Автор Тема: канцтовари до школи  (Прочитано 990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зина Котова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
канцтовари до школи
« : Липня 21, 2021, 10:26:31 22:26 »
Форумчани, в мене до вас таке питання - де можна купити недорогі товари що потрібні для школи. Через півтора місяці вже школа і я хочу вже до середини сепрня все придбати що потрібно - поділіться посиланнями на сайти.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: канцтовари до школи
« Reply #1 : Липня 21, 2021, 10:29:59 22:29 »
Та сайтів багато, це не проблема, тим більше що чим ближче до вересня, тим активніше всі шукають шкільну форму та канцелярку, пошукайте по гуглу, там випаде велика кількість посилань на магазини із шкільними товарами.

Offline Зина Котова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
Re: канцтовари до школи
« Reply #2 : Липня 21, 2021, 10:30:35 22:30 »
Я вже гуглила ), посилань дійсно багато, але і ціни там різні і якість не завжди добра, а мені бажано щоб був відгук на конкретний сайт. Людина щось купила і може сказати - нормально чи ні, підійде такй магазин чи ні.

Offline Оксана Белова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
Re: канцтовари до школи
« Reply #3 : Липня 21, 2021, 10:32:08 22:32 »
Канцелярське приладдя не брала, а от шкільний рюкзак для племінниці замовляла, гляньте на сайті інтернет магазину Офіс Центр. Я там для офісу датери якось замовляла, посилання залишилося і я там замовила рюкзак, прикольна модель і ціна адекватна, хоча основним товаром магазина є саме канцелярка - https://office-centre.com.ua/catalog/shkilni_tovari/shkilniy_tekstil/ryukzaki_shkilni/

Offline EzeVika

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 73
Re: канцтовари до школи
« Reply #4 : Листопада 30, 2021, 11:33:26 23:33 »
Зараз навіть у супермаркетах продають усе, що потрібно для школи. Пішла, купила, ніяких проблем.

Offline Kerra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: канцтовари до школи
« Reply #5 : Листопада 30, 2021, 11:36:16 23:36 »
Не вопрос найти, вопрос - купить по выгодной цене. Я вот тут заказала детские канцтовары в Киеве https://bi.ua/rus/tovary-dlja-shkoly/kanctovari/ В магазине всегда хорошее качество товаров и выгодные цены. Доставка бесплатная ,поэтому не вижу смысла бегать по городу искать, если можно заказать все для школы на одном сайте.

Offline viktoria_sm

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
Re: канцтовари до школи
« Reply #6 : Травня 19, 2022, 08:06:35 20:06 »
Я завжди купую в Ашані, ціни завжди нижче ніж в окремих канц.магазинах