Автор Тема: Новини про Вакцинацію  (Прочитано 1520 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Новини про Вакцинацію
« : Липня 08, 2021, 07:54:09 19:54 »
До речі, раз я уже зайшла, у якості інформаційного подарунка колишнім друзям по форуму хочу поділитися найостаннішою інфою по вакцинації:

За найновішими даними, якщо людина хворіла ковідом, то у неї виробляється довготривалий імунітет. Причому він не просто через антитіла, а ще є додаткові чинники. Вакцинація таким людям не потрібна і вважається, що набутий природнім чином імунітет набагато сильніший, ніж той, що набувається через вакцинацію.

Дітям не потрібно вакцинуватися. Зараз по світу купа даних, що на мільйони дітей з ковідом померли одиниці. Діти і самі майже не хворіють, і не переносять інфекцію так, як дорослі. Хто скаже, скільки вчителів у школах по світу заразилися і померли від ковіду?

В США створений новий дуже ефективний тест на статус ковід-імунітету. Сподіваюсь, скоро він буде доступний у інших країнах світу. Якщо цей тест покаже імунітет до ковіду, вакцина НЕ потрібна.

Пост мій не проти вакцинації. Якщо вважаєте, що вона вам потрібна, вакцинуйтесь. Просто наукові дані постійно змінюються і сподіваюсь, люди будуть приймати рішення, які будуть найкращими для них у їх ситуації.

Хоча частково була тригернута розповідями на фупі осіб, які точно хворіли ковідом, і які йдуть на невідомі ризики для свого здоров"я особливо у довгостроковій перспективі, свідомо калічачи своє тіло.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #1 : Липня 08, 2021, 07:56:50 19:56 »
Зайшла на хвилинку, і уже другий тиждень не можемо здихатись.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #2 : Липня 08, 2021, 07:57:17 19:57 »
Я не вакцинувася і не збираюся цього робити.
У нашій родині ніхто не вакцинований.
Син працює в шпиталі (кардіологія) і відмовився вакцинуватися. Більшість його колег - теж.

If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #3 : Липня 08, 2021, 07:59:25 19:59 »
Я не вакцинувася і не збираюся цього робити.
У нашій родині ніхто не вакцинований.
Син працює в шпиталі (кардіологія) і відмовився вакцинуватися. Більшість його колег - теж.
:smiley24:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #4 : Липня 08, 2021, 08:02:09 20:02 »
Перехворів кілька місяців тому. На наступному тижні збираюсь вакцинуватись Пфайзером. Відсутності мізків у трампістів не здивований.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27051
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #5 : Липня 08, 2021, 08:08:39 20:08 »
Перехворів кілька місяців тому. На наступному тижні збираюсь вакцинуватись Пфайзером.

А смысл? Должен же быть иммунитет. Надо просто на антитела анализ сдать

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #6 : Липня 08, 2021, 08:09:57 20:09 »
Перехворів кілька місяців тому. На наступному тижні збираюсь вакцинуватись Пфайзером. Відсутності мізків у трампістів не здивований.  :gigi:

Вакцинація а даному випадку - повна відсутність мізків.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #7 : Липня 08, 2021, 08:11:39 20:11 »

За найновішими даними, якщо людина хворіла ковідом, то у неї виробляється довготривалий імунітет.

 :hot: Валюхо!
Ми з тобою однакові телевізори дивимось! :smiley24:
У тебе теж Тошиба?
Бо я таке сьогодні вже чув.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #8 : Липня 08, 2021, 08:15:29 20:15 »
Відсутності мізків у трампістів не здивований.  :gigi:



Та ти шо!
Сам Трамп сказав що не треба. І Батька Лукашенка підтвердив.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #9 : Липня 08, 2021, 08:15:54 20:15 »
Зайшла на хвилинку, і уже другий тиждень не можемо здихатись.  :gigi:


Думала, що ти вже вакцинувався спутніком, бо сіра речовина не фуричить  :weep:

Після місяців відсутності я запостила постик про медведку день чи два назад. Це в тебе два тижні вважається? :fp2

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #10 : Липня 08, 2021, 08:16:25 20:16 »
А смысл? Должен же быть иммунитет. Надо просто на антитела анализ сдать
для перехворівших вакцинація не є протипоказанням.
багатьом потрібна підтверджена вакцинація, яку визнають інші країни.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #11 : Липня 08, 2021, 08:21:01 20:21 »
А смысл? Должен же быть иммунитет. Надо просто на антитела анализ сдать

Їм бідон сказав - значить, треба! ну, це ж сайєнс, як не як. А що те сайєнс змінюється кожної хвилини, що вакцини до цього часу не затвержені ніким, і що ніхто не знає, що від них буде через рік, п"ять, десять, то їх не колише.

Ну добре, якщо відбудуться ломкою суставів і високою температурою, як зараз відбувається з дурепою тидищ, а якщо потім чарівна проблемка типу вовчанки, безпліддя або раку? адже ракові пухлини виникають кожного дня і здоровий імунітет з ними справляється, а після чарівної вакцини вашому природному імунітету можете помахати ручкою.

Але це особистий вибір кожного. Хоча я рада, що тут є дописувачі, здатні мислити критично.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #12 : Липня 08, 2021, 08:23:20 20:23 »
для перехворівших вакцинація не є протипоказанням.
багатьом потрібна підтверджена вакцинація, яку визнають інші країни.

Виділене - факт. Якщо з цього міркування робиться щеплення, то я ще можу зрозуміти.

Але якщо людина стовідсотково хворіла і нащось робить штучну вакцинацію з незрозумілими наслідками, то це дурня. Це не є протипоказання (поки що офіційно), але це не потрібно.


Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #13 : Липня 08, 2021, 08:25:02 20:25 »
Не знаю нічого про те як взаємодіють антитіла, вироблені під час хвороби з вакциною, як довго вони існують в організмі, і тд і тп......... знаю одне - що ті частини країни в яких рівень вакцинації значно нижчий чим в інших зараз в набагато гіршому стані епідемії ...............

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #14 : Липня 08, 2021, 08:26:55 20:26 »
Також питання як антитела однієї модифікації вірусу реагують на іншу............

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #15 : Липня 08, 2021, 08:28:24 20:28 »
Не знаю нічого про те як взаємодіють антитіла, вироблені під час хвороби з вакциною, як довго вони існують в організмі, і тд і тп......... знаю одне - що ті частини країни в яких рівень вакцинації значно нижчий чим в інших зараз в набагато гіршому стані епідемії ...............

За якими показниками? високий рівень зараженості не означає високий рівень смертності. До речі, по дельті рівень смертності набагато нижчий, ніж заразності, якою залякували.

А Ізраїль, який є одною із найвакцинованіших країн світу, нещодавно визнав, що ефективність вакцинації - лише 64 відсотки. Це як для грипу  :fp2 І знову в маски усі. То нафіга було це робити?

Десь читала, що людство вибрало неправильну стратегію боротьби з ковідом. Треба було не на вакцинацію розраховувати (невідомі наслідки, не захищає від нових штамів), а розвивати стратегії профілактики і лікування, щоб люди просто легше хворіли і менш помирали. І проблема зніметься сама по собі.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #16 : Липня 08, 2021, 08:30:17 20:30 »
Не знаю нічого про те як взаємодіють антитіла, вироблені під час хвороби з вакциною, як довго вони існують в організмі, і тд і тп......... знаю одне - що ті частини країни в яких рівень вакцинації значно нижчий чим в інших зараз в набагато гіршому стані епідемії ...............

Якщо вироблені природнім чином (перехворівши), то за останніми даними імунітет тривалий і навіть може на все життя. Раніше казали, що короткостроковий і що ковідом можна хворіти більш ніж раз. Зараз вважається, що можна лише раз.

Що також пояснює, чому певні люди хворіли дуже легенько і навіть безсимптомно. Тому що вони колись уже хворіли якимось схожим вірусом і мають природний імунітет.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #17 : Липня 08, 2021, 08:32:52 20:32 »
За якими показниками?

за динамікою зростання кількості госпіталізованих з цим діагнозом

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #18 : Липня 08, 2021, 08:33:44 20:33 »
Якщо вироблені природнім чином (перехворівши), то за останніми даними імунітет тривалий і навіть може на все життя. Раніше казали, що короткостроковий і що ковідом можна хворіти більш ніж раз. Зараз вважається, що можна лише раз.


звідки ця інформація?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #19 : Липня 08, 2021, 08:36:59 20:36 »
звідки ця інформація?

