Автор Тема: Quo vadis, America? Криза...  (Прочитано 21582 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #30 : Квітня 28, 2021, 06:53:52 06:53 »
..

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #31 : Квітня 29, 2021, 12:31:05 00:31 »
Орвелл дуже точно описав те, що відбувається сьогодні.


If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #32 : Квітня 29, 2021, 09:29:01 21:29 »
Особливий вищий навчальний заклад

Подібно до того, як проповідує Голлівуд, коли він вже не може робити хороших фільмів, так і колись освячений, але тепер самоправедний університет здається порожнім, коли стягує так багато за так мало..

Victor Davis Hanson

28 квітня 2021 року

Зараз немає нічого дивнішого, ніж сучасний кампус коледжу.

Не так давно американці обожнювали свої університети. Дійсно, у науці, математиці, техніці, медицині та бізнесі ці меритократичні відділи та школи часто все ще залишаються найкращими у світі. Безумовно, першокласна вища освіта пояснює значну частину сучасних наукових, технологічних та комерційних досягнень США.

Після Другої світової війни - частково виграної завдяки чудовим американським науковим дослідженням, виробництву та логістиці - ступінь коледжу стала необхідною умовою успішної кар'єри. Законопроект про GI дозволив 8 мільйонам ветеринарів, які повертаються, вступити до коледжу. Більшість закінчила хорошу роботу.

Університет з кінця 1940-х по 1960 рік був багатим ресурсом безперервної освіти. Це познайомило велику світову літературу від Гомера до Толстого з американським середнім класом.

Але сьогоднішні університети та коледжі мало схожі на повоєнну освіту. Навіть під час бурхливих 1960-х років, коли кампуси зазнавали радикальних протестів та періодичного насильства, все ще існувала інституціоналізована свобода слова. Емпірична програма коледжу здебільшого пережила хаос 1960-х.

Але його зараз немає.
Натомість уявіть собі місце, де сертифікація освітньої майстерності, B.A. ступінь, не є гарантією того, що випускник може говорити, писати чи спілкуватися послідовно або мислити індуктивно.
Уявіть собі місце, де абітурієнти повинні подавати дипломи середньої школи, середні оцінки та стандартизовані тести, але відкидає будь-які вимоги, згідно з якими його власні випускники після закінчення коледжу роблять те саме, здаючи базовий єдиний тест на компетентність.

Уявіть собі місце, де після початкового випробувального періоду меншість елітних службовців отримують гарантії на все життя.

Уявіть собі місце, присвячене власним капіталам, де лише 30 відсотків викладачів мають привілейоване право власності. Інші 70 відсотків - це викладачі другого класу, за сумісництвом або “контингенту”. І вони отримують частку від загальної компенсації за годину навчання, як їхні елітніші колеги.

Уявіть собі місце, яке плекає студентську взаємодію та критику «істеблішменту», де співвідношення між тими, хто викладає, і тими, хто ними керує, приблизно одне до одного. А гроші, спрямовані на невикладання адміністративних витрат, зараз приблизно дорівнюють навчанню в класі.

Уявіть собі місце, де «різноманітність» - це визнаний інституційний суть, тоді як більшість досліджень показують, що ліберальні викладачі елітних коледжів переважають своїх консервативних колег більш ніж на 10: 1.

Уявіть собі вільне місце, де в 2021 році перегони все ще можна використовувати як критерій при відборі та відхиленні претендентів, виборі майбутніх співмешканців гуртожитків, організації сегрегованих гуртожитків та церемоній випуску та обмеженні доступу до спеціальних місць у кампусі.

Уявіть собі прогресивне місце, яке колись відмовлялося від неконституційних «клятв лояльності», а тепер ребрендингує їх як «обіцянки різноманітності» і вимагає навчання з перевиховання та індоктринації.

Уявіть собі місце з дарами, які не підлягають оподаткуванню, але яке обмежує свободу слова та вираження поглядів. Некомерційні університети унеможливлюють читання лекцій деякими доповідачами та часто призупиняють законну процедуру, захищену конституцією, для студентів, які стикаються з певними твердженнями.

Уявіть собі місце, присвячене доходам, капіталу та власним капіталам, порівняно з реальністю, що 800 найбільших коледжів та університетів мають понад 600 мільярдів доларів. Однак лише 20 елітних університетів становлять половину від загальної кількості. І лише четверо - Гарвард, Йель, Стенфорд та Принстон - володіють майже чвертю всіх фондів.

Уявіть собі ліберальне місце, яке збільшило рівень навчання та вартість порівняно з річним рівнем інфляції, і його випускники тепер у сукупності винні 1,7 трлн дол. Мало надії, що більшість студентів-боржників коли-небудь погасять свої зобов’язання, в середньому близько 30 000 доларів кожен - на додаток до ще більших сум, які їхні батьки позичали для виплати університетам.

Уявіть собі місце, яке інституціоналізувало права людини, але приймає понад третину мільйона студентів із порушеного прав людини та диктаторського комуністичного Китаю - дуже багато з них є нащадками членів елітної партії, які забезпечують прибуткове джерело університетських доходів.

Уявіть собі місце, де викладачі та студенти зараз вибірково змінюють назви вулиць, центрів та будівель кампусу, де нібито вшановують неліберальних, давно померлих донорів, випускників та колишніх героїв. І все ж цікаво, що університети ніколи не змінюють свої рамки, засновуючи торгові марки. Чи були давно засновники чи оригінальні спонсори, такі як Леланд Стенфорд, Еліху Йейл чи лорд Джеффері Амхерст, не такими неліберальними, як скасовані нині імена університетських містечок, такі як отець Джуніперо Серра, Ерл Уоррен та Вудро Вільсон?

Поки університети випускали високоосвічених та відкритих випускників за розумну ціну і не допускали політику до лекційного залу, американці не надто турбувались своїми особливостями - такими як перебування на посаді, непрозорість, вступ до спадщини, неоподатковані надбання, непокірні студентів та вигадливих викладачів.

Але коли вони почали стягувати гроші непомірно, погано виховувати, постійно політикувати, заборговувати 45 мільйонів людей і діяти лицемірно, вони відключили американців.

Подібно до того, як проповідує Голлівуд, коли він вже не може робити хороших фільмів, так і колись освячений, але тепер самоправедний університет здається порожнім, коли стягує так багато за так мало.

---------------
Підпишуся під кожним словом.... :smilie2:

https://amgreatness.com/2021/04/28/the-peculiar-institution-of-higher-education/
« Останнє редагування: Квітня 29, 2021, 09:32:09 21:32 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #33 : Червня 11, 2021, 10:21:12 22:21 »
Living With Lenin

By Clyde Wilson
An interesting sidelight on our current ruling regime is its changed attitude toward Russia. From the time of the Russian Communist takeover until quite recently, American leftist “intellectuals” sympathized with the Russian regime and gave it every benefit of the doubt. During the Cold War leftists pushed for unilateral Western disarmament, beating down those who exposed the Communist infiltration of the U.S. government, supporting the enemy during the Vietnam War—as clearly treason as anything can be. They even praised the great Soviet experiment and its jolly democratic leader “Uncle Joe” Stalin.

Now the present American regime is following the playbook left behind by Stalin’s predecessor, Communist revolutionary Vladimir Lenin, by destroying a society and substituting an ideological dictatorship.

Lenin knew exactly what he was doing and how to go about establishing and maintaining his Communist regime. He faced a corrupt and incompetent government much like that of the U.S. today, but he had several advantages our American revolutionaries don’t have, namely, acting during a bloody World War and in a country that, unlike the U.S., already had a long authoritarian tradition. Here are a few ways in which the U.S. is following the Leninist Protocol:

Цікавим побічним світом нашого нинішнього правлячого режиму є його змінене ставлення до Росії. З часу захоплення російської комуністичної влади і до останнього часу американські ліві "інтелектуали" симпатизували російському режиму і надавали йому всі сумніви. Під час "холодної війни" ліві наполягали на односторонньому роззброєнні Заходу, побиваючи тих, хто викривав комуністичне проникнення уряду США, підтримуючи ворога під час війни у ​​В'єтнамі - якомога явнішою зрадою. Вони навіть високо оцінили великий радянський експеримент та його веселого демократичного лідера "дядька Джо" Сталіна.

Нинішній американський режим слідує ігровій книзі, яку залишив попередник Сталіна, комуністичний революціонер Володимир Ленін, руйнуючи суспільство і замінюючи ідеологічну диктатуру.

Ленін точно знав, що він робить, і як слід заснувати та підтримувати свій комуністичний режим. Він зіткнувся з корумпованим та некомпетентним урядом, подібним до того, який сьогодні має США, але він мав кілька переваг, яких не мають наші американські революціонери, а саме: діяти під час кривавої світової війни та в країні, яка на відміну від США вже тривалий авторитарна традиція. Ось кілька способів, яким США дотримуються Ленінського протоколу:


https://www.intellectualtakeout.org/living-with-lenin/
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #34 : Червня 15, 2021, 10:29:47 22:29 »
Report: Federal Reserve tells workers to avoid using 'biased terms' like 'Founding Fathers,' 'manmade' — and even 'singular generic pronouns'

https://www.theblaze.com/news/federal-reserve-biased-terms-founding-fathers?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18124
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #35 : Червня 15, 2021, 10:33:10 22:33 »
боты а вы футбол смотрите или вам на работе нельзя? :fp2

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #36 : Червня 15, 2021, 10:40:12 22:40 »
боты а вы футбол смотрите или вам на работе нельзя? :fp2

Як там есмінєтс Дональд КукЬ? Все ще летить?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 31071
 • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #37 : Червня 15, 2021, 10:42:07 22:42 »
боты а вы футбол смотрите или вам на работе нельзя? :fp2

Їм тільки дрочити можна   :weep:

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #38 : Червня 15, 2021, 10:47:11 22:47 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #39 : Червня 15, 2021, 10:49:26 22:49 »
Посольство США в Мадриді сьогодні

If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18124
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #40 : Червня 15, 2021, 10:52:06 22:52 »
пейсатый кот а покажи свои посты на америкпнских площадках? :laugh:

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 31071
 • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #42 : Червня 15, 2021, 11:03:39 23:03 »
Штудіюєш ?

Це правильно  :)

Діагностую...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #43 : Червня 16, 2021, 04:26:59 16:26 »
Це було зрозуміло від самого початку.

https://twitter.com/i/status/1404984630160203781  https://twitter.com/i/status/1404971016191942656
« Останнє редагування: Червня 16, 2021, 04:35:13 16:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #44 : Червня 16, 2021, 09:18:18 21:18 »
Liberal billionaire George Soros continues his push for his preferred left-wing prosecutors across the country, this time quietly racking up a guaranteed victory with $200,000 spent in Norfolk, Virginia.

Soros's cash infusion, which has slipped under the radar, includes $157,000 from his Justice & Public Safety PAC and $41,500 from his Democracy PAC to Ramin Fatehi, a state and federal prosecutor who won a three-way Democratic primary on June 8. He is now the only candidate on the ballot for the November general election for Norfolk's commonwealth's attorney.

Fatehi is the latest in a string of prosecutor candidates Soros has backed to reshape the Virginia criminal justice system. In 2019, Soros provided a significant cash infusion to three winning progressive candidates, Parisa Dehghani-Tafti in Arlington County (nearly $1 million from Soros); Buta Biberaj in Loudon County ($850,000 from Soros); and Steve Descano in Fairfax County ($600,000 from Soros). Soros also pushed $5,000 to Jim Hingeley in Albemarle County. However, unlike the other areas, most of that race's funds did not come from Soros, but rather Sonjia Smith, a Democratic megadonor in Virginia politics.

https://www.foxnews.com/politics/soros-donates-200k-virginia-prosecutor-race
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #45 : Червня 17, 2021, 10:51:10 22:51 »
Calling holidays “days off” on an academic calendar is the “same thing” as the Taliban blowing up Buddhist statues
Gad Saad: “They'd like to create a utopia and the way we create a utopia is we destroy any markers of our cultural heritage”

https://www.mediamatters.org/fox-friends/fox-guest-calling-holidays-days-academic-calendar-same-thing-taliban-blowing-buddhist?fbclid=IwAR3IsRN1mdqLzpAlJNge0xad-5QEzlgr_gCYKHDWzxp3CnJc-OjU9VIDtjE
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #46 : Червня 17, 2021, 11:43:17 23:43 »
Покоління Павліків Морозових бере гору в Американських вузах.

While most students think their professors adequately encourage diverse viewpoints in the classroom, don't want speakers disinvited from campus, and are comfortable sharing controversial opinions, 85 percent of liberals think professors who say something offensive should be reported to the university.

https://reason.com/2021/06/17/liberal-students-report-professors-survey-north-dakota/
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #47 : Червня 18, 2021, 04:59:12 16:59 »
Maoist self-education comes to America.

