Автор Тема: Кiтайськi action-camera - вiд iграшок та непотребу до премiум-класу  (Прочитано 2731 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кiтайцi навчилися з гiвна кулю робити та видають це як щось особливе, причому вартiсть цього лайна... настiльки мiзерна, що дурнi купують це для розваг, а коли дивляться вiдео... приймають валiдол - витрачати 7 дол. за пiдробку, яке навiть зимати не може... - це вже клiнiка...
Кiтай виробляе рiзнi гаджети - вiд дешевих iграшок для дiтей (D600 -A7) до спортивних камер, якi працюють через Wi-Hi та спец. програми переглядку контенту...
Одну з таких камер - Y1  - я таки "розкопав" - в повному комплектi - хтось погрався в "Сам собi режиссер"... та викинув... в повному наборi - спец. штатив, крiплення, лiнзи, фiльтри... - все було добре, окрiм... батареi... 
Але й це не проблема - стiльки у нас Iнтернет-магаззинiв...
Про D600 A 7 - казати нема що - два замовлення я вiдхилив: в першому випадку... продавець на знайшов ... дешевого товару, в другому - вiдправив iграшку... не на той Поштовий склад... - як не намагався переконати продавця, аби був уважний, хамство торгашiв... перемогло - тому я замовлення анулював, а в Iнтернетi знайшов цiкавi сюжети про якiсть кiтайського лайна, яке видають... за вiдео-камеру...


Ось ще матерiал - дивиться та будьте уважнi, особливо в спеку, коли Кiтай виробляе купу дешевих галджетiв - на всi смаки... - саме таку камеру я знайшов й тиждень випробував...


 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 13, 2021, 08:28:44 08:28 від Бувалий »