Автор Тема: Подякуємо американцям  (Прочитано 677 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Подякуємо американцям
« : Червня 26, 2021, 09:44:35 21:44 »
ну і нашим за організацію. Знаю тут не люблять гарних новин але це Мирослав Гай, керівник акцій "Ні капітуляції"

Культурно-військовий шок, або Про побутові умови резервістів-десантників
https://www.facebook.com/watch/?v=1430537537311818&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Подякуємо американцям
« Reply #1 : Червня 26, 2021, 09:58:26 21:58 »
Приємно читати гарні новини.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #2 : Червня 26, 2021, 11:15:22 23:15 »
ну і нашим за організацію. Знаю тут не люблять гарних новин але це Мирослав Гай, керівник акцій "Ні капітуляції"

Культурно-військовий шок, або Про побутові умови резервістів-десантників
https://www.facebook.com/watch/?v=1430537537311818&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
У чому тут гарні новини?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Подякуємо американцям
« Reply #3 : Червня 27, 2021, 03:01:02 03:01 »
Приємно читати гарні новини.

можете пояснити юрасу що тут гарного бо у мене бракне слів

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #4 : Червня 27, 2021, 08:25:45 08:25 »
можете пояснити юрасу що тут гарного бо у мене бракне слів
У мене так само бракне слів але ж ви автор гілки, її назви, то й поясніть, можна коротко.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Подякуємо американцям
« Reply #5 : Червня 27, 2021, 11:17:31 11:17 »
У мене так само бракне слів але ж ви автор гілки, її назви, то й поясніть, можна коротко.

Коротко - американці проставили обладнання, наші встановили наметове містечко за найвищими стандартами. Мирослав Гай на місці все випробував і зацінив. Зради не знайшов.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #6 : Червня 27, 2021, 11:50:55 11:50 »
Коротко - американці проставили обладнання, наші встановили наметове містечко за найвищими стандартами. Мирослав Гай на місці все випробував і зацінив. Зради не знайшов.
Що ж, тепер я коротко і по пунктам:
1.Цей репортаж/новина з'явилися після оприлюднення чим годують наших вояків як спростування і дискредитація.
2.На офіційних державних інформ., ресурсах.
3.Ніякими стандартами не передбачено обладнання наметового містечка бетонними плитами.
4.Вони живуть у наметовому містечку, бо програма з будівнцтва нормальних казарм після Пороха фактично зупинена.
5.Палатка використовується для польвого виходу, як тимчасове житло за відсутності інших можливостей, а тут як стаціонарне. Бійці під сонцем там о@уєют.
6. Пожежною безпекою і безпекою при користуванні електрикою там і не тхне.
7. Показали тільки те, що мало хоч якийся вигляд,тобто, газон і плити, а коли вони закінчуються, то починається пісок, глина, бруд і болота.
8. Зверніть увагу, що показали тільки два переносних туалета на ту всю юрбу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #7 : Червня 27, 2021, 12:28:22 12:28 »
 До речі, якщо уважно подивитися відео Гая, то скандал щодо харчування підтверджується. І слова щодо американських туалетів маячня, спеціально для американців там стаціонарні бокси є, пластикові може тільки на власне полігоні доречні.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Подякуємо американцям
« Reply #8 : Червня 27, 2021, 02:03:12 14:03 »
До речі, якщо уважно подивитися відео Гая, то скандал щодо харчування підтверджується. І слова щодо американських туалетів маячня, спеціально для американців там стаціонарні бокси є, пластикові може тільки на власне полігоні доречні.

Вибачте але я більше довіряю репортажу Мирослава з місця подій аніж вашим здогадкам. І він у захваті на відміну від вас.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #9 : Червня 27, 2021, 02:26:56 14:26 »
Вибачте але я більше довіряю репортажу Мирослава з місця подій аніж вашим здогадкам. І він у захваті на відміну від вас.
Зрозумів: думати і перевіряти, то не ваше, ви  вірите і то вибірково, коли вам вигідно.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Подякуємо американцям
« Reply #10 : Червня 27, 2021, 03:29:21 15:29 »
Зрозумів: думати і перевіряти, то не ваше, ви  вірите і то вибірково, коли вам вигідно.
Я ДУМАЮ що Мирослав Гай аж ніяк не прихильник теперішньої влади. Ви звичайно можете з'їздити ПЕРЕВІРИТИ чи все правда...
І так, мені вигідно коли військові перебувають у цивілізованих умовах.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Подякуємо американцям
« Reply #11 : Червня 27, 2021, 04:09:24 16:09 »
Я ДУМАЮ що Мирослав Гай аж ніяк не прихильник теперішньої влади. Ви звичайно можете з'їздити ПЕРЕВІРИТИ чи все правда...
І так, мені вигідно коли військові перебувають у цивілізованих умовах.
На відео все видно, наприклад, та ж їжа. Увагу на неї звернули чи своїм очам не вірите? Один в один, що пише Бірюков про погіршення харчування. На монтаж електрики увагу звернули, у т. ч. на вулиці чи теж власним очам не вірите?
 А про те, що він каже, подивитися, прочитати інших і тоді подумати не хочете?
 У свій час я там був, наврядчи ви там будете.
 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Подякуємо американцям
« Reply #12 : Червня 28, 2021, 01:27:42 01:27 »
можете пояснити юрасу що тут гарного бо у мене бракне слів

"[Серьожа]. Василь Петрович, Боріс Глєбович, покажіть йому, бо я вже невзмозі, я ж іще хлопчик."(c)