Автор Тема: Як "Укртелеком" "розводить" киян - пiв-року шукають власний кабель...  (Прочитано 1775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я вирiшив вiдмовитися вiд послуг "Укртелекома" - ця контора давно стала приватною та всi проблеми вирiшуе самотужки.
Нашому будинку майже 50 рокiв - центр Киiва, 9 поверхова "чешка", яка була телефонiзована в 80 роки АТС - ХХХ...
Все було добре, аж поки в жовтнi 2020 року... не стало сигналу - ранiше лише "Радiоточка-брехунець" нам псувала настрiй... - на це ми закривали очi - коштувало воно не дорого, тому "автоматом" сплачували "брехунця"...
Пройшло пiв року, як УТК шукае власний кабель - на моi листи прийшла вiдповiдь - в "Укретелекомi"... в курсi про ваш дiм - ми шукаемо злочiнцiв та коли знайдемо - засудимо шахраiв, пiсля чого... вiдновлемо вам дротовий звязок...
Чуда не сталося - автовiдповiдач постiйно переносить дату "свята" поновлення дротового звязку на мiсяц вперед - а воз й нинi там...
Порахував я грошi, якi витрачаю на моб. звязок та зрозумiв, що користi вiд "Укретелекома" вже не буде - навiть коли мене перевели на економ-пакет - 75 гр.  - все це добре спланована гра... про вiдключенню будинкiв, де переважна бiльшiсть мешканцiв вiдмовилася вiд дротового звязку, коли е мобiльний звязок та високошкидк. Iнтернет...
"Укретелеком" вирiшив, що "повертати" кабель... не варто, коли майже пiв-будинку не сплачуе послуги... - та "забув" про шахраiв та пошук кабеля, який... нi хто не рiзав... а просто вирiшили вiдеднати ще один будинок, який УТК не приносить грошей...
Звертався я на гарячу лiнiю 15-50 в Киiвраду - там вiдрехстилися в УТК: - Вони нам не належать, тому нiчiм допомогти не можемо.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2021, 09:11:50 09:11 від Бувалий »