Автор Тема: Топ Хуцперы в Украине  (Прочитано 520 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Топ Хуцперы в Украине
« : Березня 06, 2021, 07:08:15 19:08 »


Врач и телеведущий Евгений Комаровский раскритиковал уровень жизни на Украине в ходе интервью журналисту Дмитрию Гордону.

«Мы что — развитая страна? Мы были развитая страна, мы были. Мы в космос ракеты запускали, у нас атомное оружие было, у нас были лучшие силы», — сказал он.

Комаровский отметил, что украинцы потеряли и разрушили все, что осталось в наследство от Советского Союза.

«А Индия, которая атомное оружие имеет, которая ракеты в космос запускает, которая сама себя обеспечивает и программистами весь мир обеспечивает, которая 65% вакцин всего мира производит, Индия нас не устраивает. Мы же крутые, мы Украина!» — сказал он.

Также Комаровский в качестве аргумента в споре с Гордоном привел в пример Индию, перечислив успехи южноазиатской страны, включая достижения в сферах промышленности, ракетостроения, IT и медицины. Он напомнил Гордону, что Индия производит 65 процентов вакцин всего мира.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27330
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #1 : Березня 06, 2021, 07:14:36 19:14 »
Ну пусть поедет поживет там. Ему ктото мешает?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #2 : Березня 06, 2021, 07:31:28 19:31 »
Ну пусть поедет поживет там. Ему ктото мешает?

вопрос стоит неверно
отправить эту суку туда
но без денег и следить шоб гнида не выбралось

не так
обоих отправить

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1186
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #3 : Березня 06, 2021, 07:34:35 19:34 »
Місто Харків це і є суцільна хуцпа
І була принаймні останніх 150 років
В найближчих 50-100 стан не зміниться

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18380
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #4 : Березня 06, 2021, 07:50:42 19:50 »
Місто Харків це і є суцільна хуцпа
І була принаймні останніх 150 років
В найближчих 50-100 стан не зміниться

100%, і кажу це як людина дуже дотична до Харкова.
Там навіть люди, які жодним боком, стають трішки схожі на Кернеса.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18380
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #5 : Березня 06, 2021, 07:52:29 19:52 »
Мені взагалі здається, що порядні люди не мають ходити до Гандона і Бацман.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #6 : Березня 06, 2021, 09:25:06 21:25 »
Мені взагалі здається, що порядні люди не мають ходити до Гандона і Бацман.
Як на мене - порядні люди, навіть,  не повинні переглядати програми, які продукують, вказані вами особи

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9803
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #7 : Березня 06, 2021, 10:05:04 22:05 »

Врач и телеведущий Евгений Комаровский раскритиковал уровень жизни на Украине в ходе интервью журналисту Дмитрию Гордону.

«Мы что — развитая страна? Мы были развитая страна, мы были. Мы в космос ракеты запускали, у нас атомное оружие было, у нас были лучшие силы», — сказал он.

Комаровский отметил, что украинцы потеряли и разрушили все, что осталось в наследство от Советского Союза.

«А Индия, которая атомное оружие имеет, которая ракеты в космос запускает, которая сама себя обеспечивает и программистами весь мир обеспечивает, которая 65% вакцин всего мира производит, Индия нас не устраивает. Мы же крутые, мы Украина!» — сказал он.

Также Комаровский в качестве аргумента в споре с Гордоном привел в пример Индию, перечислив успехи южноазиатской страны, включая достижения в сферах промышленности, ракетостроения, IT и медицины. Он напомнил Гордону, что Индия производит 65 процентов вакцин всего мира.

Що за наїзд? У нього явний комплекс меншовартості. 
У нас абсолютно ті ж досягнення, тільки Гордон разом з Комаровським не в курсі справи. Можна подумати, що індуси самі розробили ту вакцину. Скопіювали англійську і всі справи. А тут вже виникають питання до нашого уряду, бо організація боротьби з коронавірусом ну геть ніяка. Погані вони менеджери, як би не надували щоки.
Бо фармацевтичні підприємства в нас теж непогані. Чи може, Комаровському нагадати, куди поділись гроші з фондів для боротьби з коронавірусом? Хто не пам"ятає - стирили. І чхати їм на людей і захворюваність.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #8 : Березня 06, 2021, 10:13:47 22:13 »
вы не поняли
все это писдобольства этого жидочка подводилось к тому что вакцина зебилом закуплена та что нада

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9803
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #9 : Березня 06, 2021, 10:17:08 22:17 »
вы не поняли
все это писдобольства этого жидочка подводилось к тому что вакцина зебилом закуплена та что нада

Та все я прекрасно зрозуміла. Просто не люблю дуполизів. :Ganba:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #10 : Березня 06, 2021, 10:19:51 22:19 »
Не знаю хто такий комаровський..... мабуть якийсь совок черговий...... Але коли почались ці всі "нєнада нас травіть індійськім гавном, давайтє нармальниє вакцини" у мене виникли подібні почуття........

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9803
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #11 : Березня 06, 2021, 10:25:40 22:25 »
Не знаю хто такий комаровський..... мабуть якийсь совок черговий...... Але коли почались ці всі "нєнада нас травіть індійськім гавном, давайтє нармальниє вакцини" у мене виникли подібні почуття........

Комаровський це типу лікар, тусується на телебаченні, роздає різні поради.
Про індійську вакцину вважаю, що ще рано її оцінювати, бо немає достатніх результатів клінічних досліджень. Поки що десь я прочитала, що в Україні серед тих, хто вакцинувався побічних реакцій трохи більше 10 відсотків.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34332
  • Стать: Чоловіча
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #12 : Березня 06, 2021, 10:48:47 22:48 »
Він скоріше пиздобол, ніж лікар. Пригадую, що ніби ловили його на тому, що ніс якусь куйню з медичної точки зору.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18380
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Топ Хуцперы в Украине
« Reply #13 : Березня 07, 2021, 07:38:56 07:38 »
Не знаю хто такий комаровський..... мабуть якийсь совок черговий...... Але коли почались ці всі "нєнада нас травіть індійськім гавном, давайтє нармальниє вакцини" у мене виникли подібні почуття........

Ці провладні уєбани зробили все, щоб населення відносилося з недовірою до будь яких їх дій.
Я думаю, як би степашка привіз Пфайзер, йому б не дуже повірили, бо він той самий міністр Степанов, який бреше, бреше, і бреше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: