Автор Тема: Чи є ВО "Свобода" й "Батьківщина" агентами Кремля?  (Прочитано 2322 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Для початку визначимся з термінами

1) питання не є твердженням, навіть коли це питання є заголовком теми

2)"корисний ідіот"- це такий агент впливу ворожого суб'єкту, який не підозрює, що його використовують задурно

3) коли ми когось називаємо просто "агентом", ми маємо на думці особу, що займається діяльністю проти одного суб'єкту на користь іншого суб'єкту цілком свідомо, за гроші чи інші профіти, включно з ідеологічними, коли людина поділяє ідеологію суб'єкту, на кого він працює

4) "агент впливу" є загальним поняттям, що включає до себе обидва варіанти суб'єктів впливу- й "агентів", і "корисних ідіотів"; в силу своєї нейтральності може використовуватись там, де у Вас немає доказів по пунктах 2-3 або їх не досить, або Ви не хочете палити свої джерела інформації, щоби надати докази.

Вихідна інформація:

- багато правих рухів на Заході, які вважаються там вкрай правими, й справді перебувають на утриманні Кремля чи приймають його спонсорську допомогу, про що є дані ( але про

- політику "поділяй і владарюй" ніхто не відміняв і розкол України в патріотичній частині електорату  є вигідним Кремлю та роздмухування ворожнечі між електоратами патріотичних партій проводиться пропагандистською машиною кремля з дуже високим ступенем вірогідності

- свого часу Кремль пішов на вбивство тодішнього керівника ОУН Є.Коновальця з метою внести розкіл у рух Спротиву й це йому вдалось- виникли дві ворогуючі течії, бандерівців й мельниківців, що знищували один одного фізично; безумовно, під такого роду діяльність виділялись планово гроші, які потрібно було "освоювати" й якби ця діяльність припиналась одного року, на наступний рік не були б виділені гроші... так працює будь-яка бюрократична машина

- спілкуючись із рядовими свободівцями, неодноразово пересвідчувався, що вони переконані в єврейському походженні Порошенка й що це прізвище не є власним прізвищем батька Порошенка, а начебто взяте ним при шлюбі з матір'ю П.Порошенка ( наче це було прізвищем її батьків); звідки взялась ця маячня й чому провід партії не спростував цей міт серед свого електорату,- є питанням, що досить сильно кидають тінь на репутацію цієї партії

- за опитуваннями перед другим туром президентських виборів більшість електорату свободівців не збирались проголосувати за представника патріотичного табору П.Порошенка, будучи налаштованими проти нього ЗМІ, що були підконтрольними антиукраїнським силам

- разом з тим немає жодних даних, щоб серед проводу партії хтось дійсно був платним агентом РФ, саме керівництво- Олег Тягнибок, Ірина Фаріон, Юрій Михальчишин ( вийшов з партії в 2014 році) мають чудову репутацію; так же немає жодних сумнівів в щирості рядових свободівців

Моя думка- корисні ідіоти

Є інші вердикти?  Якщо є- прохання аргументувати фактами

 





 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тобто були "корисними ідіотами" у виборчій кампанії 2019 року, дозволивши відюзати себе антиукраїнським силам. Зараз намічають тенденції об'єднання патріотичних сил і в них є шанс показати себе з кращого боку

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
"Свобода" однозначно агент кремля. Более того она и создавалась кремлем в качестве  пугала, но потом пугало кремль начал использовать уже как агента влияния.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ще цікавішу роль в розколі патріотичного табору на дві непримиренні одна щодо іншої сили зіграла ВО "Батьківщина" . Там не лише опитування показували, що вони будуть голосувати за Зе проти Пороха в другому турі- вони й зробили так у більшості своїй, на мою думку. Причому, що  було дуже показовим - це зробили саме ті люди, які з піною у рота звинувачували прихильників Юща, які в 2010 році не пішли на другий тур- в тім, що вони "фактично проголосували за Януковича й тим самим винні у вбивстві людей на Євромайдані в 2013-2014 роках" і в тупінській агресії 2014 року

Тільки вдумайтесь- ті ж самі люди, які звинувачують тих, хто не голосував за Януковича у виборі Януковича самі в 2019 році проголосували за міні-Януковича, аби проти Порошенка з його патріотичним "Армія, мова, віра" й за кого голосували ті самі патріоти України, кого вони звинувачували у зраді патріотичної України!

Хто може пояснити логіку "корисного ідіота"?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Наприклад, Вело на ФУПі. Досі бризкає слиною щодо 2010 року й проголосував у 2019 році за Зе, за його ж власними словами. І навіть не приховує це- пишається собою

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
"Свобода" однозначно агент кремля. Более того она и создавалась кремлем в качестве  пугала, но потом пугало кремль начал использовать уже как агента влияния.

Щодо першої половини твердження не побачив доказів

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Політичні угруповання з порядком денним, який консервує совкові соціально-економічні стосунки, неспівставні з євроатлантичним курсом.
Корисні для Кремля, але точно не ідіоти, бо вони цілковито свідомі, що роблять (про їхню масовку звісно не йдеться)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
"Свобода" однозначно агент кремля. Более того она и создавалась кремлем в качестве  пугала, но потом пугало кремль начал использовать уже как агента влияния.

Конкретно- щодо виділеного не побачив доказів

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
!
Хто може пояснити логіку "корисного ідіота"?

Логіка дуже проста: їм потрібне суспільство зубажілих совків-зрадойобів, котрих дуже зручно окучувати тупим популізмом та мізерними подачками. В трансфомованому західному соціумі вони не зможуть так жирувати.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
проблема, на мою думку, в тім, що в Україні утворили (сь) до хера ядерних електоратів, які не голосують за ті партії та лідерів, які чомусь вважають ворожими для себе зовсім не з раціональних, ідеологічним мотивів, а суто з особистісних уподобань. У от з яких херів лозунг "Армія, мова, віра" був сприйнятий одноголосне вороже фанами Батьківщини? І чому за цього не голосували фани "Свободи"? Де їхній свідомий ідеологічний вибір?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Політичні угруповання з порядком денним, який консервує совкові соціально-економічні стосунки, неспівставні з євроатлантичним курсом.
Корисні для Кремля, але точно не ідіоти, бо вони цілковито свідомі, що роблять (про їхню масовку звісно не йдеться)

тоді це "агенти", згідно моєї класифікації, що я навів у стартовому пості

І там же я просив якісь факти, що підтверджують такі висновки. Інакше ми з ними не об'єднаємось у наступній виборчій кампанії, а будемо досі звинувачувати один одного на втіху кремлядям, які в тому зацікавлені. Лише через це я прошу факти

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
проблема, на мою думку, в тім, що в Україні утворили (сь) до хера ядерних електоратів, які не голосують за ті партії та лідерів, які чомусь вважають ворожими для себе зовсім не з раціональних, ідеологічним мотивів, а суто з особистісних уподобань. У от з яких херів лозунг "Армія, мова, віра" був сприйнятий одноголосне вороже фанами Батьківщини? І чому за цього не голосували фани "Свободи"? Де їхній свідомий ідеологічний вибір?

БГГ.
Там електорат - класичне бидло атнять і падєліть, яка ідеологія?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Конкретно- щодо виділеного не побачив доказів

Ты еще видео потребуй как Тягнибык целуется с Путлером, если у тебя мозгов нет. Если будешь отрицать отсутствие мозгов то почитай  их проект Конституции на их сайте , при этом всегда помни что то коммуняцкое чтиво презентуется самопровозглашенными  правыми. "Свобода" это брехня на брехне как это принято в кремле и "Свобода" всегда там и тогда где это нужно кремлю.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
БГГ.
Там електорат - класичне бидло атнять і падєліть, яка ідеологія?

Без голосів цього електорату, ПРИНАЙМНІ, його частини, яку можна перетягнути на свій бік, ЄС не виграє половини мандатів ВР

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Свобода 100% ні. Тягнибок хз.
Юлька 100%, але в її фракції далеко не всі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ты еще видео потребуй как Тягнибык целуется с Путлером, если у тебя мозгов нет. Если будешь отрицать отсутствие мозгов то почитай  их проект Конституции на их сайте , при этом всегда помни что то коммуняцкое чтиво презентуется самопровозглашенными  правыми. "Свобода" это брехня на брехне как это принято в кремле и "Свобода" всегда там и тогда где это нужно кремлю.

Я знаю особисто деяких свободівців по Полтаві. Це цілком порядні люди.
Я знаю, скільки там діячів української культури. Теж сумнівно, щоб це було справедливо щодо них
Я знаю, що Портніков стояв на Євро-Майдані рядом Тягнибоком. Він не поділяє його поглядом, але довіряє йому як людині з проукраїнськими поглядами

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
тоді це "агенти", згідно моєї класифікації, що я навів у стартовому пості

І там же я просив якісь факти, що підтверджують такі висновки. Інакше ми з ними не об'єднаємось у наступній виборчій кампанії, а будемо досі звинувачувати один одного на втіху кремлядям, які в тому зацікавлені. Лише через це я прошу факти

Факти закладені в курсі обох угрупувань на консервацію совка передусім в економічній сфері через роздутий, зарегульваний та корупований державий апарат, який подається лєкторату, як атєц радной.

З ким там об'єднуватися і навколо чого, вибачте?

В Україні панує люмпенська більшість і пануватиме ще дуже довго. З цим треба жити, а не марити про якісь об'днання, які вже довели свою фатальність.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Ты еще видео потребуй как Тягнибык целуется с Путлером, если у тебя мозгов нет. Если будешь отрицать отсутствие мозгов то почитай  их проект Конституции на их сайте , при этом всегда помни что то коммуняцкое чтиво презентуется самопровозглашенными  правыми. "Свобода" это брехня на брехне как это принято в кремле и "Свобода" всегда там и тогда где это нужно кремлю.
:smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Без голосів цього електорату, ПРИНАЙМНІ, його частини, яку можна перетягнути на свій бік, ЄС не виграє половини мандатів ВР
Свободівського електорату дужу мало

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Свобода 100% ні. Тягнибок хз.


Це є повний абсурд  :fp2

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Конкретно- щодо виділеного не побачив доказів
Відсутність спростувань не доказ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
Я знаю особисто деяких свободівців по Полтаві. Це цілком порядні люди.
Я знаю, скільки там діячів української культури. Теж сумнівно, щоб це було справедливо щодо них
Я знаю, що Портніков стояв на Євро-Майдані рядом Тягнибоком. Він не поділяє його поглядом, але довіряє йому як людині з проукраїнськими поглядами

в свободе много хороших но не очень далеких людей
но и агентура кремля там есть и деньги кремля я тоже думаю

это как разные кьюаноны в штатах
безусловно там много хороших людей но с вавками в голове
а есть есть пастухи финансируемые крмлем

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Без голосів цього електорату, ПРИНАЙМНІ, його частини, яку можна перетягнути на свій бік, ЄС не виграє половини мандатів ВР

Ні, не виграє і не треба...

2014-19 довели, що біомаса не хоче притомного курсу, який було відкинуто, вона хоча саме скоЦЦтва.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20863
ну и куча полезных идиотов
а как свобода топила против Пороха перед выборами ( а значит за жидочка зебила :weep:)


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Це є повний абсурд  :fp2

Що конкретно?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я знаю особисто деяких свободівців по Полтаві. Це цілком порядні люди.


Многие"Свободовцы" идут по инерции . Ты у этих порядочных людей проси какого политического окраса их "Свобода" и они тебе ответят , что правые, хотя сегодня четко обозначившиеся правые это ЕС . И что общего между левацкой как коммуняки "Свободой"  и правой ЕС? 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Що конкретно?

Те, що Свабода попри всі провали останніх років утримує в якості вождя забронзовілого Тягнибока.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Є ще три цікаві партії патріотичного табору, що, згідно опитування КМІС, проходять зараз до ВР
Це СіЧ, Голос, Українська Стратегія ( Гройсмана )
З них особисто по Полтаві знаю лише двох із СіЧ. З керівником полтавського осередку СіЧ грав колись в настільний теніс, так що спілкувався ( він тоді був у Юща чи то губером, чи близько до цього). Баранов Андрій. В принципі, особисто справляє позитивне враження при спілкуванні
З другим зростав у одному дворі, разом грали у футбол і навіть бились- тобто знаємо один одного досить близько. До того ж він вчився з моїм братом, товаришували. І тим не менше мені важко сказати, що це партія собою являє- надто багато там, як я розумію, зав'язано на самому Смішкові. А Смішка я не знаю

З Голосу не знаю зовсім нікого, про них ходили чутки, що це партія не скільки Вакарчука, скільки Пінчука
На Заході вони конкурують і відбирають голосу в ЄС, особливо у Львові. Тим не менше справляють по результатах діяльності у ВР приємне враження. Отже, послідовно розробляють свою електоральну нішу

УСГ, очевидно, зав'язана на Гройсмана та на вінницькі місцеві еліти. Сам Гройсман має вихід як на колишніх членів НФ, що тепер у ЄС, так і на Авакова. Та й на Байдена, напевно також

Ну, й нарешті Яценюк. Теж його рейтинг особистий почав зростати. Але НФ поки що не в рейтингах. І, напевно, не треба. Саме останні дві політичні сили й можуть об'єднатись з ЄС в одній структурі в першу чергу

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
"Геть вид Моквы" чем обозначилась "Свобода" это не показатель правости . После смерти Сталина китайские коммуняки тоже горлопанили "геть вид Москвы", потому что считали их недокоммуняками. Красные кхмеры тоже горлапанили "геть вид Москвы".  "Свобода" тоже хочет совка , но без Москвы , но совка и что-бы Тягнибык был генеральным секретарем.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Хлопці, ви подуріли?
Брати Іллєнко агенти кремля?
Кошулінський агент?
Мірошниченко, Левченко, Міхальчишин агенти?

Парубій і Артюшенко колись були в ВО Свобода, теж агенти?

Рудик агент?

Леонов агент?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: