Автор Тема: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?  (Прочитано 5431 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #60 : Червня 22, 2021, 03:01:47 15:01 »
Тепер про євреїв.
Був би час, я міг би тут написати цілу лекцію про те, як визначати євреїв.
Перша ознака - зовнішність. Звичайно ж євреї є різних типів. Але українські, переважно євреї ашкеназі. Яценюк якраз дуже типовий.
Хоча не тільки за зовнішністю. Елементи поведінки, зв'язки, політичні вподобання, ставлення до різних поточних питань і проблем, вибір професії чи місця роботи, поведінка в побуті ну й багато ще чого.
В кожному населеному пункті, якщо в дрібних чи в декількох, єврейська громада дуже чітко знає всіх своїх. Але світити їх для всіх чужих зовсім не обов'язково. Та й відвідувати синагогу зовсім не обов'язково. Всі євреї з дитинства чітко знають, що не своїм не можна повідомляти нічого зайвого.
...Ти знаєш що в 2004 і 2010р.р. укр євреї між своїх, проводили агітацію за Януковича?
Серед чужих, могли так ненав'язливо, та й то, тому, кого добре знають. Перед чужими старались не світитися (Хочеш-подумай чому).
Далі. Ніяким родоводами і документам вірити не треба. Багато євреїв в 1918-1920 і 1940-х роках змінювали і імена й прізвища. Де було можна навіть і біографічні факти.
Головне - щоб не в трачати зв'язок з громадою(де це було можливо).

Далі коротко піде про названих тобою тих трьох осіб, з родоводами, які мають і беззаперечну єврейську зовнішність і, звичайно ж, єврейські гени.




« Останнє редагування: Червня 22, 2021, 07:21:57 19:21 від Бумеранг »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #61 : Червня 22, 2021, 03:55:39 15:55 »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #62 : Червня 22, 2021, 05:01:43 17:01 »
Отже. Почнемо з Юлі.
Зараз її єврейська зовнішність не надто впадає в вічі, все за рахунок косметики й макіяжів Ну то й що???
В 1997 році, коли я вперше її побачив в телевізорі, то зразу ж було видно, що напів або на чверть єврейка. По справжньому її як політика я оцінив її в 2000 році. Далі вона іноді робила помилки. Але розчарувань нею як політиком не було ніколи.
Найважливіше. Якби мій син колись схотів би одружитись з її дочкою, то це було б недопустимо. Бо не можна українцям зріднюватися з носіями єврейських генів. Бо це протиприродньо й гидко. І ще й свої ж нащадки отримають не добру спадковість.
Підтримувати, товаришувати, спілкуватись з євреями можна, але зріднюватись-ніколи.
...Гіпотетично: хоч мій син і значно молодший за доньку ЮВТ, хоч я сам ЮВТ давно дуже поважаю як політика, але в такому випадку з сином я просто припинив би з ним спілкування.(навіть продовжуючи й надалі голосуваи за ЮВТ на виборах). В мене такі переконання і їх не зміню.
Про Порошенка. Теж чіткі ознаки єврейської зовнішньості. Я бачив його батька, але там вони майже не проглядується. Однак я ніколи не бачив Петіну матір. Хоча це не так важливо. Головне, що ці ознаки чітко має Петя. Зараз політика-Порошенка я навіть поважаю І навіть голосував за нього. В нього є декілька дітей, але зріднюваттсь з ними - ніколи. Хоча можна з ними цілком щирі добрі відносини.
Далі буде про Яценюка.
« Останнє редагування: Червня 22, 2021, 07:24:49 19:24 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #63 : Червня 22, 2021, 05:22:07 17:22 »
Про Яценюка.
Outlander, ти напевно народився й виріс в такій місцевості, де українці багато поколінь зріднюваттсь з євреями і тепер вже їх між собою важко розрізнити і багато євреїв українцями були асимільовані. Це Галичина, Поділля, Буковина й Закарпаття. Мені в житті зустрічались люди, які впритул не вбачали в Яценюкові класичні зовнішні єврейські ознаки. Вони були з Поділля. З такого райцентра, де були 4 старі цвинтарі: 1 православний, 1 римо-католицький і 2 іудейських. Так людина з того
міста, не розуміла, чому Яценюка називають жидом? Він же типовий українець!

Повір мені, що серед 90-95%мешканців Києва чи
Київщини таке твердження про Яценюка викличе лише гомеричний регіт.
Далі продовжу.
« Останнє редагування: Червня 22, 2021, 07:26:15 19:26 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #64 : Червня 22, 2021, 07:13:07 19:13 »
Про Яценюка
Не бачити  зовнішні єврейські ознаки в Яценюкові, це те саме, що не бачити негритянські ознаки в Жанові Беленюкові чи не бачити зовнішні центальноазійські ознаки в Мустафі Найємі.
Як так можна - я не розумію. Напевне тому, що мої предки на три чверті походять з півд. районів Київщини, а не чверть з Херсонщини  Вони всі були прості селяни, вищої освіти не мали і не жили в містах,де багато чужинців і не жили в містечках, де католицьких і іудейських цвинтарів більше ніж православних.
Про Яценюка ще можна викласти багато веселих   епітетів.Думаю, нема потреби.

Єврейська зовнішність Яценюка - хрестоматійна.
Він виглядає наче класичний персонаж антисемітських анекдотів.

Як політик- він для України шкідливий і не потрібний, як і всі ті, хто робили з 2014 року оті плядськітрехворми, за лекалами МВФ і Держ.Депу США.

Далі, трохи пізніше, про інших і про інше.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #65 : Червня 22, 2021, 07:25:15 19:25 »
і скільки цей понос буде фонтанувати на форумі?
хлопці, чи не вважаєте ви з потрібне його вже заткнути?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #66 : Червня 22, 2021, 07:32:50 19:32 »
і скільки цей понос буде фонтанувати на форумі?
хлопці, чи не вважаєте ви з потрібне його вже заткнути?
А з тобою тут ніхто й не спілкувався.
І форум тут має назву справжній український, а не ірпінський. (Ірпінь-це передмістя Києва, формально ще й курортне, де на кожного українського мешканця троє циганів і двоє руськомірних нащадків військових МО СРСР  відставників.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #67 : Червня 22, 2021, 08:47:20 20:47 »
і скільки цей понос буде фонтанувати на форумі?
хлопці, чи не вважаєте ви з потрібне його вже заткнути?
Та тут є юзери, які хотіли з ним про щось подискутувати. Але чогось не дискутують.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #68 : Червня 23, 2021, 10:35:55 10:35 »
За що я найбільше люблю юльків та зебілів, так це за те що вони є нескінченним джерелом матеріалу для тих хто цікавиться ментальними розладами. Наприклад один з цих розладів - це якийсь шизофренічний варіант антисемітизму. Настільки збочений, що на ньому можна не одну докторську по психопатології захистити. Вони знаходять семітські корені у тих, у кого вони не прослідковуються, і при цьому підтримують і голосують за тих, у кого в дійсно в роду є євреї. Тобто вони до епілепсії будуть кричати про Вальцмана (хоча генеалогія Порошенко добре відома, як мінімум до дідів, і нікого схожого там немає https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:842976), вони будуть аж до харкання кров'ю доводити що Яценюк - єврей (хоча тут аналогічна ситуація https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:140311). Вони будуть розповідати про жахи які відбуваються і відбуватимуться з Україною під владою євреїв, і при цьому вони будуть голосувати за єврея Зеленського, чи за Тимошенко, яка також має єврейських предків (https://uk.rodovid.org/wk/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81:78375).
При цьому мені особисто абсолютно пофіг, хто людина за національністю. Українець, єврей, татарин, росіянин, чех, сомалієць, ірландець, грузин чи китаєць. Кожен з них може бути гідним представником української нації. Один з начесніших, найпорядніших і найрозумніших серед моїх знайомих - єврей. В той же час є кілька етнічних українців серед моїх знайомих, яких я вважаю найостаннішим лайном. І моє ставлення до людей формується геть не на основі національності, раси, віросповідання. І підтримую я Порошенко чи Яценюка, не тому що вони етнічні українці, а тому що вони чесні, порядні, професійні і патрітичні. І я виступаю проти Тимошенко і Зеленського, не тому що у них в роду є євреї, а тому що вони тупі, популістичні, шкідливі потвори. Я б з радістю підтримав на якусь посаду (аж до президента України) Віталія Портнікова. І мені було б начхати на його національність, орієнтацію, колір волосся, форму черепу і інші незначущі для посади особливості. На жаль, 73%+ відсоткам ідіотів, бенявізор може запхнути в голову будь-що. Після чого 73%-кові "антисеміти" голосують за євреїв, 73%-кові "націоналісти" голосують за ватників, 73%-кові вчителі голосують за людей які не можуть перемножити 2 числа. 