Ввечері пошукаю посилання і дам.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #20 : Липня 08, 2021, 08:38:08 20:38 »
за динамікою зростання кількості госпіталізованих з цим діагнозом

Ну, якщо трохи більше заражених, то трохи буде більше госпіталізованих. Але купа госпіталізованих (та і померлих) є після повної вакцинації.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #21 : Липня 08, 2021, 08:39:43 20:39 »
Ввечері пошукаю посилання і дам.

Не затягуйте Валюху на форум!
Їй у космос треба!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #22 : Липня 08, 2021, 08:45:04 20:45 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #23 : Липня 08, 2021, 08:46:40 20:46 »
Ну, якщо трохи більше заражених, то трохи буде більше госпіталізованих. Але купа госпіталізованих (та і померлих) є після повної вакцинації.

Звичайно є...... просто в тих місцях де масово відмовлялись вакцинуватись динаміка гірша.......

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #24 : Липня 08, 2021, 08:48:03 20:48 »
Ляшку і Степашку за грати, бо саме вони лобіювали китайську вакцину.
Навіть сьогодні, Ляшка був на Прямому, і казав що все вері вел!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #25 : Липня 08, 2021, 08:50:31 20:50 »
А смысл? Должен же быть иммунитет. Надо просто на антитела анализ сдать
1) Імунітет після хвороби дуже нестійкий. Як правило уже через півроку титр антитіл діагностується на рівні як і у тих хто не хворів взагалі. Часто навіть через пару місяців. Я знаю кількох людей які уже двічі підтверджено перехворіли, і навіть одного який тричі. Інколи перший раз легко - другий важко.
2) Я перехворів дуже легко. З симптомів тільки втрата нюху та смаку. Як правило легкий перебіг хвороби означає відповідну низьку кількість сформованих антитіл. У 40% з легким перебігом наявність IgG після хвороби взагалі не діагностується.
3) Як уже написав irpin - попередня хвороба на Ковід не є протипоказанням для вакцинації.
4) Імунітет після вакцинації Пфайзером чи Модерною зберігається мінімум півроку, а за прогнозами і довше, в тому числі проти нововиявлених штамів.
5) Дельта уже в Україні. І скоро стане проблемою. Краще підготуватись.
6) За дельтою буде лямбда, а там вірогідно яка-небудь омега чи зетта-капа-ню. Цілком можливо що з якимось штамом вийдемо на летальність значно вищу ніж зараз. Боюсь що той хто вирішив що все закінчилось може дуже сильно помилитись. Тому я краще вакцинуюсь зараз, ніж коли за вакцину треба буде квартиру продавати.
7) Пфайзер - новий безвіз.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #26 : Липня 08, 2021, 08:53:48 20:53 »
Ввечері пошукаю посилання і дам.
[з надією]
А може назад на УПячку?
[/з надією]
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #27 : Липня 08, 2021, 08:58:52 20:58 »
Якби сукерберги не банили то була б у медія нормальна дискусія і не було б цього дурдому.
Тим паче, що Фаучі та деякі інші по вуха причетні до створення цього вірусу.
« Останнє редагування: Липня 08, 2021, 09:10:25 21:10 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #28 : Липня 08, 2021, 09:22:38 21:22 »
Ввечері пошукаю посилання і дам.

Оскільки ЮАРу дуже хочеться мене поскоріше позбутися, не буду чекати до вечора:

https://www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2021/06/14/evidence-piles-up-that-covid-immunity-may-be-long-lasting/?sh=308d1e0618bb

Memory B cells can be maintained in the bone marrow for “decades, if not a lifetime,” the analysis notes, and the numbers found in recovered Covid-19 patients match those identified in people vaccinated against tetanus or diphtheria, vaccines that both provide “long-term immunity” to the diseases they combat.

https://medicine.wustl.edu/news/good-news-mild-covid-19-induces-lasting-antibody-protection/

People who have had mild illness develop antibody-producing cells that can last lifetime

Ну і ціла купа інших лінків, які при бажанні легко знайти.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Новини про Вакцинацію
« Reply #29 : Липня 08, 2021, 09:24:37 21:24 »
[з надією]
А може назад на УПячку?
[/з надією]

Якби і хотіла, то вже не зможу. Не маю акаунта. Плюс отримую велику насолоду, спостерігаючи, як дехто гризе стовбури у безсиллі та ковбаситься від моєї там відсутності  :lol: :rotate:.