Автор Тема: По дорозі до сузір"я Оріона ...  (Прочитано 9068 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #120 : Березня 02, 2021, 05:55:33 05:55 »
:weep: з таким "ПОКРИТТЯМ" він ЛУЗЕР....як і ти.не забувай то всі чотири рочки "перемог". :super:

Переживай краще за сенільну ляльку, яка в буквальному розумінні запитує - що я тут роблю?  :smilie10:

А Трампик ще огого ... начувайся  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #121 : Березня 02, 2021, 06:00:53 06:00 »
Чомусь привидилась картина: мєдвєд у крижаних штанях пиздує пішки через все місто на Воскресенку(чи де він там жив), дивиться у космос , де сидить Валюха, і рече до неї безмістовні промови, називаючи чомусь цьоцею Вікою :smilie5:
Дуже крутий сімейний андеграунд з сексульним підтекстом. :smilie5:

По-перше, євонноє серце отдано другой  :smilie5: у нас з ним можуть бути лише суто платонічні, можна сказати, братерські відносини. Ніяких підтекстів.

А по-друге, що таке крижані штани? це якийсь мем з допотопних часів до моєї появи на фупі-супі?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #122 : Березня 02, 2021, 06:04:31 06:04 »
Вона вернулася  в костюмі космонавтки(інанно,де шмоття на іконці? продала ,щоб додіку на фонд відциганити пару пезо?) :smilie5: і ще "кращою"репутацією-буде тепер тут вишивати. Аплодисменти нашому" виходу з тіла від пігулок". :super:

В смислє? яке шмоття? Мій current аватар має сакральний смисл і багато зашифрованих месиджів. Хоча ні одна істота так і не змогла ідентифікувати, що і хто на ньому зображені.

А ще називають себе культурними людьми. І навіть, не побоюсь цього слова, гребцями на айті-галерах.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #123 : Березня 02, 2021, 05:15:46 17:15 »
Оскільки кота ще не випустили (і скоріше всього, не випустять), пора закруглятися, ЛОЛ!

Останні месиджі, які я ще не встигла чи забула сказати:

1) Почесне звання The Hottest Guy on FUPTM переходить від ніка medved до sergey1974007. Сергій не тільки симпатичний і тримає себе у хорошій фізичній формі, але він успішний, прикольний, позитивний, впевнений у собі, з високою самооцінкою (тому що не принижує себе булінгом, як дехто), має хороше почуття гумору і, найголовніше, порядний та моральний чоловік - який зробив дуже багато хороших справ у реалі і допоміг багатьом людям. Сергій, якщо ти прочитаєш це повідомлення, all the best to you and keep marching on!  :super:


2) Дівчинко Фімо, щодо мого повернення. Смали бамбук читай міфологію.  The Queen of Heaven does not live in a pigsty. Твій рівень - це "неймовірні". Cпілкуйся з ними. Бо до рівня потворного бегемота ще треба ... кхм ... дорости.

Ти, напевно, вивчив фотку бегемота у снігу до найменших деталей. Подивися на неї ще раз. Блукаюча посмішка на фотці нагадує посмішку Джоконди. Знаєш, як інтерпретую її я? На мою думку, delightful Vikusya глузує з тебе і тобі подібних і ніби промовляє - go f**ck yourself, little Fima girl  :rotate: I я з нею цілком погоджуюсь  :hot:.


3) По темі little girls and little boys. Черговий музичний привіт від тьоті Віки для the Little Boy Blue в крижаних штанцях (хоч я так і не знаю, що це, але влучно):

  [/youtube].

Удачі!



« Останнє редагування: Березня 02, 2021, 09:23:17 21:23 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #124 : Березня 02, 2021, 05:24:42 17:24 »
А для решти залишу ось це. The message is given ... and hopefully received  :rotate:




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #125 : Березня 02, 2021, 05:44:49 17:44 »
А для решти залишу ось це. The message is given ... and hopefully received  :rotate:



Це Q-анонівська шифровка ?  :smilie8:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #126 : Березня 02, 2021, 06:22:46 18:22 »
Це Q-анонівська шифровка ?  :smilie8:

Нова світова валюта від Трумпа - китайський пластик, пофарбований під стрібло та затертий під "старіну".
Буде дорожчим за біткойн, так кажуть гуру трумпізму на Парлєрі  :laugh:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #127 : Березня 02, 2021, 06:23:44 18:23 »
Валька наша ще й жЬідо-масонка! :hot:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #128 : Березня 02, 2021, 09:41:34 21:41 »
Оскільки кота ще не випустили (і скоріше всього, не випустять), пора закруглятися, ЛОЛ!

Останні месиджі, які я ще не встигла чи забула сказати:

1) Почесне звання The Hottest Guy on FUPTM переходить від ніка medved до sergey1974007. Сергій не тільки симпатичний і тримає себе у хорошій фізичній формі, але він успішний, прикольний, позитивний, впевнений у собі, з високою самооцінкою (тому що не принижує себе булінгом, як дехто), має хороше почуття гумору і, найголовніше, порядний та моральний чоловік - який зробив дуже багато хороших справ у реалі і допоміг багатьом людям. Сергій, якщо ти прочитаєш це повідомлення, all the best to you and keep marching on!  :super:


2) Дівчинко Фімо, щодо мого повернення. Смали бамбук читай міфологію.  The Queen of Heaven does not live in a pigsty. Твій рівень - це "неймовірні". Cпілкуйся з ними. Бо до рівня потворного бегемота ще треба ... кхм ... дорости.

Ти, напевно, вивчив фотку бегемота у снігу до найменших деталей. Подивися на неї ще раз. Блукаюча посмішка на фотці нагадує посмішку Джоконди. Знаєш, як інтерпретую її я? На мою думку, delightful Vikusya глузує з тебе і тобі подібних і ніби промовляє - go f**ck yourself, little Fima girl  :rotate: I я з нею цілком погоджуюсь  :hot:.


3) По темі little girls and little boys. Черговий музичний привіт від тьоті Віки для the Little Boy Blue в крижаних штанцях (хоч я так і не знаю, що це, але влучно):

  [/youtube].

Удачі!



:ak


 :gigi: :lol:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #129 : Березня 03, 2021, 10:14:36 10:14 »
Оскільки кота ще не випустили (і скоріше всього, не випустять), пора закруглятися, ЛОЛ!

Останні месиджі, які я ще не встигла чи забула сказати:

1) Почесне звання The Hottest Guy on FUPTM переходить від ніка medved до sergey1974007. Сергій не тільки симпатичний і тримає себе у хорошій фізичній формі, але він успішний, прикольний, позитивний, впевнений у собі, з високою самооцінкою (тому що не принижує себе булінгом, як дехто), має хороше почуття гумору і, найголовніше, порядний та моральний чоловік - який зробив дуже багато хороших справ у реалі і допоміг багатьом людям. Сергій, якщо ти прочитаєш це повідомлення, all the best to you and keep marching on!  :super:






2) Дівчинко Фімо, щодо мого повернення. Смали бамбук читай міфологію.  The Queen of Heaven does not live in a pigsty. Твій рівень - це "неймовірні". Cпілкуйся з ними. Бо до рівня потворного бегемота ще треба ... кхм ... дорости.

Ти, напевно, вивчив фотку бегемота у снігу до найменших деталей. Подивися на неї ще раз. Блукаюча посмішка на фотці нагадує посмішку Джоконди. Знаєш, як інтерпретую її я? На мою думку, delightful Vikusya глузує з тебе і тобі подібних і ніби промовляє - go f**ck yourself, little Fima girl  :rotate: I я з нею цілком погоджуюсь  :hot:.


3) По темі little girls and little boys. Черговий музичний привіт від тьоті Віки для the Little Boy Blue в крижаних штанцях (хоч я так і не знаю, що це, але влучно):

  [/youtube].