73% когнітивнодисонансних проголосують за все за що завгодно, лишень би воно йшло на згубу України. Завжди. Крім моментів коли вони обдристані і перелякані, під час Майданів і воєн, сидять під шконкою і якимось незрозумілим для себе чином роблять правильний вибір. Але, на жаль, маючи під боком такого сусіда, у нас немає часу на експерименти. З кожним разом ми будемо втрачати і територію і людей. І чи зможемо колись стабілізувати цей процес, я вкотре читаючи про Яценюка-єврея від виборця Тимошенко не впевнений.
Ще дещо скажу про інших і про інше .
Щоб завершити єврейську тему
Очевидно ми з тобою розходимося в визначенні, кого вважати належними до етнічного єврейства
Для мене - це люди які мають відповідну антропологічну зовнішність(перш за все) + відповідну генетику, яку вони дістали у спадок від десятків чи сотень поколінь своїх предків. Однак генетика не часто проявляється зовнішньо. Тому, загалом, часто можна й помилитися. Хоча бувають такі екземпляри, етнічна належність яких видима вже на відстані 10 метрів.
Найголовніше. Єврей для мене - це не означає,що він автоматично відноситься до розряду моїх особистих ворогів. Треба оцінювати людину чи політика загалом, за сукупністю фактів, на протязі певного періоду його життєдіяльності. На протязі свого життя я і нормально спілкувався з євреями, спрацював, навіть приятельствував, але завжди чітко знав межі дружніх взаємовідносин.
Не знаю, але думаю, що в тебе визначення євреїв  і  можливий і прийнятний формат взаємодносин з ними інший.
Завершимо про євреїв і далі перейдемо до українців.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #69 : Червня 23, 2021, 11:33:12 11:33 »
Про українців.
Звичайно, ж до співплемінників я на можу ставитись так, як до представників інших етносів. Це якщо вони в чисто людських взаємовідносинах не є абсолютними покидьками. Але скільки серед українців (крім абсолютних покидьків, яким не можна навіть подавати руки чи окинути добрим поглядом) кінчених придурків, егоїстів, байдужих, нікчемних   - їх мільйони! І нічого з цим не зробиш.
Буває такий українець (при владі) який здатен наробити скільки проблем Україні, що їх стільки не зроблять десяток ортодоксальних рабинів чи десяток РПЦешних попів. В нас нещодавно був один такий. В 2008 році він запустив в Україну Гундяєва сі свитою, той гарцюваав по всій Україні 10 днів, наче жеребець, потім він з гундяєм висаджував деревця біля АП., крутився біля Гундяя наче вірний холуй. А коли потім заїкнувся про Помістну Церкву, то гундяй лукаво так по-татарськи ухмильнувшись спокійно відповів:"Поместная церковь в Украине есть!" То той дурень відразу й замовк, нічого навіть не заперечивши.
.........
Коротше. Тим не менше, до етнічних українців в мене не таке ставлення, як до інших етносів в Україні, навіть етносів політично й чисто по людськи позитивних (повторюю: до українців загалом, крім абсолютних покидьків). Чому ? Тому що вважаю, що Україна має сенс існування тільки як країна, яка базується на етнічно-расовій українській основі.
Я не сприйматиму Україну як свою рідну країну, якщо в ній почнуть переважати етнічні сомалійці чи етнічні афганці, чи китайці, навіть якщо ці люди будуть душе розумні, успішні,патріотичні й прогресивні (і навіть всі вони стануть україномовними. Я не хочу щоб Україна була таким етнорасовим конгломератом, як Америка чи Канада. Київ місто велике, різноманітне, але я ніколи не жив постійно в таких містах, де негр чи араб чи азієць на вулицях, це норма. Для мене представники тих спільнот ніколи не будуть своїми, хай вони будуть навіть золотими й суперпроукраїнськими.
Бо тоді я не розумітиму де я і хто я. І в якій, і в чиїй країні я живу.
І тоді я не бачити сенсу існування України як суверенної країни, яка створилась і існує невідомо на якому грунті, на якій основі.
........
Це вже, здається, я висловив все або майже все, що хотів.
« Останнє редагування: Червня 23, 2021, 11:38:29 11:38 від Бумеранг »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #70 : Червня 23, 2021, 11:44:00 11:44 »

