Автор Тема: Сергій Пашинський.  (Прочитано 189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Сергій Пашинський.
« : Червня 17, 2021, 08:30:19 20:30 »
Сергій Пашинський
23 год  ·
Відразу зі дня втечі Януковича та початку війни, я, та мої колеги, які в найважчі для нашої держави роки взяли на свої плечі тяжку місію - захистити Україну від російської навали, утримати ситуацію під контролем, не допустити скочування у хаос та відновити розвиток, стали об’єктами чисельних медійних атак.
Криваві гроші Путіна, мільйони доларів, витрачалися для творення легенди про мене. Облудлої та фейковою легенди про безпринципну людину, яка наживається на війні та грабує армію. На підтримку цієї кремлівської віртуальної реальності  працювала ціла медіа-машина - знімалися навіть фільми, які з радістю підхоплювалися агентурою ФСБ в Україні, та всілякими «корисними ідіотами».
В чому тільки мене не звинувачували за ці роки. Паплюження мене та моїх колег мало свої наслідки, та дійсно сформувало в частини суспільства хибне уявлення про нашу корупційність та неефективність. Зрозумілий  суспільний запит на справедливість був унапрямлений цими російськими інженерами душ у популістичне бажання посадок будь-кого зі «старих політиків», не розбираючись у вині чи невинуватості. Цю парадигму, нажаль, підхопило дезорієнтоване громадянське суспільство.
Після зміни влади, окремі «білі пальта», на кшталт пана Рябошапки, вирішили задля власних рейтингів осідлати цього вирощеного у фсбешній пробірці дракона.
При всьому бруду, який лився на мене починаючи із 2014 року, єдине що вони змогли зробити - скасувати постанову про закриття проти мене відомої «справи Хімікусу». Справи, яка була закрита тому що слідство довело - я був вимушений здійснити той постріл у ногу нападника заради захисту власного та моєї дружини життя та здоров’я. Постріл, який я здійснив після того як на мене напали, вдаривши пляшкою по голові.
Рябошапка, який керувався вказівками його справжніх господарів перекваліфікував цей інцидент в особливо тяжкий злочин з єдиною метою – кинути мене за ґрати. Що, на жаль, у нього вийшло.
Всі ці роки я чітко та аргументовано доводив, що у справі немає складу злочину. Сьогодні апеляційний суд підтвердив вирок суду першої інстанції - Пашинський не винуватий.
Дуже радий, що замовна справа, яка повністю компрометувала нашу правоохоронну систему і яка являла собою взірець політичного переслідування, зробленого руками рябошапок, труб, каськів та варченків, розсипалась. 
Дякую своїй сім’ї, всім своїм друзям та колегам, які були в ці тяжкі часи поруч зі мною. Обіцяю надалі вірно служити своїй Батьківщині Україні та нашому суспільству!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #1 : Червня 17, 2021, 08:35:40 20:35 »
 :smiley24:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17222
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #2 : Червня 17, 2021, 09:01:50 21:01 »
Рябошапка намагається виправитися, але вже пізно.
І Пашинський і Антоненко на його совісті.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17222
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #3 : Червня 17, 2021, 09:02:27 21:02 »
Радий за Пашинського.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #4 : Червня 17, 2021, 09:24:49 21:24 »
:smiley24:

Пашинський був одною з ключових осіб Майдану, а бидло зненавиділо його в першу чергу через не надто гламурну зовнішність.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #5 : Червня 17, 2021, 10:02:46 22:02 »
Зеленський: «запитайте: Пашинський – бандит? 100 людей скажуть – так»

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сергій Пашинський.
« Reply #6 : Червня 18, 2021, 12:11:13 00:11 »
Чудова новина. Дуже поважаю Пашинського, як людину дії.  :smiley24:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos