Автор Тема: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?  (Прочитано 5425 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #30 : Червня 17, 2021, 11:11:02 23:11 »
Поязню вам просто з Алабами:

Якщо Пороха не оберуть, то let it all burn to the ground!    :weep:
 
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #31 : Червня 17, 2021, 11:16:16 23:16 »
Бумер, ви ж Зелю на виборах підтримували, так що тепер жрітє.
Хто ви?????????
Я не підтримував, 100%.
Між 1 і 2 туром Ю. Тимошенко однозначно заявила, що партія не підтримує ні Пороха, ні Землю. Тобто, голосуйте кожен на свій розсуд.
А якщо значна частина симпатиків ЮВТ в 2 турі вирішила підтримувати Зелю, то я їм не доктор і ЮВТ їм теж не доктор.
З листопада 2019 року партія Батьківщина чітко перейшло в опозицію.
.............
Зелень підтримували й підтримують тільки моральні виродки або просто кінчені ідіоти.
« Останнє редагування: Червня 17, 2021, 11:20:27 23:20 від Бумеранг »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #32 : Червня 17, 2021, 11:39:43 23:39 »
Хто ви?????????
Я не підтримував, 100%.
Між 1 і 2 туром Ю. Тимошенко однозначно заявила, що партія не підтримує ні Пороха, ні Землю. Тобто, голосуйте кожен на свій розсуд.
А якщо значна частина симпатиків ЮВТ в 2 турі вирішила підтримувати Зелю, то я їм не доктор і ЮВТ їм теж не доктор.
З листопада 2019 року партія Батьківщина чітко перейшло в опозицію.
.............
Зелень підтримували й підтримують тільки моральні виродки або просто кінчені ідіоти.

А це щонайменше 75%.  :weep: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34326
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #33 : Червня 18, 2021, 12:32:47 00:32 »
Хто ви?????????
Я не підтримував, 100%.
Між 1 і 2 туром Ю. Тимошенко однозначно заявила, що партія не підтримує ні Пороха, ні Землю. Тобто, голосуйте кожен на свій розсуд.
А якщо значна частина симпатиків ЮВТ в 2 турі вирішила підтримувати Зелю, то я їм не доктор і ЮВТ їм теж не доктор.
З листопада 2019 року партія Батьківщина чітко перейшло в опозицію.
.............
Зелень підтримували й підтримують тільки моральні виродки або просто кінчені ідіоти.

 :weep:

Партія «Батьківщина» підтримала проведення інавгурації Зеленського 19 травня

"Батьківщина" підтримає виборчий законопроект Зеленського - Тимошенко

Тимошенко закликала Верховну Раду підтримати уряд Зеленського.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #34 : Червня 18, 2021, 12:55:37 00:55 »
Ну так що там? Знайшлись сміливі на ящик пива забитись? Я стверджую - до кінця року жодних дострокових виборів призначено не буде.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #35 : Червня 18, 2021, 08:47:49 08:47 »
Ну так що там? Знайшлись сміливі на ящик пива забитись?
Я стверджую - до кінця року жодних дострокових виборів призначено не буде.
Анi Виборiв, анi Майдану - лище Хунта...
 :vinsent:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #36 : Червня 18, 2021, 01:46:56 13:46 »
:weep:

Партія «Батьківщина» підтримала проведення інавгурації Зеленського 19 травня

А що вже тоді залишалось робити? 31 березня 1-й тур, 21 квітня 2-й тур. Інаугурація відбулася в понеділок 20 травня. Як відомо, дуже не вдалий день (В понеділок тільки чорти миються). Але ящо вже було вирішено - то хай впрягається й працює.
До 21 квітня( 2 й тур - не було жодної йому підтримки).


