Автор Тема: упячка давай давсиданье  (Прочитано 17408 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #360 : Серпня 13, 2021, 06:04:53 06:04 »
валюха знайшла вільний мозок :fp2
Mocsia delenda est

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #361 : Серпня 13, 2021, 06:16:54 06:16 »
валюха знайшла вільний мозок :fp2

ревнуєш?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #362 : Серпня 13, 2021, 06:17:25 06:17 »
Я впевнений що 70 відсотків хакерів не розуміють нічого в Обєктно Орієнтованому чи в Аспектно Орієнтованому програмуванні........ Адже зламувати сейфи це одне, а проектувати хмарочоси та мости - то є зовсім інше........  Зламувач сейфів хоч і розумний, але не настільки розумний щоб проектувати хмарочоси чи мости.......

Мій пойнт був зовсім в іншому - що конкретно у мене мізки не заточені на такі скілзи.

І потім, ООП - це ремесло, навичка, на яку можна набити руку, а хакерство - це мистецтво  :love:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #363 : Серпня 13, 2021, 06:21:30 06:21 »
Мій пойнт був зовсім в іншому - що конкретно у мене мізки не заточені на такі скілзи.

І потім, ООП - це ремесло, навичка, на яку можна набити руку, а хакерство - це мистецтво  :love:

Абсолютна маячня....... Хакерство це навіть не ремесло....... Це здатність застосувати зроблені кимось тулзи щоб залізти до когось в кишеню........

А мистецтво в діджитал світі взагалі шукати не варто.......  Там його нема......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #364 : Серпня 13, 2021, 06:35:31 06:35 »
Але Галивуд молодці..... Здатні забити баки так що навіть звичайний крадій буде сприйматись як митець...........  :fp2
Сьогодні возив дочку в школу на орієнтейшин...... Вона ще не бачила своєї хай скул, хоча провчилась вже рік в онлайні в ній.......
Якраз в Галивуді.......... Вона ненавидить кіношний бізнес......
« Останнє редагування: Серпня 13, 2021, 06:38:48 06:38 від Uki »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #365 : Серпня 13, 2021, 06:36:19 06:36 »
ревнуєш?

Якісь у вас тут всі на одному і тому ж зациклені посили. Куди порозганяли всіх своїх дівчат?

Я, тисячолітня істота з космосу, забрела сюди ненадовго ще і без скафандра, то вже не знаю, в які стіни втискатися і куди депортуватися від навали старомодних електричних дивайсів, натяків, інсинуацій і пропозицій  :smilie10:.

Хехе:




Кабсику, поклич вже сюди одну гіпер-сексі особу і її подружок і харась їх на всі сторони і у всі orifices, а від мене hands off, пліз. Все-таки музейна цінність.

До речі, Кабсик  один із п"яти персонажів укрнету, який не побажав поклонятися культу неймовірної. Решта - це Аеліт (який логічно поцікавився, на основі чого її вважають гарною, адже по фотках лише видно, що вона не товста), світ, який заявив, що в неї короткі ноги, Хорват, який не побоявся поставити її на місце, коли вона полізла до його родини, і Ганс-Авіатор, який взагалі ... цю історію я навіть так і не дослідила, але там був найбільший butthurt, бо вона добре попрацювала, щоб заперти його в бан.

Залишаю вас з цією рекомендацію, а сама йду дивитись серіал з малою.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #366 : Серпня 13, 2021, 06:40:34 06:40 »
Якісь у вас тут всі на одному і тому ж зациклені посили. Куди порозганяли всіх своїх дівчат?

Я, тисячолітня істота з космосу, забрела сюди ненадовго ще і без скафандра, то вже не знаю, в які стіни втискатися і куди депортуватися від навали старомодних електричних дивайсів, натяків, інсинуацій і пропозицій  :smilie10:.

Хехе:




Кабсику, поклич вже сюди одну гіпер-сексі особу і її подружок і харась їх на всі сторони і у всі orifices, а від мене hands off, пліз. Все-таки музейна цінність.

