Автор Тема: Доки борці за чистоту нравів на чолі з Аваковим...  (Прочитано 492 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
... не дають розбанити марихуану, люди дохнуть від бояри та іншого.

Ні, це не жарт. І не Росія. Сьогодні в домі помер мужик, 53. Не бомж, вдягнений був пристойно. Лише одна вада була - щоранку бігав в аптеку за настоянкою глоду. Як на роботу, ніде здається не працював, на що жив невідомо.

Менше року тому помер знайомий, в школі разом вчилися, він був на клас старший. Не бояра, а горілка чи самогон.

Один знайомий спився вщент, опух, але здається ще живий.

Як гадаєте, якщо б вони замість синьки вживали травку, чи померли б вони?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10353
... не дають розбанити марихуану, люди дохнуть від бояри та іншого.

Ні, це не жарт. І не Росія. Сьогодні в домі помер мужик, 53. Не бомж, вдягнений був пристойно. Лише одна вада була - щоранку бігав в аптеку за настоянкою глоду. Як на роботу, ніде здається не працював, на що жив невідомо.

Менше року тому помер знайомий, в школі разом вчилися, він був на клас старший. Не бояра, а горілка чи самогон.

Один знайомий спився вщент, опух, але здається ще живий.

Як гадаєте, якщо б вони замість синьки вживали травку, чи померли б вони?

Дивний потік свідомості...... Поперше не Аваков забороняє чи дозволяє траву........ По друге не знаю жодного випадку коли алкоголік перейшов би на траву та кинув пити через це ........... Та і взагалі зловживання травою не набагато краще за зловживання алкоголем....... І те і інше то є отрута.......

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Дивний потік свідомості...... Поперше не Аваков забороняє чи дозволяє траву........ По друге не знаю жодного випадку коли алкоголік перейшов би на траву та кинув пити через це ........... Та і взагалі зловживання травою не набагато краще за зловживання алкоголем....... І те і інше то є отрута.......

Ну кажуть що зеля хотів, але Аваков сказав доки я тут хуй вам.

Алкоголік це поняття непросте, якщо правильно застосувати медичний підхід та антиалкогольну пропаганду, то цілком можливо що смертінсть від алкоголю зменшилася б. А смертність від марихуани - її статистично не існує.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10353
Ну кажуть що зеля хотів, але Аваков сказав доки я тут хуй вам.

Алкоголік це поняття непросте, якщо правильно застосувати медичний підхід та антиалкогольну пропаганду, то цілком можливо що смертінсть від алкоголю зменшилася б. А смертність від марихуани - її статистично не існує.

Та звичайно ж треба дозволити....... кожен повинен мати право вибирати свою отруту сам........

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Та звичайно ж треба дозволити....... кожен повинен мати право вибирати свою отруту сам........

І це так. Чому ні? Не знаю точно як там у вас в США, але у деяких штатах легалізовано, а в Канаді взагалі вільно.

І якщо мова про отруту - ну я наводжу приклади, коли помирають не якість там гіпотетичні невідомі люди, а прямо от тут, зараз, біля мене.

Багато хто з знайомих курили траву - жодного хто від цього помер не пригадую.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Розчин глоду (бояришнiк) - улюблена та не заборонена "страва" бомжiв, пяниць та нероб.
Котрий рiк з вiкна бачу, як о 08.30 бомжи несуть картон та пляшки аби отримати свою пайку паленки або глоду.
За паленку (водку) вони повиннi чесно працювати з ранку до вечера - тягти хозяiну все що очi бачать...
За глоджу... треба пiв-дня збирати пляшки та... ховатися - бо на всiх не висточiть...
Сусiд, який прийшов з зони - скромний еврейчiк, який прибив своiх батькiв та втратив власну хату... швидко навчився пити.
Все, що збирав... йшло в компанiю пяничок, де жидочку капали на стакан, пiсля чого воно лягало пiд болкон, де мiсяць тому копи знайшли його мертвим...
Не факт, що вiд глоду чi трави... можна швидко померти...  - але вiд спирту 60% бомжи швидко втрачають розум, а разом з тим й власну оселю...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Розчин глоду (бояришнiк) - улюблена та не заборонена "страва" бомжiв, пяниць та нероб.

Гидка річ, це так. Але проблема не в цьому, а у повній відсутності для людей альтернатив. Гинуть не найгірші.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гидка річ, це так.
Але проблема не в цьому, а у повній відсутності для людей альтернатив.
Гинуть не найгірші.
За пiв року печiнка пiд дiею глоду... перетворюеться на сито - кожа старiе, стае поганою, не кажучi про загальний стан, коли постiйно пяним помiж смiтникiв блукаеш...
Всi лiки - особливо - народна медицина - робляться на спирту...
Нi хто не просить пити спирт як пиво чi мiнералку...
Дехто з бомжiв не переносить глоду - iзжога мучаiть - пють паленку (водяру без маркування)
А ще бувае пiвний алкоголiзм, що закiнчуеться... цiрозом печiнки...