As a teenager, I saw old-stone American university buildings on TV, and was enthralled by their dignified appearance. Later, I came across a book in my hometown that explained that the American university was a special place, unlike its Chinese counterpart, as devoted to the cultivation of the enduring longings of the human soul.  To assist in man’s hunger to know, to understand, and to seek truth, is its highest mission.

 The longing for a spot in one of those buildings tormented me for decades. I longed to meet great minds and curious souls and explore the essential ideas with them. How could one not yearn for a place where students were challenged to think the unthinkable, to question convention, and to debate each other on ideas, when she had been imprisoned for years in the Chinese classroom where all subjects were stripped of all elements of beauty and imagination and left with only naked utility? 

Two decades later, I sit in one of those buildings, having claimed my spot only to find that thinking is discouraged, dissent suppressed, and ideological loyalty is the prerequisite for flourishing in the institution of higher learning. 

Last week, I was sitting in yet another equity meeting, listening to a reiteration of the principle that we must discriminate against some people in order to achieve equality of outcome. The instructor and attendants regurgitated phrases on educating oneself to promote diversity. “What are you doing to educate yourself on becoming an anti-racist?” has become a recurring question parroted in faculty meetings, job interviews, and graduate seminars.  Superficially innocuous,  this question is both unfounded and malign, postulating that one is in fact racist, and that this racism requires vigorous self-work to cure it.


https://americanmind.org/salvo/the-peoples-republic-of-campus/

Будучи підлітком, я бачив по телевізору старовинні кам'яні американські університетські будівлі і був захоплений їх гідною зовнішністю. Пізніше я наткнувся на книгу у своєму рідному місті, яка пояснювала, що американський університет - це особливе місце, на відміну від свого китайського колеги, яке присвячене вирощуванню невпинних туг людської душі. Допомагати в голоді людини пізнавати, розуміти та шукати істину - це найвища місія.

 Туга за місцем в одній із цих будівель мучила мене десятки років. Я прагнув познайомитися з великими умами та допитливими душами та дослідити з ними основні ідеї. Як не можна тужити за місцем, де студентам закликали думати немислиме, ставити під сумнів конвенції та дискутувати між собою про ідеї, коли вона роками сиділа у в'язниці в китайській класі, де всі предмети були позбавлені всіх елементів краси і фантазію і залишився лише оголеною корисністю?

Два десятиліття потому я сиджу в одній з цих будівель, заявляючи про своє місце, лише виявивши, що мислення знеохочене, придушене інакомислення, а ідеологічна лояльність є необхідною умовою для процвітання у вищому навчальному закладі.

Минулого тижня я сидів на черговій акціонерній нараді, слухаючи повторення принципу, згідно з яким ми повинні дискримінувати деяких людей, щоб досягти рівності результатів. Інструктор та супроводжуючі відрегулювали фрази щодо самовиховання, щоб сприяти різноманіттю. "Що ви робите, щоб навчити себе стати антирасистом?" стало повторюваним питанням, папуганим на зустрічах викладачів, співбесідах та випускних семінарах. Поверховно нешкідливе, це питання є безпідставним і злісним, постулюючи, що насправді людина є расистом і що цей расизм вимагає енергійної самодіяльності, щоб його вилікувати.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #48 : Червня 19, 2021, 06:00:57 06:00 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #49 : Червня 21, 2021, 07:12:15 19:12 »
Ці люди вважають себе кращими за решту амеріканців

https://twitter.com/i/status/1406809587051859973
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #50 : Червня 24, 2021, 07:21:46 19:21 »
Teddy Roosevelt statue down in NYC.

George Floyd statue up in Newark.

This is where we are now.

І це не сон. Це нова реальність.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

 • Global Moderator
 • Ветеран форума
 • *****
 • Повідомлень: 9936
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #51 : Червня 24, 2021, 07:27:38 19:27 »
Teddy Roosevelt statue down in NYC.

George Floyd statue up in Newark.

This is where we are now.

І це не сон. Це нова реальність.

Хочу трохи внести ясність в цю маніпуляцію........ статую рузвельта знімають не через те що там рузвельт, а через те що там трохи принижуючі образи індіанця та негра.........Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #52 : Червня 24, 2021, 07:32:38 19:32 »
Хочу трохи внести ясність в цю маніпуляцію........ статую рузвельта знімають не через те що там рузвельт, а через те що там трохи принижуючі образи індіанця та негра.........


