Автор Тема: Це не мадяри...це вже Словаччина. "При Порошенку такого не було" (с)  (Прочитано 1083 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
https://espreso.tv/news/2021/03/03/premyer_slovachchyny_quotpozhartuvavquot_scho_poobicyav_rosiyi_ukrayinske_zakarpattya_za_vakcynu_quotsputnyk_vquot

Прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович, коли коментував закупівлю російської вакцини від коронавірусу "Спутник V", "пожартував", що нібито запропонував віддати Росії українське Закарпаття.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
Магович у кацапов на содержании

а нам конечно надо за такую куйню применить самые неадекватные и бешенные шаги в отношении Словакии

вплоть до подброса наркотиков слвакам которые шарятся в Киеве
прессовать по полной

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Магович у кацапов на содержании

а нам конечно надо за такую куйню применить самые неадекватные и бешенные шаги в отношении Словакии

вплоть до подброса наркотиков слвакам которые шарятся в Киеве
прессовать по полной

Ты не со "Свободы"?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Есть очень КРАСИВЫЕ, очень ЭФФЕКТИВНЫЕ дипломатические способы ответа.

И не надо подбрасывать наркотики, проламывать черепа и вспарывать животы беременным словацким туристам на улицах.

Маджести...а может за этим стоит "всепланетарный сионизм"? Открой личико полностью...

Я вот думаю постоянно, ты провокатор или идиот? Извини, конечно....

У нас тут уже есть устоявшаяся группа проплаченных провокаторов...правда на "американские темы"...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Решим проблему полюбовно...захерачу я тебя в игнор...Там где пять, там и шесть...

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Ты не со "Свободы"?
Я так зрозумів, що найбільші вороги це "Свобода"?
На Цензорі цікаве інтерв'ю безпартійного хлопця.
В останні лютневі події ми не змогли виїхати в Київ, усі дороги були перекриті. На маленьких шляхах навколо Полтави стояли автоматники. Ми повернулись у місто. Скликали зібрання. Частина опозиційних партій почала говорити про "перечекати" і потім зникла. З партійних - залишились практично всі "свободівці" та частково люди з "Удару".
Ви нагадуєте зебілів, що на кожну репліку притягують Порошенка, а ви з будь-якого приводу ліпете "Свободу".
І ще цитата з того інтерв'ю.
"У відділку обласної міліції на кожному поверсі були люди зі зброєю. Але коли я зайшов у кабінет до головного міліціонера, він сидів і пив чай з тими політичними лідерами, які зникли з мітингу на момент початку протистоянь. Я стояв у порваній куртці, в чиїйсь крові - і тут мене питають: "А ви будете чай?"(сміється)."

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Є офіційна відповідь!

Згодом з’явився коментар МЗС України, у якому повідомили, зо через ці події було запрошено тимчасового повіреного у справах Словацької Республіки в Україні Матуша Корбу.

В МЗС переконані, що жарти, які напряму зачіпають територіальну цілісність України, незалежно від контексту є категорично неприйнятними, особливо — в умовах російської агресії. Від прем’єра Словаччини вимагають вибачень.

“МЗС України вимагає офіційних вибачень від Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича за некоректні висловлювання. Посол України Юрій Мушка також здійснив відповідний демарш в МЗС Словацької Республіки”, — йдеться в заяві.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Я так зрозумів, що найбільші вороги це "Свобода"?
На Цензорі цікаве інтерв'ю безпартійного хлопця.
В останні лютневі події ми не змогли виїхати в Київ, усі дороги були перекриті. На маленьких шляхах навколо Полтави стояли автоматники. Ми повернулись у місто. Скликали зібрання. Частина опозиційних партій почала говорити про "перечекати" і потім зникла. З партійних - залишились практично всі "свободівці" та частково люди з "Удару".
Ви нагадуєте зебілів, що на кожну репліку притягують Порошенка, а ви з будь-якого приводу ліпете "Свободу".
І ще цитата з того інтерв'ю.
"У відділку обласної міліції на кожному поверсі були люди зі зброєю. Але коли я зайшов у кабінет до головного міліціонера, він сидів і пив чай з тими політичними лідерами, які зникли з мітингу на момент початку протистоянь. Я стояв у порваній куртці, в чиїйсь крові - і тут мене питають: "А ви будете чай?"(сміється)."


Не найбільші.