До речі, Кабсик  один із п"яти персонажів укрнету, який не побажав поклонятися культу неймовірної. Решта - це Аеліт (який логічно поцікавився, на основі чого її вважають гарною, адже по фотках лише видно, що вона не товста), світ, який заявив, що в неї короткі ноги, Хорват, який не побоявся поставити її на місце, коли вона полізла до його родини, і Ганс-Авіатор, який взагалі ... цю історію я навіть так і не дослідила, але там був найбільший butthurt, бо вона добре попрацювала, щоб заперти його в бан.

Залишаю вас з цією рекомендацію, а сама йду дивитись серіал з малою.

Якась ти заклинена....... Я мав на увазі він ревнує що ти знайшла вільний мозок, а він ні........ Ти просто почала ставити правильні проблеми та задавати правильні питання, от і все.........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #367 : Серпня 13, 2021, 07:05:38 07:05 »
Абсолютна маячня....... Хакерство це навіть не ремесло....... Це здатність застосувати зроблені кимось тулзи щоб залізти до когось в кишеню........

А мистецтво в діджитал світі взагалі шукати не варто.......  Там його нема......

У хакерів технічні скілзи лише частина джентльменського набору - такі речі, як social engineering, вимагають інтелекту та креативу. Треба бути ще і шпигуном, а не тільки айтішником.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #368 : Серпня 13, 2021, 07:13:39 07:13 »
У хакерів технічні скілзи лише частина джентльменського набору - такі речі, як social engineering, вимагають інтелекту та креативу. Треба бути ще і шпигуном, а не тільки айтішником.

Хакери цим не займаються....... Результатами їх роботи користуються ті хто до хакерства не мають ніякого стосунку....... Вони "митці".....

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #369 : Серпня 13, 2021, 07:54:18 07:54 »
Якась ти заклинена....... Я мав на увазі він ревнує що ти знайшла вільний мозок, а він ні........ Ти просто почала ставити правильні проблеми та задавати правильні питання, от і все.........

Тут з вами без сто грам перезарядки не розберешся. І взагалі ... затрималася я тут. Мене кличуть далекі планети, сонця та місяці  :rotate:.

Sun and Moon, пісня, "від якої дорослі чоловіки плачуть"  :smilie5: Це транс оригінал:

[/youtube]

і інструментальна версія (суперова):

   [/youtube]


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #370 : Серпня 13, 2021, 09:01:16 09:01 »
Прощається, але не йде... Блін, схоже ми її не здихаємось...  :smilie2:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #371 : Серпня 13, 2021, 12:33:23 12:33 »
Прощається, але не йде...
Блін, схоже ми її не здихаємось...
Закинув в iгнор...
 :smilie7:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1004
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #372 : Серпня 14, 2021, 01:02:58 01:02 »
Я за звичай не втручаюся в жодні розборки що не стосуються української політики

Та навіть мені видно що Ад Астра серйозно займається якимись дурницями

При цьому нав'язує ці дурниці цьому форуму

І вперто - наполегливо відбілює кінчених уєбанів типу Вуда Аеліта Серьожу Лисого ....

Питання: це навмисний флуд чи просто хоббі таке невинне ?

Я не можу собі уявити щоб Пшениця погрожував дитині

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1004
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #373 : Серпня 14, 2021, 01:06:20 01:06 »
Якісь у вас тут всі на одному і тому ж зациклені посили. Куди порозганяли всіх своїх дівчат?

Я, тисячолітня істота з космосу, забрела сюди ненадовго ще і без скафандра, то вже не знаю, в які стіни втискатися і куди депортуватися від навали старомодних електричних дивайсів, натяків, інсинуацій і пропозицій  :smilie10:.

Хехе:




Кабсику, поклич вже сюди одну гіпер-сексі особу і її подружок і харась їх на всі сторони і у всі orifices, а від мене hands off, пліз. Все-таки музейна цінність.

До речі, Кабсик  один із п"яти персонажів укрнету, який не побажав поклонятися культу неймовірної. Решта - це Аеліт (який логічно поцікавився, на основі чого її вважають гарною, адже по фотках лише видно, що вона не товста), світ, який заявив, що в неї короткі ноги, Хорват, який не побоявся поставити її на місце, коли вона полізла до його родини, і Ганс-Авіатор, який взагалі ... цю історію я навіть так і не дослідила, але там був найбільший butthurt, бо вона добре попрацювала, щоб заперти його в бан.

Залишаю вас з цією рекомендацію, а сама йду дивитись серіал з малою.

Що це за "потік свідомості" ? :smilie10:

Мадам, ви вживаєте "вещіства" ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #374 : Серпня 14, 2021, 01:22:25 01:22 »
Цитата: Sturmer44
Що це за "потік свідомості" ? :smilie10:

Мадам, ви вживаєте "вещіства" ?

Дядя, здається, Вам не подобається, що я тут дописую, то чому Ви та Вам подібні піднімають мої дописи і задають дебільні питання?

Ми спілкувалися і навіть (о жах!) приколювалися і жартували у цій темі. У Вас чомусь нема претензій, коли нік ЮАР постійно тулить фотки товстих жінок, бегемотів, а також вінтажних пенісів та вібраторів, а коли я запостила фотку безцінної статуетки богині Іштар (вона ж Інанна), яка має безпосереднє відношення до моєї онлайн-персони і теми, яку ми обговорювали, то Ви побігли міняти пампики.

Ідіть у ті теми, де Вам цікаво, і спілкуйтеся там досхочу - мене там нема.

А щодо вєществ, то я не вживаю і ніколи не вживала. Зверніться на фуп до Конячої За***пи ТМ, яка гордо розповідає про те, що Вам так цікаво, але про що Ви соромилися запитати:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105893.msg25624599#msg25624599


Re: Редбул надає В РИЛОООООО
тыдыщ
13 серпня 2021 13:56:01
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
magistr, 13 серпня 2021 13:33:24
Розгорнути попередні цитати...
і як тобі план зайшов?

Особисто мені план зайшов відмінно  X(

Вперше покурила перед парою "основ філософії" (один з улюблених предметів був) на першому курсі .

А мене залиште у спокої, не задавайте мені дебільних запитань і не підіймайте мої теми.

І тоді я просто пєрєстать стрілять пісать.

Understood??


« Останнє редагування: Серпня 14, 2021, 01:27:19 01:27 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #375 : Серпня 14, 2021, 01:25:20 01:25 »
Я за звичай не втручаюся в жодні розборки що не стосуються української політики

Та навіть мені видно що Ад Астра серйозно займається якимись дурницями

При цьому нав'язує ці дурниці цьому форуму

І вперто - наполегливо відбілює кінчених уєбанів типу Вуда Аеліта Серьожу Лисого ....

Питання: це навмисний флуд чи просто хоббі таке невинне ?

Я не можу собі уявити щоб Пшениця погрожував дитині

Скріни дати чи повірите на слово?

А у те, що він створив фейковий профіль Вуда і реально телефонував і харасив його тещу, вірите, чи теж давати лінк?

Я про Аеліта не написала взагалі жодного слова - чому Ви втираєте гнилий оселедець тут?

А щодо Вуда та Сергія, це прості звичайні люди, такі ж форумчани (може, і не ідеальні), як і всі. І вони заслуговують на те, щоб мати ті ж самі умови спілкування у рамках правил, що і інші. Таргетований булінг та перехід у реал - порушення правил форуму. Simple as that.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #376 : Серпня 14, 2021, 01:50:49 01:50 »
Між тим, зеленого бригадьониша Мічігана викинули з ФУПа під три чорти.
Kremlin delenda est.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #377 : Серпня 14, 2021, 01:59:29 01:59 »
Між тим, зеленого бригадьониша Мічігана викинули з ФУПа під три чорти.