 
"Батьківщина" підтримає виборчий законопроект Зеленського - Тимошенко


Ну й правильно. Той виступ ЮВТ прозвучав 18 червня 2019 року. Ще навіть вибори до ВР не відбулися. Все правильо. Це було потрібно і тоді й сьогодні, і з 1991 року починаючи.
Будь- якого Президанта, який би запропонував би  ліквідацію блядської мажоритарки необхідно було б підтримати. Не самого Президента, а отакий від нього виборчий законопроект.
Між іншим так і було, доки при воцарєнії Хама, в 2012 році, знову повернулась підарастична мажоритарка.


Тимошенко закликала Верховну Раду підтримати уряд Зеленського.

Знову ж, подивись хронологію, коли це сталось.
22 квітня 2019 року. Коли вже стала відома цифра 73 %. Тобто, на наступний день після 2-гого туру.

73% набралось тому, що багато громадян були незадоволені впершу чергу отими реформами ( Медична, Пенсійна), не розуміючи, що Петя не міг би цьому протистояти. Слава Богу, він впирався стільки, скільки міг. Земельну реформу Петя розпочати не дав.
Все те жидівське лайно, що лізло до нас з МВФ і з Держдепу США Петя хоч трохи стримував.
А дурнуватий хохляцький лохторат цього не розумів. І раптом почав вірити "в Голобородька".
Я сам не є прихильником Порошенка. Пам"ятаю Петю як політика дуже давно, ще з другої половини 90-х. Пам"ятаю, що він завжди любив гроші. Але безпредєльщиком Петя ніколи не був. І заядлим руськоміровцем він теж ніколи не був. Але за те, що він втримав державу майже в тих кордонах, які йому були дані і хоч трохи впирався отим жидореформам, тобто, американським підарасам зі "Всесвітньої Синагоги", за це йому окреме спасибі.
..................
Дурнуватий хохляцький лохторат далі власного носа бачити не здатен.

І тут Петя вже не винен, який би вінтой Петя  не був.
І тут навіть Зеля ні при чому, бо він просто виконує роль ляльки, граючи блазня тоді і зараз просто граючи роль песдобола.
Якщо народ-довбойоб - то прізвище керівника країни вже не суть важливе.

...............................

Ось і ще подивись, 13 листопада 2019 року (через 2 з половиною місяці після формування Уряду Гончарука)," Батьківщина" чітко перейшла в опозицію:
 

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її фракція переходить в опозицію, оскільки влада перетнула червону лінію, проголосувавши за законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10).

"Ухвалення президентською монобільшістю закону про розпродаж землі – це та червона лінія, яку влада переступила всупереч інтересам людей. Тому «Батьківщина» переходить в опозицію", - заявила Тимошенко на брифінгу після голосування у Раді у середу, 13 листопада.

За її словами,«переламали через коліно» не лише парламент, а й 75% українців.
"Саме тому наша команда заявляє про перехід в опозицію. Ми переходимо в опозицію до політики знищення країни, політики, яка продовжує епоху бідності, політики розпродажу з молотка всієї стратегічної власності держави й, насамперед, землі», – сказала лідерка "Батьківщини".

 
https://suspilne.media/217-timosenko-batkivsina-jde-v-opoziciu/

Після того дня ніякої підтримки чинної влади не відбувалось. Хоча да, давлись голоси ще для ухвалення бюджету ( в цьому році).
Але це вже загальної стратегії "Батьківщини " абсолютно не змінило.




Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #37 : Червня 18, 2021, 01:52:16 13:52 »
А це щонайменше 75%.  :weep: :weep:

Так, на жаль. 21 квітня 2019 року був момент істини.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #38 : Червня 18, 2021, 01:55:30 13:55 »
Після того дня ніякої підтримки чинної влади не відбувалось. Хоча да, давлись голоси ще для ухвалення бюджету ( в цьому році).
:fp2
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #39 : Червня 18, 2021, 02:00:39 14:00 »
В 2020 году дефицит государственного бюджета стал самым большим за последние 10 лет - 218 млрд грн.
Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом с трибуны парламента заявил глава Счетной палаты Валерий Пацкан.

"Для преодоления значительного дефицита мы одолжили 640 млрд грн. Но привлекать средства на приемлемых для нас условиях становится все сложнее, а непоступление запланированных средств приводило к несвоеаременному проведению трат. В мае, ноябре и декабре были задержки по оплате незащищеных статей бюджета. Почти 50% всех незащищенных издержек проведены после 28 декабря когда правительству удалось привлечь средства. В первом квартале 2021 года средства от государственных внешних займов так и не поступили.


 Поэтому для финансирования общего госбюджета привлекаются средства с Единого казначеймкого счета", - отметил он.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #40 : Червня 18, 2021, 02:09:20 14:09 »
:fp2
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81

І ще добавлю від себе.
Звичайно ж, не треба було Зеленський уряд підтримувати жодним голосом, жодним словом.

Але це моя особиста думка. Я не належу до ратії Батьківщина. Хоча, не зважаючи на її деякі "косяки", все одно залишаюсь їїї  симпатиком. Бо кращих все одно я не бачу.
...........
І ще скажу. Навіть починаючи з 22 квітня 2019 року і по 13 листопада 2019 року, не зважаючи, що Зеленський формально новий політик, все одно не треба було його підтримувати жодним словом.

Чому? Бо він, насправді був в політиці давно. Тільки це називалось "шоу-бізнес". Весь свій політичний і фінансовий капітал і також свою дурнувату популярність він накопичив, роками глузуючи з України , з українців, з української мови і з української культури.

Тобто, Зеленський вже був "ТОКСИЧНИЙ", ще навіть до свого знаменитого рішення, озвученого прямо в новорічну ніч.

І майже через 100 днів, ця його токсичність запросто вилилась в 73 % підтримки.
Тобто, ніколи, з 22 ківтня 2019 року, йому не можна було навіть руку потискати.
Та й в усі минулі роки й місяці його життя теж.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #41 : Червня 18, 2021, 02:11:49 14:11 »
:fp2
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81

Якщо так розсуждать, то хтось зможе й в самому існуванні держави Україна знайти ознаки "когнітивногог десонансу".

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #42 : Червня 18, 2021, 02:53:36 14:53 »
Бумеранг хоть убей не пойму твою любовь как армянской жидовке

даже Волька понял шо там жопа
а я тебе скажу один секрет Волько был плотно свзяан с запорожской группировкой Косатой

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #43 : Червня 18, 2021, 03:23:11 15:23 »
Бумеранг хоть убей не пойму твою любовь как армянской жидовке

даже Волька понял шо там жопа
а я тебе скажу один секрет Волько был плотно свзяан с запорожской группировкой Косатой

Ну нехай знайдеться якийсь кращий політик чи партія.
Були колись косяки і в ЮВТ, і в її партії.
Я їй даю таку узагальнюючу оцінку за весь час її в політиці, з січня 1997 року.

Тобто, за сукупністю всіх фактів, які були.
Десь вона помилялась, десь щось не розуміла...

Але якби не вона, то в 2004 році Ющенко не переміг би.
І могли б початися такі ж процеси, які почались в 2014 році.

Врешті-решт. Все одно вона ж не вічна.
Хай тепер з"являються нові політики, ефективніші за неї.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #44 : Червня 19, 2021, 09:43:54 09:43 »
 Таке питання до форумчан, може хто в курсі:
вичитав інфу, що МВФ літом повинен усім членам надати допомогу без будь-яких умов. Чи правда це? Може хтось цікавився цією темою?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34326
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #45 : Червня 19, 2021, 11:36:07 11:36 »
Таке питання до форумчан, може хто в курсі:
вичитав інфу, що МВФ літом повинен усім членам надати допомогу без будь-яких умов. Чи правда це? Може хтось цікавився цією темою?

Там, здається, є якісь регулярні виплати коштів учасниками (типу як поділ отриманого прибутку від діяльності між акціонерами). Можливо це мається на увазі.

Хоча жидки 100% будуть волати, що це завдяки їх досягненням   :smilie7:

 

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #46 : Червня 19, 2021, 12:03:23 12:03 »
Там, здається, є якісь регулярні виплати коштів учасниками (типу як поділ отриманого прибутку від діяльності між акціонерами). Можливо це мається на увазі.

Хоча жидки 100% будуть волати, що це завдяки їх досягненням   :smilie7:

 
Ці гроші якраз і можуть використати , якщо вже припече, під можливі вибори.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #47 : Червня 19, 2021, 12:42:50 12:42 »
Та ніби не планується ніяких траншів МВФ Україні, до виконання вимог. Ну а в розподілі отриманого прибутку, Україна якщо і буде приймати участь, то зі зрозумілих причин це будуть копійки не варті жодної уваги. В рамках МВФ і ВБ обговорювались якісь програми стимуляції виходу з кризи викликаної Ковід-19, але вони поки що гіпотетичні, і мають торкнутись лише найбідніших країн, Україна навряд чи в цей список увійде.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34326
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #48 : Червня 19, 2021, 03:19:23 15:19 »
Я теж схиляюсь до думки, що виборів не буде.

Можливо, що поміж слуг такі думки і є, хтось просто на цьому хоче піднятись.
Але ближче до діла навіть сам Опариш сцикане, якщо в оточення й будуть такі пориви  :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #49 : Червня 19, 2021, 03:45:52 15:45 »
Там, здається, є якісь регулярні виплати коштів учасниками (типу як поділ отриманого прибутку від діяльності між акціонерами). Можливо це мається на увазі.

Хоча жидки 100% будуть волати, що це завдяки їх досягненням   :smilie7:

 
на слуг ермаку похер
но на выборах можно пролететь под нуль и прямо в ростов
а вообще что еще ждать от нашего нарида после стукача урки  и клоуна? кухарок с хуторянскими фотографами?
таки не ту страну назвали Гондурасом и это вроде как уровень образования выше латиноамериканского

писи
интересно какое образование у полтавской когорты зебилов, людасы и тд

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #50 : Червня 19, 2021, 07:31:03 19:31 »

таки не ту страну назвали Гондурасом и это вроде как уровень образования выше латиноамериканского

Образование ума не добавляет

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #51 : Червня 19, 2021, 08:47:47 20:47 »

...якби не вона, то в 2004 році Ющенко не переміг би.

Ні, ось так вірно:

Якби не Вона, то в 2010 році Янукович не переміг би

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #52 : Червня 20, 2021, 04:00:09 16:00 »
Ні, ось так вірно:

Якби не Вона, то в 2010 році Янукович не переміг би

Якби Ю.В.Т. в 2010 році в будь-який спосіб не потрапила б в другий тур, то переміг би, Янукович, при будь-яких варіантах. Ні Яценюк, ні отой бляцький напівмолдаванин (Тигипко), не перемогли б.
Принаймні, Тигипка ще раз скинули б з балкона. Відверто-семітська зовнішність Яценюка викликала тільки сміх, або роздратування в більшості виборців.
Отже, переміг би тільки Хам.
Якби в 2 турі не було ЮВТ, то я просто противсіхствував би.

