Автор Тема: Спецназ России ответил Крутову  (Прочитано 3275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Спецназ России ответил Крутову
« : Квітня 24, 2014, 11:29:21 11:29 »
мовою оригіналу.

Недавно в сети появилось обращение первого руководителя спецподразделения СБУ «Альфа» Василия Крутова к военнослужащим российского спецназа:

«Как бывший командир подразделения украинского спецназа я обращаюсь к моим коллегам из России, к которым я испытываю теплые чувства и среди которых у меня много друзей и боевых товарищей. Мои боевые друзья, я призываю Вас не допустить роковой исторической ошибки и сделать все, чтобы не перейти последнюю черту.

Кто, как не вы, понимает пагубность этого шага, кто, как не вы, понимаете, что ожидает всех нас в результате именно такого кровавого сценария. Кто, как не вы, способны придать новый смысл словам известной песни «Хотят ли русские войны?» Поэтому прошу вас, мои дорогие друзья, приложить все усилия для предотвращения катастрофы, чтобы всем нам потом не пришлось горько страдать от ужасных последствий, в случае, если все-таки катастрофа случится.

Я не являюсь членом ни одной политической партии и обращаюсь к Вам как патриот своего Отечества и человек, который любит Россию. Уверен, что те проблемы, которые возникли, возможно не так быстро как хотелось бы, но все же могут быть решены путем политического диалога и переговоров. Поэтому призываю обе стороны противостояния к сдержанности и максимальной выдержке».


Российские спецназовцы ответили украинскому коллеге:

Ну, что ж, генерал Крутов — вы обратились, а русский спецназ не был бы русским спецназом, если бы оставил ваше обращение без ответа. Вежливого ответа!

Василий Васильевич Крутов!

Почетному президенту Международного антитеррористического единства, доктору юридических наук, профессору, генерал-лейтенанту СБУ вместо лживых призывов лучше честно признать простые факты.

В вашем Отечестве, при вашем личном полном попустительстве, произошел вооруженный переворот. К власти прорвались личности, чьей идеологией является фашизм и насилие.

В вашем Отечестве, фашисты жгли и убивали милиционеров и простых граждан, свергая законную власть.

Вы, почетный президент Международного антитеррористического единства, молчали.

В вашем Отечестве, фашисты, захватив власть, избивают и ставят на колени сотрудников милиции, которые мужественно выполняли свой долг и простых граждан, осмелившихся честно сказать, что не согласны с фашисткой идеологией.

А вы, генерал-лейтенант, выбрали своей линией поведения фразу «моя хата с краю».

В вашем Отечестве, фашисты, объявив о будущих президентских выборах, избивают кандидата в президенты, транслируя это по телевидению.

А вы, доктор юридических наук, профессор, обращаетесь к своим коллегам в России с призывом «не допускать роковую историческую ошибку».

Вы, Василий Васильевич, утратили трезвость мысли.

Вам лучше прислушаться к нам.

Да, мы понимаем всю пагубность ваших шагов.

Да, мы понимаем, что ожидает нас и наших братьев-украинцев в результате дальнейшего развития вашего кровавого сценария.

Именно мы прекрасно понимаем смысл слов известной песни «Хотят ли русские войны».

Но менять смысл данных слов мы не будем. Ибо их смысл изначально правильный.

А мы не привыкли, как вы, подменять истину ложью.

Потому что Зло это Зло, а Правда это Правда.

И сила именно в Правде.

Наши деды доказали это всему миру в 45-м году.

Мы, их внуки, докажем это в 2014-м.

Спецназ России. http://topwar.ru/44380-specnaz-rossii-opublikoval-otvet-ukrainskomu-generalu-sbu.html
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #1 : Квітня 24, 2014, 11:32:41 11:32 »
В когось були сумніви, що відповідь буде іншою? :smilie10:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #2 : Квітня 24, 2014, 11:32:52 11:32 »
вже навіть не ховається ніхто

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #3 : Квітня 24, 2014, 11:35:41 11:35 »
Забий! Там мозок промитий на 100%, в них військові замполіти свої гроші відпрацьовують, на відміну від наших бухариків

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #4 : Квітня 24, 2014, 11:37:34 11:37 »
Знов за рибу гроші і стариє пєсні о главном.
Наш розпустив шмарклі про братерство та якісь почуття
Цитувати
...коллегам из России, к которым я испытываю теплые чувства и среди которых у меня много друзей и боевых товарищей...
А  :moskali: - "дєди ваєвалі" і шмяк того чоботом по писку.
Як показово, як трендово, як набридло...  :an :at

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #5 : Квітня 24, 2014, 11:37:36 11:37 »
Ну що, Крутов, дійшло до тебе, які нам рашенці "братья"? 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #6 : Квітня 24, 2014, 11:39:28 11:39 »
В когось були сумніви, що відповідь буде іншою? :smilie10:

Крутов хотів пагаваріть за жизнь... :laugh:
Пагаваріл.
Він їм про Фому, вони йому про Ярьому...діди ваєвалі, фашизм нєпрайдьот, нарот нє станєт на калєні...бла бла бла Смотрітє нас на Россія 24

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #7 : Квітня 24, 2014, 11:40:12 11:40 »
Шось цей крутий Крутов досі ніяк себе не проявив як керівник АТЦ. А так йому пісні співали. І шо? Листа написав коллєгам?
Тьху.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #8 : Квітня 24, 2014, 11:42:25 11:42 »
Знов за рибу гроші і стариє пєсні о главном.
Наш розпустив шмарклі про братерство та якісь почуття
Цитувати
...коллегам из России, к которым я испытываю теплые чувства и среди которых у меня много друзей и боевых товарищей...
А  :moskali: - "дєди ваєвалі" і шмяк того чоботом по писку.
Як показово, як трендово, як набридло...  :an :at

 :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #9 : Квітня 24, 2014, 11:46:20 11:46 »
Ну посмотрим, что они запоют когда им прикажут ВВХ замочить. А ведь прийдется.
А, впрочем, кого интересует мнение людей взрывающих собственных соотечественников.
Ник зарезервирован

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #10 : Квітня 24, 2014, 11:53:03 11:53 »
А кто такие эти вот самые Спецназ России? Могли с тем же успехом подписаться как интергалактический совет. Оригинал этой хрени размещен на чисто ПГМном сайте Русская народная линия. Тогда песня харьковских фанов - официальный ответ нашего МИДа.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #11 : Квітня 24, 2014, 11:56:30 11:56 »
А кто такие эти вот самые Спецназ России? Могли с тем же успехом подписаться как интергалактический совет. Оригинал этой хрени размещен на чисто ПГМном сайте Русская народная линия. Тогда песня харьковских фанов - официальный ответ нашего МИДа.

якщо фейк, пізніше повинно бути спростування. подивимось
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #12 : Квітня 24, 2014, 11:58:05 11:58 »
Меня вообще шокируют приезжие кацапы ,которые лучше нас знают что здесь происходит и визжат о том что тут нас всех уже изнасиловал Правый Сектор во всех мыслимых и немыслимых позах.Это уже даже не маразм.Это поголовная деградация общества
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Stack

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
  • Стать: Чоловіча
  • Спiкер парламенту Пандори
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #13 : Квітня 24, 2014, 11:59:43 11:59 »
Это вы еще не работаете тесно по бизнесу с Россиянами... Я как их послушаю... то каннибализм в каком нибудь Зимбабве кажется детской утехой по сравнению с тем что они думают про ситуацию в Украине.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #14 : Квітня 24, 2014, 12:01:26 12:01 »
А за що Крутов так поважає цих "друзей"? Він розуміє врешті, що є представником України, а не приватною особою? Мені неприємно і соромно за такого керівника АТО.  Може, він теж баптист?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #15 : Квітня 24, 2014, 12:01:57 12:01 »
Меня вообще шокируют приезжие кацапы ,которые лучше нас знают что здесь происходит и визжат о том что тут нас всех уже изнасиловал Правый Сектор во всех мыслимых и немыслимых позах.Это уже даже не маразм.Это поголовная деградация общества

Это синдром старшего брата. Им всегда лучше знать, всегда виднее, всегда снисходительно-пренебрежительный тон, и чем более человек ничего из себя не представляет, тем больше стремится рассказать, как надо жить и родину любить.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #16 : Квітня 24, 2014, 12:03:03 12:03 »
А за що Крутов так поважає цих "друзей"? Він розуміє врешті, що є представником України, а не приватною особою? Мені неприємно і соромно за такого керівника АТО.  Може, він теж баптист?

Это всего лишь попытка обращаться с дикарями на человеческом уровне. Ну типа как Джеймс Кук с аборигенами.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #17 : Квітня 24, 2014, 12:04:53 12:04 »
в тих тоже дедивоєвалі :moskali:

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #18 : Квітня 24, 2014, 12:34:12 12:34 »
там коменти такі, що не знаєш реально, плакати чи сміятися.....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #19 : Квітня 24, 2014, 12:38:06 12:38 »
там тільки обов'язкова масова лоботомія вирішить. або повне випалення територій
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #20 : Квітня 24, 2014, 12:48:23 12:48 »
А за що Крутов так поважає цих "друзей"? Він розуміє врешті, що є представником України, а не приватною особою? Мені неприємно і соромно за такого керівника АТО.  Може, він теж баптист?
Дуже сподіваюсь. що цей лист фейк або пропагандиський крок. народжений прессекретарем СБУ.
Якщо цей Крутов справді крутий, як про нього писали. він добре розуміє що  таке спецура. Якщо коротко - нічого особистого, це наша робота, в прицілі не Микола чи Іван а "цель" зовсім знеособлена.
Це все одно, що супернику по рингу перед боєм писати -  навіщо нам битися , миж в ДЮСШ в одного тренера вчилися.
Батя, мы стараемся ...