........
Це вже, здається, я висловив все або майже все, що хотів.

Пихатий єбанатій - графоман  :fp2

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #71 : Червня 23, 2021, 04:45:36 16:45 »
Пихатий єбанатій - графоман  :fp2
Оця ця твоя репліка, що адресована мені, навіть подиву не викликає. Бо я знаю тип таких людей як ти - дуже не люблять правди, конкретики і ретельних роз'яснень з розстановкою акцентів: хто є хто, що є що при тих чи інших обставинах. Такі люди мислять штампами, здатні тільки все ділити на чорне/біле. Але про свій зиск пам'ятають завжди. Насправді такі люди досить безпринципні. За комфорт і вигоду підуть на багато чого.
І ніякої пихатості в мені нема,- я в себе вдома.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #72 : Червня 23, 2021, 05:49:55 17:49 »
Тепер про євреїв.
Був би час, я міг би тут написати цілу лекцію про те, як визначати євреїв.
Перша ознака - зовнішність. Звичайно ж євреї є різних типів. Але українські, переважно євреї ашкеназі. Яценюк якраз дуже типовий.
Хоча не тільки за зовнішністю. Елементи поведінки, зв'язки, політичні вподобання, ставлення до різних поточних питань і проблем, вибір професії чи місця роботи, поведінка в побуті ну й багато ще чого.
В кожному населеному пункті, якщо в дрібних чи в декількох, єврейська громада дуже чітко знає всіх своїх. Але світити їх для всіх чужих зовсім не обов'язково. Та й відвідувати синагогу зовсім не обов'язково. Всі євреї з дитинства чітко знають, що не своїм не можна повідомляти нічого зайвого.
...Ти знаєш що в 2004 і 2010р.р. укр євреї між своїх, проводили агітацію за Януковича?
Серед чужих, могли так ненав'язливо, та й то, тому, кого добре знають. Перед чужими старались не світитися (Хочеш-подумай чому).
Далі. Ніяким родоводами і документам вірити не треба. Багато євреїв в 1918-1920 і 1940-х роках змінювали і імена й прізвища. Де було можна навіть і біографічні факти.
Головне - щоб не в трачати зв'язок з громадою(де це було можливо).

Далі коротко піде про названих тобою тих трьох осіб, з родоводами, які мають і беззаперечну єврейську зовнішність і, звичайно ж, єврейські гени.
Тупа брехня. Від початку до кінця.
Ашкенази тому й ашкеназі, що нічим не відрізняються від білих європейців, особливо від німців, серед яких сформувались
Щодо Яка- теж неправда. За Кучми дійсно в більшості своїй підтримували Кучму (принаймні ті, хто відкрито артикулював свою позицію), що дало змогу редактору "Сільських Вістей" ( була тоді така популярна на селі газета, ще з радянських часів популярна) Бокію гнати хвилю на євреїв. Під час кампанії 2004 року несподівано виявилось, що більшість євреїв відкрито послали на хер прибулого з Ізраїлю агента РФ Вадима Рабіновича, який мав амбіції очолити Конгрес Єврейських Громад і одразу почав усіх агітувати за Яка.
Що було, то було. Ми в Україні самі не очікували, що євреї так несподівано підтримають Майдан, Помаранчеву Революцію та Ющенка
І тоді тільки почав набувати популярності в Україні єврей Портніков, який виявився українським націонал-демократом за поглядами ( теж ніхто не очікував від нього)

Так що копай трохи глибше, мурзилко юлькин

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #73 : Червня 23, 2021, 05:55:03 17:55 »
А щодо Пороха... Його корені були описані в румунських метриках задовго до твого народження, чухонцю. І там його сім'я описувалась як "малоросійські православні". Про що можна довідатись, використовуючи авторитетний сервіс FamilySearch, прямо зараз, онлайн
Та й сім'я Яценюка, судячи з того, що він з Черновців, теж має такі ж корені
І записи ті були зроблені задовго до того, як народились ті політики, тож фальсифікація виключена

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #74 : Червня 23, 2021, 05:57:12 17:57 »
Оця ця твоя репліка, що адресована мені, навіть подиву не викликає. Бо я знаю тип таких людей як ти - дуже не люблять правди, конкретики і ретельних роз'яснень з розстановкою акцентів: хто є хто, що є що при тих чи інших обставинах. Такі люди мислять штампами, здатні тільки все ділити на чорне/біле. Але про свій зиск пам'ятають завжди. Насправді такі люди досить безпринципні. За комфорт і вигоду підуть на багато чого.
І ніякої пихатості в мені нема,- я в себе вдома.

не безди
Жодна людина при своєму розумі не буде казати стільки фраз, які він не може довести. Навіть те, що ти - "вдома", а не постиш з якоїсь ольгинської контори

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #75 : Червня 23, 2021, 05:57:34 17:57 »
не безди
Жодна людина при своєму розумі не буде казати стільки фраз, яких він не може довести. Навіть те, що ти - "вдома", а не постиш з якоїсь ольгинської контори

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #76 : Червня 23, 2021, 09:46:48 21:46 »
Sebastian Brant
Ти, певно, неуважно читав останні мої пости. Або просто життя не знаєш. Євреї на протязі багатьох століть змінювали імена, прізвища, віросповідання(формальні) і це само бувало умовою для виживання. Так що не треба вірити всім отим формальним "біографіям".
Про ашкеназі ти сказав все правильно.
Яценюк - типовий ашкеназі.
Але якщо ти не бачиш в Яценюкові душе характерних єврейських ознак, то з тобою й говорити нема про що.
Хоча в Галичині там було наскільки євреї з неєвреями перемішані...
А в Чернівцях і зараз знайти мешканця без єврейських ознак неможливо. До 1914 року їх там було як карасів в болоті.
Про вибори 2004 чи 2010 - тобі ніколи правди не скажуть. Будуть вихляти: "то туди, то сюди".
Інформація від євреїв чужинцям правдивою не подається. Або - дуже дозовано.
Головне - живи й вір в світле європейське майбутнє України.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #77 : Червня 23, 2021, 09:53:00 21:53 »
Sebastian Brant
Ти, певно, неуважно читав останні мої пости. Або просто життя не знаєш. Євреї на протязі багатьох століть змінювали імена, прізвища, віросповідання(формальні) і це само бувало умовою для виживання. Так що не треба вірити всім отим формальним "біографіям".
Про ашкеназі ти сказав все правильно.
Яценюк - типовий ашкеназі.
Але якщо ти не бачиш в Яценюкові душе характерних єврейських ознак, то з тобою й говорити нема про що.
Хоча в Галичині там було наскільки євреї з неєвреями перемішані...
А в Чернівцях і зараз знайти мешканця без єврейських ознак неможливо. До 1914 року їх там було як карасів в болоті.
Про вибори 2004 чи 2010 - тобі ніколи правди не скажуть. Будуть вихляти: "то туди, то сюди".
Інформація від євреїв чужинцям правдивою не подається. Або - дуже дозовано.
Головне - живи й вір в світле європейське майбутнє України.

