Автор Тема: Щось цього разу дуже швидко наближається третій Майдан. Вам не здається?  (Прочитано 1050 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
...
Скільки ще треба терористам замучити й убити українських патріотів, щоб пани Турчинов і Яценюк оговталися від переляку й дали команду захистити людей і їхні переконання?
Якщо ця нова влада українських демократів не спроможна впоратися з кількома десятками чи навіть сотнями примітивних люмпен-бовдурів, хай навіть і озброєних автоматами, то цим вона компрометує не тільки себе як владу, а саме як українську владу, котра не здатну навести елементарний порядок.


Що вже й говорити про успішні реформи й побудову суспільства справедливості й достатку? Хто повірить у віддалену перспективу, коли вчорашні лідери Майдану не можуть впродовж уже двох місяців забезпечити елементарний порядок?!

Країна готова до змін. Українці готові стати українцями, патріотами своєї країни. І це помітно не тільки в Києві чи Черкасах, Чернігові й Житомирі. Про це кричить уже Миколаїв і Херсон. Про таку можливість усе гучніше нагадують Одеса й Харків. Це цілком вірогідно в Донецьку й Луганську. Останні дослідження, проведені Київським міжнародним інститутом соціології, зафіксували, як хитнулася буквально останнім часом країна до самоідентифікації.
Але коли громадяни молодої країни бачать, що нові керманичі не дуже зацікавлені й зовсім не поспішають із корінними реформами, що здатні демонтувати олігархат, модернізувати економіку й суспільні інститути, не дуже поспішають із демонтажем корупційної системи – вони не поспішатимуть і з ідентифікацією.
Вони не поспішатимуть ставати українцями, озираючись у різні боки.
І тут виникає питання: чи може настільки неуспішна держава, котра чергове знаходиться на грані краху, сприяти подальшій самоідентифікації своїх громадян?! Питання риторичне. Але ж і влада тоді приречена.
І ніякі підшкірні запаси, котрі нині деінде вже почали заготовлюватися, не врятують її від краху. І не тільки фінансового. А й людського – морального й етичного. Досвід команд Віктора Ющенка та Віктора Януковича тому наочне підтвердження.
...Щось цього разу дуже швидко наближається третій Майдан. Вам не здається?
Може, тому що за останній час українців побільшало? І то не біда, що говорять вони російською. Головне, щоб відчували себе українцями, які свободу сприймають як принцип.
Чи не так?

Віктор Мороз, спеціально для УП
http://www.pravda.com.ua/columns/2014/04/23/7023386/

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
хазяева не велят стрелять

Barack Obama after his meeting with Japanese Prime Minister confirmed that the U.S. does not consider the use of force in Ukraine.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
хазяева не велят стрелять

Barack Obama after his meeting with Japanese Prime Minister confirmed that the U.S. does not consider the use of force in Ukraine.

47-ая хромосома играет? Обамка сказал, что США пока не рассматривают вариант с применением своих войск в Украине. Учи английский, казачок.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 09:12:18 09:12 від Loge »

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
нинада нагнітать. янука 4 роки терпіли, а тут вже зразу вс*ались. най працюють, будем посмотреть

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Раніше було 4 роки, тепер все ясно і за 2 місяці.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Цитувати
Нові керманичі зовсім не поспішають із корінними реформами, що здатні демонтувати олігархат, модернізувати економіку й суспільні інститути

Чомусь мене починають стомлювати такі фрази. Всі кричать "все пропало", "давайте майдан", "вже два місяці пройшло а ми досі не прозора модернізована держава без олігархів". А це рецепт як зробити краще? Що дасть новий майдан? Поки буде загроза війни важко вірити в корінні реформи. Я далеко не прихильник "на ура" нашої влади, але все ж треба ще часу.

Просто маленький практичний приклад. Недавно міняла роботу, сфера діяльності ніби та ж сама, але не зовсім, абсолютно новий дуже великий колектив, свої установлені правила, свої "корифеї" і традиції. Посада не дуже керівна, але і не найнижча за рангом. Лише місяців за три відчула, що робота пішла, до того була більше адаптація. Може, приклад і недоречний, але така асоціація виникає...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А хто заважає вчинити прості кроки типу звільнення керівництва Державної служби України з лікарських засобів, про керіваника та заступника міністр ОЗ говорить відверто на камеру - злочинці? З 2 млрд. гривень на ліки вкрадено 80%.
А таких комітетів...
А підозр і натяків про осідлання грошових потоків новою владою все більше...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
А хто заважає вчинити прості кроки типу звільнення керівництва Державної служби України з лікарських засобів, про керіваника та заступника міністр ОЗ говорить відверто на камеру - злочинці? З 2 млрд. гривень на ліки вкрадено 80%.
А таких комітетів...
А підозр і натяків про осідлання грошових потоків новою владою все більше...

Вася, можно мы сначала с Россией разберемся, а потом уже тебя пригласим помайданить?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вася, можно мы сначала с Россией разберемся, а потом уже тебя пригласим помайданить?

Shannou,
щось ти починаєш мені набридати своїми розумуваннями...
Є що по темі - кажи, немає, ну сам знаєш куди йти...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Вася, можно мы сначала с Россией разберемся, а потом уже тебя пригласим помайданить?

Shannou,
щось ти починаєш мені набридати своїми розумуваннями...

Минусы в карму, это твоя единственная аргументация? Ну ок. Как там мои вопросы про место жительства и налоги, ответить не хочешь?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я пльохо панімайт па-рускі.
А ти давай не флуди тут.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я пльохо панімайт па-рускі.
А ти давай не флуди тут.

Все понятно, слив засчитан. И давай ты не будешь указывать, что мне делать, и я, соответственно, не скажу, куда тебе идти.
I always tell the truth. Even when I lie.