Автор Тема: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?  (Прочитано 5892 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Напевно мало хто мене пам'ятає/знає.

Стовідсотків гарантії не дам - але гадаю, ФУП під ковпаком, а я ще 5 років тому міг на пальцях пояснити що Свобода -  це проект регіоналів. Зараз впевнений що кремльовський. За це і забанили. Так вважаю.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #1 : Березня 22, 2014, 12:55:39 00:55 »
ха-ха

и тут у Притулы алиби  :)

вот что пишет -

Алена Притула
18 марта
Честно говоря, "Свободу" надо запретить наряду с Компартией и ПР. Просто идиоты... Действуют прямо в струе с путинским сценарием. Как после этого доказывать русским. что Путин врет, когда рассказывает сказки об украинских националистах? Судить их надо

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #2 : Березня 22, 2014, 12:58:49 00:58 »
ха-ха

и тут у Притулы алиби  :)

вот что пишет -

Алена Притула
18 марта
Честно говоря, "Свободу" надо запретить наряду с Компартией и ПР. Просто идиоты... Действуют прямо в струе с путинским сценарием. Как после этого доказывать русским. что Путин врет, когда рассказывает сказки об украинских националистах? Судить их надо

А це не алібі. "Ідіоти" - це можна сказати прикриття. І "фашисти" це прикриття. Такий собі камуфляж.

А от баригі та сексоти - це суть.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #3 : Березня 22, 2014, 01:01:06 01:01 »
Напевно мало хто мене пам'ятає/знає.

Стовідсотків гарантії не дам - але гадаю, ФУП під ковпаком, а я ще 5 років тому міг на пальцях пояснити що Свобода -  це проект регіоналів. Зараз впевнений що кремльовський. За це і забанили. Так вважаю.

 Не впевнений, що це безпосередній проект Москви чи ПР, але те, що вони використали низькі розумові якості лідерів "Свободи" на свою користь, то це факт.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #4 : Березня 22, 2014, 01:04:05 01:04 »
Напевно мало хто мене пам'ятає/знає.

Стовідсотків гарантії не дам - але гадаю, ФУП під ковпаком, а я ще 5 років тому міг на пальцях пояснити що Свобода -  це проект регіоналів. Зараз впевнений що кремльовський. За це і забанили. Так вважаю.

 Не впевнений, що це безпосередній проект Москви чи ПР, але те, що вони використали низькі розумові якості лідерів "Свободи" на свою користь, то це факт.

Лідери Свободи мають ДУЖЕ непоганий гешефт. Так що не треба про низькі розумові здібності. Це черговий мислевірус.

Якраз перед Майданом львівська газета опубліковала серію матеріалів як Тягнибакс заробляв, продаючи онкохворим чудо-ліки.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #5 : Березня 22, 2014, 01:04:11 01:04 »
Напевно мало хто мене пам'ятає/знає.

Стовідсотків гарантії не дам - але гадаю, ФУП під ковпаком, а я ще 5 років тому міг на пальцях пояснити що Свобода -  це проект регіоналів. Зараз впевнений що кремльовський. За це і забанили. Так вважаю.

 Не впевнений, що це безпосередній проект Москви чи ПР, але те, що вони використали низькі розумові якості лідерів "Свободи" на свою користь, то це факт.

Это вроде давно уже всем разумным людям понятно  .

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #6 : Березня 22, 2014, 01:08:23 01:08 »
Напевно мало хто мене пам'ятає/знає.

Стовідсотків гарантії не дам - але гадаю, ФУП під ковпаком, а я ще 5 років тому міг на пальцях пояснити що Свобода -  це проект регіоналів. Зараз впевнений що кремльовський. За це і забанили. Так вважаю.

 Не впевнений, що це безпосередній проект Москви чи ПР, але те, що вони використали низькі розумові якості лідерів "Свободи" на свою користь, то це факт.

Лідери Свободи мають ДУЖЕ непоганий гешефт. Так що не треба про низькі розумові здібності. Це черговий мислевірус.

Якраз перед Майданом львівська газета опубліковала серію матеріалів як Тягнибакс заробляв, продаючи онкохворим чудо-ліки.

 Для того щоб продатись - багато розуму не потрібно. Значно більше потрібно розуму, щоб у складній ситуації не продатись і змогти вистояти.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #7 : Березня 22, 2014, 01:43:59 01:43 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #8 : Березня 22, 2014, 01:49:03 01:49 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

 Але Дідусі, Злобні, Вольтери і інші їм подібні залишаються на плаву за всіх обставин, ну, для виду можуть трішечки теж дати відпочити, але лише для виду...

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #9 : Березня 22, 2014, 01:51:30 01:51 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

 Але Дідусі, Злобні, Вольтери і інші їм подібні залишаються на плаву за всіх обставин, ну, для виду можуть трішечки теж дати відпочити, але лише для виду...

Парочке юльков с ДД довично впаяли. Дидусь дней 6 назад появился до того был в месячном бане. Вольтер только недавно попал на ФУП,  еще во времена революции только на цуге его видел...
« Останнє редагування: Березня 22, 2014, 01:54:16 01:54 від DeL1T »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #10 : Березня 22, 2014, 01:53:58 01:53 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

 Але Дідусі, Злобні, Вольтери і інші їм подібні залишаються на плаву за всіх обставин, ну, для виду можуть трішечки теж дати відпочити, але лише для виду...

 Нє, так пройдисвіти знають пару маніпуляцій як простодушних дурити. Забанять на деякий час - знову випустять. Але ж деякі навіть брутально можуть ображати людину і їм хоч би що. А інших банять лише за те, що дотримуються здорової логіки у своїх роздумах.

« Останнє редагування: Березня 22, 2014, 01:59:52 01:59 від Sojuznuk »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #11 : Березня 22, 2014, 01:54:17 01:54 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

не баг, мене банили 4 роки тому на 999  і через пару днів після виходу рік тому на 999.  не зараз.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #12 : Березня 22, 2014, 01:55:55 01:55 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.

 Але Дідусі, Злобні, Вольтери і інші їм подібні залишаються на плаву за всіх обставин, ну, для виду можуть трішечки теж дати відпочити, але лише для виду...

 Нє, так пройдисвіти знають пару маніпуляцій як простодушних дурити. Забанять на деякий час - знову випустять. Але ж деякі навіть брутально можуть ображати людину і їм хоч би що. А інших банять лише за те, що дотримуються здорової логіки у своїх роздумах.

Парочке юльков с ДД довично впаяли.


Тада, я сколько ображал москалей, и матюкался, пока шо нини... Может я зраднык ;D

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #13 : Березня 22, 2014, 02:11:55 02:11 »
Тада, я сколько ображал москалей, и матюкался, пока шо нини... Может я зраднык ;D

 Не пам"ятаю ваших повідомлень, але якщо так як ви пишете, то дуже може бути, що провокатор. Я не бачу причин для того, щоб на аргументи людини відповідати лайкою. Це щось мені нагадує одного персонажа із фільму "Хождение по мукам" махновець, ідеолог Махно, за відсутності аргументів підплигує і кричить:"Нестор, убей его, он провокатор..."

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #14 : Березня 22, 2014, 02:30:38 02:30 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.
Боюсь на ФУПе стоит просто скрипт для бана, тупо реагирующий на кнопку "Доповiдь". Сегодня совершенно случайно на планшете нажал эту кнопку вместо "Редактировать" на своём совершенно безобидном сообщении. В результате получил бан на 999, видимо как рецидив предыдущего бана на 30 ;D

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #15 : Березня 22, 2014, 02:36:41 02:36 »
Скорее всего это баг. Кому бы не продались, банить столько народу навсегда может лишь тот, кто хочет уничтожить форум.
Боюсь на ФУПе стоит просто скрипт для бана, тупо реагирующий на кнопку "Доповiдь". Сегодня совершенно случайно на планшете нажал эту кнопку вместо "Редактировать" на своём совершенно безобидном сообщении. В результате получил бан на 999, видимо как рецидив предыдущего бана на 30 ;D

 А попередніх за що несправедливо банили???

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #16 : Березня 22, 2014, 02:47:59 02:47 »
За то, что кто-то нажал доповiдь на их сообщении.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #17 : Березня 22, 2014, 02:57:39 02:57 »
За то, что кто-то нажал доповiдь на их сообщении.

 То подібна політика проводилась значно раніше і тоді автомат стояв? Я теж, бувало, тиснув доповідь, коли помічав брутальне відношення до форумчан, але тих, хто вів себе таким чином, чомусь не банило. Якась специфічна вибірковість получається.... ;D

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #18 : Березня 22, 2014, 06:27:35 06:27 »
Хлопці та дівчата, правда невтішна. Зараз я вам її розповім.

Вчора я створив на ФУПі дві гілки - обидві про Тимошенко.

Перша - http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214808358

Друга не мала відгуку від фупфвців, тому не має значення.

Висновки робіть самі. Хоча що тут робити, і так все зрозуміло.

Скажу так - Притула твердо стоїть за Юльку. Настільки тведо, що жоростоко та безжалісно банить всіх, хто має хоч якесь проміння в душі, яке можна тлумачити як таке, що проти Тимошенко.

Справа тут не в Свободі, чи чимось ще. ВО Свобода - то дуже маленька сила, насправді. А от БЮТ - це потужна сила. Хай там що, хай Турчинов, Яценюк. Але повернення до влади Тимошенко ми допустити не можемо.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #19 : Березня 22, 2014, 06:46:17 06:46 »
Татьяна - 999

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214809007

Це - реальний інформаційний фашизм.

Притула божевільна. Притула = Янукович.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #20 : Березня 22, 2014, 06:56:34 06:56 »
Re: Татьяна-999
Hohey     21 Mar 2014 21:58
 IP/Host: ---.packet.volia.net

 Предлагаю оставить на ФУП Чака и Велосипедова на три года в одиночестве.

 И пусть сожрут друг друга. Если администрацию УП уничтожение форума в военное время не волнует - то никто ничего не сделает.

Honey - Такого користувача не існує, або він деактивований.      998 days 16:25:11 залишилось

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #21 : Березня 22, 2014, 06:57:45 06:57 »
Re: Татьяна-999
Дід Панас     21 Mar 2014 22:00
 IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

 999 конечно это много, сам через это прошёл, и ни чё живой но то что этой желчной девочке надо отдохнуть не много - факт

Дід Панас - Такого користувача не існує, або він деактивований.      998 days 17:22:37 залишилось

Offline Zorge

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Київ
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #22 : Березня 22, 2014, 08:25:25 08:25 »
А я у темному бані вже років шість мабуть. Раз на рік пишу по усіх укрправдівських адресах щоб розбанили, але не отримую відповідей. Писав дуже мало. Одного разу покритикував статтю Лещенка за відсутність доказів та подражнив пана Спорцмена.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #23 : Березня 22, 2014, 08:33:22 08:33 »
Хлопці та дівчата, правда невтішна. Зараз я вам її розповім.

Вчора я створив на ФУПі дві гілки - обидві про Тимошенко.

Перша - http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214808358

Друга не мала відгуку від фупфвців, тому не має значення.

Висновки робіть самі. Хоча що тут робити, і так все зрозуміло.

Скажу так - Притула твердо стоїть за Юльку.

 Притулі байдуже, є сили незрівнянно сильніші за неї. Їм варто лише глянути і служанка виконує їх волю. Ось тема, після якої забанили мене:
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,213437313
 


 
Настільки тведо, що жоростоко та безжалісно банить всіх, хто має хоч якесь проміння в душі, яке можна тлумачити як таке, що проти Тимошенко.

Справа тут не в Свободі, чи чимось ще. ВО Свобода - то дуже маленька сила, насправді. А от БЮТ - це потужна сила. Хай там що, хай Турчинов, Яценюк. Але повернення до влади Тимошенко ми допустити не можемо.

 Турчинов, це те ж, що і Григян, а через неї в Україні більшість проблем. Вона, ради своїх амбіцій і збагачення нищила демократичну коаліцію, руйнувала вщент українську економіку.
 Саме через неї Янукович став Президентом.
« Останнє редагування: Березня 22, 2014, 08:35:00 08:35 від Sojuznuk »

Offline Адам2

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #24 : Березня 22, 2014, 10:10:25 10:10 »
  Меня тоже забанили  "назавжды"  за ветку   "Зачистка Украины под ЮВТ "
 Так что ,панове форумчане  - готовьтесь к воцарению Бахыни  , кайтесь  пока не поздно  >:(

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #25 : Березня 22, 2014, 01:22:40 13:22 »
Re: Татьяна-999
Hohey     21 Mar 2014 21:58
 IP/Host: ---.packet.volia.net

 Предлагаю оставить на ФУП Чака и Велосипедова на три года в одиночестве.

 И пусть сожрут друг друга. Если администрацию УП уничтожение форума в военное время не волнует - то никто ничего не сделает.

Honey - Такого користувача не існує, або він деактивований.      998 days 16:25:11 залишилось

И при этом, учтите, я никого не оскорбил. Довольно вежливо высказанная позиция.

Я так помню, Вам лично я сначала ответил гораздо более жестко, и никто на это не реагировал, однако.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26899
Re: Знаєте чому мене забанили на ФУПі на 3 роки?
« Reply #26 : Березня 22, 2014, 05:51:40 17:51 »
Согласен что Тюльку будут всеми силами пхать в презы