Уважно. Може мені повірити, це в мене професійне- читати уважно інших
Це ти неуважно. Тобі кажуть, що румунську метрику підробити неможливо, євреї в ті давні часи були юдеями, а не "православними", і в ті часи близько не пахло, що євреї колись досягнуть такого становища, як зараз.
Про Чернівці- легкий художній свист невідомо з якою метою. Не по Сеньці шапка ( вибачаюсь за каламбур, Сенька в данім разі- це ти , а не Яценюк)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #78 : Червня 23, 2021, 10:17:34 22:17 »
Оця ця твоя репліка, що адресована мені, навіть подиву не викликає. Бо я знаю тип таких людей як ти - дуже не люблять правди, конкретики і ретельних роз'яснень з розстановкою акцентів: хто є хто, що є що при тих чи інших обставинах. Такі люди мислять штампами, здатні тільки все ділити на чорне/біле. Але про свій зиск пам'ятають завжди. Насправді такі люди досить безпринципні. За комфорт і вигоду підуть на багато чого.
І ніякої пихатості в мені нема,- я в себе вдома.

 :smiley15: :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #79 : Червня 23, 2021, 10:26:41 22:26 »
Уважно. Може мені повірити, це в мене професійне- читати уважно інших
Це ти неуважно. Тобі кажуть, що румунську метрику підробити неможливо, євреї в ті давні часи були юдеями, а не "православними", і в ті часи близько не пахло, що євреї колись досягнуть такого становища, як зараз.
Про Чернівці- легкий художній свист невідомо з якою метою. Не по Сеньці шапка ( вибачаюсь за каламбур, Сенька в данім разі- це ти , а не Яценюк)
Оцей пост тебе дуже погано характеризує. Про Чернівці. Подивися хоча б  вікіпедію "Населення Чернівців". В 1930 році етнічних євреїв було 37,9%. Перевір. Тоді розкажеш про художній свист.Захисник українця Яценюка.
« Останнє редагування: Червня 23, 2021, 10:34:29 22:34 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #80 : Червня 23, 2021, 10:30:03 22:30 »
 
:smiley15: :smiley24:
:smiley15:
То такий чоловік, що в дискусіях обмежується короткими репліками :smilie5:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34326
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #81 : Червня 23, 2021, 11:11:19 23:11 »
Яка феєрична маячня від сектанта Жульки   :love:

Особливо смішать кацапські байки про те, як на ЗУ народності змішувались. Куди їм там до расово чистих мокшан   :weep:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #82 : Червня 24, 2021, 02:12:10 02:12 »
Оцей пост тебе дуже погано характеризує. Про Чернівці. Подивися хоча б  вікіпедію "Населення Чернівців". В 1930 році етнічних євреїв було 37,9%. Перевір. Тоді розкажеш про художній свист.Захисник українця Яценюка.

І що? Таких міст на захід від Дніпра в Україні була більшість. І куди поділось то єврейське населення? Але ж кудись поділось
Ти загальну чисельність населення міст того часу чого не наводиш? Вони були як зараз районні центри, або навіть менше. Коли відбувались індустріалізація, колективізація, "культурна революція" та інша советизація, - населення тих міст виросло в рази, за рахунок колишніх селян навколо тих міст і містечок.

І до чого тут Яценюк, звідки походить впевненість, що він є ашкеназі- незрозуміло. Це все одне, що на підставі того, що колись в Чернівцях було 37% населення євреї, ми б зараз записали в євреї тебе, Ганса та інших чернівчан. Скопом, не розбираючи.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #83 : Червня 24, 2021, 08:51:11 08:51 »
Ти знаєш, з тобою сперичатись дуже важко. Ну можна ще якісь там статистичні цифри наводити. Але навіщо ?
 Поступова асиміляція євреїв неєвреями відбувалась поступово, планомірно і беззперервно на протязі декількох століть на землях на захід від Дніпра. Так, міста не були такими як сьогодні за населенням. Але євреї мешкали і в селах, і в містечках. У всі роки були "вихрести", нащадки яких в наступних поколіннях   мали зовнішність Яценюка. Їхні нащадки мали схожу зовнішність. Вони вже були ревними християнами, і про свої єврейські корені не розповідали й відхрещувалися від них.
В Галичині й на Поділлі таких формально-українців-повно, навіть більшість. Чого не сказати про Київщину, Черкащину чи Полтавщину й багато інших регіонів.
Коротше кажучи.
Чомусь всі порохоботи добре бачать єврейство Ю.Тимошенко, (я теж його колись побачив моментально, після першого ж її телеефіру, в 1997 році), але впритул не бачать дуже виразне зовнішнє єврейство Яценюка, яке видно на відстані 10 метрів, навіть не озброєним оком.

