Автор Тема: Криза  (Прочитано 1819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Криза
« : Червня 10, 2021, 11:50:40 23:50 »
З ким з друзями не спілкуюся - у всіх якась жопа. 50+

Деперсняк, жити не хочуть, повне розчарування, так минає слава (Sic transit gloria mundi), і таке інше.. це що, серйозно??

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #1 : Червня 11, 2021, 12:21:55 00:21 »
А просто не треба було в 2010 році, в 2-гому турі президентських виборів голосувати противсіх або за Янука.
А тепер - піздєц. :smilie2:
" От копеешной свечки Москва сгорела"
Безслідно нічого не минає.

Бо таких заробітків, які були до 2010 року вже не буде.
Оце від цього й депресняк.

Хоча ні, в декого заробітки будуть, ще й навіть більші.
Але таких не багато і їх ставатиме все менше й менше.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10253
Re: Криза
« Reply #2 : Червня 11, 2021, 12:55:27 00:55 »
А просто не треба було в 2010 році, в 2-гому турі президентських виборів голосувати противсіх або за Янука.
А тепер - піздєц. :smilie2:
" От копеешной свечки Москва сгорела"
Безслідно нічого не минає.

Бо таких заробітків, які були до 2010 року вже не буде.
Оце від цього й депресняк.

Хоча ні, в декого заробітки будуть, ще й навіть більші.
Але таких не багато і їх ставатиме все менше й менше.

Депресія не через гроші.......

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Криза
« Reply #3 : Червня 11, 2021, 01:02:33 01:02 »
Дурниці. Після п'ятидесяти п'яти мине саме. Щоб прискорити, можна до якоїсь школи записатися.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Криза
« Reply #4 : Червня 11, 2021, 01:25:31 01:25 »
Дурниці. Після п'ятидесяти п'яти мине саме. Щоб прискорити, можна до якоїсь школи записатися.

Школа чого? Тантра-йоги трезвеників, веганів, йогів, програмістів, (ой) чи кого?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #5 : Червня 11, 2021, 01:46:20 01:46 »
а що вже не стоїть?

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10253
Re: Криза
« Reply #6 : Червня 11, 2021, 03:25:56 03:25 »
а що вже не стоїть?

А причому тут це..... там чисто психологічне........ Навіть кілька коханок не допомагають.... відволікають трохи просто......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46870
  • Never give in!
Re: Криза
« Reply #7 : Червня 11, 2021, 05:33:40 05:33 »
Це все від лінощів і байдикування.
If you are going through hell, keep going.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10253
Re: Криза
« Reply #8 : Червня 11, 2021, 05:36:59 05:36 »
Це все від лінощів і байдикування.

Трохи не так......  Від прокрастенації....... Прокрастинація просто так не настає.........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #9 : Червня 11, 2021, 05:45:11 05:45 »
в Украине конечно после 50 жопа. на работу не возьмут. нах никому не нужен. если бизнес не успел поднять досвидос.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Криза
« Reply #10 : Червня 11, 2021, 06:56:13 06:56 »
З ким з друзями не спілкуюся - у всіх якась жопа. 50+

Деперсняк, жити не хочуть, повне розчарування, так минає слава (Sic transit gloria mundi), і таке інше.. це що, серйозно??
Відчули старість

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17592
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Криза
« Reply #11 : Червня 11, 2021, 07:11:24 07:11 »
А просто не треба було в 2010 році, в 2-гому турі президентських виборів голосувати противсіх або за Янука.


Тоді б чаєчка нас тихо, лагідно і непомітно продала москалям, і одного разу ми б прокинулись громадянами РФ, Український федеральний округ.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6700
Re: Криза
« Reply #12 : Червня 11, 2021, 10:02:32 10:02 »
Школа чого? Тантра-йоги трезвеників, веганів, йогів, програмістів, (ой) чи кого?
Чого завгодно. Коли причина депресії в усвідомленні своєї смертності та старості - то людині треба знищити те усвідомлення, й жити як жила до того  :gigi: власне, відволікання уваги на якесь хоббі - то один з чотирьох стовпів, на яких щасливе життя й тримається.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Криза
« Reply #13 : Червня 11, 2021, 10:06:23 10:06 »
Чого завгодно.