Тобі все маніпуляції мерещаться...  :fp2
Хто вирішив, що статуя принижуюча? Купка дегенератів типу Дебілазіо?  :laugh:І чому вона сто років нікого не принижувала?  :gigi: :gigi:

Тоді ти поясни за які оху-нні заслуги кримінальному злочинцю і наркоману з Тексасу поставили монумент в Ньюарку?  :laugh: :laugh:

Ти вокнутий?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

 • Global Moderator
 • Ветеран форума
 • *****
 • Повідомлень: 9936
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #53 : Червня 24, 2021, 07:43:52 19:43 »
Тобі все маніпуляції мерещаться...  :fp2

мабуть не тільки мені "змерещелось" що ти написав

стаую рузвельна знімають в НЙ
статую флойда поставили в НДж

фактично в такому вигляді без певного контексту фраза виглядає як наче рузвельта заміняють флойдом....... А це чистої води маніпуляція........ Маніпулюй скільки завгодно просто треба називати речі своїми іменами......

Хто вирішив, що статуя принижуюча? І чому вона сто років нікого не принижувал?  :gigi: :gigi:

the museum itself proposed its removal ..., in June 2020, at the height of uprisings for racial justice. The mayor, as well as Theodore Roosevelt IV, a great-grandson of the former president and a museum trustee, backed the museum’s proposal.

On Monday, the city took the final step when its public design commission voted unanimously to move the statue to a cultural institution dedicated to the life and legacy of the former president,

Тоді ти поясни за які оху-нні заслуги кримінальному злочинцю і наркоману з Тексасу поставили монумент в Ньюарку?  :laugh: :laugh:

Ти вокнутий?  :gigi:

Я не вокнутий, і не їхній адвокат...... Теж з цією Культурною революіцією не погоджуюсь....... просто не люблю брехні та маніпуляцій

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #54 : Червня 24, 2021, 07:48:44 19:48 »
мабуть не тільки мені "змерещелось" що ти написав

стаую рузвельна знімають в НЙ
статую флойда поставили в НДж

фактично в такому вигляді без певного контексту фраза виглядає як наче рузвельта заміняють флойдом....... А це чистої води маніпуляція........ Маніпулюй скільки завгодно просто треба називати речі своїми іменами......

the museum itself proposed its removal ..., in June 2020, at the height of uprisings for racial justice. The mayor, as well as Theodore Roosevelt IV, a great-grandson of the former president and a museum trustee, backed the museum’s proposal.

On Monday, the city took the final step when its public design commission voted unanimously to move the statue to a cultural institution dedicated to the life and legacy of the former president,

Я не вокнутий, і не їхній адвокат...... Теж з цією Культурною революіцією не погоджуюсь....... просто не люблю брехні та маніпуляцій

I в чому конкретно твоя незгода?
З практичної точки зору ти з нею дуже погоджуєшся.
Чи ти вважаєш, що ця революція тебе і твоєї родини особисто не торкнеться?
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

 • Global Moderator
 • Ветеран форума
 • *****
 • Повідомлень: 9936
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #55 : Червня 24, 2021, 07:53:57 19:53 »
I в чому конкретно твоя незгода?
З практичної точки зору ти з нею дуже погоджуєшся.
Чи ти вважаєш, що ця революція тебе і твоєї родини особисто не торкнеться?

Я думаю що її розмах та вплив дуже сильно перебільшують........ Побісяться трохи та попусте........

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #56 : Червня 24, 2021, 08:46:57 20:46 »
Я думаю що її розмах та вплив дуже сильно перебільшують........ Побісяться трохи та попусте........

Not this time.

“Діти Джорджа Флойда“ розважаються...

https://twitter.com/i/status/1407570314054230017
« Останнє редагування: Червня 24, 2021, 09:49:05 21:49 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 44468
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #57 : Червня 29, 2021, 06:06:49 18:06 »
Ось цей (girl) сказав, що він girl і став переможцем конкурсу Miss Nevada 2021...  :fp2 :fp2 :fp2

If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 47996
 • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #58 : Червня 29, 2021, 07:11:01 19:11 »
Це хто - транс-гендер?..
TG - не жiнки, хоч вони так себе вважають...
Тодi треба проводити окремi конкурси - TG Мiсс Мiра...
 :smilie7:

Offline Uki

 • Global Moderator
 • Ветеран форума
 • *****
 • Повідомлень: 9936
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #59 : Червня 29, 2021, 07:17:51 19:17 »
Ідіотський конкурс став ще більш ідіотським....... Хто все ще спонсує цю хуйню?