Удачі!

О-о-оооо   :smilie10: .....ЯКИЙ ЛЮТИЙ ЗВИЗДЕЦЬ.... :lol:

Ок. Нема питань.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #130 : Березня 03, 2021, 04:04:56 16:04 »
До речі. Я була шокована, вставши зрання і побачивши, що мій нік і фейкове ім"я востаннє згадали на фупі лише вчора ввечері по місцевому часу. І в темі, кому про 45, нічого взагалі не написали  :smilie10:

А там модератор повернувся  :lol: :lol: :lol:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #131 : Березня 03, 2021, 04:06:12 16:06 »
А для решти залишу ось це. The message is given ... and hopefully received  :rotate:



Бачу абревіаутуру   VDM.
Як вам варіант "Валя , Диявольська Манда" :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10224
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #132 : Березня 03, 2021, 04:13:23 16:13 »
 :fp2

ніхто не вміє користуватись пошуком по картинці у гуглі

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #133 : Березня 03, 2021, 04:18:16 16:18 »
Бачу абревіаутуру   VDM.
Як вам варіант "Валя , Диявольська Манда" :smilie5:

Дурна Манда  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #134 : Березня 03, 2021, 04:54:30 16:54 »
:fp2

ніхто не вміє користуватись пошуком по картинці у гуглі

І не вміють читати латинськими літерами  :lol: :lol: :lol:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #135 : Березня 03, 2021, 04:58:03 16:58 »
Місцеві місогіністи in their natural habitat  :laugh: ще тільки не вистачає Юар із членом 250-річної давності  :weep:

Кабсик, я розумію, що можливо, таким чином ти намагався зробити мені комплімент, але це методологічно неправильно. Такі особі домагаються інших, а тут і всюди домагаються мене  :smilie10:. Ось так і страждаю, бо розумна, успішна і красива ТМ.

ПС. Хоч ми і друзі, натиснула доповідь. Не можу поступитися принципами!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #136 : Березня 03, 2021, 09:58:52 21:58 »
Місцеві місогіністи in their natural habitat  :laugh: ще тільки не вистачає Юар із членом 250-річної давності  :weep:

Кабсик, я розумію, що можливо, таким чином ти намагався зробити мені комплімент, але це методологічно неправильно. Такі особі домагаються інших, а тут і всюди домагаються мене  :smilie10:. Ось так і страждаю, бо розумна, успішна і красива ТМ.

ПС. Хоч ми і друзі, натиснула доповідь. Не можу поступитися принципами!

Там проблема простіша із Кабсом.
Йому українки не дають. Тому, як він сам тут зізнавався, він переважно із кацапками та іншими меншинами має справу...   :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #137 : Березня 03, 2021, 10:01:36 22:01 »
Там проблема простіша із Кабсом.
Йому українки не дають. Тому, як він сам тут зізнавався, він переважно із кацапками та іншими меншинами має справу...   :lol:

Не знаю національності його Валерії, але думаю, йому всі  тут заздрять. Вона офігенна. Українка чи ні - питання третє  :smiley25:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10224
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #138 : Березня 07, 2021, 10:19:34 10:19 »
Цей ватан сексуальніший за вас всих на думку "канадської українки" Ad Astra


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #139 : Березня 07, 2021, 03:44:25 15:44 »
Я так розумію, у тебе претензії, бо він дав посилання на вконтактик?

Тоді не можу не зазначити, що "американський українець" Юкі і не тільки він, а також ціла група "українських українців" вчора із задоволенням і дехто у непристойній формі обсмоктували фейс-світлини коє-кого, які розшарив всім відомий патріот Крокі на уаполітикс.

Які хостяться на ... драмролз ... РАДИКАЛ. РУ (а вірніше, частина домена - radicalno.ru) :super: Але "патріотів" це не зупинило  :weep:

ПС. Тут деякі дописувачі мають таку history, що "ватник" Сірожа - просто Бандера у порівнянні. От так-то.