Тут до істини докопатись не можливо.
В минулих постах я казав, що в мешканців південно - західних регіонів візуальне визначення євреїв не співпадає з загальноукраїнським.
Грубо кажучи, єврея від не єврея візуальо галичани, подоляни й буковинці  взагалі не здатні відрізнити. Вважають що найголовніший аргумент - це церковні метрики про народження.

Далі на цю тему й сперичатись не варто.
« Останнє редагування: Червня 24, 2021, 09:01:50 09:01 від Бумеранг »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #84 : Червня 24, 2021, 09:03:49 09:03 »
 :bj

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #85 : Червня 24, 2021, 10:14:39 10:14 »
яка діч. але ж так впевнено!

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #86 : Червня 24, 2021, 11:10:52 11:10 »
Якби Ю.В.Т. в 2010 році в будь-який спосіб не потрапила б в другий тур, то переміг би, Янукович, при будь-яких варіантах. Ні Яценюк, ні отой бляцький напівмолдаванин (Тигипко), не перемогли б.
Принаймні, Тигипка ще раз скинули б з балкона. Відверто-семітська зовнішність Яценюка викликала тільки сміх, або роздратування в більшості виборців.
Отже, переміг би тільки Хам.
Якби в 2 турі не було ЮВТ, то я просто противсіхствував би.

А якби в 2 турі були б Ющ і Янук, то я б зіпсував би свого бюлетеня, густо розписавши його матюками.

Перед другим туром - пам'ятаю - розглядалася ( на рівні варіантів, звісно ), версія про зняття власної кандидатури (Йулею). Тоді - начебто то ( не перевіряв)-  вибори мали б призначатися повторно. Але ті хто вийшли в другий тур, вже не мали б можливості знову балотуватися...
Т.ч. Яник був би усунений. Але ж... -- КАК ЖЕ Я ?
-- Ви не уявляєте, якою переконливою буде наша перемога (с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #87 : Червня 24, 2021, 01:21:11 13:21 »
ЮВТ ніколи б не погодилась би на зняття своєї кандидатури між 1 та 2 турами. Та й не знаю  я такого політика, який увійшовши в 2-й тур погодився на зняття з голосування і не важливо під яким приводом.
Далі - він став би тільки предметом глузування, більше ніким і нічим. Міг би претендувати, хіба що, на місце в якійсь обл.раді.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9798
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #88 : Червня 25, 2021, 11:05:16 23:05 »
Гм...


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ви-и-бори, ви- бо- ри ! ?
« Reply #89 : Червня 30, 2021, 04:17:04 16:17 »
Політичний прогноз ( невтішний ).

ВІКТОР БОБИРЕНКО
Бюро аналізу політики, член наглядової ради НСТУ
Зеленський і кінець політичного сезону

ВІВТОРОК, 29 ЧЕРВНЯ 2021, 18:00

У 2019 році не було політичного літа.

20 травня того року під час інавгурації новообраний президент Зеленський розпустив парламент.

І для політиків, які звикли до тихого літа на закордонних курортах – літо не почалося. Почалася кампанія, яка закінчилася тріумфальним "Зробимо їх знову".

Тоді Володимир Олександрович, щоправда, заявляв, що йде на один президентський термін.

Хоча, усі, хто правильно пам’ятає СРСР, розуміли, що президент може погодитися йти на другий термін "на прохання трудящих".

З огляду на зміну формату постає цікаве питання: а чи будуть політичні канікули цього літа?

І яким бачиться новий політичний сезон.