вона дивиться в іншу сторону.

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #21 : Квітня 24, 2014, 09:41:53 09:41 »
До речі, кацапе, не пались та виправ першу літеру у назві континенту.
У нас вона дивиться в іншу сторону.

А чого пан такий хамовитий та ще й тикає?  :Vedy_sebe:
По моєму там досить чітко вказано, що взято з "Газети Виборчої ". Особисто я з канцлером сьогодні не бачився, так що, звиняйте.

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #22 : Квітня 24, 2014, 10:56:09 10:56 »
Злив зарахований. Посилання не буде. Оригінала немає. Вільний.
Йди вчись дезу вкидати грамотно.

А літеру Є таки розвертай   в нашу сторону. Треба стрибати  зі звичної
тобі російської розкладки на клаві.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 11:03:17 11:03 від Таратута »
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: ЭВРОПА "здувається" ?
« Reply #23 : Квітня 24, 2014, 04:52:07 16:52 »
Злив зарахований. Посилання не буде. Оригінала немає. Вільний.
Йди вчись дезу вкидати грамотно.

А літеру Є таки розвертай   в нашу сторону. Треба стрибати  зі звичної
тобі російської розкладки на клаві.

Ще один хамовитий пан приперся...
Невже така велика проблема вбити кілька слів із стартового посту до гуглю (фрагмент польського оригіналу там наявний) і вийти на цілу статтю. Чи простіше просто нахамити незнайомій людині. Дивно...
проте це, мабуть, в крові...
До речі, назва теми закінчується знаком запитання, так що це ніяк не твердження, а просто запрошення до дискусїї. Хоча таке слово для хамовитого паньства навряд чи знайоме.

А посилання - ось воно:
http://wyborcza.pl/1,75248,15845203,Macki_Gazpromu_siegaja_w_glab_UE__Czy_ofensywa_Tuska.html

До речі, статтю від вчорашнього вечора доповнили і змінили назву. Тепер заголовок звучить приблизно так: Щупальця Газпрому сягають глибин EU. Ось це, власне кажучи, мене і турбує. А хамовиті пани твердять про якісь "зливи". До речі, я толком і не знаю, що це таке.
Так що, тримайте себе в руках, панове