ПС-2. Фотки зачотні - I have thoroughly enjoyed them   :hot: Але пазлик безперечно склався.
« Останнє редагування: Березня 07, 2021, 04:20:44 16:20 від Ad Astra »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10224
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #140 : Березня 07, 2021, 03:57:02 15:57 »
Я так розумію, у тебе претензії, бо він дав посилання на вконтактик?

Тоді не можу не зазначити, що "американський українець" Юкі і не тільки він, а також ціла група "українських українців" вчора із задоволенням і дехто у непристойній формі обсмоктували фейс-світлини коє-кого, які розшарив всім відомий патріот Крокі на уаполітикс.

Які хостяться на ... драмролз ... РАДИКАЛ. РУ (а вірніше, частина домена - radicalno.ru) :super: Але "патріотів" це не зупинило  :weep:


Час від часу пишу туди..... Звідки ти знаєш шо вони хостяться на РАДИКАЛ. РУ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #141 : Березня 07, 2021, 03:58:30 15:58 »
Час від часу пишу туди..... Звідки ти знаєш шо вони хостяться на РАДИКАЛ. РУ?

Бо бачила фотки і де вони хостяться. Дати прямий лінк?  :smilie5:

А ці фотки були скачані з третього ресурсу (який, не розібралася), і залиті на домен, вказаний вище.
« Останнє редагування: Березня 07, 2021, 04:20:13 16:20 від Ad Astra »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10224
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #142 : Березня 07, 2021, 03:59:35 15:59 »

ПС. Тут деякі дописувачі мають таку history, що "ватник" Сірожа - просто Бандера у порівнянні. От так-то.


Справа не в історії, а у вподобаннях..... "Скажи мені хто твій друг...."

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10224
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #143 : Березня 07, 2021, 04:01:19 16:01 »
Бо бачила фотки і де вони хостяться. Дати прямий лінк?  :smilie5:

Аааа.... то про фотки  :fp2
Так я там трохи тролив крокі, яка різниця звідки фотки.........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #144 : Березня 07, 2021, 04:02:36 16:02 »
Справа не в історії, а у вподобаннях..... "Скажи мені хто твій друг...."

Тобто якщо раніше хтось писав виключно російською, голосував за Януковича, квакав проти Порошенка, а зараз натяг віртуальну вишиванку, то це, на твою думку, більший патріот, ніж Сірожа, який має акаунт в контактику?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #145 : Березня 07, 2021, 04:03:37 16:03 »
Аааа.... то про фотки  :fp2
Так я там трохи тролив крокі, яка різниця звідки фотки.........

От бачиш, подвійна мораль і стандарти. Какая разніца, якщо це вигідно мені.

А какая разніца, радікал.ру чи вконтактікє?

Для мене особисто це одне і те ж.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #146 : Березня 07, 2021, 04:05:46 16:05 »
О! Вікуся!
Ти ж сказала що пішла на завжди!
Я вже й віскі з цього приводу скуштував (хоча віскі завжди мене чекає, сумує за мною).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #147 : Березня 07, 2021, 04:05:52 16:05 »
поздравляю терешкову с 8 марта

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #148 : Березня 07, 2021, 04:09:00 16:09 »
поздравляю терешкову с 8 марта

Валюха Вікуся послідовниця Клари Цеткін і Рози Люксембург?
Оооооооо!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #149 : Березня 07, 2021, 04:09:31 16:09 »
О,  і на додаток. Знаєш, чому Сірожа  the hottest guy on FUP TM у тому числі?

Тому що не прикидається тим, чим він не є. Так, це не є 100-відсотково перфектний патріот у "класичному" розумінні.

Але він, упорото користуючись контактиком, в реалі зробив набагато більше для своїх співвітчизників.

І це те, за що я його поважаю.

У ТОМУ ЧИСЛІ.