1. путін і кацапи
2. ОПЗЖ і Шарій
3. Зєлєбобікі
4. Юлька Тимошенко і її банда.
5. Свобода.


Так що на 5-му.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Я так зрозумів, що найбільші вороги це "Свобода"?
На Цензорі цікаве інтерв'ю безпартійного хлопця.
В останні лютневі події ми не змогли виїхати в Київ, усі дороги були перекриті. На маленьких шляхах навколо Полтави стояли автоматники. Ми повернулись у місто. Скликали зібрання. Частина опозиційних партій почала говорити про "перечекати" і потім зникла. З партійних - залишились практично всі "свободівці" та частково люди з "Удару".
Ви нагадуєте зебілів, що на кожну репліку притягують Порошенка, а ви з будь-якого приводу ліпете "Свободу".
І ще цитата з того інтерв'ю.
"У відділку обласної міліції на кожному поверсі були люди зі зброєю. Але коли я зайшов у кабінет до головного міліціонера, він сидів і пив чай з тими політичними лідерами, які зникли з мітингу на момент початку протистоянь. Я стояв у порваній куртці, в чиїйсь крові - і тут мене питають: "А ви будете чай?"(сміється)."


Ви не знаєте ЧУДОВУ історію в Києві з БРДМ, Яценюком, Geo (мною), MG-42 (моїм товаришем з ФУПу)........і "Свободою", яка, коли приїхала через три години з плакатами, мегафонами, знаменами і повела себе, як кінчена тварота і почепила всі медальки на себе? Почитайте на Упячкє зв 2013 рік.

І я НЕ ДИВУЮСЬ.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751

Не найбільші.

1. путін і кацапи
2. ОПЗЖ і Шарій
3. Зєлєбобікі
4. Юлька Тимошенко і її банда.
5. Свобода.


Так що на 5-му.
Зрозумів.
Ваші союзники
1. "Економічний націоналіст" (с) Ахмєтов. Саме тому були надані преференції, щоб було за що фінансувати і ОПЗЖ і частину Слуг.
2. Захисники руского язика з партії Родіна. що зараз з кон'юнктурних міркувань вдають з себе націоналістів.
3. Русофіл Філатов з Кобаном та їхньою Пропозицією.
4. Можливо Аваков, якщо вчергове перевзується і перебіжить до вас.
Коли Зелених запишете в союзники? Коли прем'єрське крісло пообіцяють?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751

Ви не знаєте ЧУДОВУ історію в Києві з БРДМ, Яценюком, Geo (мною), MG-42 (моїм товаришем з ФУПу)........і "Свободою", яка, коли приїхала через три години з плакатами, мегафонами, знаменами і повела себе, як кінчена тварота і почепила всі медальки на себе? Почитайте на Упячкє зв 2013 рік.

І я НЕ ДИВУЮСЬ.
І я ВАМ вже НЕ ДИВУЮСЯ.
Бувайте.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Зрозумів.
Ваші союзники
1. "Економічний націоналіст" (с) Ахмєтов. Саме тому були надані преференції, щоб було за що фінансувати і ОПЗЖ і частину Слуг.
2. Захисники руского язика з партії Родіна. що зараз з кон'юнктурних міркувань вдають з себе націоналістів.
3. Русофіл Філатов з Кобаном та їхньою Пропозицією.
4. Можливо Аваков, якщо вчергове перевзується і перебіжить до вас.
Коли Зелених запишете в союзники? Коли прем'єрське крісло пообіцяють?

Зрозумів. Більше не спілкуємось. Мені це вже все в доску настойобло, "Старий"...ми вже тут з'ясовували стосунки....
« Останнє редагування: Березня 03, 2021, 08:04:51 20:04 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Ахмєтова забув, Кернеса не назвав, Родіну забув, Бондаренчиху теж не назвав...ще не назвав 100500 прізвищ з телевізору всякої довбаної ватоти.

Ок.

Я тепер не модератор, буду поповнювати ігнор-лист, як я хотів, як я і мріяв.  :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
І я ВАМ вже НЕ ДИВУЮСЯ.
Бувайте.

І Вам нє хворать, як кажуть ваші патрони в Москві.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
1."Чорна Каса Партії Регіонів"
2. Розслідування Мюллера
3. Свідчення Манафорта в суді.
4. Ле Пен

+

5. 112 канал, ЗІК, НьюзВан, де "Свобода" не вилазила з ефірів.

