Автор Тема: Мягков, с легким паром, всьоо...  (Прочитано 868 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Мягков, с легким паром, всьоо...
« : Лютого 18, 2021, 10:42:25 10:42 »
Умер известный российский актер: звезда «Иронии судьбы» и «Служебного романа» Актер скончался в собственном доме сегодня, 10:05

Автор: Вечканова Елена Не стало легендарного советского и российского актера Андрея Мягкова. О смерти любимца миллионов телезрителей разных поколений сообщил Telegram-канал "Mash".




Вероятней всего, причина смерти 82-летнего актера — острая сердечная недостаточность. По информации прессы, Мягков умер в собственном доме, тело обнаружила его жена, актриса Анастасия Вознесенская. Стоит отметить, что у звездной пары нет детей. Еще будучи в менее почтенном возрасте, Андрей Мягков объяснял отсутствие наследников плотными рабочими графиками обоих супругов. Если актера действительно не стало из-за проблем с сердцем, то это не слишком удивляет — Мягков и ранее страдал от заболеваний главного человеческого органа. Более того, ему дважды проводили операцию на сердце — оба раза в 2009 году. Андрей Мягков был воистину любимчиков миллионов людей по всему бывшему Советскому Союзу. Разумеется, больше всего украинские телезрители знают актера, как исполнителя ролей Жени Лукашина в "Иронии судьбы, или С легким Паром", а также Анатолия Новосельцева в "Служебном романе".

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #1 : Лютого 18, 2021, 11:14:28 11:14 »
Мазепа, ти вже заiбав кидати в УКРАIНСЬКIЙ!!!!!! Форум Па-Рашне лайно - всi, кому треба... знають про смерть А. Мягкова - нащо воно тут?..
 >:(

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #2 : Лютого 18, 2021, 11:50:07 11:50 »
Мазепа, ти вже заiбав кидати в УКРАIНСЬКIЙ!!!!!! Форум Па-Рашне лайно - всi, кому треба... знають про смерть А. Мягкова - нащо воно тут?..
 >:(

Чего б я инакидывался  как собака? Ты еще список опубликуй что по твоем разумении кому публиковать , предварительно  у тебя получив разрешение.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #3 : Лютого 18, 2021, 12:08:02 12:08 »
Мазепа, ти вже заiбав кидати в УКРАIНСЬКIЙ!!!!!! Форум Па-Рашне лайно - всi, кому треба... знають про смерть А. Мягкова - нащо воно тут?..
 >:(

 :an
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #4 : Лютого 18, 2021, 12:29:25 12:29 »
"Мягков поддерживал Украину и выступал категорически против оккупации Крыма".
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #5 : Лютого 18, 2021, 01:30:35 13:30 »
"Мягков поддерживал Украину и выступал категорически против оккупации Крыма".
Та покуй, він кацап, один з легіону творців культури імперії.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #6 : Лютого 18, 2021, 01:38:47 13:38 »
Та покуй, він кацап, один з легіону творців культури імперії.

пок

гарний актор
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #7 : Лютого 18, 2021, 02:57:16 14:57 »
Чего б я инакидывался  как собака?
Ты еще список опубликуй что по твоем разумении кому публиковать , предварительно  у тебя получив разрешение.
Давайте ще купу па-рашного акторського лайна будемо постити...
Яке вiдношення мае А. Мягков до Украiни - вiн все життя грав в Москве - нехай совкi... за ним сумують...
Тим паче... 82 роки - вiк, коли кожний день треба рахувати...
Мазепа вже не раз постить Па-Рашу у всiх варiацiях...
Зараз, коли Украiна вiдзначе роковини Небесноi сотнi... дуже приемно бачiти новини з Па-Раши...
Тим паче... е окрема гiлка - Новини Мордору - нехай там постить все це лайно...
Та покуй, він кацап, один з легіону творців культури імперії.
:smiley24:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #8 : Лютого 18, 2021, 03:16:58 15:16 »
Давайте ще купу па-рашного акторського лайна будемо постити...
Яке вiдношення мае А. Мягков до Украiни - вiн все життя грав в Москве - нехай совкi... за ним сумують...
Тим паче... 82 роки - вiк, коли кожний день треба рахувати...
Мазепа вже не раз постить Па-Рашу у всiх варiацiях...
Зараз, коли Украiна вiдзначе роковини Небесноi сотнi... дуже приемно бачiти новини з Па-Раши...
Тим паче... е окрема гiлка - Новини Мордору - нехай там постить все це лайно... :smiley24:

С чего ты взял , что ты на форуме можешь вертухаить считая себя хрен знает кем? Не нравится ветка просто игнорируй ее , а лезь о своим идиотизмом и вертухайским гавканьем.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #9 : Лютого 18, 2021, 03:22:58 15:22 »
С чего ты взял , что ты на форуме можешь вертухаить считая себя хрен знает кем?
Не нравится ветка просто игнорируй ее , а лезь о своим идиотизмом и вертухайским гавканьем.
:Vedy_sebe:
Ще раз нагадаю, що для новин Раши е окрема гiлка - Новини Мордору...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #10 : Лютого 18, 2021, 03:36:01 15:36 »
С чего ты взял , что ты на форуме можешь вертухаить считая себя хрен знает кем? Не нравится ветка просто игнорируй ее , а лезь о своим идиотизмом и вертухайским гавканьем.
А чого це ви тут уявили себе хрін зна ким, що вказуєте іншим, що тут писати? Чого це наш поборник свободосовкізму раптом почав захищати дистильованого представника совка? Звідки такий махровий ідіотизм?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #11 : Лютого 18, 2021, 05:48:23 17:48 »
Вся вина Мягкова только в том , что он с вами профессиональными  украинцами , не согласовал дату своей смерти . Вы в савоем выепоне выставить себя самыми украинцами давно все берега потеряли , при чем такие вот профессиональные патриоты  всегда в первых рядах предателей , как показывает история.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18359
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #12 : Лютого 18, 2021, 05:55:16 17:55 »
От дивись Мазепко:



Щоб більше ніколи у житті не писати кацапською мовою, я викинув геть "руский язьік", назавжди припинив писати росія з великої літери, і ще я принципово припинив читати російських письменників, окрім мабуть Довлатова, бо він точно не руський.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18359
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #13 : Лютого 18, 2021, 05:58:33 17:58 »
Вся вина Мягкова только в том , что он с вами профессиональными  украинцами , не согласовал дату своей смерти . Вы в савоем выепоне выставить себя самыми украинцами давно все берега потеряли , при чем такие вот профессиональные патриоты  всегда в первых рядах предателей , как показывает история.

Давно я тебе нахуй (кацапський термін) не посилав, Бужанський блядь(кацапський термін)!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #14 : Лютого 18, 2021, 06:09:15 18:09 »
.
RIP

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #15 : Лютого 18, 2021, 06:48:17 18:48 »
Вся вина Мягкова только в том , что он с вами профессиональными  украинцами , не согласовал дату своей смерти . Вы в савоем выепоне выставить себя самыми украинцами давно все берега потеряли , при чем такие вот профессиональные патриоты  всегда в первых рядах предателей , как показывает история.
Гей, совок, професійний борець зі "Свободою", ще раз капслоком: МЯГКОВ СТВОРЮВАВ ВОРОЖУ НАМ КУЛЬТУРУ ІМПЕРІЇ З ЯКОЮ МИ ЗАРАЗ В О Ю Є М О.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #16 : Лютого 18, 2021, 06:53:28 18:53 »
От дивись Мазепко:



Щоб більше ніколи у житті не писати кацапською мовою, я викинув геть "руский язьік", назавжди припинив писати росія з великої літери, і ще я принципово припинив читати російських письменників, окрім мабуть Довлатова, бо він точно не руський.
:smiley15:
 Книга на тему: "Трубадури імперії" https://chtyvo.org.ua/authors/Thompson_Ewa/Trubadury_imperii/
 Ще дві книги Саїда але вони надто складні, особисто у мене освіти не вистачає їх прочитати.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #17 : Лютого 18, 2021, 06:54:43 18:54 »
"Мягков поддерживал Украину и выступал категорически против оккупации Крыма".

Де про це почитати? Здається, він якусь нагороду приймав з рук хуйла.

Але актор був класний, це так.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #18 : Лютого 18, 2021, 07:35:12 19:35 »
Хороший актер был РИП
А насчет кацапа я вам так скажу. Трое русских семей из моих крымских знакомых до сих пор против Путина, а три украинских, в том числе и мои родичи, за. Отакэ

Что он там говорил или не говорил аз Крым не знаю поэтому ничего не скажу. Если нет в санкционном списке думаю значит минимум ничего не говорил

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #19 : Лютого 18, 2021, 08:05:13 20:05 »
Де про це почитати? Здається, він якусь нагороду приймав з рук хуйла.

Але актор був класний, це так.

https://life.pravda.com.ua/society/2014/03/13/157128/

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #20 : Лютого 18, 2021, 08:11:27 20:11 »
https://life.pravda.com.ua/society/2014/03/13/157128/

Валентин Гафт начебто казали офіційно заявив що він не підписувався, хоча вибачайте мій маразм, можу помилятися.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #21 : Лютого 18, 2021, 08:14:31 20:14 »
Валентин Гафт начебто казали офіційно заявив що він не підписувався, хоча вибачайте мій маразм, можу помилятися.
Багато хто не пiдписував, але це не каже про те, що в думах вони за Велику Росiю, Цар якоi нi кого питати не буде про своi плани й намiри...
« Останнє редагування: Лютого 19, 2021, 03:22:37 15:22 від Бувалий »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18359
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #22 : Лютого 19, 2021, 09:14:50 09:14 »

А насчет кацапа я вам так скажу. Трое русских семей из моих крымских знакомых до сих пор против Путина, а три украинских, в том числе и мои родичи, за. Отакэ


Річ не втім, хто за, а хто проти.
Є така цифра - 92% росіян підтримали анексію Криму.
Хто ті 8% я не знаю, але впевнений серед них теж є негідники.

Як щоб, анексували всю країну (борони Боже), я впевнений, цифра була б майже така сама.
Ну і ще одне - 300 років боротьби з Україною, Українством, і Українською мовою, не залишають жодних сумнівів - вони усі вороги.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18359
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #23 : Лютого 19, 2021, 09:20:29 09:20 »
:smiley15:
 Книга на тему: "Трубадури імперії" https://chtyvo.org.ua/authors/Thompson_Ewa/Trubadury_imperii/
 Ще дві книги Саїда але вони надто складні, особисто у мене освіти не вистачає їх прочитати.

Дякую, завантажив, почитаю. Єву Томпсон.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #24 : Лютого 19, 2021, 09:43:15 09:43 »
Дякую, завантажив, почитаю. Єву Томпсон.
Гляньте ще Едварда Саїда після Єви:" Орієнталізм", "Імперія та культура."Може після прочитання її книги ці легше зрозуміти буде. Теж саме "Безчестя" вже викликає інші думки. Забужко у "Польових дослідження..." та інших книгах теж цю тему розкриває але вона, мабуть, ще складніша для прочитання.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Re: Мягков, с легким паром, всьоо...
« Reply #25 : Лютого 19, 2021, 08:03:31 20:03 »
Річ не втім, хто за, а хто проти.
Є така цифра - 92% росіян підтримали анексію Криму.
Хто ті 8% я не знаю, але впевнений серед них теж є негідники.

Як щоб, анексували всю країну (борони Боже), я впевнений, цифра була б майже така сама.
Ну і ще одне - 300 років боротьби з Україною, Українством, і Українською мовою, не залишають жодних сумнівів - вони усі вороги.

Ну так и пиши -россиян. В РФ нет 92% русских. Намного меньше, официально 81%, в реальности еще меньше