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #21 : Квітня 24, 2014, 12:55:04 12:55 »
Дістали Єгорії свастики на рашу ліпити. Обізнані люди знають що коцаб, то чума гірше німецьких фашистів. Хіба це єдина протиотрута їхній пропаганді про українців як фашистів?

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #22 : Квітня 24, 2014, 01:09:49 13:09 »
 А мені не дивно   ,
Я сам  написав аналогічного листа  своїм колегам  в Росію  -- інтернет провайдерам

і отримав  таку саму відповідь  як і Крутов

Нічого дивного ....
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #23 : Квітня 24, 2014, 01:11:19 13:11 »
А мені не дивно   ,
Я сам  написав аналогічного листа  своїм колегам  в Росію  -- інтернет провайдерам

і отримав  таку саму відповідь  як і Крутов

Нічого дивного ....

та... провайдери
я давєча рідного дядька ледь не відправила "у пішу еротичну подорож"....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #24 : Квітня 24, 2014, 01:14:45 13:14 »
А кто такие эти вот самые Спецназ России? Могли с тем же успехом подписаться как интергалактический совет. Оригинал этой хрени размещен на чисто ПГМном сайте Русская народная линия. Тогда песня харьковских фанов - официальный ответ нашего МИДа.

якщо фейк, пізніше повинно бути спростування. подивимось
а скільки спростувань було вже від Кісєльова?
Ник зарезервирован

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #25 : Квітня 24, 2014, 01:15:09 13:15 »
А мені не дивно   ,
Я сам  написав аналогічного листа  своїм колегам  в Росію  -- інтернет провайдерам

і отримав  таку саму відповідь  як і Крутов

Нічого дивного ....
А з якого приводу ви до них зверталися і що їм пропонували?
Головне, нащо?

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #26 : Квітня 24, 2014, 01:22:14 13:22 »
А мені не дивно   ,
Я сам  написав аналогічного листа  своїм колегам  в Росію  -- інтернет провайдерам

і отримав  таку саму відповідь  як і Крутов

Нічого дивного ....
А з якого приводу ви до них зверталися і що їм пропонували?
Головне, нащо?

Я довший час  сидів на форумі Nag.ru  фактично від самого початку  цього сайту і форуму - багато  людей знаю - багато знають мене ... от і вирішив написати :
Россияне - мы не хотим убивать ваших солдат"
після того як  москалі ввели свої війська в Крим .
послідній мій лист  на цьому форумі   був  "Хроники оккупации №8"   толстолобика
я 3 рази публікував  3 рази адміністратори  стирали його
після цього я попрощався з цим форумом ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #27 : Квітня 24, 2014, 01:35:32 13:35 »
Я довший час  сидів на форумі Nag.ru...
Приємний форум.  ;D Спробував зайти, видало:
Цитувати
Вам запрещено просматривать форум.
:russian:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #28 : Квітня 24, 2014, 02:02:58 14:02 »
Цитувати

И сила именно в Правде.

Наши деды доказали это всему миру в 45-м году.


Сила в садизмі - небаченому та позамежному. Їхні діди та пращури довели це всьому світу не тільки в 45-му. А внучатиє в черговий раз доводили це на майдані. Але, напевно, масштаб в кілька тисяч жертв їм видався дрібнуватим, захотілось розширити до 45 млн.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Спецназ России ответил Крутову
« Reply #29 : Квітня 24, 2014, 02:48:54 14:48 »
Про "дєди ваєвалі"

Одна з причин моєї ненависті до Ющенка полягає от у чім. Україна втратила у ІІ-й світовій 14-18 мільйонів людей (Чи не ганьба, що й досі точно невідомо?). Не лише вбитими. Але по-перше: переміщені особи теж жертви війни, по-друге, Росія створила з нуля у короткі строки велетенський промисловий район, заселила Урал висококваліфікованими кадрами замість п'яниць. Все це було втрачено Україною як і знищені заводи, колгоспи, - коротше - економічна катастрофа. Покажіть мені іншу країну, шо так постраждала під час війни?

І от український президент їде до Москви, щоб пройти у колоні  повз трибуну переможців, поміж них Франція, яка всю війну поставляла зброю й боєприпаси німцям, німецькі інженери принесли у Францію найновіші технології, тобто економічний потенціал лише виріс. Так само і з населенням: Ті 14-18 мільйонів - то за переписми населення, тобто з урахуванням приросту. Мені цікаво, за таким рахунком чи було взагалі зменшення населення у союзників?

Оскільки формально Франція (петенівська) воювала на боці Гітлера, Рузвельт взагалі пропонував її окупувати як його союзника. Але переважило прохання бритів про те, що без Франції буде дуже важко облаштувати післявоєнну Європу.

Коротше, замість сказати, що наш внесок у Перемогу ніяк не менший за французький, може й з іншими варто було б позвіряти рахунки - Ющенко поїхав дякувати переможцям за наше щасливе дитинство.

Тьху.  :smiley23: