Автор Тема: Костенко: "Дії влади абсолютно неадекватні в тій ситуації, яка складається..."  (Прочитано 2395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Разговор состоялся 18.04.2014 Полный текст здесь

Сьогодні відбулося чергове захоплення міської донецької ради, частини приміщення. Також спостерігали дивні такі картинки, як наші 6 бойових машин десантників захопили якісь незрозумілі люди. Що це таке? Я думаю, щоб знайти правильну відповідь, що відбувається зараз в Донецькій області, Луганській, треба спочатку розібратися з тим, що відбувалося в Криму. Тому що сценарій фактично дуже наближений до тих подій, які призвели до тимчасової, але втрати Україною Криму. Не секрет, що в Криму можна було, маючи колосальний військовий потенціал український, захистити всі державні будівлі – і ВР Криму, і Кабмін. Тим більше, що підтримка з боку населення цим діям була б величезна в першу чергу за рахунок кримськотатарського народу, який дуже чудово розуміє, що таке бути у складі України і мати перспективи демократичного розвитку і що таке бути у складі Росії, яка їх депортувала і в буквальному сенсі знищувала фізично. Тому на питання, чого захоплюють сьогодні у Донецькій області адміністративні будівлі, міліцейські установи і все інше – відповідь в Криму треба шукати.
Там в Криму все ж таки знаходилися російські війська офіційно, їх база ЧФ РФ.
Ні. Я дуже добре знаю цю ситуацію. Я депутат всіх скликань попередніх. А також я був першим головою української державної делегації на переговорах із Росією щодо ядерної зброї і очолював відповідно групу в ВР України, яка готувала стратегію ядерного озброєння. До речі, це також відповідь на питання, чому ми втратили Крим. Я також був членом делегації на переговорах щодо ЧФ РФ. І тому я чудово знаю всі юридичні аспекти, пов’язані із базуванням ЧФ РФ. ЧФ РФ не має права вийти за межі тих територій, які закріплені у відповідних юридичних документах. А от українські частини мають право в будь-який момент виходити з своїх бойових частин і захищати територіальну цілісність України. Для цього не треба навіть наказів в.о. президента. Бо в них є статут, яким вони мають керуватися. Тому ситуація в Криму дає відповідь на питання, що сьогодні відбувається в Донецьку. Я можу сказати свою оцінку як політик з великим досвідом – як на мене, більше театралізована вистава те, що відбувається сьогодні в східному регіоні, а не антитерористична операція. Відповідальність за таку реакцію в Криму, а тепер вже на сході України несе нова влада. Саме її або нефахові дії, або дуже фахові і призвели до цієї української ситуації.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 11:46:43 11:46 від Bestия »
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Повылазили черви после дождя.Спрашивается:Бестия,на хера этот мусор здесь?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Повылазили черви после дождя.Спрашивается:Бестия,на хера этот мусор здесь?

С чем конкретно вы не согласны из того, что сказал Костенко? Его мнение о театрализованном представлении вместо конкретных действий по защите страны абсолютно совпадает с тем, что пишут здесь многие. К тому же единицы говорят это вслух. Не читайте, если не нравится.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Повылазили черви после дождя.Спрашивается:Бестия,на хера этот мусор здесь?

С чем конкретно вы не согласны из того, что сказал Костенко? Его мнение о театрализованном представлении вместо конкретных действий по защите страны абсолютно совпадает с тем, что пишут здесь многие. К тому же единицы говорят это вслух. Не читайте, если не нравится.
Цитировать это ничтожество?Ну-ну,хотя бы себя уважайте.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Цитировать это ничтожество? Ну-ну,хотя бы себя уважайте.

Еще раз, у вас есть возражения по сути, а не в эмоциональном плане? С чем вы не согласны? Жду ответ. Не буду вступать с вами в спор о ничтожествах, их тут не только цитируют, но и собираются голосовать за них на президентских выборах.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
Саме її або нефахові дії, або дуже фахові і призвели до цієї української ситуації.(Костенко)

Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4202
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Не читав, бо ХТО ТАКИЙ костенко ?  :smiley23:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Цитувати
ЧФ РФ не має права вийти за межі тих територій, які закріплені у відповідних юридичних документах. А от українські частини мають право в будь-який момент виходити з своїх бойових частин і захищати територіальну цілісність України. Для цього не треба навіть наказів в.о. президента. Бо в них є статут, яким вони мають керуватися. ...

неймовірні дурниці
Статут визначає дії всередині частини.
щоб вийти назовні частини зі зброєю і чинити якісь воєнні дії - це АБО потрібен наказ АБО це "самоволка" і трибунал

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

А вы подумайте.

При чому тут моя думка? Я свою думку   у змозі скласти.
Костенко що мені ребуси прийшов загадувати?Я шукав у тексті його погляд на події....А там суцільні  оксюморони, та бла бла бла.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Ні. Я дуже добре знаю цю ситуацію. Я депутат всіх скликань попередніх. А також я був першим головою української державної делегації на переговорах із Росією щодо ядерної зброї і очолював відповідно групу в ВР України, яка готувала стратегію ядерного озброєння. До речі, це також відповідь на питання, чому ми втратили Крим. Я також був членом делегації на переговорах щодо ЧФ РФ. І тому я чудово знаю всі юридичні аспекти, пов’язані із базуванням ЧФ РФ. ЧФ РФ не має права вийти за межі тих територій, які закріплені у відповідних юридичних документах. А от українські частини мають право в будь-який момент виходити з своїх бойових частин і захищати територіальну цілісність України. Для цього не треба навіть наказів в.о. президента. Бо в них є статут, яким вони мають керуватися. Тому ситуація в Криму дає відповідь на питання, що сьогодні відбувається в Донецьку. Я можу сказати свою оцінку як політик з великим досвідом – як на мене, більше театралізована вистава те, що відбувається сьогодні в східному регіоні, а не антитерористична операція. Відповідальність за таку реакцію в Криму, а тепер вже на сході України несе нова влада. Саме її або нефахові дії, або дуже фахові і призвели до цієї української ситуації.

та СРАТИ вони хотіли на ПРАВО
СИЛА - ось усе їх право

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
неймовірні дурниці
Статут визначає дії всередині частини.
щоб вийти назовні частини зі зброєю і чинити якісь воєнні дії - це АБО потрібен наказ АБО це "самоволка" і трибунал

Возможно, он имел ввиду следующее:

СТАТУТ ВНУТРІШНЬОЇ СЛУЖБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
22. Військовослужбовці мають право застосовувати спеціальні засоби, засоби фізичного впливу та зброю особисто або у складі підрозділу:
для захисту свого здоров'я і життя, а також здоров'я і життя інших військовослужбовців і цивільних осіб від нападу, якщо іншими способами й засобами захистити їх у даній ситуації неможливо;
для затримання особи, яку застали при вчиненні тяжкого злочину та яка намагається втекти або яка чинить збройний опір, намагається втекти з-під варти, а також для затримання озброєної особи, яка загрожує застосуванням зброї та інших засобів, що становить загрозу для життя і здоров'я військовослужбовця чи інших осіб;
для відбиття нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, а також для звільнення цих об'єктів у разі захоплення;
у разі спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, якщо іншими способами і засобами неможливо припинити цю спробу.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

А вы подумайте.

При чому тут моя думка? Я свою думку   у змозі скласти.
Костенко що мені ребуси прийшов загадувати?Я шукав у тексті його погляд на події....А там суцільні  оксюморони, та бла бла бла.

Объясняю. Захват Крыма и ситуацию на Юго-Востоке Украины можно объяснить по мнению Костенко лишь 2-мя вариантами: полный непрофессионализм или подыгрывание сепаратистам для достижения своих целей, т.е. наоборот профессиональное раскручивание конфликта. Что не понятно?
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Не читав, бо ХТО ТАКИЙ костенко ?  :smiley23:

Сейчас любой проукраинский политик "кто-то". Слишком много 5-ой колонны, чтобы плевать на своих
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Короче, вести дискуссию в стиле "сам дурак" мне не интересно. Читать или не читать - личное дело каждого.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

А вы подумайте.

При чому тут моя думка? Я свою думку   у змозі скласти.
Костенко що мені ребуси прийшов загадувати?Я шукав у тексті його погляд на події....А там суцільні  оксюморони, та бла бла бла.

Объясняю. Захват Крыма и ситуацию на Юго-Востоке Украины можно объяснить по мнению Костенко лишь 2-мя вариантами: полный непрофессионализм или подыгрывание сепаратистам для достижения своих целей, т.е. наоборот профессиональное раскручивание конфликта. Что не понятно?

 :lol:
Так де його вердикт?Ілі ілі....і це все на що здатен його потужний мозок?
Дякую....

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Не читав, бо ХТО ТАКИЙ костенко ?  :smiley23:

Ніхто.

І ті дурниці, що він верзе - є цілковите ніщо.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
:lol:
Так де його вердикт?Ілі ілі....і це все на що здатен його потужний мозок?
Дякую....

Для прямого обвинения нужны неоспоримые факты. Ну согласитесь, многое в действиях власти в последнее время очень трудно объяснить логически.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 01:56:58 13:56 від Bestия »
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Короче, вести дискуссию в стиле "сам дурак" мне не интересно. Читать или не читать - личное дело каждого.
:smiley24:
Плюсую!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Костенко - мерзотник і зрадник!

Це він, падлюка, знишив НРУ, що відкинуло Україну на 10 років назад.

Хай йде до біса  :smilie9:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

А вы подумайте.

При чому тут моя думка? Я свою думку   у змозі скласти.
Костенко що мені ребуси прийшов загадувати?Я шукав у тексті його погляд на події....А там суцільні  оксюморони, та бла бла бла.

Объясняю. Захват Крыма и ситуацию на Юго-Востоке Украины можно объяснить по мнению Костенко лишь 2-мя вариантами: полный непрофессионализм или подыгрывание сепаратистам для достижения своих целей, т.е. наоборот профессиональное раскручивание конфликта. Что не понятно?

 :lol:
Так де його вердикт?Ілі ілі....і це все на що здатен його потужний мозок?
Дякую....
:smiley23:
Якась абсурдна придирка, вибачайте, якщо вердикт не подобається.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Для прямого обвинения нужны неоспоримые факты. Ну согласитесь, многое в действиях власти в последнее время очень трудно объяснить логически.

Давай-ка ми спершу подивимося твій IP.  :fuck:

Шановні модератори, я чую знайомі рассудітельние інтонації... Чи я помилився? (Може встроїмо нарешті індикацію IP)
:Dopovid:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Костенко - мерзотник і зрадник!

Це він, падлюка, знишив НРУ, що відкинуло Україну на 10 років назад.

Хай йде до біса  :smilie9:
Ага, ще одного супердиверсанта знайшли, який самостійно знищив Рух...

І як після цього дивуватись, що пів країни за Юльку голосує, а пів - за Янука  :smilie11:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Для прямого обвинения нужны неоспоримые факты. Ну согласитесь, многое в действиях власти в последнее время очень трудно объяснить логически.

Давай-ка ми спершу подивимося твій IP.  :fuck:

Шановні модератори, я чую знайомі рассудітельние інтонації... Чи я помилився? (Може встроїмо нарешті індикацію IP)
:Dopovid:
Блін, невже на цьому форумі будь-яка суперечка вирішується за допомогою модерської кнопки?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так фахові чи не фахові?  :Sho_za:

А вы подумайте.

При чому тут моя думка? Я свою думку   у змозі скласти.
Костенко що мені ребуси прийшов загадувати?Я шукав у тексті його погляд на події....А там суцільні  оксюморони, та бла бла бла.

Объясняю. Захват Крыма и ситуацию на Юго-Востоке Украины можно объяснить по мнению Костенко лишь 2-мя вариантами: полный непрофессионализм или подыгрывание сепаратистам для достижения своих целей, т.е. наоборот профессиональное раскручивание конфликта. Что не понятно?

 :lol:
Так де його вердикт?Ілі ілі....і це все на що здатен його потужний мозок?
Дякую....
:smiley23:
Якась абсурдна придирка, вибачайте, якщо вердикт не подобається.

Його взагалі немає...Є припущення, натяки, конспірологія, набір банальностей та пеар себе любимого, щоб не забували прізвище  видатного політика Костенко.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тиждень тому я на Фупоголіку сперечався з Уіктором на тему модерації СУПу.
То виходить я був неправий і зараз мушу йти вибачатись за те, що сказав "Нормальна модерація на СУПі"?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ага, ще одного супердиверсанта знайшли, який самостійно знищив Рух...

І як після цього дивуватись, що пів країни за Юльку голосує, а пів - за Янука  :smilie11:

А що тут такого дивного що самостійно? Ні, мабуть не самостійно - напевно ж були помічники.
Але Рух було знищено, Чорновила вбито. Костенко був завербований ФСБ ще давно.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

Його взагалі немає...Є припущення, натяки, конспірологія, набір банальностей та пеар себе любимого, щоб не забували прізвище  видатного політика Костенко.
Будь-яка дія політика є піаром.

По суті сказаного Костенком. Все нормально сказав. Ніякої конспірології. Фраза "Дії БЮТу - або тупість, або зрада" є однозначним вердиктом, хоча юлькам звичайно вона подобатись не може.
По фактах. Є й факти. Наприклад, Костенко заявив, що російські війська порушили умови перебування ЧФ на території Криму.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ага, ще одного супердиверсанта знайшли, який самостійно знищив Рух...

І як після цього дивуватись, що пів країни за Юльку голосує, а пів - за Янука  :smilie11:

А що тут такого дивного що самостійно? Ні, мабуть не самостійно - напевно ж були помічники.
Але Рух було знищено, Чорновила вбито. Костенко був завербований ФСБ ще давно.
:bu
Не вистарча смайлик "фейспалм", тому використовую цей.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394