Автор Тема: Quo vadis, America? Криза...  (Прочитано 15423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #480 : Січня 14, 2023, 12:15:50 00:15 »


In Government Gangsters, Kash Patel—a former top official in the White House, the Department of Defense, the Intelligence Community, and the Department of Justice—pulls back the curtain on the Deep State, revealing the major players and tactics within the permanent government bureaucracy, which has spent decades stripping power away from the American people and their elected leaders. Based on his firsthand knowledge, Patel reveals how we can defeat the Deep State, reassert self-government, and restore our democracy.

https://www.amazon.com/Government-Gangsters-State-Battle-Democracy/dp/1637588240
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

 • Sr. Member
 • ****
 • Повідомлень: 432
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #481 : Січня 14, 2023, 12:56:37 00:56 »
То показуй своїм онукам ґей порно.  :lol: :lol: :lol:

Нема онуків, я ще татусь, а не дідусь.  :smiley25:
Хоча старший син вже женився, так що не за горами.  :super:

А бояться гейської пропаганди лише упороті трампанзі та кацапи.  :smiley14:
Кацапи навіть закони прийняли відповідні і хочуть їх насадити Україні.

Якщо ти не гей, то ніяке гейське порно не зробить тебе геєм, в таку маячню можуть повірити або ідіоти, або приховані геї, що самі від себе ховаються. :smiley14:

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #482 : Січня 18, 2023, 11:19:21 23:19 »
Все правда..  :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #483 : Січня 18, 2023, 11:38:23 23:38 »
Білий сенатор - повний ідіот...  :gigi: :gigi: :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #484 : Січня 23, 2023, 09:42:16 21:42 »
THE WOKE-INDUSTRIAL COMPLEX   :fp2 :fp2 :fp2


Lockheed, the nation’s largest defense contractor, sends key executives on a mission to deconstruct their “white male privilege.”
BY CHRISTOPHER F. RUFO

https://christopherrufo.com/the-woke-industrial-complex/

Минулого року корпорація Lockheed Martin, найбільший оборонний підрядник країни, направила білих чоловіків-керівників на триденну навчальну програму різноманітності, яка мала на меті деконструювати їхню «культуру білих чоловіків» і спонукати їх спокутувати свої «привілеї білих чоловіків».

Програму, організовану на Zoom для когорти з 13 співробітників Lockheed, очолила консалтингова фірма з питань різноманітності White Men As Full Diversity Partners, яка спеціалізується на допомозі білим чоловікам «прокинутися разом». Співробітники Lockheed, усі старші керівники компанії, включали Аарона Хакабі, директора глобальних операцій ланцюга поставок; підполковник ВПС у відставці Девід Старр, директор військово-транспортної програми Hercules C-130; генерал-лейтенант ВПС у відставці Брюс Літчфілд, віце-президент з операцій забезпечення; і Гленн Вудс, віце-президент з виробництва програми винищувачів F-35 ВПС США вартістю 1,7 трильйона доларів. (Lockheed Martin не відповіла на запит про коментарі.)

На початку програми інструктори з різноманітності провели вправу «вільні асоціації», попросивши співробітників Lockheed перерахувати значення терміна «білі люди». Тренери записали «старий», «расистський», «привілейований», «проти жінок», «злий», «арійська нація», «KKK», «батьки-засновники», «зброя», «винний» і « не можу стрибнути». За словами учасників, ці уявлення призвели до «припущень щодо білих чоловіків і різноманітності», причому багато співробітників вважають, що білі чоловіки «не піклуються про різноманітність», «мають класичний погляд на історію та колоніалізм» і «не не хочу віддавати нашу владу».

Команда партнерів «Білі чоловіки як повна різноманітність» — Джим Морріс, Марк Хейвенс і Майкл Велп — сформулювала мету тренінгу як надання переваг білим чоловікам, які сповідують філософію різноманітності та інклюзії. У відповідь на запитання про те, «що в цьому отримають білі чоловіки», учасники перерахували такі переваги, як: «Мене не замінить хтось, хто є кращим повноцінним партнером», «[Я] покращу бренд, імідж , репутація білих чоловіків» і «Я [буду] мати менше почуття провини за те, що проблема в мені».

У ряді пов’язаних ресурсів «Білі чоловіки як партнери повного розмаїття» викладають свою теорію привілеїв. Засновники фірми Велп і Білл Праудман стверджували, що білі чоловіки повинні «наполегливо працювати, щоб зрозуміти» свої «привілеї білих», «привілеї чоловіків» і «привілеї гетеросексуалів», які дають їм незаслужені переваги. Навчальні програми фірми розроблені, щоб допомогти білим чоловікам відкрити «коріння культури білих чоловіків». Ця культура, згідно з Уелпом і Праудменом, складається з таких рис, як «суворий індивідуалізм», «позиція, що може робити», «наполеглива праця», «діяти на основі принципів» і «прагнення до успіху», — які на перший погляд є позитивними. але є «руйнівними» для жінок і меншин.