Він уже прибігав сюди з докладом.......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #378 : Серпня 14, 2021, 05:20:11 05:20 »
Він уже прибігав сюди з докладом.......

Ні, як виявляється, то був не "доклад", а "порка свиней"  :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105902.msg25624391#msg25624391

Re: Narodzhenya UkrPravdaRoot  :laugh:
Michigan
13 серпня 2021 12:42:27
IP/Host: 77.221.255.---
Drake, 13 серпня 2021 12:40:23
UkrPravdaRoot, можна виконати прохання пана Michigan та довічно забанити панів SOUTH BLOOD та Redis12, адже це було не іронічне знущання над українською мовою?
U paniv South blood and Redis12 e knopka moderatsii?
Otozh, a u tsogo katsapa-obizhenki e.
Vidchuvaesh riznitsu?

Vse, pishov na SUP svyney gonyatu.

Ну Мишиган, ну сучий син ... А прийшов таким зайчиком-побігайчиком типу а хто-хто в рукавичці живе? Пустіть і мене  :weep: :weep: :weep:

Ще і картинку запостив, як на свинку вівчарка лізе ззаду. Напевно, показати, як він як альфа-вівчар супиків ХХХ :fp2.

Зоофіл much?


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #379 : Серпня 14, 2021, 05:36:15 05:36 »
Ні, як виявляється, то був не "доклад", а "порка свиней"  :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105902.msg25624391#msg25624391

Re: Narodzhenya UkrPravdaRoot  :laugh:
Michigan
13 серпня 2021 12:42:27
IP/Host: 77.221.255.---
Drake, 13 серпня 2021 12:40:23
UkrPravdaRoot, можна виконати прохання пана Michigan та довічно забанити панів SOUTH BLOOD та Redis12, адже це було не іронічне знущання над українською мовою?
U paniv South blood and Redis12 e knopka moderatsii?
Otozh, a u tsogo katsapa-obizhenki e.
Vidchuvaesh riznitsu?

Vse, pishov na SUP svyney gonyatu.

Ну Мишиган, ну сучий син ... А прийшов таким зайчиком-побігайчиком типу а хто-хто в рукавичці живе? Пустіть і мене  :weep: :weep: :weep:

Ще і картинку запостив, як на свинку вівчарка лізе ззаду. Напевно, показати, як він як альфа-вівчар супиків ХХХ :fp2.

Зоофіл much?

Виглядає як криза жанру...... для власного самоствердження вже не виходить форуми застосоувати......  далі депресняк......

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #380 : Серпня 14, 2021, 06:43:14 06:43 »
 З Мічіганом, до речі, прикол: свінособаку з упячки назвав свінособакою, свінособака образилася і забанила. Ненадовго.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #381 : Серпня 14, 2021, 08:51:38 08:51 »


Та навіть мені видно що Ад Астра серйозно займається якимись дурницями

При цьому нав'язує ці дурниці цьому форуму


Недойоб і жага!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #382 : Серпня 14, 2021, 08:55:18 08:55 »
Недойоб і жага!
У Терешковоi лiки закiнчiлися - пiшла по всiм архiвам та гiлкам... наводити лад...
Це просто жах якийсь - там навiдь не шиза - воно справдi башкою поiхала...
Приходить, уходить, всiм дае стусанiв, Кота захищае... - проф. БОТ, якого Модератор "не бачiть"...
Справдi, треба... або СУП закривати, або... Geо повертати...
 :smilie7:

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #383 : Серпня 15, 2021, 08:49:53 20:49 »
На ФУПі нема нормальних дискусій як раніше бо господарка забанила навічно половину з тих хто дискутував......... Інша половина пішла бо нізким дискутувати більше........
Зате вона залишила всих хто обсерав та тролив дискутуючих.........
От і все .....

я також три роки не міг писати.

