Автор Тема: Захоплення Києва – сакральна ціль росіян. Як захищатимемо столицю?  (Прочитано 901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча


Щодо можливого загострення мене дивують дві речі

Перше - відсутність чіткого розуміння, що ми будемо робити у разі нападу на столицю. Обговорюють всі можливі сценарії, крім цього. Але ж це логічно. Захоплення "матєрі городов рускіх" - це та сакральна ціль, за яку готові помирати багато російських іванів. Ще більше з них готові пробачити Путіну будь-який неосталінізм, злидні та ізоляцію, якщо "Київнаш".

Сценарій нападу на Київ у той момент, коли українська армія зосереджена на сході та півдні, є для росіян доволі привабливим. До того ж захоплення столиці та руйнація центрів прийняття рішень утворює появу кількох таких центрів, кожен з яких буде претендувати на "справжність". Це дозволяє запускати сценарій розвалу України на кілька окремих шматків. Навряд Харків, за відсутності легітимної центральної влади, буде діяти синхронно із Львовом, а Полтава із Житомиром.

Чомусь про оборону столиці не чутно взагалі, хоча в черговому своєму "поговоріть" Арестович обмовився, що "вони навіть можуть захопити Київ, щоб потім поміняти його в перемовинах із Заходом на щось цінне - воду в Крим, чи зняття санкцій".

І друге, що мені дуже не ок в цій ситуації - це відсутність візитів Байдена, Меркель, Макрона й інших зацікавлених в збереженні України осіб до Києва. Саме час демонструвати підтримку особистою присутністю.

Ситуація нагадує мені 2014 рік навіть не скупченням російських військ та агресивною антиукраїнською риторикою, яка лунає з російського боку. Вона схожа тим, що офіційна влада, опозиція, експерти, навіть військові розповідають з ранку до ночі, як Україна не збирається нападати на Донбас, Росію, брати штурмом Крим. Купа народу обговорюють російські пропагандистські нісенітниці та переконують один одного, що Кремль бреше. Але ніхто не говорить, як ми будемо захищати себе.

https://gazeta.ua/blog/54919/zahoplennya-kiyeva-sakralna-cil-rosiyan-ak-zahischatimemo-stolicyu

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
'С какой целью інтєрєсуєтєсь ?' (с) 

Про такі речі в газетах ніде не зустрічав інфи  :smilie7:

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Думаю, що на це питання не варто закривати очі. Рашени хочуть все. І це стає все більше очевидно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В Смiтник це лайно...
 >:(

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
В сабжі сказано точно й правильно, про те, про що сказано.

Що далі?

Пункт1. Читайте останню статтю А. Бабченка про те, що робити, коли розпочнеться безпосередня окупація;
Пункт2. Згадуйте власне противсіхство в 2 турі виборів 2010.
Пункт3. Знову читайте Пункт 1.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Щодо можливого загострення мене дивують дві речі

Перше - відсутність чіткого розуміння, що ми будемо робити у разі нападу на столицю.

Ты знаешь , сколько аэропортов до столицы? Если каждый брать по 8 месяцев  как донецкий, то к Киеву эти вояки подойдут в 22 веке.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
В Києві зараз тільки 3 мільйони сіромах офіційно прописано. Щоб контролювати таку кількість народу треба хоча б 100000 каців. Девони візьмуться?
Mocsia delenda est

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
В Києві зараз тільки 3 мільйони сіромах офіційно прописано. Щоб контролювати таку кількість народу треба хоча б 100000 каців. Девони візьмуться?


из местных они возьмутся ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Для початку не завадило б перестати купувати електроенергію у кацапів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
В Києві зараз тільки 3 мільйони сіромах офіційно прописано. Щоб контролювати таку кількість народу треба хоча б 100000 каців. Девони візьмуться?

Аваков і Баканов мають достатньо персоналу.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17480
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Щодо можливого загострення мене дивують дві речі


Ти хто? :smilie10:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Щойно Нолан Пітерсон повідомив, що киян повідомили про місця бомбосховищ.

Це правда?
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
Щойно Нолан Пітерсон повідомив, що киян повідомили про місця бомбосховищ.

Це правда?
КМДА оновила карту бомбосховищ у Києві. КАРТА

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тема - лайно -  :smiley23:
Бомбосховища... не врятують...
5 колона... - ОПЗЖ та Слуги народу... з караваем до Хуйла вийдуть...
Але не забувайте про сто тищ АТОвцiв, у яких е власна зброя...
Не думаю, що Хуйло далi ДиРи попре - треба бути iдiотом, аби пертися в Украiну...
Захищатися... будуть силами Нац. гвардii та частинами, якi е на околоцях столицi...
Додайте сюди приватний сектор, волонтерiв та порохоботiв, якi лише чекають, як з Хуйла та Ко зняти шкуру...
Якщо якась падла все-таки попре на Киiв - на Хрещатику влаштують велику Ялинку, на яку будуть вiшати Рускiй мiр...
I це вже не буде жартами - Майдан 2014 року... багато чому навчив...

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
... - треба бути iдiотом, аби пертися в Украiну...
Ну так вже поперся, з 2014-го. А зараз слушна нагода. Гівнокомандувач чотирижди уклоніст,  жадібне обдовбане сцикло.
Ну і ходять плітки, що пінчук розпродає активи в Україні, ахмєтівський метінвесту лютому дивіденти виплатив.
Так що хз.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну так вже поперся, з 2014-го. А зараз слушна нагода. Гівнокомандувач чотирижди уклоніст,  жадібне обдовбане сцикло.
Ну і ходять плітки, що пінчук розпродає активи в Україні, ахмєтівський метінвесту лютому дивіденти виплатив.
Так що хз.
Мене iнше цiкавить - якого х... Зеленський поперся до Макрона - державна таемниця...
У цього пiздюка... Хуйло... майже 100 тищ вояк на кордонi тримае,  Керч. затока заблокована, а воно... по Европам шастае...
Пiня... розумiе, що з Зеленського толку не буде - кловун... не змозi щось вирiшувати, а Беня... в облозi Лондона та Америки...
Таке враження, що Байден зробив Зеленському шах i мат...
Партiя, однако...
 :smilie7:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8351
Мене iнше цiкавить - якого х... Зеленський поперся до Макрона - державна таемниця...
У цього пiздюка... Хуйло... майже 100 тищ вояк на кордонi тримае,  Керч. затока заблокована, а воно... по Европам шастае...
Пiня... розумiе, що з Зеленського толку не буде - кловун... не змозi щось вирiшувати, а Беня... в облозi Лондона та Америки...
Таке враження, що Байден зробив Зеленському шах i мат...
Партiя, однако...
 :smilie7:

Поїхав паабєдать  :smiley16:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8351
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СФОРМУЮТЬ ЗАГІН ДОБРОВОЛЬЦІВ НА ВИПАДОК ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РФ В УКРАЇНУ
16.04.2021 09:20
У фейсбуці Марцінків написав, що треба бути готовими давати відсіч окупантам на східному кордоні

В Івано-Франківську сформують загін добровольців на випадок російського вторгнення. Організувати його доручив керівнику Муніципальної інспекції міський голова Руслан Марцінків.

У фейсбуці він написав, що треба бути готовими давати відсіч окупантам на східному кордоні.

   Ми всі розуміємо, що загострення буде. Треба бути готовими. Якщо з Івано-Франківська будуть іти на схід добровольці, то краще, щоб вони служили разом. А у Муніципальній інспекції наразі є 36 учасників бойових дій. Тобто люди досвідчені й у разі вторгнення Росії зможуть дати раду на фронті. Будьмо готові", - написав Марцінків.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СФОРМУЮТЬ ЗАГІН ДОБРОВОЛЬЦІВ НА ВИПАДОК ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РФ В УКРАЇНУ
16.04.2021 09:20
У фейсбуці Марцінків написав, що треба бути готовими давати відсіч окупантам на східному кордоні

В Івано-Франківську сформують загін добровольців на випадок російського вторгнення. Організувати його доручив керівнику Муніципальної інспекції міський голова Руслан Марцінків.

У фейсбуці він написав, що треба бути готовими давати відсіч окупантам на східному кордоні.

   Ми всі розуміємо, що загострення буде. Треба бути готовими. Якщо з Івано-Франківська будуть іти на схід добровольці, то краще, щоб вони служили разом. А у Муніципальній інспекції наразі є 36 учасників бойових дій. Тобто люди досвідчені й у разі вторгнення Росії зможуть дати раду на фронті. Будьмо готові", - написав Марцінків.

Рішення правильне. Вони реалістично оцінюють можливу ситуацію.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Ти хто? :smilie10:

Це плагіатор, колись тут тусив.

Заміряє настрої  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Хто хоче захищати столицю:

1. Йде у військомат
2. Приписується в склад підрозділів місцевої територіальної оборони
3. Отримує зброю
4. Захищає столицю.

Хто хоче захищати Україну:

1. Йде у військомат
2. Приписується в склад підрозділів ЗСУ
3. Отримує зброю
4. Захищає Україну.

Захист столиці починається з Донбасу. Столицю на Донбасі захищают вже 8 рік поспіль, якщо хто не знає.

Я приходив у військомат три тижні тому. Просто прийшов і перевірив свої документи і все таке інше. На всяк випадок.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
воронеж защищайте :laugh:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17480
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Я приходив у військомат три тижні тому. Просто прийшов і перевірив свої документи і все таке інше. На всяк випадок.

У 2014 я прийшов, і мене відправили (послали). Мені було 58.
Я все життя ходив в гори, і можу дати фору деяким тридцятирічним.
Другий раз я прийшов по дзвінку дружбана воєнкома (він за мене просив).
Мені запропонували розносити повістки.
Отака хуйня. :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
У 2014 я прийшов, і мене відправили (послали). Мені було 58.
Я все життя ходив в гори, і можу дати фору деяким тридцятирічним.
Другий раз я прийшов по дзвінку дружбана воєнкома (він за мене просив).
Мені запропонували розносити повістки.
Отака хуйня. :smilie2:

Зараз такого вже не буде. Багато воєнкомів саме зараз вже з УБД. Це зовсім інші офіцери.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17480
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Зараз такого вже не буде. Багато воєнкомів саме зараз вже з УБД. Це зовсім інші офіцери.

 :smiley24:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
В сабжі сказано точно й правильно, про те, про що сказано.

Що далі?

Пункт1. Читайте останню статтю А. Бабченка про те, що робити, коли розпочнеться безпосередня окупація;
Пункт2. Згадуйте власне противсіхство в 2 турі виборів 2010.
Пункт3. Знову читайте Пункт 1.
:laugh:
Юльки будуть кацапам здавати противсіхів?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
:laugh:
Юльки будуть кацапам здавати противсіхів?

і порохоботів заодно, щоб 2 рази не вставати   :smilie7: