Автор Тема: В пошуку сенсу буття ...  (Прочитано 1841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4106
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
В пошуку сенсу буття ...
« : Травня 25, 2021, 02:22:04 14:22 »
Пошуками позаземних цивілізацій людство зайнято не перше століття. А що ми там шукаємо? Нам ці цивілізації навіщо? - Як навіщо ?! Для того, щоб самим собі пояснити сенс свого існування. Що з нами буде після смерті? Хто такий Бог? Що це за зірки над нами? Що таке нескінченність? Що значить час, який ніколи не закінчується? Ми якось розмовляли з письменником Андрієм Бітовим, і він сказав приголомшливу фразу: «Для мене стовідсотковим доказом існування Бога є те, що на тему смерті поставлено табу». Хтось його справді нам поставив, це табу.

Ми не знаємо, що буде Там. Хоча ми знаємо, здається, вже все - наука розкриває таємницю за таємницею. Тому пристрасть людства дізнатися, що відбувається там, на інших планетах, - це спроба заглянути в своє майбутнє. І спроба з'ясувати: ти взагалі щось значиш на цій Землі? Твоє життя - воно для чогось призначено або це просто спалах, ніким не помічений?

Пройшла і пройшла ... До того ж космос - це так красиво! Як у фільмі «Пасажири», де герої виходять на крило космічного корабля, а навколо - ця безодня чорна з світлячками зірками. Я розумію, що все це мультфільм, графіка. Але, слухайте, все одно дух захоплює! І не в мене одного. Коли ми дивимося вгору, щось же в нас починає ворушитися. Мислити починаємо ясніше, чистіше стаємо, коли бачимо зоряне небо над нами.

© ️ Олег Меньшиков
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline woman

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 142
Re: В пошуку сенсу буття ...
« Reply #1 : Травня 25, 2021, 08:40:42 20:40 »
посмотрите Гравитацию. там с графикой тоже все ок