мене навічно не забанили викоючно по причині "особистих" звязків на той момент.  :gigi:
інакше - мене би також там не було. але відсидів у буцигарні довго.
зараз є хоч якийсь шанс.
або ФУП ПОМРЕ АБО СТАНЕ ФУПОМ. або або.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2021, 08:53:40 20:53 від Бандер1вець »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #384 : Серпня 15, 2021, 08:51:55 20:51 »
я також три роки не міг писати.

мене навічно не забанили викоючно по причині "особистих" звязків на той момент.  :gigi:
інакше - Мене би також там не було. відсидів у буцигарні довго.
зараз є хоч якийсь шанс.
або ФУП ПОМРЕ АБО СТАНЕ ФУПОМ. або або.

Ти сам приклав руки, щоб фуп помер, бо береш участь у булінгу сам або толеруєш його.

Правда, не впевнена, що мої слова ти навіть згадаєш завтра, так що все це у стіну горохом.

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #385 : Серпня 15, 2021, 08:56:08 20:56 »
Ти сам приклав руки, щоб фуп помер, бо береш участь у булінгу сам або толеруєш його.


татишо ?
як ?
тим не встік на інші майданчики де зареєстрований ?
маю реєстрації на усіх майданчиках в україні.
комфортно у вас тут.

а фуп це передова і лінія фронту  :upa

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #386 : Серпня 15, 2021, 09:02:57 21:02 »
татишо ?
як ?
тим не встік на інші майданчики де зареєстрований ?
маю реєстрації на усіх майданчиках в україні.
комфортно у вас тут.

а фуп це передова і лінія фронту  :upa

Ти там "борешся з жінками", обливаючи їх зовнішність брудом, і відсмоктуєш особам, які є представниками нації поневолювачів, які принижують українців і українське і пропихають  та популяризують концепти руссккого міра під час війни  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Хоча кому я це пишу ... waste of my f***ing time  :smilie2:.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #387 : Серпня 15, 2021, 09:06:11 21:06 »
Ти сам приклав руки, щоб фуп помер, бо береш участь у булінгу сам або толеруєш його.

Правда, не впевнена, що мої слова ти навіть згадаєш завтра, так що все це у стіну горохом.

Мені не подобається булінг також...... але не булінг знищує фуп.........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #388 : Серпня 15, 2021, 09:18:13 21:18 »
Мені не подобається булінг також...... але не булінг знищує фуп.........

Фуп знищують потоки лайна і повна безкарність дописувачів при відсутності модерації. Потоки лайна генеруються:

1) у політичних розбірках (зеббіли (вони ж перефарбовані юльки) ллють лайно на порохоботів і навпаки)

2) у персональних розбірках і булінгу. Ви почитайте, як висловлюються всі ці дами-ропухи з відтопиреними пальцямиТМ - поскачи на ХХХ, кінська за***па, на х**й, на Мирославу там цілий цитатник. І це жінки, а що казати про чоловіків.

Вивалюються приватні дані та домашні адреси, розсилаються по приватах і не тільки чужі фото, пишуться листи на роботу, харасяться тещі і малолітні діти з погрозами написати листи і викласти адреси школи ...

Це що таке??

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #389 : Серпня 15, 2021, 10:43:23 22:43 »
Фуп знищують потоки лайна і повна безкарність дописувачів при відсутності модерації. Потоки лайна генеруються:

1) у політичних розбірках (зеббіли (вони ж перефарбовані юльки) ллють лайно на порохоботів і навпаки)

2) у персональних розбірках і булінгу. Ви почитайте, як висловлюються всі ці дами-ропухи з відтопиреними пальцямиТМ - поскачи на ХХХ, кінська за***па, на х**й, на Мирославу там цілий цитатник. І це жінки, а що казати про чоловіків.

Вивалюються приватні дані та домашні адреси, розсилаються по приватах і не тільки чужі фото, пишуться листи на роботу, харасяться тещі і малолітні діти з погрозами написати листи і викласти адреси школи ...

Це що таке??

ФУП знищують виключно бани людей які дискутують та задають незручні питання........ Все .........