Я б додав лише, що чого завгодно з того, що все життя хотів, але ніколи не мав часу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Криза
« Reply #14 : Червня 11, 2021, 10:21:57 10:21 »
Чого завгодно. Коли причина депресії в усвідомленні своєї смертності та старості - то людині треба знищити те усвідомлення, й жити як жила до того  :gigi: власне, відволікання уваги на якесь хоббі - то один з чотирьох стовпів, на яких щасливе життя й тримається.
Трохи не так: коли молодий, то для тебе не існує кінця, у тебе все зараз і попереду, а в 50 розумієш, що все позаду, а попереду ніщо (не у сенсі смерті, а у сенсі життя), не бачиш перспективи.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #15 : Червня 11, 2021, 10:29:03 10:29 »
Якщо є онуки - то більше часу онукам. Якщо є гроші - то більше часу хоббі, подорожам. Якщо є вільний час - волонтерство, допомога іншим, філантропія. Спорт дуже сильно рятує, хоча б обов'язкові пробіжки кожен день. Якщо є така змога - змінити парадигму життя - переїхати в інший дім/квартиру, інше місто, знайти нову роботу, освоїти нову професію. Загалом задача - зменшити кількість часу, який можливо витрачати на рефлексії і хандру.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #16 : Червня 11, 2021, 10:35:12 10:35 »
Тоді б чаєчка нас тихо, лагідно і непомітно продала москалям, і одного разу ми б прокинулись громадянами РФ, Український федеральний округ.
Як можна в таке вірити - я не розумію :fp2 :smilie8:

Чаєчка з 03.03.2010 р. і по сьогодні не займає жодної держ. посади, відсиділа 2 з половиною роки за гратами і лише чудом вирвалась звідти живою. Після того в Україні вже змінилося стільки всього...
Україна втратила 9 % території, війна не припиняється, населення роз'їжджається хто куди може. Ось-ось розпочнеться розпродаж земель, а з жовтня ціни на газ будуть такі, що хто не виїде, то почне вирубувати всі дерева які ростуть навколо. Тобто, перспективи втрати суб'єктності замаячать на повний зріст. Депресняк носитиме зовсім не такий характер, який зображено в сабжі.
І що, невже таке було б, якби в 2010- було б обрано ЮВТ ? 
Якщо хтось і зараз так думає- то хай так і продовжує думати.
....
Коротко.
Чаєчці вже треба йти з політики. І навіть свою партію можна розпускати. Бо Україна вже не має перспектив існування, зберігаючи свою суверенність і суб'єктність.
"Велика аграрна країна" буде просто територія, керована чиновниками з ДержДепу США.
Людського розвитку і перспектив жити, зберігши свою громадянську й людську гідність тут не буде НІ-Я-КИХ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Криза
« Reply #17 : Червня 11, 2021, 10:51:25 10:51 »
Якщо є онуки - то більше часу онукам. Якщо є гроші - то більше часу хоббі, подорожам. Якщо є вільний час - волонтерство, допомога іншим, філантропія. Спорт дуже сильно рятує, хоча б обов'язкові пробіжки кожен день. Якщо є така змога - змінити парадигму життя - переїхати в інший дім/квартиру, інше місто, знайти нову роботу, освоїти нову професію. Загалом задача - зменшити кількість часу, який можливо витрачати на рефлексії і хандру.
:smiley24:
 Коротше:не лінуватися і знайти собі заняття, нову ціль.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #18 : Червня 11, 2021, 11:02:05 11:02 »
Депресія не через гроші.......

Та зрозуміло...
Але подібні депресії лише в дуже незначної частини громадян України.

В абсолюної більшості громадян таких депресій нема.
Просто щоденно стоїть питання; де знайти роботу й де взяти гроші.
Про якісь "високі матерії" абсолютна більшість давно давно вже не думає. (підтвердження цьому 2019 рік - 73% за клоуна і  через 3 місяці обрана зелена монобільшість до ВР).