А якби в 2 турі були б Ющ і Янук, то я б зіпсував би свого бюлетеня, густо розписавши його матюками.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #53 : Червня 20, 2021, 05:14:20 17:14 »
Відверто-семітська зовнішність Яценюка викликала тільки сміх, або роздратування в більшості виборців.
За що я найбільше люблю юльків та зебілів, так це за те що вони є нескінченним джерелом матеріалу для тих хто цікавиться ментальними розладами. Наприклад один з цих розладів - це якийсь шизофренічний варіант антисемітизму. Настільки збочений, що на ньому можна не одну докторську по психопатології захистити. Вони знаходять семітські корені у тих, у кого вони не прослідковуються, і при цьому підтримують і голосують за тих, у кого в дійсно в роду є євреї. Тобто вони до епілепсії будуть кричати про Вальцмана (хоча генеалогія Порошенко добре відома, як мінімум до дідів, і нікого схожого там немає https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:842976), вони будуть аж до харкання кров'ю доводити що Яценюк - єврей (хоча тут аналогічна ситуація https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:140311). Вони будуть розповідати про жахи які відбуваються і відбуватимуться з Україною під владою євреїв, і при цьому вони будуть голосувати за єврея Зеленського, чи за Тимошенко, яка також має єврейських предків (https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:78375).
При цьому мені особисто абсолютно пофіг, хто людина за національністю. Українець, єврей, татарин, росіянин, чех, сомалієць, ірландець, грузин чи китаєць. Кожен з них може бути гідним представником української нації. Один з начесніших, найпорядніших і найрозумніших серед моїх знайомих - єврей. В той же час є кілька етнічних українців серед моїх знайомих, яких я вважаю найостаннішим лайном. І моє ставлення до людей формується геть не на основі національності, раси, віросповідання. І підтримую я Порошенко чи Яценюка, не тому що вони етнічні українці, а тому що вони чесні, порядні, професійні і патрітичні. І я виступаю проти Тимошенко і Зеленського, не тому що у них в роду є євреї, а тому що вони тупі, популістичні, шкідливі потвори. Я б з радістю підтримав на якусь посаду (аж до президента України) Віталія Портнікова. І мені було б начхати на його національність, орієнтацію, колір волосся, форму черепу і інші незначущі для посади особливості. На жаль, 73%+ відсоткам ідіотів, бенявізор може запхнути в голову будь-що. Після чого 73%-кові "антисеміти" голосують за євреїв, 73%-кові "націоналісти" голосують за ватників, 73%-кові вчителі голосують за людей які не можуть перемножити 2 числа. 73% когнітивнодисонансних проголосують за все за що завгодно, лишень би воно йшло на згубу України. Завжди. Крім моментів коли вони обдристані і перелякані, під час Майданів і воєн, сидять під шконкою і якимось незрозумілим для себе чином роблять правильний вибір. Але, на жаль, маючи під боком такого сусіда, у нас немає часу на експерименти. З кожним разом ми будемо втрачати і територію і людей. І чи зможемо колись стабілізувати цей процес, я вкотре читаючи про Яценюка-єврея від виборця Тимошенко не впевнений.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #54 : Червня 20, 2021, 07:52:31 19:52 »
(click to show/hide)

Аута достали  :gigi:

Но поддерживаю

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34326
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #55 : Червня 20, 2021, 10:12:41 22:12 »
Це просто тупе переведення стрілок з безрідних метисів Макаки і Опариша.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #56 : Червня 21, 2021, 01:41:10 13:41 »
Злато, заб'ємось на ящик пива, що ніяких дострокових виборів не буде?  :gigi:

Звісно, не буде
Навіщо це йому?

1. Якщо робити Президентські, - то на якій підставі? В КУ таке не передбачене

2. Для Парламентських більше підстав. Але й на них Зе не піде, бо втратить монополію влади

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #57 : Червня 22, 2021, 01:29:32 13:29 »
За що я найбільше люблю юльків та зебілів, так це за те що вони є нескінченним джерелом матеріалу для тих хто цікавиться ментальними розладами. Наприклад один з цих розладів - це якийсь шизофренічний варіант антисемітизму. Настільки збочений, що на ньому можна не одну докторську по психопатології захистити. Вони знаходять семітські корені у тих, у кого вони не прослідковуються, і при цьому підтримують і голосують за тих, у кого в дійсно в роду є євреї. Тобто вони до епілепсії будуть кричати про Вальцмана (хоча генеалогія Порошенко добре відома, як мінімум до дідів, і нікого схожого там немає https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:842976), вони будуть аж до харкання кров'ю доводити що Яценюк - єврей (хоча тут аналогічна ситуація https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:140311). Вони будуть розповідати про жахи які відбуваються і відбуватимуться з Україною під владою євреїв, і при цьому вони будуть голосувати за єврея Зеленського, чи за Тимошенко, яка також має єврейських предків (https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:78375).
При цьому мені особисто абсолютно пофіг, хто людина за національністю. Українець, єврей, татарин, росіянин, чех, сомалієць, ірландець, грузин чи китаєць. Кожен з них може бути гідним представником української нації. Один з начесніших, найпорядніших і найрозумніших серед моїх знайомих - єврей. В той же час є кілька етнічних українців серед моїх знайомих, яких я вважаю найостаннішим лайном. І моє ставлення до людей формується геть не на основі національності, раси, віросповідання. І підтримую я Порошенко чи Яценюка, не тому що вони етнічні українці, а тому що вони чесні, порядні, професійні і патрітичні. І я виступаю проти Тимошенко і Зеленського, не тому що у них в роду є євреї, а тому що вони тупі, популістичні, шкідливі потвори. Я б з радістю підтримав на якусь посаду (аж до президента України) Віталія Портнікова. І мені було б начхати на його національність, орієнтацію, колір волосся, форму черепу і інші незначущі для посади особливості. На жаль, 73%+ відсоткам ідіотів, бенявізор може запхнути в голову будь-що. Після чого 73%-кові "антисеміти" голосують за євреїв, 73%-кові "націоналісти" голосують за ватників, 73%-кові вчителі голосують за людей які не можуть перемножити 2 числа. 73% когнітивнодисонансних проголосують за все за що завгодно, лишень би воно йшло на згубу України. Завжди. Крім моментів коли вони обдристані і перелякані, під час Майданів і воєн, сидять під шконкою і якимось незрозумілим для себе чином роблять правильний вибір. Але, на жаль, маючи під боком такого сусіда, у нас немає часу на експерименти. З кожним разом ми будемо втрачати і територію і людей. І чи зможемо колись стабілізувати цей процес, я вкотре читаючи про Яценюка-єврея від виборця Тимошенко не впевнений.
Безперечно, ти можеш бути цікавим співрозмовником. На жаль, не має часу на сторінках форума вести досить такі широкі, багатопланові дискусії.
Зараз продовжу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #58 : Червня 22, 2021, 02:31:17 14:31 »
Найголовніше: не напевно, а точно в нас з тобою різна уява, якою має бути держава Україна.
Коли розпадався СРСР, я не думав, що держ. підприємства, абс. більшість, переходитимуть в приватні руки. Звичайно ж, Україна створилась щоб бути не такою, якою була УРСР. Я й зараз впевнений, що % 60-70 економіки мають бути в держ. власності. Енергетика, металургія, хімічна промисловість, залізниця, авіація, видобуток мінеральних ресурсів мають бути тільки в держ.власності. Більше половини машинобудування - теж. Не державні- це торгівля, сфера послуг, дрібна малозначуща промисловість. Сільське господарство - різного роду фермерські господарства. Але не у приватній власності. А під дуже ретельним держ. контролем! Колгоспи й радгоспи які могли існувати, зовсім не обов,язково їх було ліквідовувати й розраховувати (скрізь була ситуація різна).

А що в нас сталося за ці 30 років ???
Україна, з 91 чи 92 року пішла шляхом єльцинської Росії- шляхом мародерства й дерибану. Шляхом поступого знищення тієї совєцької інфраструктурної спадщини, яка мала бути продумано й продуктивно використана вже в Україні, яка мала б вибудовувати таку модель життя, де економіка була б максимально незалежною від будь-яких сусідів.
А що стало в нас? Сталось те, що з 52 млн. населення, залишилось 30-35. І ще й точно ніхто не скаже, бо значна частина громадян, на заробітках, не знявшись з реєстрації Промислова спадщина СРСР знищена значною мірою.

Продовжу далі, намагатимусь коротше.
« Останнє редагування: Червня 22, 2021, 03:06:23 15:06 від Бумеранг »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #59 : Червня 22, 2021, 02:50:18 14:50 »
у-у-у...