Автор Тема: Податкова амністія від Віслюка  (Прочитано 344 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Податкова амністія від Віслюка
« : Червня 14, 2021, 09:30:29 21:30 »
 Я от тут почитав: https://bykvu.com/ua/bukvy/rada-poperedno-pidtrimala-inicijovanu-zelenskim-podatkovu-amnistiju-kapitaliv-pro-shho-zakoni/
 Постити не буду, бо багато і от у мене до форумчан питання:"Який дурень добровільно віддасть державі, тим більше зеленим ублюдкам гроші? На що Зелень розраховує?"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Податкова амністія від Віслюка
« Reply #1 : Червня 14, 2021, 11:25:28 23:25 »
Я от тут почитав: https://bykvu.com/ua/bukvy/rada-poperedno-pidtrimala-inicijovanu-zelenskim-podatkovu-amnistiju-kapitaliv-pro-shho-zakoni/
 Постити не буду, бо багато і от у мене до форумчан питання:"Який дурень добровільно віддасть державі, тим більше зеленим ублюдкам гроші?
На що Зелень розраховує?"
На шибеницю...
Або на кiнець свого Шоу, яке всiм набридло...
 >:(

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Податкова амністія від Віслюка
« Reply #2 : Червня 14, 2021, 11:46:10 23:46 »
Ну для якихось "суддів Вовків" може і спрацювати. У яких цілі зйомні квартири набиті налічманом отриманих хабарів. Сплатив 5% і уже завтра можеш вільно відкривати рахунок на Кіпрі і купляти половину Ларнаки. А без цього легалізувати ці гроші закордоном коштуватиме мабуть дорожче.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Податкова амністія від Віслюка
« Reply #3 : Червня 15, 2021, 04:58:23 04:58 »
Ну для якихось "суддів Вовків" може і спрацювати. У яких цілі зйомні квартири набиті налічманом отриманих хабарів. Сплатив 5% і уже завтра можеш вільно відкривати рахунок на Кіпрі і купляти половину Ларнаки. А без цього легалізувати ці гроші закордоном коштуватиме мабуть дорожче.
Не по понятіям лохам віддавати гроші, бо сам стаєш лохом.