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #19 : Червня 11, 2021, 12:29:44 12:29 »
Просто щоденно стоїть питання; де знайти роботу й де взяти гроші.
Є купа роботи і купа місць де можна заробити гроші. Є досвід багатьох переселенців, які приїзжали сюди з Донбасу чи Криму втративши все, і за кілька років вже мали багатомільйоні успішні бізнеси. Той же Varvar Василя Микулина. Інший приклад -в ІТ за статистикою Джинні кількість вакансій зараз перевищує кількість резюме більш ніж в 10 разів. Зарплати зросли в рази. Часто згодні брати з мінімальним досвідом і знаннями і навчати, лишень би хотіли працювати. При цьому звичайно абсолютно нова людина не стане за рік ML\Data scientist чи System architect. Але нормальним джуном у фронтенді можна і в 50+ стати за півроку-рік. Головне бажання. Ще один приклад - моя дуже далека родичка, сидячи в декретній відпустці і витрачаючи по 2-3 години на день, заробляла на фрілансі (здається на апворку) по 500-600 євро на місяць роблячи презентації. Я особисто бачив її профіль, з дестяками виконаних завданнь і рейтами. Усіх необхідних знаннь - англійська мова і PowerPoint. Знайома одразу після випуску з філологічного - приватні уроки англійської і французької - кілька тисяч доларів на місяць. Тому плач про відсутність роботи і місць де можна заробити гроші, якщо людина не інвалід, свідчить лише про одне - перед вами тупий, безініціативний нероба. Замість того щоб витратити рік на вивчення чогось нового - іноземної мови, програмування, пошуку шляхів перетворення власного хоббі на бізнес, більшість обере алкоголь в колі таких же лузерів і буде одне-одному нити про те як бджоляр\хряк\багига\зебіл у них все украли.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6700
Re: Криза
« Reply #20 : Червня 11, 2021, 12:41:11 12:41 »
Трохи не так: коли молодий, то для тебе не існує кінця, у тебе все зараз і попереду, а в 50 розумієш, що все позаду, а попереду ніщо (не у сенсі смерті, а у сенсі життя), не бачиш перспективи.
Ну, це не від віку залежить, а від стану психіки. Просто що в молоді це вважається за розлад, а типу після 50 це норма чомусь

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Криза
« Reply #21 : Червня 11, 2021, 01:06:18 13:06 »
Ну, це не від віку залежить, а від стану психіки. Просто що в молоді це вважається за розлад, а типу після 50 це норма чомусь
Найпростіше і перше "чомусь", що спадає на думку - це здоров'я.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #22 : Червня 11, 2021, 01:23:10 13:23 »
в сша после 50 пашут как кони. а вообще много людей цель поработать до 40 и выйти на пенсию. занятия любимыми делами и перестать работать вообще. если цель жизни - работа на других и в 50 человек понимает что молодые его уделывают то конечно  будет депрессия. ну тут ничего не поделаешь. а если был свой бизнес то 50 это не возраст. даже лучше. можно инвестициями заняться. детьми что есть одно и тоже.

правильно тут говорят внуками...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #23 : Червня 11, 2021, 04:09:09 16:09 »
Є купа роботи і купа місць де можна заробити гроші. Є досвід багатьох переселенців, які приїзжали сюди з Донбасу чи Криму втративши все, і за кілька років вже мали багатомільйоні успішні бізнеси. Той же Varvar Василя Микулина. Інший приклад -в ІТ за статистикою Джинні кількість вакансій зараз перевищує кількість резюме більш ніж в 10 разів. Зарплати зросли в рази. Часто згодні брати з мінімальним досвідом і знаннями і навчати, лишень би хотіли працювати. При цьому звичайно абсолютно нова людина не стане за рік ML\Data scientist чи System architect. Але нормальним джуном у фронтенді можна і в 50+ стати за півроку-рік. Головне бажання. Ще один приклад - моя дуже далека родичка, сидячи в декретній відпустці і витрачаючи по 2-3 години на день, заробляла на фрілансі (здається на апворку) по 500-600 євро на місяць роблячи презентації. Я особисто бачив її профіль, з дестяками виконаних завданнь і рейтами. Усіх необхідних знаннь - англійська мова і PowerPoint. Знайома одразу після випуску з філологічного - приватні уроки англійської і французької - кілька тисяч доларів на місяць. Тому плач про відсутність роботи і місць де можна заробити гроші, якщо людина не інвалід, свідчить лише про одне - перед вами тупий, безініціативний нероба. Замість того щоб витратити рік на вивчення чогось нового - іноземної мови, програмування, пошуку шляхів перетворення власного хоббі на бізнес, більшість обере алкоголь в колі таких же лузерів і буде одне-одному нити про те як бджоляр\хряк\багига\зебіл у них все украли.

Скажи, ти мешкаєш на території України? Чи в якісь іншій країні ?

Мені, як мешканцю Києва роботи шукаати не треба, вона в мене є. І працювати за кордон я не поїду.
І Київ - це така точка в Україні , де хорошу роботу снайти найлегше. Ну й ще є деякі крупні міста. І це, власне кажучи, все.

Все інше, райцентри, невеличкі міста, я вже не кажу про села - там просто тупо нічого робити 80-90% населення.

В 2017 р. один мій товариш їздив працювати в Польщу на 3 місяці, так розповідав, серед працівників того заводу заробітчани-українці були з абсолютно всіх областей ( місто Каліш, десь за Варшавою).

Але ж за останні роки такі трудові десанти за кордон масові!  А чому ж так? От ти розповів, що при бажанні роботу знайде кожен.
Хоча, далеко не всі можуть мати роболту пов"язану з ай-ті технологіями. То як бути? Виходить наші люди страшенно тупі й ледачі? Так?

Але ж коли розпався СРСР в Україні проживало 51, 7 млн. чоловік. І підприємства всі працювали.
Ну да, деякі з тих підприємств були й непотрібні, їх варто було негайно перепрофільовувати.
Врешті-решт з 1991 р. по 2013р. України ще жила на залишках радянської індустрії. З 2014р. почалася деіндустріалізація плюс чергова виїмка грошей від населення (Гонтарєва, банки; Яценюк-Яресько комунальні тарифи).
І такого відтоку населення який почався з 2014 року, за останні 30 років, я не пам"ятаю.

Тобто, ті можливості для  знаходження й створення робочих місць в Україні які ти зобразив в своєму пості, чомусь в Україні не знаходять реалістичного здійснення. Тобто, не спрацьовують.
Чому так? Особисто я не знаю чому так.
Але факт колосального відтоку народонаселення з України залишається фактом.

Скільки зараз населення в Україні проживає без ОРДЛО й Криму - точно не скажу. Може 30 млн. Може й менше.
Тобто, після розпаду СРСР залишилось 60% тодішнього населення, але робочих місць чомусь не вистачає кардинально.
Молодь, а не старики, навчаються з мрією виїхати за кордон і бажано там і осісти.
.................................
Ти в своєму пості описав, що можливості знаходження робочих місць в Україні досить високі.
Але в реальному житті - то або їхати працювати за кодон, або пенсіонерам сидіти вдома трішки десь підпрацьовуючи й чекати грошей від дітей, які виїхали працювати.

Селяни ще якось трохи виживають за рахунок пенсій і городів. (дрібні містечка - це аут). Але й це скоро припиниться з 1 липня запрацює земельна реформа. І пізніше можуть ліквідувати й Пенс. Фонд, силоміць прикріплять до якихось Приватних Пенс. Фондів, щоб не могли виживати навіть пенсіонери.
..............................
Ще раз повторюсь: всі ті можливості, які ти описав в Україні чомусь не спрацьовують і навіть при дуже зменшеному населенні України, достойних робочих місць набереться % 20-30, не більше від загальної кількості працездатного населення сьогодні.

Чому це так - особисто я не можу дати пояснення.
Хай роблять пояснення ті, хто всерйоз вірить, що зближення України з Євросоюзом стане для України великим позитивом.


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #24 : Червня 11, 2021, 04:52:10 16:52 »
Скажи, ти мешкаєш на території України? Чи в якісь іншій країні ?

Мені, як мешканцю Києва роботи шукаати не треба, вона в мене є. І працювати за кордон я не поїду.
І Київ - це така точка в Україні , де хорошу роботу снайти найлегше. Ну й ще є деякі крупні міста. І це, власне кажучи, все.

Все інше, райцентри, невеличкі міста, я вже не кажу про села - там просто тупо нічого робити 80-90% населення.

В 2017 р. один мій товариш їздив працювати в Польщу на 3 місяці, так розповідав, серед працівників того заводу заробітчани-українці були з абсолютно всіх областей ( місто Каліш, десь за Варшавою).

Але ж за останні роки такі трудові десанти за кордон масові!  А чому ж так? От ти розповів, що при бажанні роботу знайде кожен.
Хоча, далеко не всі можуть мати роболту пов"язану з ай-ті технологіями. То як бути? Виходить наші люди страшенно тупі й ледачі? Так?

Але ж коли розпався СРСР в Україні проживало 51, 7 млн. чоловік. І підприємства всі працювали.
Ну да, деякі з тих підприємств були й непотрібні, їх варто було негайно перепрофільовувати.
Врешті-решт з 1991 р. по 2013р. України ще жила на залишках радянської індустрії. З 2014р. почалася деіндустріалізація плюс чергова виїмка грошей від населення (Гонтарєва, банки; Яценюк-Яресько комунальні тарифи).
І такого відтоку населення який почався з 2014 року, за останні 30 років, я не пам"ятаю.

Тобто, ті можливості для  знаходження й створення робочих місць в Україні які ти зобразив в своєму пості, чомусь в Україні не знаходять реалістичного здійснення. Тобто, не спрацьовують.
Чому так? Особисто я не знаю чому так.
Але факт колосального відтоку народонаселення з України залишається фактом.

Скільки зараз населення в Україні проживає без ОРДЛО й Криму - точно не скажу. Може 30 млн. Може й менше.
Тобто, після розпаду СРСР залишилось 60% тодішнього населення, але робочих місць чомусь не вистачає кардинально.
Молодь, а не старики, навчаються з мрією виїхати за кордон і бажано там і осісти.
.................................
Ти в своєму пості описав, що можливості знаходження робочих місць в Україні досить високі.
Але в реальному житті - то або їхати працювати за кодон, або пенсіонерам сидіти вдома трішки десь підпрацьовуючи й чекати грошей від дітей, які виїхали працювати.

Селяни ще якось трохи виживають за рахунок пенсій і городів. (дрібні містечка - це аут). Але й це скоро припиниться з 1 липня запрацює земельна реформа. І пізніше можуть ліквідувати й Пенс. Фонд, силоміць прикріплять до якихось Приватних Пенс. Фондів, щоб не могли виживати навіть пенсіонери.
..............................
Ще раз повторюсь: всі ті можливості, які ти описав в Україні чомусь не спрацьовують і навіть при дуже зменшеному населенні України, достойних робочих місць набереться % 20-30, не більше від загальної кількості працездатного населення сьогодні.

Чому це так - особисто я не можу дати пояснення.
Хай роблять пояснення ті, хто всерйоз вірить, що зближення України з Євросоюзом стане для України великим позитивом.

Комуноїдні страждання за зубАжілими...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46870
  • Never give in!
Re: Криза
« Reply #25 : Червня 11, 2021, 04:58:04 16:58 »
Комуноїдні страждання за зубАжілими...

Але відповіді на питання нема.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #26 : Червня 11, 2021, 05:00:22 17:00 »
Але відповіді на питання нема.

І не буде. Бо питання поставлене в контектсті власного багатіння думкою на дивані.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46870
  • Never give in!
Re: Криза
« Reply #27 : Червня 11, 2021, 05:02:04 17:02 »
І не буде. Бо питання поставлене в контектсті власного багатіння думкою на дивані.

Нічого подібного.
Питання поставлене в результаті конкретного життєвого досвіду і спостереження за реальністю.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #28 : Червня 11, 2021, 05:03:32 17:03 »
Нічого подібного.
Питання поставлене в результаті конкретного життєвого досвіду і спостереження за реальністю.

Ну от і спостерігай за "реальністю" з убютком разом. Разом - ви сила  :super:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46870
  • Never give in!
Re: Криза
« Reply #29 : Червня 11, 2021, 05:16:17 17:16 »
Ну от і спостерігай за "реальністю" з убютком разом. Разом - ви сила  :super:

Тобто відповіді нема.
If you are going through hell, keep going.