Під час тренінгу Lockheed, після базових вправ, тренери перейшли до частини заняття «серця та розуму»: деконструкція «привілеїв білих чоловіків» за допомогою серії «твердження привілеїв», а потім робота над відновленням їх ідентичності як « агент(и) змін». Тренери надали учасникам список із 156 «заяв про привілеї білих», «заяв про привілеї чоловіків» і «заяв про привілеї гетеросексуалів» для прочитання та обговорення, зокрема: «Моя культура вчить мене мінімізувати перспективи та повноваження людей інших перегони»; «Я можу вчиняти акти тероризму, насильства чи злочину, і це не приписується моїй расі»; «Мій потенціал заробітку на 15-33% вище, ніж у жінки»; «Мої репродуктивні органи не вважаються власністю інших чоловіків, уряду та/або навіть незнайомців через мою стать»; «Мене не просять думати про те, чому я гетеросексуальний»; «Я можу дружити з дітьми або співпрацювати з ними, не будучи звинуваченим у вербуванні чи розбещенні».

Нарешті, щоб закріпити ідею про те, що культура білих чоловіків є «руйнівною» для расових меншин і жінок, інструктори попросили співробітників Lockheed прочитати серію висловлювань «Я втомився» від вигаданих расових меншин і жінок. Висловлювання включали: «Я втомився бути чорним»; «Мені набридло, що ти заробляєш більше грошей, ніж я»; «Мені набридло, що люди зневажають наші кампанії (наприклад, життя чорношкірих мають значення)»; «Я втомився від вбивства темношкірих хлопців/дівчат»; «Мені набридло, що люди думають, що вони розумніші та кваліфікованіші за мене»; «Мені набридло слухати про те, що нам потрібна стіна на південних кордонах, а не на північних»; «Я втомився від бажання або коментаря видалити расу — концепцію, що ми повинні бути «дальтоніками»».

Це не перший випадок, коли білі чоловіки як партнери повного розмаїття беруть участь у суперечливій навчальній програмі. Минулого року я повідомляв про навчальну програму компанії для білих чоловіків для співробітників Національної лабораторії Сандіа, яка поклала початок серії звітів, що призвели до Указу президента Трампа 13950, який забороняє расові стереотипи, пошук цапів відпущення та дискримінацію у федеральних програмах різноманітності. Проте заборона Трампа була тимчасовою; Президент Байден скасував указ у перший день свого перебування на посаді.

Сьогодні все знову в звичному режимі. Такі консультанти, як White Men As Full Diversity Partners, поширюють модні расові теорії та приєднуються до роздутих державних підрядників, таких як Lockheed Martin. Президенти міняються, але поки що пробуджений промисловий комплекс не має обмежень по терміну.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #485 : Січня 27, 2023, 06:13:13 18:13 »
https://twitter.com/i/status/1618650120257703938

Демократи немагаються закрити ще один консервативний телеканал - Newsmax.
Канал регулярно показує Україну і підтримує українців.

Це дуже погано, що ATT і DirectTV зняли його на вимогу конгресменів Демокраів. Адже таким чином, правдиві новини про Україну не будуть поширюватися серед консервативних американців. Зокрема, програма Грети Ван Сустерен дуже толково підтримує Україну через показ правдивої інформації і справедливої критики нинішньої адміністрації щодо явно недостатньої технічної допомоги Україні.

https://twitter.com/i/status/1618690869816598535
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #486 : Січня 30, 2023, 07:51:16 19:51 »
Forrest
@Foz89107323
·
Jan 23
As Michael Rectenwald writes, “the Google system of centralized knowledge control resembles nothing as much as it does the centralized Soviet system of production and distribution, only digitalized and privatized."

Where will this system of digital authoritarianism lead?

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 43902
 • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #487 : Лютого 02, 2023, 05:43:12 17:43 »
Just released: The 2022-2023 College Free Speech Rankings

The top colleges for free speech:

1. University of Chicago
2. Kansas State University
3. Purdue University
4. Mississippi State University
5. Oklahoma State University

The worst colleges for free speech:

199. Skidmore College
200. Georgetown University
201. Rensselaer Polytechnic Institute
202. University of Pennsylvania
203. Columbia University     :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.thefire.org/news/just-released-2022-2023-college-free-speech-rankings
If you are going through hell, keep going.