Ці всі матеріали (1-4) про фінансування "Свободи" з каси Ригів і Москви.


Закрийте щелепи!  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
"Ястрєбкі", *лять.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ну і які варіанти відповіді тому словацькому придурку є? Жарти, плять  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Ну і які варіанти відповіді тому словацькому придурку є? Жарти, плять  :smilie9:

5 пост зверху.


Спочатку Кулеба написав сам собі в Твіттері "гнєвний отвєт": пусть свої області отдаст! Потім Кулебі ми всією Україною в Тівттері насовали *уїв...і МЗС викликало посла. Перемога!  :Prapor2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
До речі...Де "гнєвний" Тягнибок? Де всі "НацДружини"?

В пі*дє, як завжди.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
5 пост зверху.
Спочатку Кулеба написав сам собі в Твіттері "гнєвний отвєт": пусть свої області отдаст! Потім Кулебі ми всією Україною в Тівттері насовали *уїв...і МЗС викликало посла. Перемога!  :Prapor2:

Це дуже добре. І от коли "вимагає офіційних вибачень від Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича" - Матович вийде на трибуну, ну хоч десь, а краще на Радбезі ООН, і скаже - вибачте мене, я ідіот, от тоді буде перемога.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Це дуже добре. І от коли "вимагає офіційних вибачень від Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича" - Матович вийде на трибуну, ну хоч десь, а краще на Радбезі ООН, і скаже - вибачте мене, я ідіот, от тоді буде перемога.

Ніхєра він не скаже і буде чергова зрада. Бо ми через Словаччину газ "на обраткє" качаємо. Так і буде.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Це неприпустимо  :smilie9: Ось що означає втрата суб"єктності при рулюванні зеленого зеббіла  :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Есть очень КРАСИВЫЕ, очень ЭФФЕКТИВНЫЕ дипломатические способы ответа.

И не надо подбрасывать наркотики, проламывать черепа и вспарывать животы беременным словацким туристам на улицах.

Маджести...а может за этим стоит "всепланетарный сионизм"? Открой личико полностью...

Я вот думаю постоянно, ты провокатор или идиот? Извини, конечно....

У нас тут уже есть устоявшаяся группа проплаченных провокаторов...правда на "американские темы"...

Можна подумати мажка і "на амєріканскіє тєми" не пстить аткравєнія "многочіслєнних руssкіх іхспєрдов". :smilie8: Многостаночніца, сцуконах.   :jg:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Можна подумати мажка і "на амєріканскіє тєми" не пстить аткравєнія "многочіслєнних руssкіх іхспєрдов". :smilie8: Многостаночніца, сцуконах.   :jg:

Це жінка? чи то ви як я дівчинку Фіму дівчинкою називаю?

Бо маджесті занадто матюклива істота, щоб бути женщіною  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Я вот думаю постоянно, ты провокатор или идиот? Извини, конечно....


1) ідіот і 2) провокатор у тому розумінні, що дуже хоцца сказати щось провокативне, щоб хтось відповів  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
1) ідіот і 2) провокатор у тому розумінні, що дуже хоцца сказати щось провокативне, щоб хтось відповів  :weep:

це ви про Маджесті?  :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
нуну
гои ничему не учаться
вообще эта фраза пощечина национальным интересам Украины

такую же херню еще до оккупации Крыма несли кацапы ( ну например Лужков в Севастополе)

подставьте снова вторую щеку и выразите глубоку озабоченность еще и перед этими шавками кремля

ну Гео еще простительно он потом щеки не подставлял
а колбасники будут снова их сладкого калгари репетувать?

p.s   словакия кишит кацапской агентурой ( из аборигенов )  ,  уверен есть и в Украине работающие из них на кацапов
надо бить по всему и чувствительно   (не мы обьявили эту войну)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
це ви про Маджесті?  :fp2

ну да :smilie5:

это я сказал что надо братиславу отдать австрии :laugh:

ответ Кулебы полная херня  (ну хотя ответили)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
Решим проблему полюбовно...захерачу я тебя в игнор...Там где пять, там и шесть...

у тебя тут есть союзники
жоржович, кот, терешкова :laugh:

они тут тули что из-за меня ты с админов ущшел и меня надо забанить :weep:

попустись , не фантазируй херню

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
от що страшно - це те що Гео і Маджесті зарубилися, цю тему мені точно не зрозуміти.