Автор Тема: А ви були (чи є) членами якихось партій?  (Прочитано 575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я так. :gigi: Народний Рух України, УНП, Свобода. Допомагав листівки розносити, агітувати на волонтерських засадах, членські внески платив. :gigi: З часом розчарувався в усіх. Але оскільки офіційно не виходив, то статистично можливо ще до цих пір там числюсь. Хоча за законом можна бути лише в одній.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #1 : Травня 22, 2021, 02:03:34 14:03 »
Я член ЄС, хоча лише формально.
Коли створювали місцевий осередок, потрібні були живі люди з відповідною політичною орієнтацією.

В 2005 записався до Нашої України, але квиток так і не отримав, бо на установчих зборах районного осередку його узурпував з подачі Авакова нинішній в.о. мера Харкова Тєрєхов, записавши у члени натовп підконтрольних собі базарників  :laugh:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #2 : Травня 22, 2021, 03:14:29 15:14 »
Член ЄС і горджуся членством цієї партії.Ношу символіку цієї партії.Чому-тому що це партія пристойних нормальних людей

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #3 : Травня 22, 2021, 03:16:21 15:16 »
Ніякого прибутку з членства немає.Та мені й не потрібно.Яка користь людині якщо вона здобуде весь світ,але душу свою втратить.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #4 : Травня 22, 2021, 04:43:36 16:43 »
Не був в жоднiй партii, навiть - в комсомолi...
В той же час, з 1990 року... симпатизивував Народному Руху - був на перших Майданах - до 1993 року...
Навiть... на студент. голодуваннi за вiдставку Мосола...
З початком створення та розколу партiйних осередкiв в нацiонал. партiях... стало бiльше ге-бешних стукачiв та перевертнiв...
Зараз сипотизую ЕС - двiчi голосував за П. А. Порошенко - хоча... трохи розчарован його програшем Кловуну...
 :Razom:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #5 : Травня 22, 2021, 05:31:13 17:31 »
Ні

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #6 : Травня 23, 2021, 02:46:33 14:46 »
Небыл, не состоял, не имею  :gigi:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #7 : Травня 23, 2021, 05:37:37 17:37 »
був. жовтеня-піонер і комсомолець з кінця 10-го класу.
до 8-го - зарничник. розбирав-збирав автомата з зав'язаними очима. за що нагороджений грамотою районних змагань.
здавав по 20 копійок "на в'єтнам". розказував анекдоти про недолугих американців і білив бомбосховища вапном.
в армії конспектував роботи леніна.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #8 : Травня 23, 2021, 05:45:34 17:45 »
був. жовтеня-піонер і комсомолець з кінця 10-го класу.
до 8-го - зарничник. розбирав-збирав автомата з зав'язаними очима. за що нагороджений грамотою районних змагань.
здавав по 20 копійок "на в'єтнам". розказував анекдоти про недолугих американців і білив бомбосховища вапном.
в армії конспектував роботи леніна.

З огляду на глибину зомбування насєлєнія, у мене ще й досі викликає великий подив, як совок так швидко посипався.

І такий самий подив викликає те, що совки продовжують вже 30 років існувати у ментальному коматозі.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #9 : Травня 23, 2021, 06:17:49 18:17 »
І такий самий подив викликає те, що совки продовжують вже 30 років існувати у ментальному коматозі.
я жертва самоосвіти. з дитинства дивувався, що в книжках того часу написано не те, про що розказували дядьки з дідами про війну, полон або донбас.
тому, коли була змога, то читав майже всю антирадянщину і слухав німецьку хвилю.
так якось все разом існувало. х.з.
розвал совка не здивував нітрохи. жалю за ним не маю.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #10 : Травня 23, 2021, 06:32:52 18:32 »
я жертва самоосвіти. з дитинства дивувався, що в книжках того часу написано не те, про що розказували дядьки з дідами про війну, полон або донбас.
тому, коли була змога, то читав майже всю антирадянщину і слухав німецьку хвилю.
так якось все разом існувало. х.з.
розвал совка не здивував нітрохи. жалю за ним не маю.

Це я узагальнено писав, не персонально.
Совок же знищили самі ватники і так ніколи цього й не зрозуміли.

Як на мене, то бомба закладена в самому менталітеті кацапів та їхньої похідної - савєцкіх людях.
А саме - абсолютна брехливість, що дозволяє говорити одне, а робити повністю протилежне.
« Останнє редагування: Травня 23, 2021, 06:36:31 18:36 від arrow »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #11 : Травня 23, 2021, 07:01:16 19:01 »
Як на мене, то бомба закладена в самому менталітеті кацапів та їхньої похідної - савєцкіх людях.
це дуже спрощено, як на мене.
гомо совьєтікус виник і був закріплений конституцією брєжнєва, але моделювати його намагалися і в інших країнах, куди радянська влада закачувала гроші і займалася ідейним тероризмом.

азія, африка, америка - все гепнолось одночасно. від в'єтнаму, до афгану-німеччини-ефіопії і куби.
ніяка ідеологія не витримала відсутність грошового ресурсу.
від жескар д'естена до луїса корволана з арафатом лишилися тільки спогади, але жодної "ідеї". нуль.
червона зараза може бути тіки випалена. іншого виходу нема. бо кожного разу в болотяній жижі, замість мізків, вона відродиться. хоч і через сто років.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #12 : Травня 23, 2021, 07:07:58 19:07 »
це дуже спрощено, як на мене.
гомо совьєтікус виник і був закріплений конституцією брєжнєва, але моделювати його намагалися і в інших країнах, куди радянська влада закачувала гроші і займалася ідейним тероризмом.

азія, африка, америка - все гепнолось одночасно. від в'єтнаму, до афгану-німеччини-ефіопії і куби.
ніяка ідеологія не витримала відсутність грошового ресурсу.
від жескар д'естена до луїса корволана з арафатом лишилися тільки спогади, але жодної "ідеї". нуль.
червона зараза може бути тіки випалена. іншого виходу нема. бо кожного разу в болотяній жижі, замість мізків, вона відродиться. хоч і через сто років.

Червона зараза була лише черговим перевтіленням русскага міра... Попередня інкарнація "Самодєржавіє, православіє, народнасць" відкинула лапті так само швидко. Попри суттєво відмінні ідеологічне забарвлення та політико-економічну конструкцію, спільним у них був соціальний базис з "народа богоносця" з його фатальними моральними вадами. Це моє таке бачення.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #13 : Травня 23, 2021, 07:15:41 19:15 »
Ніколи не був і не буду. Це - принципово. Тільки комосомольцем був, а до цього октябрьонком.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #14 : Травня 23, 2021, 07:17:57 19:17 »
А так...я повністю за ЄС і Пороха. 150%.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #15 : Травня 23, 2021, 07:19:41 19:19 »
Жоден партійний пиздюк мені не буде пояснювати, що мені казати, як думати і як жити. Навіть СВІЙ.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #16 : Травня 23, 2021, 07:33:47 19:33 »
Червона зараза була лише черговим перевтіленням русскага міра... Попередня інкарнація "Самодєржавіє, православіє, народнасць" відкинула лапті так само швидко. Попри суттєво відмінні ідеологічне забарвлення та політико-економічну конструкцію, спільним у них був соціальний базис з "народа богоносця" з його фатальними моральними вадами. Це моє таке бачення.
у нас 73 відсотки відкинули ідею армія-мова-віра ще до квітня 19-го.
причому, неписемна більшість пожирателів пива, в цьому плані, не відрізнялася від викладача права з університету.   :smilie5: абсолютно.
я розмовляв з одними і другими. аргументація і глибина аналізу у однакова, хоч і різний соціальний базіс. об'єднувало їх одне - всі кругом щось їм винні. персонально.
сантехніку - профсоюз без сплати внесків, а професору - ціле міністерство при приватизації службового житла, яке повинно лишитися на утриманні університету в складі всього будинку.   :weep:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33430
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #17 : Травня 23, 2021, 09:37:51 21:37 »
у нас 73 відсотки відкинули ідею армія-мова-віра ще до квітня 19-го.
причому, неписемна більшість пожирателів пива, в цьому плані, не відрізнялася від викладача права з університету.   :smilie5: абсолютно.
я розмовляв з одними і другими. аргументація і глибина аналізу у однакова, хоч і різний соціальний базіс. об'єднувало їх одне - всі кругом щось їм винні. персонально.
сантехніку - профсоюз без сплати внесків, а професору - ціле міністерство при приватизації службового житла, яке повинно лишитися на утриманні університету в складі всього будинку.   :weep:

Нічого-нічого, опариші скоро всім влаштують повне утримання без сплати внесків. І  прохвесорам, і гегемонам   :weep: 
« Останнє редагування: Травня 23, 2021, 10:39:39 22:39 від RG »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #18 : Травня 24, 2021, 12:12:05 12:12 »
у нас 73 відсотки відкинули ідею армія-мова-віра ще до квітня 19-го.
причому, неписемна більшість пожирателів пива, в цьому плані, не відрізнялася від викладача права з університету.   :smilie5: абсолютно.
я розмовляв з одними і другими. аргументація і глибина аналізу у однакова, хоч і різний соціальний базіс. об'єднувало їх одне - всі кругом щось їм винні. персонально.
сантехніку - профсоюз без сплати внесків, а професору - ціле міністерство при приватизації службового житла, яке повинно лишитися на утриманні університету в складі всього будинку.   :weep:

73% - це і є савєцкіє люди. І мотивація "сдєлайтє мнє харашо, поки я петлятиму та шукатиму крайніх лохів" як раз і лягає у канву совка.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #19 : Травня 24, 2021, 12:15:06 12:15 »
Нічого-нічого, опариші скоро всім влаштують повне утримання без сплати внесків. І  прохвесорам, і гегемонам   :weep:

Після цих опаришів, будуть інші.
Соціологія чітко показує до 80% патерналістичного елеткторату, який завжди орієнтується на найсолодшу брехню. Але саме на наіональному рівні. Бо для біомаси Україна - це фантомне гасударство, мета якого зводиться аби лише годувати, лікувти та давати освіту з іншими ніштяками.
« Останнє редагування: Травня 24, 2021, 12:20:03 12:20 від arrow »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #20 : Травня 24, 2021, 12:17:37 12:17 »
Якось хотів вступуту в "Голос" ... онлайн ... але вони запросили вислати ВСІ перснальні дані - але ж я не хотів їм розкриватись ... так і залишився комсомольцем з часів СССР  :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #21 : Травня 24, 2021, 12:21:42 12:21 »
Якось хотів вступуту в "Голос" ... онлайн ... але вони запросили вислати ВСІ перснальні дані - але ж я не хотів їм розкриватись ... так і залишився комсомольцем з часів СССР  :weep:

Це багато що про тебе свідчить, якщо ти запав на прожект нових ліц у бєлих польтах.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #22 : Травня 24, 2021, 12:43:25 12:43 »
ти запав на прожект нових ліц у бєлих польтах.

так ... згрішив - каюсь  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #23 : Травня 24, 2021, 12:49:46 12:49 »
так ... згрішив - каюсь  :smilie8:

Ну ОК, ніхто не безгрішний.
У мене теж серйозні зашквари з "політичною орієнтацією" були.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #24 : Травня 24, 2021, 01:28:36 13:28 »
не був, не є, не думаю, що буду

користі від членства не шукав би, а проблеми знайти можна

а взагалі шкода, що в Україні немає культури партійного будівництва- все спотворено совком

Online Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Re: А ви були (чи є) членами якихось партій?
« Reply #25 : Травня 24, 2021, 09:35:07 21:35 »
ні, ніколи не був
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)